Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

14 lipca 2011 r.
20:31
Edytuj ten wpis

CBA na tropie Wilka. Poseł odpowie przed prokuratorem

Autor: Zdjęcie autora DominiK Smaga
1 99 A A
Wojciech Wilk podkreśla, że z pracy w Stali Kraśnik nie dostawał żadnych dochodów  (Karol Zienkiewic
Wojciech Wilk podkreśla, że z pracy w Stali Kraśnik nie dostawał żadnych dochodów (Karol Zienkiewic

Nawet trzy lata więzienia mogą grozić posłowi PO Wojciechowi Wilkowi. W oświadczeniach majątkowych nie przyznał, że kierował klubem sportowym FKS Stal Kraśnik. Mało tego, nie powinien nim kierować, bo klub brał publiczne dotacje.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prawo Polityk z Kraśnika będzie tłumaczyć się prokuratorowi
CBA: Poseł Wilk minął się z prawdą

Na trop sprawy wpadło Centralne Biuro Antykorupcyjne, które powiadomiło prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez posła.

– Śledztwo dotyczy nieujawnienia w oświadczeniach przedłożonych marszałkowi Sejmu w latach 2007–2010 faktu pełnienia funkcji prezesa, a następnie członka zarządu stowarzyszenia FKS Stal Kraśnik. W tej sprawie nie postawiliśmy zarzutów – mówi Monika Lewandowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

– O podejrzeniu podania nieprawdziwych danych w oświadczeniach majątkowych szef CBA poinformował również marszałka Sejmu – dodaje Małgorzata Matuszak z CBA.

Jako że oświadczenia składane są pod rygorem odpowiedzialności karnej, CBA powołało się na przepis, który za fałszywe oświadczenia przewiduje karę do 3 lat więzienia.

Poseł nie czuje się winny. – Z pracy w zarządzie Stali Kraśnik nie osiągałem żadnych dochodów, więc nie mogłem wpisać tego do oświadczeń. Miałem na to stosowną opinię prawną – mówi poseł Wojciech Wilk. Na swej stronie internetowej podkreśla też, że z własnej kieszeni wspierał klub.

Na tym nie koniec. Ustawa o wykonywaniu mandatu posła i senatora zabrania parlamentarzystom zarządzania działalnością gospodarczą, w której wykorzystywane jest mienie państwowe lub komunalne. A było tak w przypadku FKS Stal: klub brał dotacje z kraśnickiego Urzędu Miasta.

– Czytając opinię Biura Analiz Sejmowych, faktycznie doszedłem do wniosku, że być może naruszyłem ustawę i nie powinienem być prezesem ani członkiem zarządu klubu. Po konsultacjach z prawnikami sprawa nie jest już tak jednoznaczna, ale wszystkie te argumenty będę przedstawiać na posiedzeniu komisji regulaminowej – stwierdza poseł.

Wilk jest wiceprzewodniczącym klubu parlamentarnego PO. Nie zamierza rezygnować z tej funkcji, nie widzi też podstaw do tego, by miał być z niej odwołany.

W oświadczeniu na swojej stronie internetowej Wilk napisał też, że były już podobne przypadki, w tym dotyczące posłów z naszego regionu, którzy „chcąc wspierać lokalne kluby sportowe zaangażowali się w ich działalność”. Pytany przez nas o nazwiska Wilk odmówił ich podania i stwierdził, że dziwi się, iż taki tekst znalazł się na jego stronie. Kilka minut później widniała tam już krótsza wersja oświadczenia.

