Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

21 lutego 2013 r.
17:15
Edytuj ten wpis

Były komendant Straży Miejskiej wrócił do pracy

Autor: Zdjęcie autora (aa)
4 28 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Piotr Różyński, były komendant Straży Miejskiej w Kraśniku decyzją sądu wrócił do pracy. Nie będzie pełnić funkcji komendanta, bo Kraśnik już go ma, lecz starszego inspektora. Nie zmienią się zaś jego zarobki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Piotr Różyński stracił pracę w kwietniu 2011 r. Odwołał się do sądu i z burmistrzem wygrał. Wyrok jest prawomocny. W czwartek były komendant był pierwszy dzień w pracy. – Pracodawca zgodnie z kodeksem pracy ma prawo oddelegować mnie na inne stanowisko – mówi Piotr Różyński. – Jestem zadowolony z powrotu i chętny do pracy. Atmosfera była miła, myślę, że nieudawana.

– Pan Piotr Różyński, tak jak pozostali pracownicy Straży Miejskiej w Kraśniku, podlega Komendantowi Straży Miejskiej – Panu Jakubowi Bącalowi – informuje Michał Mulawa, rzecznik Urzędu Miasta w Kraśniku.

Zarobki Różyńskiego się jednak nie zmienią. Będzie zarabiać miesięcznie ok. 5 tys. zł brutto.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
moni / 3 maja 2013 o 15:34
ja znam nowego komendanta i wiem ze to bardzo miły człowiek a uważam że straż miejska jest potrzebna
Avatar
Gość / 2 marca 2013 o 21:38
[quote name='kiki' timestamp='1362238786' post='740492']
Pan burmistrz jako ten który złożył doniesienie zapewne już zna wyniki śledztwa . Powinien o nich poinformować mieszkańców ,ale ostatnio chadza raczej na sesje rady powiatu , zamiast rady miasta
[/quote]
Władza ma w głębokiej pogardzie gawiedź i nie będzie dzieliła się z nią swoją wiedzą. Jej wystarczy, że powie gawiedzi, że gawiedź ma wysupłać z kieszeni 8 000 000 i już! Ważne, żeby kolesiom nic złego się nie stało i nie zbiednieli zbytnio!
Avatar
Ignacy / 2 marca 2013 o 17:57
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem wypowiedź na ostatniej sesji, czy Pan Różyński przed zwolnieniem go z pracy ( juz chyba 3 próba ) uciekł na zwolnienie lekarskie ?
Avatar
kiki / 2 marca 2013 o 16:39
[quote name='Gość' timestamp='1362230091' post='740446']
800 tys. to 1/8 przekrętu z wyłudzeniem nienależnych subwencji oświatowych?
To bardzo interesująca kwota...
[/quote]

