Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

12 lipca 2013 r.
15:29
Edytuj ten wpis

Cofając potrącił na chodniku pieszą. Kobieta zginęła

Autor: Zdjęcie autora (pab)
1 20 A A
Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku (Jacek Świerczyński / Archiwum)
Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku (Jacek Świerczyński / Archiwum)

Do tragicznego wypadku doszło w piątek około godz. 11:30 przy u. Niepodległości w Kraśniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierujący oplem 24-letni mężczyzna cofając potrącił przechodzącą chodnikiem kobietę. Ranna została przewieziona do szpitala. - 70-letnia kobieta zmarła w szpitalu - informuje Renata Laszczka-Rusek z KWP w Lublinie.

Kierowca był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jan / 17 lipca 2013 o 06:30

Ja miałam taka sytuację. Baran cofał na jezdni , mi poleciała torba w dól , chciałam ja poprawić , patrze a gość jedzie na mnie... Nawet to że waliłam mu w bagażnik nie zrobiło na nim wrażenia.
Mam sruby w kjręgosłupie , przez manewr jaki musiałam wykonać bolą mnie plecy i noga do tego mam zniszczoną walizkę . Facet myśli że jest nietykalny , na całe szczeście byli sasiedzi i kamery są na budynku obok. muszę zrobić badanie - prześwietlenie kręgosłupa i nie wiem czy nie skieruje sprawy na policje by człowikowi chociaż nos utrzeć.

Pospiesz się bo sprawa się przedawni :)
Pospiesz się bo sprawa się przedawni :) rozwiń
Avatar
A. / 15 lipca 2013 o 20:06

Ja miałam taka sytuację. Baran cofał na jezdni , mi poleciała torba w dól , chciałam ja poprawić , patrze a gość jedzie na mnie... Nawet to że waliłam mu w bagażnik nie zrobiło na nim wrażenia.

Mam sruby w kjręgosłupie , przez manewr jaki musiałam wykonać bolą mnie plecy i noga  do tego mam zniszczoną walizkę . Facet myśli że jest nietykalny , na całe szczeście byli sasiedzi i kamery są na budynku obok. muszę zrobić badanie - prześwietlenie kręgosłupa i  nie wiem czy nie skieruje sprawy na policje by człowikowi chociaż nos utrzeć.

Ja miałam taka sytuację. Baran cofał na jezdni , mi poleciała torba w dól , chciałam ja poprawić , patrze a gość jedzie na mnie... Nawet to że waliłam mu w bagażnik nie zrobiło na nim wrażenia.

Mam sruby w kjręgosłupie , przez manewr jaki musiałam wykonać bolą mnie plecy i noga  do tego mam zniszczoną walizkę . Facet myśli że jest nietykalny , na całe szczeście byli sasiedzi i kamery są na budynku obok. muszę zrobić badanie - prześwietlenie kręgosłupa i  nie wiem czy nie skieruje sprawy na policje by człowikowi chociaż no... rozwiń

Avatar
sammy / 14 lipca 2013 o 16:41

To nie było na chodniku! Jeden z kraśnickich portali napisał głupotę i reszta bezmyślnie przepisuje. Chłopak cofał bardzo powolutku, ale widoczność jest tam taka, że jeżeli ktoś wylezie pod same koła to masz wielkie szanse na kogoś wjechać. Ta Pani nie została potrącąna tak, jak sobie co niektórzy wyobrażają. Została w zasadzie tylko pchnięta, z tym że upadła tak nieszczęsliwie, że skończyło się jak skończyło. Chodnik przecina ulica prowadząca do budynku i ona po prostu weszła na ulicę pod same koła. Mieszkam w okolicy i na prawdę on mógł jej nie widzieć, nawet przy zachowaniu maksymalnej mozliwej ostrożności. Ona natomiast z pewnością powinna widzieć cofające auto i też zachować odrobine ostrożności. Niestety weszła i stało się.

Ja bym to raczej traktował jak wtargnięcie na jezdnię. Tam nie ma nawet oznaczonego przejścia dla pieszych.

