Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

18 sierpnia 2011 r.
15:16
Edytuj ten wpis

Dni Kraśnika 2011: Wystąpi zespół De Mono

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 9 A A
 (MM Opole)
(MM Opole)

Zespół De Mono, festiwal siatkówki plażowej i karaoke dla publiczności – to tylko niektóre atrakcje przygotowane w ramach Dni Kraśnika. Trzydniowa impreza już się rozpoczęła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek od godz. 17 nad zalewem dzieci i młodzież mogą wziąć udział w zawodach sportowych. Godzinę później na Rynku rozpocznie się pokaz bajek "Porwanie Baltazara Gąbki” i "Koziołek Matołek”, zaś wieczorem będzie można obejrzeć dwa filmy "Wyłączność” i "Mniejsze zło”.

W sobotę o godz. 15 rozpoczną się animacje dla dzieci. Poza tym na scenie przy Centrum Kultury i Promocji wystąpi zespół Ulica, TaLLib, a o godz. 21 dla mieszkańców Kraśnika zaśpiewa zespół Cliver.

Z kolei w niedzielę o godz. 10 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrany zostanie Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego dla Amatorów. Koncerty zespołów muzycznych w amfiteatrze zaczną się już o godz. 17.30. Występ gwiazdy wieczoru – zespołu De Mono ma się rozpocząć o godz. 21.30.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marysieńka / 25 sierpnia 2011 o 21:59
A od kiedy to tandetą mozna cos uzdrowic.
Avatar
Max Kolanko / 25 sierpnia 2011 o 14:35
[quote name='Marysieńka' timestamp='1314216575' post='518575']
Ten prowadzący to pewnie jakis zasłuzony w kampanii wyborczej na burmistrza, to i dano mu szansę co by popróbował swych miernych sił.
[/quote]
"to specjalista jedyny w swoim rodzaju, niebywały konferansjer, porywający tłumy, dowcipny" - tak co dzień o sobie ten pan mówi do lusterka, a wyszło jak zwykle - nowe standardy Burmistrz wprowadza i tyle!!!

A że było dno i wodorosty to wszyscy widzieli i słyszeli :-)

PS> Ja bym to nazwał uzdrowieniem :-)
[quote name='Marysieńka' timestamp='1314216575' post='518575']
Ten prowadzący to pewnie jakis zasłuzony w kampanii wyborczej na burmistrza, to i dano mu szansę co by popróbował swych miernych sił.
[/quote]
"to specjalista jedyny w swoim rodzaju, niebywały konferansjer, porywający tłumy, dowcipny" - tak co dzień o sobie ten pan mówi do lusterka, a wyszło jak zwykle - nowe standardy Burmistrz wprowadza i tyle!!!

A że było dno i wodorosty to wszyscy widzieli i słyszeli... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 24 sierpnia 2011 o 22:09
Ten prowadzący to pewnie jakis zasłuzony w kampanii wyborczej na burmistrza, to i dano mu szansę co by popróbował swych miernych sił.
Avatar
Patryk / 24 sierpnia 2011 o 19:15
z tym prowadzącym, he he to racja - gostek był beznadziejny, porażka totalne, dno i wodorosty - właśnie kto to był, bo jakoś klienta nie ogarniam? jakaś nowa jakość? chyba bylejakość :-)
Avatar
Kalina / 24 sierpnia 2011 o 19:14
[quote name='kaśka' timestamp='1314033208' post='516822']
De mono było przegenialne. Dawno nie byłam na tak dobrym koncercie w Kraśniku. Ludziska bawili się wyśmienicie genialne pogo!
Ulica wiadomo że mistrzostwo. Pozytywne zaskoczenie z Canionem byłam na ich koncercie dwa lata temu i szału nie było a wczoraj MOC!!!
Oby więcej takich koncertów w tym Kraśniku!
[/quote]
jak Pani pisze " w tym Kraśniku" to znaczy że Pani spoza, więc mało wie!!!
Na De Mono sporo ludzi było, ale poprzednie dni Kraśnika i pod względem ilości ludzi i atrakcji były dużo, dużo lepsze!!! Organizacja była kijowa, nikt nic nie wiedział, no i jak ktoś napisał że prowadzący.... to się zgadzam - gość nie miał o tym pojęcia, był nudny, gadał zza sceny, dowcipy mu nie wychodziły, no i pewno zarobił nieźle - kto to był?