Pan burmistrz jako ten który złożył doniesienie zapewne już zna wyniki śledztwa . Powinien o nich poinformować mieszkańców ,ale ostatnio chadza raczej na sesje rady powiatu , zamiast rady miasta
Avatar
Gość / 2 marca 2013 o 14:14
[quote name='dawid' timestamp='1361973056' post='739231']
Straż miejska w krasniku wogòle powinna zostać zlikwidowana. Miasto na jej utrzymanie wydaje ponad 800 tys zlotych. A nic nie robią zero interwencji. W nocy śpią w swojej siedzibie, kamery nie zapisują materiałów.
[/quote]
800 tys. to 1/8 przekrętu z wyłudzeniem nienależnych subwencji oświatowych?
To bardzo interesująca kwota...
Avatar
~~ / 2 marca 2013 o 01:00
Już czas rozwiązać Straż miejska w Kraśniku jak i w innych miastach rozwiązano wystarczy policja i tak nie maja co robić. tam gdzie potrzeba to ich nie ma tylko aby zabrać kase od kierowców a cwaniactwo
Avatar
dawid / 27 lutego 2013 o 14:50
Straż miejska w krasniku wogòle powinna zostać zlikwidowana. Miasto na jej utrzymanie wydaje ponad 800 tys zlotych. A nic nie robią zero interwencji. W nocy śpią w swojej siedzibie, kamery nie zapisują materiałów... Najlepiej wychodzi im ustawianie fotoradaru na prostej drodze gdzie brak zagrozenia. Równie dobrze czepiaja sie parkowania na chodniku przy przepisowym 1.6 przejscia. Ale gdy Gurba zastawial brame pozarowa na narutowicza to bylo okej. osobiście powiedialem Im o grupie wywalajacej kosze w parku ale była 21:55 a chłopaki tylko do 22 pracują a musieli jeszcze hotdoga na bliskiej zjeść. więc jeszcze raz pytam za co im płacić?
Straż miejska w krasniku wogòle powinna zostać zlikwidowana. Miasto na jej utrzymanie wydaje ponad 800 tys zlotych. A nic nie robią zero interwencji. W nocy śpią w swojej siedzibie, kamery nie zapisują materiałów... Najlepiej wychodzi im ustawianie fotoradaru na prostej drodze gdzie brak zagrozenia. Równie dobrze czepiaja sie parkowania na chodniku przy przepisowym 1.6 przejscia. Ale gdy Gurba zastawial brame pozarowa na narutowicza to bylo okej. osobiście powiedialem Im o grupie wywalajacej kosze w parku ale była 21:55 a chłopaki tylko do ... rozwiń
Avatar
kiki / 25 lutego 2013 o 22:42
[quote name='Gość' timestamp='1361826775' post='738599']
czyli uważasz że zwolnienie dyscyplinarne jest niesłuszne ? za wszystko można podległego pracownika zwolnić - tu nie chodzi o przekonania ale i o honor - ludzie bez tego są puści i próżni ja widzę że to była walka o stołek z dobrą kasą . i nie jestem byłym radnym - NIEZARADNYM
[/quote]

A co tu ma do rzeczy honor ? Człowiek zwolniony niesłusznie idzie do sądu. I jak widać sąd orzekł prawomocnie . Więc dalsza dyskusja powinna dotyczyć totalnego braku honoru Włodarczyka.
[quote name='Gość' timestamp='1361826775' post='738599']
czyli uważasz że zwolnienie dyscyplinarne jest niesłuszne ? za wszystko można podległego pracownika zwolnić - tu nie chodzi o przekonania ale i o honor - ludzie bez tego są puści i próżni ja widzę że to była walka o stołek z dobrą kasą . i nie jestem byłym radnym - NIEZARADNYM
[/quote]

A co tu ma do rzeczy honor ? Człowiek zwolniony niesłusznie idzie do sądu. I jak widać sąd orzekł prawomocnie . Więc dalsza dyskusja powinna dotyczyć tot... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2013 o 22:12
[quote name='normalny' timestamp='1361774232' post='738203']
Mylisz gościu zwolnienie z pracy w prawie przewidzianym trybie i z zachowaniem pewnych standardów od bezprawnego i chamskiego zachowania Włodarczyka. Każdy może być zwolniony ale w taki sposób jak zrobił to Włodarczyk nie tylko łamiąc jakiekolwiek zasady etyki ale także robiąc to zupełnie bezprawnie trudno komukolwiek życzyć! FŁT zwalnia ze względów ekonomicznych, zaś Włodarczyk politycznych, światopoglądowych i osobistych! Zwalnia aby obsadzić stanowiska w sposób partykularny i kolesiowski. Z FŁT dostałeś okres wypowiedzenia, odprawę itp. bo to jest normalne. Włodarczyk zwalniał ludzi dyscyplinarnie z dnia na dzień, po to aby nawet zasiłku dla bezrobotnych nie dostali! Najbardziej żenujący TKM jaki widziało to miasto w swojej historii. Dostrzegasz różnicę? Jak nie, to dalsze tłumaczenie nie ma sensu...