Zginął człowiek, ale nie można w czambuł potępiać za każdym razem kierującego, bo piesi również czasami zachowują się jakby kierowca był jasnowidzem i przewidywał wszystkie możliwe warianty zachowania. Ten kierujący naprawde cofał bardzo powoli i ostrożnie. Czasem jednak ułamek sekundy i brak zdroworązsądkowego zachowania się pieszego prowadzi do tragedii. Ileż to razy ktoś wyłazi pod koła lub idzie np. niewidoczny nocą poboczem, bo mu się wydaje że kierowca musi go widzieć. Otóż nie zawsze tak jest i pieszy też winien się trochę rozglądać i uważać gdzie idzie. Ta Pani raczej nie patrzyła i w bardzo nieszczęśliwy sposób straciła życie.

To nie było na chodniku! Jeden z kraśnickich portali napisał głupotę i reszta bezmyślnie przepisuje. Chłopak cofał bardzo powolutku, ale widoczność jest tam taka, że jeżeli ktoś wylezie pod same koła to masz wielkie szanse na kogoś wjechać. Ta Pani nie została potrącąna tak, jak sobie co niektórzy wyobrażają. Została w zasadzie tylko pchnięta, z tym że upadła tak nieszczęsliwie, że skończyło się jak skończyło. Chodnik przecina ulica prowadząca do budynku i ona po prostu weszła na ulicę pod same koła. Mieszkam w okolicy i na prawdę on mógł... rozwiń

Avatar
Gienek / 14 lipca 2013 o 15:39

sami zobaczcie i nie dobijajcie rodziny zmarłej i kierowcy pojazdu.

Czy to było na chodniku?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e858c37226ca07a4.html

Macie zdjęcie i zamknijcie w końcu japy.

Zdjęcie jest okropnie podłej jakości, ale domyślam się w którmy miejscu zostało wykonane i że przedstawia nieprzestawiony w inne miejsce pojazd po wypadku. Samochód stoi na drodze (zaznaczam że w słownikowym, a nie ustawowym tego słowa znaczeniu) dojazdowej do bloku Al. Niepodległości 22.

Odsyłam do Street View w maps.google.pl.

Wobec powyższego twierdzę: tak to było na chodniku i podtrzymuję to co napisałem we wcześniejszym poście w pierwszym zdaniu. Zamiast usiłować publicznie obrażać innych powninieneś międzyinnymi więcej poczytać.

dstawia nieprzestawiony w inne miejsce pojazd po wypadku. Samochód stoi na drodze (zaznaczam że w słownikowym, a nie ustawowym tego słowa znaczeniu) dojazdowej do bloku Al. Niepodległości 22.

Odsyłam do Street View w maps.google.pl.

Wobec powyższego twierdzę: tak to było na chodniku i podtrzymuję to co napisałem we wcześniejszym poście w pierwszym zdaniu. Zamiast usiłować publicznie obrażać innych powninieneś międzyinnymi więcej poczytać.

rozwiń
Avatar
sami zobaczcie / 14 lipca 2013 o 13:16

sami zobaczcie i nie dobijajcie rodziny zmarłej i kierowcy pojazdu.

Czy to było na chodniku?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e858c37226ca07a4.html

Macie zdjęcie i zamknijcie w końcu japy.

Avatar
widzialem wszystko / 14 lipca 2013 o 06:15
Po co komentujecie ci ci nie widzieli bylem 15 metry za kobieta i uwierzcie ze to nie bylo na chodniku tylko wyszla na uliczke i to bylo w stylu popchniecia jej,ona sie odbila od samochodu i uderzyla glowa o ulice,i niech sobie nikt nie dodaje tutaj jesli tego nie widzial. Chlopak byl w szoku ,zreszta nie tylko on. Od razu zostalo wezwane pogotowie i policja,do tego ten kierowca pobiegl dzwoniac na pogotowie,obok do szpitala po pielegniarke ktora nie umiala wykonac prostego polecenia od pogotowia,czyli orzekrecic ja na bok poniewaz potracona krztusila sie krwia. To tyle ode mnie.
Avatar
Komediant Główny / 13 lipca 2013 o 12:06

Ludzie,co wy wypisujecie?Przecież jak byk pisze że na chodniku.Chodnik jest dla pieszych i nie ma wytłumaczenia dla takich morderców nawet jak by była w czapce niewidce.Po chodniku pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo,tylko niektórym kierowcom coś częściej się nie wiadomo co wydaje.

