Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

24 lipca 2017 r.
13:10

Dni Kraśnika 2017 połączone z obchodami 640-lecia miasta

5 16 A A

Koncerty - zespołu Perfect i grupy Raz Dwa Trzy – to część odbywających się w weekend Dni Kraśnika. W tym roku dni miasta były wyjątkowe ponieważ były związane z obchodami 640-lecia miasta. W programie trzydniowych wydarzeń znalazły się m.in. inscenizacja historyczna, loty balonem i wystawa samochodów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dni Kraśnika 2017: Inscenizacja historyczna

Dni Kraśnika 2017: Uroczystości

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 27 lipca 2017 o 08:05
lichutka konferencja naukowa, szczegóły w gazecie internetowej "kraśnik dawniej i dziś"... ***s://dziamber.wordpress.com/2017/07/26/konferencja-naukowa-9717/
Avatar
grin / 27 lipca 2017 o 00:04
Czy zna ktoś kwotę jaka została wydana na te całe obchody?  Wydaje mi się, że w gwizdek poszła gruba kasa. 
Avatar
Też kierowca. / 26 lipca 2017 o 09:30
undefined napisał:
drogi w krasniku jak ser szwajcarski ale wlodarze wola sie bawic  Co tydzien impreza Widac ze nie ma gospodarza
 Tak, te powiatowe i wojewódzkie.
Avatar
Kraśniczanin / 26 lipca 2017 o 08:19
A za co Czarek Łysanowicz został nagrodzony? Mieszka poza Kraśnikiem, zdaje się, że w Pile. Aha kumpel Włodarczyka. Mirku, coraz bliżej jesteś Czubińskiego, lioczą się nie ci co czegoś dokonali i robia dla miasta, ale ci, ktorzy są dobrymi kumplami....
Avatar
Gość / 25 lipca 2017 o 15:45
Ludzie w pierwszej kolejnosci chcą pracy i godziwej zapłaty za tę prace , a nie bawic sie. Z zabawy nawet na darmowej imprezie nikt jeszcze rachunków nie pozapłacał. Bez zabawy z powodzeniem mozna żyć, a jak komuś tak potrzeba do szczęścia rozrywek, to może je sobie we własnym zakresie organizować, takie na jakie ma ochotę.
Avatar
ewa / 25 lipca 2017 o 09:27
Widzę, że armia  z powiatu już klepie w klawiaturki, trzeba koniecznie zbojkotować każde wydarzeina, w którym pojawia się burmistrz, każde! A jeśli nie ma wydarzenia, to trzeba stanowczo potępić to, że nic się nie dzieje, co ten burmistrz sobie mysli, ludzie chcą sie bawić, a on nic nie proponuje! Zwykłym mieszkańcom się podobało, po prostu. Raz do roku miasto zasługuje na obchody, których nie można się powstydzić przed gośćmi
Avatar
ewa / 25 lipca 2017 o 09:25
Widzę, że armia  z powiatu już klepie w klawiaturki, trzeba koniecznie zbojkotować każde wydarzeina, w którym pojawia się burmistrz, każde! A jeśli nie ma wydarzenia, to trzeba stanowczo potępić to, że nic się nie dzieje, co ten burmistrz sobie mysli, ludzie chcą sie bawić, a on nic nie proponuje! Zwykłym mieszkańcom się podobało, po prostu. Raz do roku miasto zasługuje na obchody, których nie można się powstydzić przed gośćmi
Avatar
Gość / 25 lipca 2017 o 07:14
Dni Kraśnika - 640 lecie, a nawet na dmuchańce dla dzieci miasta nie stać żeby darmowe były, 7 zł za 5 minut - porażka
Avatar
Gość / 24 lipca 2017 o 19:22
przejezdzalem w niedziele przez krasnik droga zamknieta a objazd po wertepach Panowie wstyd bawicie sie a drogi syf
Avatar
Gość / 24 lipca 2017 o 19:01
Chyba zbyt krótko przed występem ćwiczyli, że wyszło im tak byle jak.
Avatar
Gość / 27 lipca 2017 o 08:05
lichutka konferencja naukowa, szczegóły w gazecie internetowej "kraśnik dawniej i dziś"... ***s://dziamber.wordpress.com/2017/07/26/konferencja-naukowa-9717/
Avatar
grin / 27 lipca 2017 o 00:04
Czy zna ktoś kwotę jaka została wydana na te całe obchody?  Wydaje mi się, że w gwizdek poszła gruba kasa. 
Avatar
Też kierowca. / 26 lipca 2017 o 09:30
undefined napisał:
drogi w krasniku jak ser szwajcarski ale wlodarze wola sie bawic  Co tydzien impreza Widac ze nie ma gospodarza
 Tak, te powiatowe i wojewódzkie.
Avatar
Kraśniczanin / 26 lipca 2017 o 08:19
A za co Czarek Łysanowicz został nagrodzony? Mieszka poza Kraśnikiem, zdaje się, że w Pile. Aha kumpel Włodarczyka. Mirku, coraz bliżej jesteś Czubińskiego, lioczą się nie ci co czegoś dokonali i robia dla miasta, ale ci, ktorzy są dobrymi kumplami....
Avatar
Gość / 25 lipca 2017 o 15:45
Ludzie w pierwszej kolejnosci chcą pracy i godziwej zapłaty za tę prace , a nie bawic sie. Z zabawy nawet na darmowej imprezie nikt jeszcze rachunków nie pozapłacał. Bez zabawy z powodzeniem mozna żyć, a jak komuś tak potrzeba do szczęścia rozrywek, to może je sobie we własnym zakresie organizować, takie na jakie ma ochotę.
Avatar
ewa / 25 lipca 2017 o 09:27
Widzę, że armia  z powiatu już klepie w klawiaturki, trzeba koniecznie zbojkotować każde wydarzeina, w którym pojawia się burmistrz, każde! A jeśli nie ma wydarzenia, to trzeba stanowczo potępić to, że nic się nie dzieje, co ten burmistrz sobie mysli, ludzie chcą sie bawić, a on nic nie proponuje! Zwykłym mieszkańcom się podobało, po prostu. Raz do roku miasto zasługuje na obchody, których nie można się powstydzić przed gośćmi
Avatar
ewa / 25 lipca 2017 o 09:25
Widzę, że armia  z powiatu już klepie w klawiaturki, trzeba koniecznie zbojkotować każde wydarzeina, w którym pojawia się burmistrz, każde! A jeśli nie ma wydarzenia, to trzeba stanowczo potępić to, że nic się nie dzieje, co ten burmistrz sobie mysli, ludzie chcą sie bawić, a on nic nie proponuje! Zwykłym mieszkańcom się podobało, po prostu. Raz do roku miasto zasługuje na obchody, których nie można się powstydzić przed gośćmi
Avatar
Gość / 25 lipca 2017 o 07:14
Dni Kraśnika - 640 lecie, a nawet na dmuchańce dla dzieci miasta nie stać żeby darmowe były, 7 zł za 5 minut - porażka
Avatar
Gość / 24 lipca 2017 o 19:22
przejezdzalem w niedziele przez krasnik droga zamknieta a objazd po wertepach Panowie wstyd bawicie sie a drogi syf
Avatar
Gość / 24 lipca 2017 o 19:01
Chyba zbyt krótko przed występem ćwiczyli, że wyszło im tak byle jak.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W tym zawodzie brakuje rąk do pracy w całym województwie lubelskim. A ile można zarobić?

