Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

31 grudnia 2016 r.
10:18

Dwa auta rozjechały 47-latka leżącego na jezdni

3 20 A A

Wypadek w Świeciechowie Dużym w powiecie kraśnickim. Samochody przejechały leżącego na jezdni mężczyznę

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło w piątek przed godz. 17.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 47-letni mężczyzna leżał na jezdni. Najechaly na niego dwa auta: mitsubishi oraz jadący za nim vw golf. Mężczyzna zginął na miejscu.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

 

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 14:50
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego człowieka który był dla nich wszystkim:(
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego cz... rozwiń
Avatar
anna / 9 stycznia 2017 o 21:07
Kierowcy byli trzeżwi ,a może się naćpali i 100 na liczniku.
Avatar
Gość / 8 stycznia 2017 o 20:13
To ten z Mitsubishi nie zauważył leżącego na jezdni ? - bo ten jadący za nim Vw już mógł nie zdążyć zareagować. A gdyby tam leżał pień drzewa zamiast tego człowieka ?. Tyle że taki rozjedzie i psa i kota i żabę i jeża i ......i...... dopiero kiedy walnie w łosia to się podnosi larum bo gamoń traci pusty łeb. Oczywiście leżący mógł być przysypany śniegiem a tym samym niewidoczny ale bywa i tak że takich skutków można uniknąć gdyby kierujący używał oprócz pedału gazu również mózgu.
Avatar
weronka82 / 8 stycznia 2017 o 08:26
 Wczoraj przejeżdzałam tamtędy i zwróciłam uwagę czy istnieje mozliwość "niezauważenia". Może droga oświetlona ale akurat nie w tym miejscu. Na widoczność składają się różne czynniki a nie tylko "bo droga prosta", "bo wieś oświetlona".
Avatar
kolega / 6 stycznia 2017 o 20:54
Popieram jak można było nie zauważyć .? To był dobry człowiek i kolega.Każdy ma jakieś słabe strony i wady .Wspólczucia dla rodziny.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 09:20
Bo jak jest teren zabudowany to sie jedzie zgodnie z przepisami i trzeba bacznie obserwowac co się dzieje na drodze!!!to jest obowiazek kierowcy!!!a skoro ten człowiek lezal na drodze oznacza to ze nie mogl w zaden sposób uchronić siebie I zadbac o swoje zdrowie ...droga prosta teren oswietlony odpowiednia predkosc=czas na reakcje i zatrzymanie samochodu..
Avatar
Henio / 4 stycznia 2017 o 00:42
Oczywiście, każdemu może się coś złego przytrafić, bo niezbadane są wyroki...  Z tym, że nie każdy układa się do snu na jezdni.  A ci, którzy rzekomo wiedzą, jak było naprawdę, niech uchylą rąbka tajemnicy. Czyżby ktoś mu pomógł tam się ułożyć? 
Avatar
Wkurwiony / 3 stycznia 2017 o 21:23
ja ***e co za zjeby ,zastanówcie sie..  a co jeśli by w waszej rodzinie coś takiego się przytrafiło ? pomyślcie kurwa zanim zaczniecie takie głupoty wypisywać bo to nie boli. wy którzy piszecie te wszystkie brednie jesteście zwykłymi ***ymi ścierwami a jak było wyżej napisane karma wraca !!!! jeśli coś się wam w rodzinie wydarzy  , nie życzę nikomu, to sobie przypomnijcie co napisaliście... 
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 o 20:35
Jak mozna w ogóle pisać takie brednie? Karma wraca ... i do wszystkich , ktorzy wypusuja tutaj takie przykre i zlosliwe slowa niebawem zapuka do drzwi! Jak mozna miec w sobie tyle jadu i zla??? Wyrazy wspolczucia dla rodziny ! Sercem i modlitwa jestem Wami.
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 o 20:23
Dla mnie taki czlowiek , ktory wypisuje takie brednie i obraza czlowieka ktory poniosl smierc jest totalnym smieciem!!!
Avatar