Poza tym za rok następne może lepiej im wyjdzie :-)
[quote name='kaśka' timestamp='1314033208' post='516822']
De mono było przegenialne. Dawno nie byłam na tak dobrym koncercie w Kraśniku. Ludziska bawili się wyśmienicie genialne pogo!
Ulica wiadomo że mistrzostwo. Pozytywne zaskoczenie z Canionem byłam na ich koncercie dwa lata temu i szału nie było a wczoraj MOC!!!
Oby więcej takich koncertów w tym Kraśniku!
[/quote]
jak Pani pisze " w tym Kraśniku" to znaczy że Pani spoza, więc mało wie!!!
... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 23 sierpnia 2011 o 21:53
[quote name='kaśka' timestamp='1314033208' post='516822']

Oby więcej takich koncertów w tym Kraśniku!
[/quote]
No pewnie. Lepiej przefi***ac wszystko na koncerty i zawody sportowe niz cokolwiek zrobic coby z pożytkiem słuzyło mieszkancom.
Spragnieni rozrywki i widowisk sportowych niech sobie sami za nie płacą.
I szczerze jak mi pan burmistrz ma oferować coś w wyznaczonym dniu i w określonej godzinie, kiedy nie mogę z tego skorzystac , to juz wolą taką fontannę, której urokiem moge sie napawac kiedy mam tylko czas i kiedy najdzie mnie na to ochota, a nie pod dyktando władzy.
[quote name='kaśka' timestamp='1314033208' post='516822']

Oby więcej takich koncertów w tym Kraśniku!
[/quote]
No pewnie. Lepiej przefi***ac wszystko na koncerty i zawody sportowe niz cokolwiek zrobic coby z pożytkiem słuzyło mieszkancom.
Spragnieni rozrywki i widowisk sportowych niech sobie sami za nie płacą.
I szczerze jak mi pan burmistrz ma oferować coś w wyznaczonym dniu i w określonej godzinie, kiedy nie mogę z tego skorzystac , to juz wolą taką fontannę, której urokiem m... rozwiń
Avatar
kaśka / 22 sierpnia 2011 o 19:13
De mono było przegenialne. Dawno nie byłam na tak dobrym koncercie w Kraśniku. Ludziska bawili się wyśmienicie genialne pogo!
Ulica wiadomo że mistrzostwo. Pozytywne zaskoczenie z Canionem byłam na ich koncercie dwa lata temu i szału nie było a wczoraj MOC!!!
Oby więcej takich koncertów w tym Kraśniku!
Avatar
jandrzej / 22 sierpnia 2011 o 16:37
A dla mnie cliver to nie był koncert tylko występ/pokaz tańca, i tego się trzymajmy bo koncerty to się gra na instrumentach. Najlepszy koncert dało demono, pozytywnie zaskoczyły mnie też kraśnickie zespoły (ulica i canion) nie wiedziałem, że mamy w naszym mieście takie dobre kapele!
Avatar
Marianna / 22 sierpnia 2011 o 14:52
Dni Kraśnika zakończone i trzeba to podsumować, bo:
- jakoś mało ludzi było
- beznadziejny prowadzący!!! kto to był? kto go wynajął???
- jedyny udany występ Cliver :-)
Avatar
Marysieńka / 25 sierpnia 2011 o 21:59
A od kiedy to tandetą mozna cos uzdrowic.
Avatar
Max Kolanko / 25 sierpnia 2011 o 14:35
[quote name='Marysieńka' timestamp='1314216575' post='518575']
Ten prowadzący to pewnie jakis zasłuzony w kampanii wyborczej na burmistrza, to i dano mu szansę co by popróbował swych miernych sił.
[/quote]
"to specjalista jedyny w swoim rodzaju, niebywały konferansjer, porywający tłumy, dowcipny" - tak co dzień o sobie ten pan mówi do lusterka, a wyszło jak zwykle - nowe standardy Burmistrz wprowadza i tyle!!!