Chyba, że autorem cytowanego wpisu jest nasz bohater z związków zawodowych i nowo przyjęty ekspert od sportu i rekreacji? To długo w pośredniaku nie stał
[/quote]czyli uważasz że zwolnienie dyscyplinarne jest niesłuszne ? za wszystko można podległego pracownika zwolnić - tu nie chodzi o przekonania ale i o honor - ludzie bez tego są puści i próżni ja widzę że to była walka o stołek z dobrą kasą . i nie jestem byłym radnym - NIEZARADNYM
[quote name='normalny' timestamp='1361774232' post='738203']
Mylisz gościu zwolnienie z pracy w prawie przewidzianym trybie i z zachowaniem pewnych standardów od bezprawnego i chamskiego zachowania Włodarczyka. Każdy może być zwolniony ale w taki sposób jak zrobił to Włodarczyk nie tylko łamiąc jakiekolwiek zasady etyki ale także robiąc to zupełnie bezprawnie trudno komukolwiek życzyć! FŁT zwalnia ze względów ekonomicznych, zaś Włodarczyk politycznych, światopoglądowych i osobistych! Zwalnia aby obsadzić... rozwiń
Avatar
gość / 25 lutego 2013 o 13:45
[quote name='SM' timestamp='1361792893' post='738324']
Przez 14 lat wiernie służył przestępcy Czubińskiemu, a teraz o co ci Różyński chodzi, gdybyś miał odrobinę ambicji to sam byś podał się do dymisji, ale takie zchowania dla kleryków i teologów są obce amen.
[/quote]Na tego "przęstepcę" jak go nazwałeś głosowało kiedyś ok 10 000 Kraśniczan czyli co trzeci lub jak wolisz do drugi dorosły, około 1000 osób miało dzięki miemu pracę, ty dzięki niemu korzystasz z obwodnicy, nowego rynku, orlików dobrze wyposarzonych szkół itp, Jeśli ten człowiek popełnił bład w swoim życiu to znaczy że ci wszyscy których wymieniłem są też źli, też trzeba ich potępiać? jeśli tak to potępiaj również Stawiarskiego (jego dawny kolega), Włodarczyka (też się znali) Dubiela (dzieki niemu został dyrektorem SP3) i wielu innych. Myśląc tak jak ty wszyscy jesteśmy źli i nikt z nas nie zasługuje na szacunek. To że Czubiński popełnił błędy to jedno ale to że był kompetentny jako burmistrz to drugie i sprawiedliwie trzeba to przyznać.
[quote name='SM' timestamp='1361792893' post='738324']
Przez 14 lat wiernie służył przestępcy Czubińskiemu, a teraz o co ci Różyński chodzi, gdybyś miał odrobinę ambicji to sam byś podał się do dymisji, ale takie zchowania dla kleryków i teologów są obce amen.
[/quote]Na tego "przęstepcę" jak go nazwałeś głosowało kiedyś ok 10 000 Kraśniczan czyli co trzeci lub jak wolisz do drugi dorosły, około 1000 osób miało dzięki miemu pracę, ty dzięki niemu korzystasz z obwodnicy, nowego rynku, orlików dob... rozwiń
Avatar
moni / 3 maja 2013 o 15:34
ja znam nowego komendanta i wiem ze to bardzo miły człowiek a uważam że straż miejska jest potrzebna
Avatar
Gość / 2 marca 2013 o 21:38
[quote name='kiki' timestamp='1362238786' post='740492']
Pan burmistrz jako ten który złożył doniesienie zapewne już zna wyniki śledztwa . Powinien o nich poinformować mieszkańców ,ale ostatnio chadza raczej na sesje rady powiatu , zamiast rady miasta
[/quote]
Władza ma w głębokiej pogardzie gawiedź i nie będzie dzieliła się z nią swoją wiedzą. Jej wystarczy, że powie gawiedzi, że gawiedź ma wysupłać z kieszeni 8 000 000 i już! Ważne, żeby kolesiom nic złego się nie stało i nie zbiednieli zbytnio!
Avatar
Ignacy / 2 marca 2013 o 17:57
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem wypowiedź na ostatniej sesji, czy Pan Różyński przed zwolnieniem go z pracy ( juz chyba 3 próba ) uciekł na zwolnienie lekarskie ?
Avatar
kiki / 2 marca 2013 o 16:39
[quote name='Gość' timestamp='1362230091' post='740446']
800 tys. to 1/8 przekrętu z wyłudzeniem nienależnych subwencji oświatowych?
To bardzo interesująca kwota...
[/quote]