Komentarze 99

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wolny obywatel / 11 sierpnia 2011 o 21:55
[quote name='Gość' timestamp='1313059723' post='513537']
W twojej wypowiedzi są same zaprzeczenia! Mówisz o wrogu klasowym, a sam przedstawiasz nowe władze miasta właśnie w ten sposób. Popierasz bezprawie i kłamstwo, sam to stosujesz, a zamiast argumentów używasz przezwisk. Prawdopodobnie pilnie uczestniczyłeś w organizowanych przez Cz. spotkaniach piarowców i stąd taki sposób dyskusji?
[/quote]
Żadnych sprzeczności. Kłamstwa nie popieram lecz piętnuj.Wytłumacz mi jak przezwiska mogą zastąpić argumenty argument jest jeden te osoby kłamią. Wymienione przeze mnie osoby to nie klasa tylko konkretne osoby. Szanuję wybór społeczeństwa ale oczekuje dotrzymania przedwyborczych obietnic. Jak na razie to typowe TKM.
[quote name='Gość' timestamp='1313059723' post='513537']
W twojej wypowiedzi są same zaprzeczenia! Mówisz o wrogu klasowym, a sam przedstawiasz nowe władze miasta właśnie w ten sposób. Popierasz bezprawie i kłamstwo, sam to stosujesz, a zamiast argumentów używasz przezwisk. Prawdopodobnie pilnie uczestniczyłeś w organizowanych przez Cz. spotkaniach piarowców i stąd taki sposób dyskusji?
[/quote]
Żadnych sprzeczności. Kłamstwa nie popieram lecz piętnuj.Wytłumacz mi jak przezwiska mogą zastąpić arg... rozwiń
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2011 o 12:48
[quote name='Wolny obywatel' timestamp='1313051373' post='513465']
Proszę bardzo osądzajcie sobie winnych, ale nie kłamcie i nie stosujcie sprawdzonej w komunizmie polityki wroga klasowego. Kłamie Najwyższy, kłamie jego Łysy Pan, kłamie jego kościelno-fabryczno-związkowa Tuba Gamoń, o Zastępcy-Karierowiczu już nie wspomnę. Nie da się zbudować normalnościna bezprawiu i kłamstwie.
[/quote]
W twojej wypowiedzi są same zaprzeczenia! Mówisz o wrogu klasowym, a sam przedstawiasz nowe władze miasta właśnie w ten sposób. Popierasz bezprawie i kłamstwo, sam to stosujesz, a zamiast argumentów używasz przezwisk. Prawdopodobnie pilnie uczestniczyłeś w organizowanych przez Cz. spotkaniach piarowców i stąd taki sposób dyskusji?
[quote name='Wolny obywatel' timestamp='1313051373' post='513465']
Proszę bardzo osądzajcie sobie winnych, ale nie kłamcie i nie stosujcie sprawdzonej w komunizmie polityki wroga klasowego. Kłamie Najwyższy, kłamie jego Łysy Pan, kłamie jego kościelno-fabryczno-związkowa Tuba Gamoń, o Zastępcy-Karierowiczu już nie wspomnę. Nie da się zbudować normalnościna bezprawiu i kłamstwie.
[/quote]
W twojej wypowiedzi są same zaprzeczenia! Mówisz o wrogu klasowym, a sam przedstawiasz nowe władze miasta właś... rozwiń
Avatar
też Gość / 11 sierpnia 2011 o 10:56
[quote name='Gość' timestamp='1313041374' post='513385']
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się skowyt i sianie zamętu. Teraz jeszcze pora na osądzenie winnych oszukania w sprawie subwencji i miasto będzie mogło zacząć żyć normalnie.
[/quote]