A że było dno i wodorosty to wszyscy widzieli i słyszeli :-)

PS> Ja bym to nazwał uzdrowieniem :-)
[quote name='Marysieńka' timestamp='1314216575' post='518575']
Ten prowadzący to pewnie jakis zasłuzony w kampanii wyborczej na burmistrza, to i dano mu szansę co by popróbował swych miernych sił.
[/quote]
"to specjalista jedyny w swoim rodzaju, niebywały konferansjer, porywający tłumy, dowcipny" - tak co dzień o sobie ten pan mówi do lusterka, a wyszło jak zwykle - nowe standardy Burmistrz wprowadza i tyle!!!

A że było dno i wodorosty to wszyscy widzieli i słyszeli... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 24 sierpnia 2011 o 22:09
Ten prowadzący to pewnie jakis zasłuzony w kampanii wyborczej na burmistrza, to i dano mu szansę co by popróbował swych miernych sił.
Avatar
Patryk / 24 sierpnia 2011 o 19:15
z tym prowadzącym, he he to racja - gostek był beznadziejny, porażka totalne, dno i wodorosty - właśnie kto to był, bo jakoś klienta nie ogarniam? jakaś nowa jakość? chyba bylejakość :-)
Avatar
Kalina / 24 sierpnia 2011 o 19:14
[quote name='kaśka' timestamp='1314033208' post='516822']
De mono było przegenialne. Dawno nie byłam na tak dobrym koncercie w Kraśniku. Ludziska bawili się wyśmienicie genialne pogo!
Ulica wiadomo że mistrzostwo. Pozytywne zaskoczenie z Canionem byłam na ich koncercie dwa lata temu i szału nie było a wczoraj MOC!!!
Oby więcej takich koncertów w tym Kraśniku!
[/quote]
jak Pani pisze " w tym Kraśniku" to znaczy że Pani spoza, więc mało wie!!!
Na De Mono sporo ludzi było, ale poprzednie dni Kraśnika i pod względem ilości ludzi i atrakcji były dużo, dużo lepsze!!! Organizacja była kijowa, nikt nic nie wiedział, no i jak ktoś napisał że prowadzący.... to się zgadzam - gość nie miał o tym pojęcia, był nudny, gadał zza sceny, dowcipy mu nie wychodziły, no i pewno zarobił nieźle - kto to był?

Poza tym za rok następne może lepiej im wyjdzie :-)
[quote name='kaśka' timestamp='1314033208' post='516822']
De mono było przegenialne. Dawno nie byłam na tak dobrym koncercie w Kraśniku. Ludziska bawili się wyśmienicie genialne pogo!
Ulica wiadomo że mistrzostwo. Pozytywne zaskoczenie z Canionem byłam na ich koncercie dwa lata temu i szału nie było a wczoraj MOC!!!
Oby więcej takich koncertów w tym Kraśniku!
[/quote]
jak Pani pisze " w tym Kraśniku" to znaczy że Pani spoza, więc mało wie!!!
... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 23 sierpnia 2011 o 21:53
[quote name='kaśka' timestamp='1314033208' post='516822']

Oby więcej takich koncertów w tym Kraśniku!
[/quote]
No pewnie. Lepiej przefi***ac wszystko na koncerty i zawody sportowe niz cokolwiek zrobic coby z pożytkiem słuzyło mieszkancom.
Spragnieni rozrywki i widowisk sportowych niech sobie sami za nie płacą.
I szczerze jak mi pan burmistrz ma oferować coś w wyznaczonym dniu i w określonej godzinie, kiedy nie mogę z tego skorzystac , to juz wolą taką fontannę, której urokiem moge sie napawac kiedy mam tylko czas i kiedy najdzie mnie na to ochota, a nie pod dyktando władzy.
[quote name='kaśka' timestamp='1314033208' post='516822']