Nie miał czapki niewidki,ale miał immunitet,i możecie go tylko w du.psko lachnąć, idioci.

Avatar
Gienek / 13 lipca 2013 o 11:52

Akurat w tym przypadku wina byla tylko i wyłącznie po stronie tej kobiety. Na niepodległosci w tym miejscu rosną krzaki a Ona wyszła zza tych krzaków nawet nie patrzac sie czy cos jedzie, poza tym chłopak cofał 5-10km/h i wcale jej nie uderzył tylko popchnął. Ale najlepiej przecież wiedzą ci co tego nie widzieli.

Art. 23. ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r Prawo o ruchu drogowym

1. Kierujący pojazdem jest obowiązany:

3) przy cofaniu ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu i zachować szczególną ostrożność, a w szczególności:
a) sprawdzić, czy wykonywany manewr nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia,
b) upewnić się, czy za pojazdem nie znajduje się przeszkoda; w razie trudności w osobistym upewnieniu się kierujący jest obowiązany zapewnić sobie pomoc innej osoby.

Jeśli w tym miejscu są krzaki, a za nimi chodnik, to tym bardziej kierujący powinien sobie zdawać sprawę, że może tam się pojawić pieszy. Powinien zatrzymać się przed chodnikiem i upewnić, że może bezpiecznie kontynuować manewr.

Po drugie zauważyłem, że obecnie właściwie wszyscy kierowcy wykonują manewr cofania jakby jeździli samochodem ciężarowym z zasłaniającą całkowicie widoczność do tyłu paką. Używają jedynie lusterek nawet w przypadku samochodu osobowego. Jest to karygodny błąd. Obawiam się, że i w tym przypadku tak było podobnie.

Art. 23. ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r Prawo o ruchu drogowym

1. Kierujący pojazdem jest obowiązany:

3) przy cofaniu ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu i zachować szczególną ostrożność, a w szczególności:
a) sprawdzić, czy wykonywany manewr nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia,
b) upewnić się, czy za pojazdem nie znajduje się przeszkoda; w razie trudności w osobistym upewnieniu się kierujący jest obowiązany zapewnić sobie pomoc... rozwiń

Avatar
Komisarz / 13 lipca 2013 o 11:51

Ludzie,co wy wypisujecie?Przecież jak byk pisze że na chodniku.Chodnik jest dla pieszych i nie ma wytłumaczenia dla takich morderców nawet jak by była w czapce niewidce.Po chodniku pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo,tylko niektórym kierowcom coś częściej się nie wiadomo co wydaje.

Avatar
Iwona / 13 lipca 2013 o 11:33

Ostatnio miałem podobnie, parkowałem pod domem gdzie widoczność jest dobra, chciałem poprawić ustawienie auta i cofnąłem a tam baba z zakupami na bagażniku, zero myślenia. Trwało to może sekunde a ja nawet jej w lusterku nie widziałem . Nie wiem po co sie pchać na samochód gdy widać że on jakieś manewry wykonuje? Gdyby się jej coś stało to oczywiście moja wina, bo pieszy może chodzić jak święta krowa, nie zdaje sobie sprawy z tego że nie zawsze można go zauważyć

Czy to jest nieudana prowokacja? Raczej wygląda na zwierzenia deb***a! Parkować należy w miejscach do tego przeznaczonych. Nie pod blokiem, a więc w miejscach najliczniej uczęszczanych przez pieszych ...... Jednak wpisujesz się w obrazek polskiego deb***a, który kupił autko.....