Na przykład tej subwencji w sp3?No i kto wtedy był w tej szkole dyrektorem?
[quote name='Gość' timestamp='1313041374' post='513385']
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się s... rozwiń
Avatar
Wolny obywatel / 11 sierpnia 2011 o 10:29
[quote name='Gość' timestamp='1313041374' post='513385']
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się skowyt i sianie zamętu. Teraz jeszcze pora na osądzenie winnych oszukania w sprawie subwencji i miasto będzie mogło zacząć żyć normalnie.
[/quote]
Proszę bardzo osądzajcie sobie winnych, ale nie kłamcie i nie stosujcie sprawdzonej w komunizmie polityki wroga klasowego. Kłamie Najwyższy, kłamie jego Łysy Pan, kłamie jego kościelno-fabryczno-związkowa Tuba Gamoń, o Zastępcy-Karierowiczu już nie wspomnę. Nie da się zbudować normalnościna bezprawiu i kłamstwie.
[quote name='Gość' timestamp='1313041374' post='513385']
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się s... rozwiń
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2011 o 07:42
[quote name='Wolny obywatel' timestamp='1313006482' post='513282']
Ciesz się,że to nie twój ryj odcinają bo wtedy nazwiesz to bezprawnym pozbawieniem pracy w którą wkładałeś/aś odrobinę serca. Cudza krzywda nie boli i można się z niej naigrawać do woli jak czyni to Miłościwie Nam Panujący Oszust i Kłamca. Tylko czego nie czynił tego w czasie kampanii bo wtedy z całą pewnością nie On zasiadał by dzisiaj na tronie.
[/quote]
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się skowyt i sianie zamętu. Teraz jeszcze pora na osądzenie winnych oszukania w sprawie subwencji i miasto będzie mogło zacząć żyć normalnie.
[quote name='Wolny obywatel' timestamp='1313006482' post='513282']
Ciesz się,że to nie twój ryj odcinają bo wtedy nazwiesz to bezprawnym pozbawieniem pracy w którą wkładałeś/aś odrobinę serca. Cudza krzywda nie boli i można się z niej naigrawać do woli jak czyni to Miłościwie Nam Panujący Oszust i Kłamca. Tylko czego nie czynił tego w czasie kampanii bo wtedy z całą pewnością nie On zasiadał by dzisiaj na tronie.
[/quote]
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panuj... rozwiń
Avatar
Wolny obywatel / 10 sierpnia 2011 o 22:01
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1311532105' post='506027']
bo nie mogę znieść bólu ryja oderwanego od koryta
[/quote]
Ciesz się,że to nie twój ryj odcinają bo wtedy nazwiesz to bezprawnym pozbawieniem pracy w którą wkładałeś/aś odrobinę serca. Cudza krzywda nie boli i można się z niej naigrawać do woli jak czyni to Miłościwie Nam Panujący Oszust i Kłamca. Tylko czego nie czynił tego w czasie kampanii bo wtedy z całą pewnością nie On zasiadał by dzisiaj na tronie.
Avatar
boss / 9 sierpnia 2011 o 22:38
[quote name='Marianna' timestamp='1310706901' post='501862']
Jak widzę kampania wyborcza się zaczęła, co do Pana Posła - porządny człowiek, jak źle zrobił to na pewno nie bedzie uciekał od odpowiedzialności - powodzenia Panie Pośle