W tym zawodzie brakuje rąk do pracy w całym województwie lubelskim. A ile można zarobić? 2 0

Nawet 40 pielęgniarek może znaleźć pracę w wojewódzkim szpitalu w Chełmie. Etaty zwalniają się też w innych placówkach. – Odchodzą na emerytury, ale potem wracają do pracy. Tylko to nas ratuje – przyznaje dyrektor jednego ze szpitali.

Lepiej omijać to przejście graniczne z Ukrainą. Na wyjazd trzeba długo czekać

Lepiej omijać to przejście graniczne z Ukrainą. Na wyjazd trzeba długo czekać 0 0

Dobra rada dla kierowców TIR-ów: omijajcie przejście graniczne w Dorohusku. Na wyjazd z Polski na Ukrainę trzeba tam czekać w kolejce już około 10 godzin.

Dwa ronda turbinowe powstaną przy bialskiej obwodnicy

Dwa ronda turbinowe powstaną przy bialskiej obwodnicy 0 0

Po raz pierwszy w historii Biała Podlaska zrealizuje projekt we współpracy z białoruskim partnerem przy unijnym wsparciu. Właśnie podpisano umowę.

Motor Lublin – Spartakus Daleszyce 5:0. Mają wicelidera

Motor Lublin – Spartakus Daleszyce 5:0. Mają wicelidera 28 0

Wszystko poszło zgodnie z planem. Motor wysoko pokonał w środę Spartakusa Daleszyce aż 5:0. Już w sobotę ekipę z Lublina czeka wyjazdowy pojedynek z MKS Trzebinia

Lublin: Olimpiada z języka angielskiego. Dla przedszkolaków! [zdjęcia]
galeria

Lublin: Olimpiada z języka angielskiego. Dla przedszkolaków! [zdjęcia] 0 0

Zrobienie zakupów w zagranicznym sklepie, czy opowiedzenie o ubraniach to tylko niektóre zadania, z jakimi poradzić musieli sobie uczestnicy I Mini Olimpiady z języka angielskiego. Polecenia na pozór nie wydają się trudne, ale wszystko się zmienia, gdy wiemy, że zmierzyć się z nimi muszą… przedszkolaki.