Pojazd, wytwór cywilizacji technicznej trafił w ręce nieucywilizowanego ćwoka....

le="font-size:10.5pt;">Czy to jest nieudana prowokacja? Raczej wygląda na zwierzenia deb***a! Parkować należy w miejscach do tego przeznaczonych. Nie pod blokiem, a więc w miejscach najliczniej uczęszczanych przez pieszych ...... Jednak wpisujesz się w obrazek polskiego deb***a, który kupił autko.....

rozwiń

Avatar
Jan / 17 lipca 2013 o 06:30

Ja miałam taka sytuację. Baran cofał na jezdni , mi poleciała torba w dól , chciałam ja poprawić , patrze a gość jedzie na mnie... Nawet to że waliłam mu w bagażnik nie zrobiło na nim wrażenia.
Mam sruby w kjręgosłupie , przez manewr jaki musiałam wykonać bolą mnie plecy i noga do tego mam zniszczoną walizkę . Facet myśli że jest nietykalny , na całe szczeście byli sasiedzi i kamery są na budynku obok. muszę zrobić badanie - prześwietlenie kręgosłupa i nie wiem czy nie skieruje sprawy na policje by człowikowi chociaż nos utrzeć.

Pospiesz się bo sprawa się przedawni :)
Pospiesz się bo sprawa się przedawni :) rozwiń
Avatar
A. / 15 lipca 2013 o 20:06

Ja miałam taka sytuację. Baran cofał na jezdni , mi poleciała torba w dól , chciałam ja poprawić , patrze a gość jedzie na mnie... Nawet to że waliłam mu w bagażnik nie zrobiło na nim wrażenia.

Mam sruby w kjręgosłupie , przez manewr jaki musiałam wykonać bolą mnie plecy i noga  do tego mam zniszczoną walizkę . Facet myśli że jest nietykalny , na całe szczeście byli sasiedzi i kamery są na budynku obok. muszę zrobić badanie - prześwietlenie kręgosłupa i  nie wiem czy nie skieruje sprawy na policje by człowikowi chociaż nos utrzeć.

Ja miałam taka sytuację. Baran cofał na jezdni , mi poleciała torba w dól , chciałam ja poprawić , patrze a gość jedzie na mnie... Nawet to że waliłam mu w bagażnik nie zrobiło na nim wrażenia.

Mam sruby w kjręgosłupie , przez manewr jaki musiałam wykonać bolą mnie plecy i noga  do tego mam zniszczoną walizkę . Facet myśli że jest nietykalny , na całe szczeście byli sasiedzi i kamery są na budynku obok. muszę zrobić badanie - prześwietlenie kręgosłupa i  nie wiem czy nie skieruje sprawy na policje by człowikowi chociaż no... rozwiń

Avatar
sammy / 14 lipca 2013 o 16:41

To nie było na chodniku! Jeden z kraśnickich portali napisał głupotę i reszta bezmyślnie przepisuje. Chłopak cofał bardzo powolutku, ale widoczność jest tam taka, że jeżeli ktoś wylezie pod same koła to masz wielkie szanse na kogoś wjechać. Ta Pani nie została potrącąna tak, jak sobie co niektórzy wyobrażają. Została w zasadzie tylko pchnięta, z tym że upadła tak nieszczęsliwie, że skończyło się jak skończyło. Chodnik przecina ulica prowadząca do budynku i ona po prostu weszła na ulicę pod same koła. Mieszkam w okolicy i na prawdę on mógł jej nie widzieć, nawet przy zachowaniu maksymalnej mozliwej ostrożności. Ona natomiast z pewnością powinna widzieć cofające auto i też zachować odrobine ostrożności. Niestety weszła i stało się.

Ja bym to raczej traktował jak wtargnięcie na jezdnię. Tam nie ma nawet oznaczonego przejścia dla pieszych.

Zginął człowiek, ale nie można w czambuł potępiać za każdym razem kierującego, bo piesi również czasami zachowują się jakby kierowca był jasnowidzem i przewidywał wszystkie możliwe warianty zachowania. Ten kierujący naprawde cofał bardzo powoli i ostrożnie. Czasem jednak ułamek sekundy i brak zdroworązsądkowego zachowania się pieszego prowadzi do tragedii. Ileż to razy ktoś wyłazi pod koła lub idzie np. niewidoczny nocą poboczem, bo mu się wydaje że kierowca musi go widzieć. Otóż nie zawsze tak jest i pieszy też winien się trochę rozglądać i uważać gdzie idzie. Ta Pani raczej nie patrzyła i w bardzo nieszczęśliwy sposób straciła życie.