Pan burmistrz jako ten który złożył doniesienie zapewne już zna wyniki śledztwa . Powinien o nich poinformować mieszkańców ,ale ostatnio chadza raczej na sesje rady powiatu , zamiast rady miasta
Avatar
Gość / 2 marca 2013 o 14:14
[quote name='dawid' timestamp='1361973056' post='739231']
Straż miejska w krasniku wogòle powinna zostać zlikwidowana. Miasto na jej utrzymanie wydaje ponad 800 tys zlotych. A nic nie robią zero interwencji. W nocy śpią w swojej siedzibie, kamery nie zapisują materiałów.
[/quote]
800 tys. to 1/8 przekrętu z wyłudzeniem nienależnych subwencji oświatowych?
To bardzo interesująca kwota...
Avatar
~~ / 2 marca 2013 o 01:00
Już czas rozwiązać Straż miejska w Kraśniku jak i w innych miastach rozwiązano wystarczy policja i tak nie maja co robić. tam gdzie potrzeba to ich nie ma tylko aby zabrać kase od kierowców a cwaniactwo
Avatar
dawid / 27 lutego 2013 o 14:50
Straż miejska w krasniku wogòle powinna zostać zlikwidowana. Miasto na jej utrzymanie wydaje ponad 800 tys zlotych. A nic nie robią zero interwencji. W nocy śpią w swojej siedzibie, kamery nie zapisują materiałów... Najlepiej wychodzi im ustawianie fotoradaru na prostej drodze gdzie brak zagrozenia. Równie dobrze czepiaja sie parkowania na chodniku przy przepisowym 1.6 przejscia. Ale gdy Gurba zastawial brame pozarowa na narutowicza to bylo okej. osobiście powiedialem Im o grupie wywalajacej kosze w parku ale była 21:55 a chłopaki tylko do 22 pracują a musieli jeszcze hotdoga na bliskiej zjeść. więc jeszcze raz pytam za co im płacić?
Straż miejska w krasniku wogòle powinna zostać zlikwidowana. Miasto na jej utrzymanie wydaje ponad 800 tys zlotych. A nic nie robią zero interwencji. W nocy śpią w swojej siedzibie, kamery nie zapisują materiałów... Najlepiej wychodzi im ustawianie fotoradaru na prostej drodze gdzie brak zagrozenia. Równie dobrze czepiaja sie parkowania na chodniku przy przepisowym 1.6 przejscia. Ale gdy Gurba zastawial brame pozarowa na narutowicza to bylo okej. osobiście powiedialem Im o grupie wywalajacej kosze w parku ale była 21:55 a chłopaki tylko do ... rozwiń
Avatar
kiki / 25 lutego 2013 o 22:42
[quote name='Gość' timestamp='1361826775' post='738599']
czyli uważasz że zwolnienie dyscyplinarne jest niesłuszne ? za wszystko można podległego pracownika zwolnić - tu nie chodzi o przekonania ale i o honor - ludzie bez tego są puści i próżni ja widzę że to była walka o stołek z dobrą kasą . i nie jestem byłym radnym - NIEZARADNYM
[/quote]

A co tu ma do rzeczy honor ? Człowiek zwolniony niesłusznie idzie do sądu. I jak widać sąd orzekł prawomocnie . Więc dalsza dyskusja powinna dotyczyć totalnego braku honoru Włodarczyka.
[quote name='Gość' timestamp='1361826775' post='738599']
czyli uważasz że zwolnienie dyscyplinarne jest niesłuszne ? za wszystko można podległego pracownika zwolnić - tu nie chodzi o przekonania ale i o honor - ludzie bez tego są puści i próżni ja widzę że to była walka o stołek z dobrą kasą . i nie jestem byłym radnym - NIEZARADNYM
[/quote]