GTPR Gdynia – MKS Perła 17:26. Lublinianki mistrzyniami Polski!

GTPR Gdynia – MKS Perła 17:26. Lublinianki mistrzyniami Polski! 47 2

W środę MKS Perła potwierdził absolutną dominację na krajowym podwórku. Lublinianki pokonały w Gdyni tamtejszy GTPR, czyli mistrza z poprzednich rozgrywek 26:17. Efekt? Na pięć kolejek przed zakończeniem sezonu zdobyły tytuł. I to po raz 20 w historii klubu

Krzysztof Żuk: Sędzia jest stronnicza. Przemysław Czarnek: To tchórzostwo
film

Krzysztof Żuk: Sędzia jest stronnicza. Przemysław Czarnek: To tchórzostwo 4 16

Nagły zwrot akcji w sprawie Krzysztofa Żuka, który broni w sądzie fotela prezydenta Lublina. Nie doszło w środę do ogłoszenia wyroku, bo Żuk zażądał odsunięcia od sprawy sędzi. – To tchórzostwo – grzmi wojewoda, który chce pozbawić go władzy. – Skorzystałem z przepisów – odpowiada Żuk. Jego wniosek może odwlec wyrok o wiele tygodni, a czas działa tu na jego korzyść.

Prezydent Etiopii z wizytą w puławskich Azotach. Liczy na współpracę gospodarczą
galeria

Prezydent Etiopii z wizytą w puławskich Azotach. Liczy na współpracę gospodarczą 10 3

Puławska fabryka jest bardzo nowoczesna i zrobiła na mnie duże wrażenie – powiedział Mulatu Teshome Wirtu, prezydent Federalnej Demokratycznej Republiki Etiopii podczas swojej środowej wizyty w Zakładach Azotowych.

Mieszkańcy Hrubieszowa zdecydują na co wydać 100 tys. zł

Mieszkańcy Hrubieszowa zdecydują na co wydać 100 tys. zł 1 0

Wiadomo już, na jakie zadania w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Hrubieszowie będą mogli głosować mieszkańcy Hrubieszowa. Do wydania jest 100 tys. zł.

Puchar Polski: Eko Różanka lepsze od Sparty Rejowiec dopiero po rzutach karnych

Puchar Polski: Eko Różanka lepsze od Sparty Rejowiec dopiero po rzutach karnych 2 0

Finałowy mecz Pucharu Polski na szczeblu okręgu chełmskiego dostarczył dużych emocji. Obie drużyny miały swoje sytuacje, ale o losach spotkania przesądziła dopiero seria rzutów karnych. A w nich Sparta Rejowiec Fabryczny przegrała z Eko Różanka 4:5

Nowa restauracja w Tarasach Zamkowych. Piłkarz i trenerzy na otwarciu

Nowa restauracja w Tarasach Zamkowych. Piłkarz i trenerzy na otwarciu 16 1

27 kwietnia w Tarasach Zamkowych oficjalnie zostanie otwarta pierwsza w Lublinie restauracja Jumi Zumi.

Synagogi będą jak nowe. Coraz bliżej końca prac

Synagogi będą jak nowe. Coraz bliżej końca prac 0 1

Trwa poremontowe sprzątanie wnętrza Dużej Synagogi. Teraz ekipa budowlana ma się zająć wymianą dachu nad babińcami i remontem zewnętrznej elewacji.

Piłkarki Górnika Łęczna pokonały Medyk Konin 3:2. Tytuł coraz bliżej

Piłkarki Górnika Łęczna pokonały Medyk Konin 3:2. Tytuł coraz bliżej 0 0

Kolejny krok w stronę mistrzostwa Polski wykonany! Górnik Łęczna pokonał w środę drużynę Medyka Konin 3:2 i powiększył przewagę nad najgroźniejszym rywalem do dziewięciu punktów

"Wszyscy na ziemię! Policja!" Tak CBŚP wchodzi do domów przestępców [wideo]
galeria
film

"Wszyscy na ziemię! Policja!" Tak CBŚP wchodzi do domów przestępców [wideo] 11 5

Policjanci ustalili właśnie kolejne 33 osoby, zamieszane w przestępczość narkotykową. To część dużej akcji prowadzonej od ubiegłego roku przez CBŚP i KSP. W akcji brali udział także policjanci z lubelskiego CBŚP.

Sezon Lublin w Muzeum na Majdanku
27 kwietnia 2018, 17:00

Sezon Lublin w Muzeum na Majdanku 2 0

Co Gdzie Kiedy. Wystawa, wykłady, spotkania i spacery - Muzeum na Majdanku włącza się w akcję Sezon Lublin, w ramach której w najbliższym okresie zorganizowane zostaną wyjątkowe wydarzenia dla zwiedzających.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!