To nie było na chodniku! Jeden z kraśnickich portali napisał głupotę i reszta bezmyślnie przepisuje. Chłopak cofał bardzo powolutku, ale widoczność jest tam taka, że jeżeli ktoś wylezie pod same koła to masz wielkie szanse na kogoś wjechać. Ta Pani nie została potrącąna tak, jak sobie co niektórzy wyobrażają. Została w zasadzie tylko pchnięta, z tym że upadła tak nieszczęsliwie, że skończyło się jak skończyło. Chodnik przecina ulica prowadząca do budynku i ona po prostu weszła na ulicę pod same koła. Mieszkam w okolicy i na prawdę on mógł... rozwiń

Avatar
Gienek / 14 lipca 2013 o 15:39

sami zobaczcie i nie dobijajcie rodziny zmarłej i kierowcy pojazdu.

Czy to było na chodniku?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e858c37226ca07a4.html

Macie zdjęcie i zamknijcie w końcu japy.

Zdjęcie jest okropnie podłej jakości, ale domyślam się w którmy miejscu zostało wykonane i że przedstawia nieprzestawiony w inne miejsce pojazd po wypadku. Samochód stoi na drodze (zaznaczam że w słownikowym, a nie ustawowym tego słowa znaczeniu) dojazdowej do bloku Al. Niepodległości 22.

Odsyłam do Street View w maps.google.pl.

Wobec powyższego twierdzę: tak to było na chodniku i podtrzymuję to co napisałem we wcześniejszym poście w pierwszym zdaniu. Zamiast usiłować publicznie obrażać innych powninieneś międzyinnymi więcej poczytać.

dstawia nieprzestawiony w inne miejsce pojazd po wypadku. Samochód stoi na drodze (zaznaczam że w słownikowym, a nie ustawowym tego słowa znaczeniu) dojazdowej do bloku Al. Niepodległości 22.

Odsyłam do Street View w maps.google.pl.

Wobec powyższego twierdzę: tak to było na chodniku i podtrzymuję to co napisałem we wcześniejszym poście w pierwszym zdaniu. Zamiast usiłować publicznie obrażać innych powninieneś międzyinnymi więcej poczytać.

rozwiń
Avatar
sami zobaczcie / 14 lipca 2013 o 13:16

sami zobaczcie i nie dobijajcie rodziny zmarłej i kierowcy pojazdu.

Czy to było na chodniku?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e858c37226ca07a4.html

Macie zdjęcie i zamknijcie w końcu japy.

Avatar
widzialem wszystko / 14 lipca 2013 o 06:15
Po co komentujecie ci ci nie widzieli bylem 15 metry za kobieta i uwierzcie ze to nie bylo na chodniku tylko wyszla na uliczke i to bylo w stylu popchniecia jej,ona sie odbila od samochodu i uderzyla glowa o ulice,i niech sobie nikt nie dodaje tutaj jesli tego nie widzial. Chlopak byl w szoku ,zreszta nie tylko on. Od razu zostalo wezwane pogotowie i policja,do tego ten kierowca pobiegl dzwoniac na pogotowie,obok do szpitala po pielegniarke ktora nie umiala wykonac prostego polecenia od pogotowia,czyli orzekrecic ja na bok poniewaz potracona krztusila sie krwia. To tyle ode mnie.
Avatar
Komediant Główny / 13 lipca 2013 o 12:06

Ludzie,co wy wypisujecie?Przecież jak byk pisze że na chodniku.Chodnik jest dla pieszych i nie ma wytłumaczenia dla takich morderców nawet jak by była w czapce niewidce.Po chodniku pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo,tylko niektórym kierowcom coś częściej się nie wiadomo co wydaje.