a przy okazji - drugi Poseł oprowadzał się z Wójtem Cieślą, tylko oprowadzali się bo trochę "wiało" a potem samochodem się jeździło...a potem dziwne rzeczy się działy...
[/quote]
Avatar
Antypis / 24 lipca 2011 o 21:09
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Avatar
kraśniczanka / 24 lipca 2011 o 20:28
[quote name='Antypis' timestamp='1311344523' post='505213']
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
[/quote]

bo nie mogę znieść bólu ryja oderwanego od koryta
Avatar
młody krasnik / 22 lipca 2011 o 19:56
Jestem za precz
Avatar
Wolny obywatel / 11 sierpnia 2011 o 21:55
[quote name='Gość' timestamp='1313059723' post='513537']
W twojej wypowiedzi są same zaprzeczenia! Mówisz o wrogu klasowym, a sam przedstawiasz nowe władze miasta właśnie w ten sposób. Popierasz bezprawie i kłamstwo, sam to stosujesz, a zamiast argumentów używasz przezwisk. Prawdopodobnie pilnie uczestniczyłeś w organizowanych przez Cz. spotkaniach piarowców i stąd taki sposób dyskusji?
[/quote]
Żadnych sprzeczności. Kłamstwa nie popieram lecz piętnuj.Wytłumacz mi jak przezwiska mogą zastąpić argumenty argument jest jeden te osoby kłamią. Wymienione przeze mnie osoby to nie klasa tylko konkretne osoby. Szanuję wybór społeczeństwa ale oczekuje dotrzymania przedwyborczych obietnic. Jak na razie to typowe TKM.
[quote name='Gość' timestamp='1313059723' post='513537']
W twojej wypowiedzi są same zaprzeczenia! Mówisz o wrogu klasowym, a sam przedstawiasz nowe władze miasta właśnie w ten sposób. Popierasz bezprawie i kłamstwo, sam to stosujesz, a zamiast argumentów używasz przezwisk. Prawdopodobnie pilnie uczestniczyłeś w organizowanych przez Cz. spotkaniach piarowców i stąd taki sposób dyskusji?
[/quote]
Żadnych sprzeczności. Kłamstwa nie popieram lecz piętnuj.Wytłumacz mi jak przezwiska mogą zastąpić arg... rozwiń
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2011 o 12:48
[quote name='Wolny obywatel' timestamp='1313051373' post='513465']
Proszę bardzo osądzajcie sobie winnych, ale nie kłamcie i nie stosujcie sprawdzonej w komunizmie polityki wroga klasowego. Kłamie Najwyższy, kłamie jego Łysy Pan, kłamie jego kościelno-fabryczno-związkowa Tuba Gamoń, o Zastępcy-Karierowiczu już nie wspomnę. Nie da się zbudować normalnościna bezprawiu i kłamstwie.
[/quote]
W twojej wypowiedzi są same zaprzeczenia! Mówisz o wrogu klasowym, a sam przedstawiasz nowe władze miasta właśnie w ten sposób. Popierasz bezprawie i kłamstwo, sam to stosujesz, a zamiast argumentów używasz przezwisk. Prawdopodobnie pilnie uczestniczyłeś w organizowanych przez Cz. spotkaniach piarowców i stąd taki sposób dyskusji?
[quote name='Wolny obywatel' timestamp='1313051373' post='513465']
Proszę bardzo osądzajcie sobie winnych, ale nie kłamcie i nie stosujcie sprawdzonej w komunizmie polityki wroga klasowego. Kłamie Najwyższy, kłamie jego Łysy Pan, kłamie jego kościelno-fabryczno-związkowa Tuba Gamoń, o Zastępcy-Karierowiczu już nie wspomnę. Nie da się zbudować normalnościna bezprawiu i kłamstwie.
[/quote]
W twojej wypowiedzi są same zaprzeczenia! Mówisz o wrogu klasowym, a sam przedstawiasz nowe władze miasta właś... rozwiń
Avatar
też Gość / 11 sierpnia 2011 o 10:56
[quote name='Gość' timestamp='1313041374' post='513385']
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się skowyt i sianie zamętu. Teraz jeszcze pora na osądzenie winnych oszukania w sprawie subwencji i miasto będzie mogło zacząć żyć normalnie.
[/quote]
Na przykład tej subwencji w sp3?No i kto wtedy był w tej szkole dyrektorem?
[quote name='Gość' timestamp='1313041374' post='513385']
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się s... rozwiń
Avatar
Wolny obywatel / 11 sierpnia 2011 o 10:29
[quote name='Gość' timestamp='1313041374' post='513385']
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się skowyt i sianie zamętu. Teraz jeszcze pora na osądzenie winnych oszukania w sprawie subwencji i miasto będzie mogło zacząć żyć normalnie.
[/quote]
