Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

24 października 2012 r.
13:35
Edytuj ten wpis

Były poseł PiS i radny z Kraśnika w sądzie. Poszło o "Judasza"

Autor: Zdjęcie autora (aa)
6 38 A A
Jarosław Stawiarski, Jacek Madejek.
Jarosław Stawiarski, Jacek Madejek.

Nie było pojednania, a kolejna rozprawa została wyznaczona na grudzień. W środę przed Sądem Rejonowym w Kraśniku ruszył proces, który Jarosław Stawiarski, zastępca burmistrza Kraśnika, były poseł PiS wytoczył radnemu Jackowi Madejkowi. Poszło o wpis na Facebooku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kilka miesięcy temu na portalu społecznościowym Facebook radny miejski Jacek Madejek umieścił wpis "Kraśnik odbity Judaszowi. Łysy, pakuj się...”. Był to komentarz zamieszczony przy linku do artykułu o tym, że były poseł Prawa i Sprawiedliwości przegrał w wyborach na pełnomocnika tej partii w powiecie kraśnickim.

Były poseł PiS poczuł się urażony i wytoczył radnemu proces. – Pozew dotyczył tylko pierwszego zdania tego wpisu – podkreśla Jarosław Stawiarski.

Były poseł uważa, że to jego radny nazwał "Judaszem”, a to określenie jest powszechnie uznane za obraźliwe i obelżywe.

Stawiarski domaga się przed sądem przeprosin na łamach zarówno Facebooka jak i dwóch gazet – Dziennika Wschodniego i Głosu, Gazety Powiatowej Kraśnik. Do tego dochodzi 5 tys. zł na rzecz Kraśnickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych.

W środę odbyła się pierwsza rozprawa. Do pojednania nie doszło. – Jestem niewinny – stwierdza Jacek Madejek, radny miejski. – Nie było moim celem kogokolwiek obrażać.

Termin kolejnej rozprawy został wyznaczony na 17 grudnia.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Free again / 10 listopada 2012 o 22:03
[quote name='Free' timestamp='1351943155' post='689621']
Jad zwolennikow czuba i i buraka nie zna granic, koryto to uzaleznienie.
[/quote]Dla interpretatorów : burak i czu to kolesie, natomiast pan Stawiarski oczywiście powinien bronić swojej godnosci.
Avatar
Mały Wacek / 10 listopada 2012 o 21:58
[quote name='Japa' timestamp='1351099542' post='686796']
Ważne, że UTUCZONE ŚWINKI OD CZUBKA już nie mają stołków dla mnie to bezcenne
[/quote]Yeah,...
Avatar
uzdrowiony ze złudzeń / 3 listopada 2012 o 21:58
[quote name='Free' timestamp='1351943155' post='689621']
Jad zwolennikow czuba i i buraka nie zna granic, koryto to uzaleznienie.
[/quote]
Zamiast szacunku dla biedniejącej społeczności Kraśnika to wymyślili podział na zwolenników i przeciwników ??,
Avatar
Free / 3 listopada 2012 o 12:45
Jad zwolennikow czuba i i buraka nie zna granic, koryto to uzaleznienie.
Avatar
gg / 29 października 2012 o 08:13
oto cała władza
[url="http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,12754575,Nagrali_go_w_sluzbowym_aucie__Postraszyl_policja_WIDEO.html"]http://lublin.gazeta...icja_WIDEO.html[/url]
Avatar
ja / 29 października 2012 o 00:04
Ludzie ,Stawiarek to bufon,któremu władza uderzyła do głowy,dokładnie tak samo spadnie z wysokości jak czubek,to kwestia tylko 2 lat.Nie bedzie już w Kraśniku miejsca dla niego,bo ani z niego żaden fachowiec,ani nie umie nic robic oprócz siedzenia na stołku.Sromotnie skończy.
Avatar
h / 28 października 2012 o 23:22
Jak Stawiar wcześniej zostawał posłem to sytuacja była całkiem inna, nie miał czego w Kraśniku szukać z powodu Cz.

A teraz po co miałby się pakować do Warszawy znowu jako trzecioligowy posel jak tu może być panem na zagrodzie? Pensja lepsza, przywileje też fajne a i dojeżdzać do roboty daleko nie trzeba. A paliwo drogie.