Nie miał czapki niewidki,ale miał immunitet,i możecie go tylko w du.psko lachnąć, idioci.

Avatar
Gienek / 13 lipca 2013 o 11:52

Akurat w tym przypadku wina byla tylko i wyłącznie po stronie tej kobiety. Na niepodległosci w tym miejscu rosną krzaki a Ona wyszła zza tych krzaków nawet nie patrzac sie czy cos jedzie, poza tym chłopak cofał 5-10km/h i wcale jej nie uderzył tylko popchnął. Ale najlepiej przecież wiedzą ci co tego nie widzieli.

Art. 23. ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r Prawo o ruchu drogowym

1. Kierujący pojazdem jest obowiązany:

3) przy cofaniu ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu i zachować szczególną ostrożność, a w szczególności:
a) sprawdzić, czy wykonywany manewr nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia,
b) upewnić się, czy za pojazdem nie znajduje się przeszkoda; w razie trudności w osobistym upewnieniu się kierujący jest obowiązany zapewnić sobie pomoc innej osoby.

Jeśli w tym miejscu są krzaki, a za nimi chodnik, to tym bardziej kierujący powinien sobie zdawać sprawę, że może tam się pojawić pieszy. Powinien zatrzymać się przed chodnikiem i upewnić, że może bezpiecznie kontynuować manewr.

Po drugie zauważyłem, że obecnie właściwie wszyscy kierowcy wykonują manewr cofania jakby jeździli samochodem ciężarowym z zasłaniającą całkowicie widoczność do tyłu paką. Używają jedynie lusterek nawet w przypadku samochodu osobowego. Jest to karygodny błąd. Obawiam się, że i w tym przypadku tak było podobnie.

Art. 23. ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r Prawo o ruchu drogowym

1. Kierujący pojazdem jest obowiązany:

3) przy cofaniu ustąpić pierwszeństwa innemu pojazdowi lub uczestnikowi ruchu i zachować szczególną ostrożność, a w szczególności:
a) sprawdzić, czy wykonywany manewr nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub jego utrudnienia,
b) upewnić się, czy za pojazdem nie znajduje się przeszkoda; w razie trudności w osobistym upewnieniu się kierujący jest obowiązany zapewnić sobie pomoc... rozwiń

Avatar
Komisarz / 13 lipca 2013 o 11:51

Ludzie,co wy wypisujecie?Przecież jak byk pisze że na chodniku.Chodnik jest dla pieszych i nie ma wytłumaczenia dla takich morderców nawet jak by była w czapce niewidce.Po chodniku pieszy ma bezwzględne pierwszeństwo,tylko niektórym kierowcom coś częściej się nie wiadomo co wydaje.

Avatar
Iwona / 13 lipca 2013 o 11:33

Ostatnio miałem podobnie, parkowałem pod domem gdzie widoczność jest dobra, chciałem poprawić ustawienie auta i cofnąłem a tam baba z zakupami na bagażniku, zero myślenia. Trwało to może sekunde a ja nawet jej w lusterku nie widziałem . Nie wiem po co sie pchać na samochód gdy widać że on jakieś manewry wykonuje? Gdyby się jej coś stało to oczywiście moja wina, bo pieszy może chodzić jak święta krowa, nie zdaje sobie sprawy z tego że nie zawsze można go zauważyć

Czy to jest nieudana prowokacja? Raczej wygląda na zwierzenia deb***a! Parkować należy w miejscach do tego przeznaczonych. Nie pod blokiem, a więc w miejscach najliczniej uczęszczanych przez pieszych ...... Jednak wpisujesz się w obrazek polskiego deb***a, który kupił autko.....

Pojazd, wytwór cywilizacji technicznej trafił w ręce nieucywilizowanego ćwoka....

le="font-size:10.5pt;">Czy to jest nieudana prowokacja? Raczej wygląda na zwierzenia deb***a! Parkować należy w miejscach do tego przeznaczonych. Nie pod blokiem, a więc w miejscach najliczniej uczęszczanych przez pieszych ...... Jednak wpisujesz się w obrazek polskiego deb***a, który kupił autko.....

rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 9

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!