Proszę bardzo osądzajcie sobie winnych, ale nie kłamcie i nie stosujcie sprawdzonej w komunizmie polityki wroga klasowego. Kłamie Najwyższy, kłamie jego Łysy Pan, kłamie jego kościelno-fabryczno-związkowa Tuba Gamoń, o Zastępcy-Karierowiczu już nie wspomnę. Nie da się zbudować normalnościna bezprawiu i kłamstwie.
[quote name='Gość' timestamp='1313041374' post='513385']
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się s... rozwiń
Avatar
Gość / 11 sierpnia 2011 o 07:42
[quote name='Wolny obywatel' timestamp='1313006482' post='513282']
Ciesz się,że to nie twój ryj odcinają bo wtedy nazwiesz to bezprawnym pozbawieniem pracy w którą wkładałeś/aś odrobinę serca. Cudza krzywda nie boli i można się z niej naigrawać do woli jak czyni to Miłościwie Nam Panujący Oszust i Kłamca. Tylko czego nie czynił tego w czasie kampanii bo wtedy z całą pewnością nie On zasiadał by dzisiaj na tronie.
[/quote]
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panującej w kraśnickim szkolnictwie: ci przy korycie faktycznie wkładali w swoją pracę odrobinę serca - całą robotę wykonywali za nich inni nauczyciele. Oni pociągali za sznurki, decydowali o cudzym życiu i rośli jak pączki w maśle: w dobrobycie i luksusach. Dopiero jak Cz. został odstawiony na boczny tor, a za nim ukróciło się dotychczasowym "wszechmocnym", rozpoczął się skowyt i sianie zamętu. Teraz jeszcze pora na osądzenie winnych oszukania w sprawie subwencji i miasto będzie mogło zacząć żyć normalnie.
[quote name='Wolny obywatel' timestamp='1313006482' post='513282']
Ciesz się,że to nie twój ryj odcinają bo wtedy nazwiesz to bezprawnym pozbawieniem pracy w którą wkładałeś/aś odrobinę serca. Cudza krzywda nie boli i można się z niej naigrawać do woli jak czyni to Miłościwie Nam Panujący Oszust i Kłamca. Tylko czego nie czynił tego w czasie kampanii bo wtedy z całą pewnością nie On zasiadał by dzisiaj na tronie.
[/quote]
Jakoś dziwnie wydaje mi się, że ta wypowiedź doskonale pasuje do sytuacji panuj... rozwiń
Avatar
Wolny obywatel / 10 sierpnia 2011 o 22:01
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1311532105' post='506027']
bo nie mogę znieść bólu ryja oderwanego od koryta
[/quote]
Ciesz się,że to nie twój ryj odcinają bo wtedy nazwiesz to bezprawnym pozbawieniem pracy w którą wkładałeś/aś odrobinę serca. Cudza krzywda nie boli i można się z niej naigrawać do woli jak czyni to Miłościwie Nam Panujący Oszust i Kłamca. Tylko czego nie czynił tego w czasie kampanii bo wtedy z całą pewnością nie On zasiadał by dzisiaj na tronie.
Avatar
boss / 9 sierpnia 2011 o 22:38
[quote name='Marianna' timestamp='1310706901' post='501862']
Jak widzę kampania wyborcza się zaczęła, co do Pana Posła - porządny człowiek, jak źle zrobił to na pewno nie bedzie uciekał od odpowiedzialności - powodzenia Panie Pośle

a przy okazji - drugi Poseł oprowadzał się z Wójtem Cieślą, tylko oprowadzali się bo trochę "wiało" a potem samochodem się jeździło...a potem dziwne rzeczy się działy...
[/quote]
Avatar
Antypis / 24 lipca 2011 o 21:09
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
Avatar
kraśniczanka / 24 lipca 2011 o 20:28
[quote name='Antypis' timestamp='1311344523' post='505213']
Precz z Włodarzykiem!!! Włodarzyk musi odejść!!!
[/quote]

bo nie mogę znieść bólu ryja oderwanego od koryta
Avatar
młody krasnik / 22 lipca 2011 o 19:56
Jestem za precz
Zobacz wszystkie komentarze 99

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 0 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 1 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 4 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 6 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 29 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 10 2

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 2

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 3 1

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 25 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 3 15

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 30 10

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!