Oby więcej takich koncertów w tym Kraśniku!
[/quote]
No pewnie. Lepiej przefi***ac wszystko na koncerty i zawody sportowe niz cokolwiek zrobic coby z pożytkiem słuzyło mieszkancom.
Spragnieni rozrywki i widowisk sportowych niech sobie sami za nie płacą.
I szczerze jak mi pan burmistrz ma oferować coś w wyznaczonym dniu i w określonej godzinie, kiedy nie mogę z tego skorzystac , to juz wolą taką fontannę, której urokiem m... rozwiń
Avatar
kaśka / 22 sierpnia 2011 o 19:13
De mono było przegenialne. Dawno nie byłam na tak dobrym koncercie w Kraśniku. Ludziska bawili się wyśmienicie genialne pogo!
Ulica wiadomo że mistrzostwo. Pozytywne zaskoczenie z Canionem byłam na ich koncercie dwa lata temu i szału nie było a wczoraj MOC!!!
Oby więcej takich koncertów w tym Kraśniku!
Avatar
jandrzej / 22 sierpnia 2011 o 16:37
A dla mnie cliver to nie był koncert tylko występ/pokaz tańca, i tego się trzymajmy bo koncerty to się gra na instrumentach. Najlepszy koncert dało demono, pozytywnie zaskoczyły mnie też kraśnickie zespoły (ulica i canion) nie wiedziałem, że mamy w naszym mieście takie dobre kapele!
Avatar
Marianna / 22 sierpnia 2011 o 14:52
Dni Kraśnika zakończone i trzeba to podsumować, bo:
- jakoś mało ludzi było
- beznadziejny prowadzący!!! kto to był? kto go wynajął???
- jedyny udany występ Cliver :-)
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 0

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 1 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 1 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 11 1

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

LSM: Wielki Festyn Rodzinny
26 maja 2018, 13:00

LSM: Wielki Festyn Rodzinny 1 0

Co Gdzie Kiedy. Z okazji Dnia Matki oraz Dnia Dziecka w sobotę, 26 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się Wielki Festyn Rodzinny. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Włodawa promuje się w Warszawie

Włodawa promuje się w Warszawie 0 0

Zdjęcia z Włodawy wraz z opisem sztandarowych wydarzeń kulturalnych w tym mieście pojawiły się w samym centrum stolicy.

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł

Lubartów: Nowe boisko za 3,7 mln zł 0 0

Lubartów oficjalnie otworzy nową sportową inwestycję. Chodzi o boisko przy ul. Parkowej.

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu

Skatowali 45-latka. Jest decyzja sądu 2 3

Zamojski sąd aresztował trzech mężczyzn, którzy pobili na śmierć 45-latka.

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej

Lublin: Nocne utrudnienia na ul. Krochmalnej 0 3

Dziś w nocy jednojezdniowy odcinek ul. Krochmalnej zostanie zaślepiony tuż przed skrzyżowaniem z Diamentową, a dokładnie na wysokości stacji paliw

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja
galeria

Prezydent Żuk chciał zmienić sędzię prowadzącą jego sprawę. Jest decyzja 9 17

Sędzia, której prezydent Lublina zarzucił stronniczość nie będzie odsunięta od jego sprawy. Postanowił tak dzisiaj Wojewódzki Sąd Administracyjny. Jego decyzja umożliwia ogłoszenie wyroku, o ile prezydent nie zaskarży postanowienia o odmowie wykluczenia sędzi, a ma do tego prawo.

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping

Strefa zabawy i wypoczynku przy Skende Shopping 0 0

W Dzień Dziecka przy centrum handlowym Skende Shopping obok Ikea otwarte zostaną dwie strefy zabawy i wypoczynku. Znajdą się w nich m.in.: ślizgawki, zjeżdżalnie, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji
galeria

Gabinet Cieni PO obradował w Lublinie. Schetyna: Rządowi brakuje refleksji 2 17

Rządowi PiS-u brakuje refleksji nt. sytuacji osób niepełnosprawnych – powiedział w Lublinie Grzegorz Schetyna. Były wicepremier, obecnie przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyjechał w czwartek do miasta ze swoim „Gabinetem Cieni”.

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody!
Wiersze między newsami

Propozycja na ciepły dzień: koniecznie lody! 3 2

Co wybierzecie? Perłową śmietankę czy wafle złożone? Wśród pylnych akacji, zatrzymał się poeta i zapatrzył na wędrowną lodziarnię. Był rok 1914

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?