Gość / 10 stycznia 2017 o 14:50
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego człowieka który był dla nich wszystkim:(
Czy wy ludzie nie macie ciekawszych zajęć niż komentowanie nie znając sprawy każdy nie wie jak było a z tego co wiem kierowcą grożą poważne kary za zabicie człowieka.Z tego co słyszę to wygląda na to że młodzi kierowcy nie mają pojęcia do jazdy jak można nie zauważyć takiego mężczyzny co wy oczu nie macie? myślę że za takie coś też wam coś grozi namierzony zostanie wasz komp i zobaczymy czy wam też bd do śmiechu.Gówniarze powinni pójść siedzieć!!! Życzę aby w ich rodzinie stała się taka tragedia.Współczuje rodzinie stracili tak bliskiego cz... rozwiń
Avatar
anna / 9 stycznia 2017 o 21:07
Kierowcy byli trzeżwi ,a może się naćpali i 100 na liczniku.
Avatar
Gość / 8 stycznia 2017 o 20:13
To ten z Mitsubishi nie zauważył leżącego na jezdni ? - bo ten jadący za nim Vw już mógł nie zdążyć zareagować. A gdyby tam leżał pień drzewa zamiast tego człowieka ?. Tyle że taki rozjedzie i psa i kota i żabę i jeża i ......i...... dopiero kiedy walnie w łosia to się podnosi larum bo gamoń traci pusty łeb. Oczywiście leżący mógł być przysypany śniegiem a tym samym niewidoczny ale bywa i tak że takich skutków można uniknąć gdyby kierujący używał oprócz pedału gazu również mózgu.
Avatar
weronka82 / 8 stycznia 2017 o 08:26
 Wczoraj przejeżdzałam tamtędy i zwróciłam uwagę czy istnieje mozliwość "niezauważenia". Może droga oświetlona ale akurat nie w tym miejscu. Na widoczność składają się różne czynniki a nie tylko "bo droga prosta", "bo wieś oświetlona".
Avatar
kolega / 6 stycznia 2017 o 20:54
Popieram jak można było nie zauważyć .? To był dobry człowiek i kolega.Każdy ma jakieś słabe strony i wady .Wspólczucia dla rodziny.
Avatar
Gość / 4 stycznia 2017 o 09:20
Bo jak jest teren zabudowany to sie jedzie zgodnie z przepisami i trzeba bacznie obserwowac co się dzieje na drodze!!!to jest obowiazek kierowcy!!!a skoro ten człowiek lezal na drodze oznacza to ze nie mogl w zaden sposób uchronić siebie I zadbac o swoje zdrowie ...droga prosta teren oswietlony odpowiednia predkosc=czas na reakcje i zatrzymanie samochodu..
Avatar
Henio / 4 stycznia 2017 o 00:42
Oczywiście, każdemu może się coś złego przytrafić, bo niezbadane są wyroki...  Z tym, że nie każdy układa się do snu na jezdni.  A ci, którzy rzekomo wiedzą, jak było naprawdę, niech uchylą rąbka tajemnicy. Czyżby ktoś mu pomógł tam się ułożyć? 
Avatar
Wkurwiony / 3 stycznia 2017 o 21:23
ja ***e co za zjeby ,zastanówcie sie..  a co jeśli by w waszej rodzinie coś takiego się przytrafiło ? pomyślcie kurwa zanim zaczniecie takie głupoty wypisywać bo to nie boli. wy którzy piszecie te wszystkie brednie jesteście zwykłymi ***ymi ścierwami a jak było wyżej napisane karma wraca !!!! jeśli coś się wam w rodzinie wydarzy  , nie życzę nikomu, to sobie przypomnijcie co napisaliście... 
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 o 20:35
Jak mozna w ogóle pisać takie brednie? Karma wraca ... i do wszystkich , ktorzy wypusuja tutaj takie przykre i zlosliwe slowa niebawem zapuka do drzwi! Jak mozna miec w sobie tyle jadu i zla??? Wyrazy wspolczucia dla rodziny ! Sercem i modlitwa jestem Wami.
Avatar
malgorzata / 3 stycznia 2017 o 20:23
Dla mnie taki czlowiek , ktory wypisuje takie brednie i obraza czlowieka ktory poniosl smierc jest totalnym smieciem!!!
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 16

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 43

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!