Ta znajoma skąd ma takie rewelacje? Mieszka u Jara w sypialni? Niech kobita nie fantazjuje.
Avatar
spokojny / 28 października 2012 o 20:31
nie pójdzie na burmistrza, będzie startował na posła. Ten człowiek boi sie odpowiedzialności. Za to co zrobił ludziom. Juz słyszałem od znajomej że nie śpi po nocach. Stres i nerwy go zjedzą............
Avatar
spokojny / 28 października 2012 o 20:31
nie pójdzie na burmistrza, będzie startował na posła. Ten człowiek boi sie odpowiedzialności. Za to co zrobił ludziom. Juz słyszałem od znajomej że nie śpi po nocach. Stres i nerwy go zjedzą............
Avatar
bez retuszu / 28 października 2012 o 14:45
zło, trzeba nazywać złema
Avatar
Free again / 10 listopada 2012 o 22:03
[quote name='Free' timestamp='1351943155' post='689621']
Jad zwolennikow czuba i i buraka nie zna granic, koryto to uzaleznienie.
[/quote]Dla interpretatorów : burak i czu to kolesie, natomiast pan Stawiarski oczywiście powinien bronić swojej godnosci.
Avatar
Mały Wacek / 10 listopada 2012 o 21:58
[quote name='Japa' timestamp='1351099542' post='686796']
Ważne, że UTUCZONE ŚWINKI OD CZUBKA już nie mają stołków dla mnie to bezcenne
[/quote]Yeah,...
Avatar
uzdrowiony ze złudzeń / 3 listopada 2012 o 21:58
[quote name='Free' timestamp='1351943155' post='689621']
Jad zwolennikow czuba i i buraka nie zna granic, koryto to uzaleznienie.
[/quote]
Zamiast szacunku dla biedniejącej społeczności Kraśnika to wymyślili podział na zwolenników i przeciwników ??,
Avatar
Free / 3 listopada 2012 o 12:45
Jad zwolennikow czuba i i buraka nie zna granic, koryto to uzaleznienie.
Avatar
gg / 29 października 2012 o 08:13
oto cała władza
[url="http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,12754575,Nagrali_go_w_sluzbowym_aucie__Postraszyl_policja_WIDEO.html"]http://lublin.gazeta...icja_WIDEO.html[/url]
Avatar
ja / 29 października 2012 o 00:04
Ludzie ,Stawiarek to bufon,któremu władza uderzyła do głowy,dokładnie tak samo spadnie z wysokości jak czubek,to kwestia tylko 2 lat.Nie bedzie już w Kraśniku miejsca dla niego,bo ani z niego żaden fachowiec,ani nie umie nic robic oprócz siedzenia na stołku.Sromotnie skończy.
Avatar
h / 28 października 2012 o 23:22
Jak Stawiar wcześniej zostawał posłem to sytuacja była całkiem inna, nie miał czego w Kraśniku szukać z powodu Cz.

A teraz po co miałby się pakować do Warszawy znowu jako trzecioligowy posel jak tu może być panem na zagrodzie? Pensja lepsza, przywileje też fajne a i dojeżdzać do roboty daleko nie trzeba. A paliwo drogie.

Ta znajoma skąd ma takie rewelacje? Mieszka u Jara w sypialni? Niech kobita nie fantazjuje.
Avatar
spokojny / 28 października 2012 o 20:31
nie pójdzie na burmistrza, będzie startował na posła. Ten człowiek boi sie odpowiedzialności. Za to co zrobił ludziom. Juz słyszałem od znajomej że nie śpi po nocach. Stres i nerwy go zjedzą............
Avatar
spokojny / 28 października 2012 o 20:31
nie pójdzie na burmistrza, będzie startował na posła. Ten człowiek boi sie odpowiedzialności. Za to co zrobił ludziom. Juz słyszałem od znajomej że nie śpi po nocach. Stres i nerwy go zjedzą............
Avatar
bez retuszu / 28 października 2012 o 14:45
zło, trzeba nazywać złema
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 7 16

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 9 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 8 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 32 5

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 30 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 4 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 8 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 57 20

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!