A co tu ma do rzeczy honor ? Człowiek zwolniony niesłusznie idzie do sądu. I jak widać sąd orzekł prawomocnie . Więc dalsza dyskusja powinna dotyczyć tot... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2013 o 22:12
[quote name='normalny' timestamp='1361774232' post='738203']
Mylisz gościu zwolnienie z pracy w prawie przewidzianym trybie i z zachowaniem pewnych standardów od bezprawnego i chamskiego zachowania Włodarczyka. Każdy może być zwolniony ale w taki sposób jak zrobił to Włodarczyk nie tylko łamiąc jakiekolwiek zasady etyki ale także robiąc to zupełnie bezprawnie trudno komukolwiek życzyć! FŁT zwalnia ze względów ekonomicznych, zaś Włodarczyk politycznych, światopoglądowych i osobistych! Zwalnia aby obsadzić stanowiska w sposób partykularny i kolesiowski. Z FŁT dostałeś okres wypowiedzenia, odprawę itp. bo to jest normalne. Włodarczyk zwalniał ludzi dyscyplinarnie z dnia na dzień, po to aby nawet zasiłku dla bezrobotnych nie dostali! Najbardziej żenujący TKM jaki widziało to miasto w swojej historii. Dostrzegasz różnicę? Jak nie, to dalsze tłumaczenie nie ma sensu...

Chyba, że autorem cytowanego wpisu jest nasz bohater z związków zawodowych i nowo przyjęty ekspert od sportu i rekreacji? To długo w pośredniaku nie stał
[/quote]czyli uważasz że zwolnienie dyscyplinarne jest niesłuszne ? za wszystko można podległego pracownika zwolnić - tu nie chodzi o przekonania ale i o honor - ludzie bez tego są puści i próżni ja widzę że to była walka o stołek z dobrą kasą . i nie jestem byłym radnym - NIEZARADNYM
[quote name='normalny' timestamp='1361774232' post='738203']
Mylisz gościu zwolnienie z pracy w prawie przewidzianym trybie i z zachowaniem pewnych standardów od bezprawnego i chamskiego zachowania Włodarczyka. Każdy może być zwolniony ale w taki sposób jak zrobił to Włodarczyk nie tylko łamiąc jakiekolwiek zasady etyki ale także robiąc to zupełnie bezprawnie trudno komukolwiek życzyć! FŁT zwalnia ze względów ekonomicznych, zaś Włodarczyk politycznych, światopoglądowych i osobistych! Zwalnia aby obsadzić... rozwiń
Avatar
gość / 25 lutego 2013 o 13:45
[quote name='SM' timestamp='1361792893' post='738324']
Przez 14 lat wiernie służył przestępcy Czubińskiemu, a teraz o co ci Różyński chodzi, gdybyś miał odrobinę ambicji to sam byś podał się do dymisji, ale takie zchowania dla kleryków i teologów są obce amen.
[/quote]Na tego "przęstepcę" jak go nazwałeś głosowało kiedyś ok 10 000 Kraśniczan czyli co trzeci lub jak wolisz do drugi dorosły, około 1000 osób miało dzięki miemu pracę, ty dzięki niemu korzystasz z obwodnicy, nowego rynku, orlików dobrze wyposarzonych szkół itp, Jeśli ten człowiek popełnił bład w swoim życiu to znaczy że ci wszyscy których wymieniłem są też źli, też trzeba ich potępiać? jeśli tak to potępiaj również Stawiarskiego (jego dawny kolega), Włodarczyka (też się znali) Dubiela (dzieki niemu został dyrektorem SP3) i wielu innych. Myśląc tak jak ty wszyscy jesteśmy źli i nikt z nas nie zasługuje na szacunek. To że Czubiński popełnił błędy to jedno ale to że był kompetentny jako burmistrz to drugie i sprawiedliwie trzeba to przyznać.
[quote name='SM' timestamp='1361792893' post='738324']
Przez 14 lat wiernie służył przestępcy Czubińskiemu, a teraz o co ci Różyński chodzi, gdybyś miał odrobinę ambicji to sam byś podał się do dymisji, ale takie zchowania dla kleryków i teologów są obce amen.
[/quote]Na tego "przęstepcę" jak go nazwałeś głosowało kiedyś ok 10 000 Kraśniczan czyli co trzeci lub jak wolisz do drugi dorosły, około 1000 osób miało dzięki miemu pracę, ty dzięki niemu korzystasz z obwodnicy, nowego rynku, orlików dob... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 1

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 5 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 1 3

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 57 4

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 20

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 39 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 43 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!