piątek, 23 marca 2018 r.

Kraśnik

Finał procesu o "Judasza". Zastępca burmistrza Kraśnika wygrał z radnym

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 grudnia 2013, 16:58
Autor: (aa)

Jarosław Stawiarski i Jacek Madejek (Archiwum)
Jarosław Stawiarski i Jacek Madejek (Archiwum)

Jarosław Stawiarski, zastępca burmistrza Kraśnika, wygrał w sądzie z radnym Jackiem Madejkiem.

Sprawa, w której wyrok zapadł w czwartek, dotyczyła wpisu na Facebooku. W ubiegłym roku radny Jacek Madejek umieścił tam wpis "Kraśnik odbity Judaszowi. Łysy, pakuj się...”. Był to komentarz do artykułu o tym, że były poseł PiS przegrał w wyborach na pełnomocnika tej partii w powiecie kraśnickim.

Stawiarski poczuł się urażony pierwszą częścią wpisu. Wczoraj sąd uznał, że radny znieważył byłego posła PiS słowem "Judasz”. Radny ma zapłacić karę grzywny w wysokości 500 zł i pokryć koszty postępowania.

Wyrok nie jest prawomocny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
krislkr
:):):):)
ekran akustyczny
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

krislkr
krislkr (27 grudnia 2013 o 10:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

poniewaz to byla prowokacja i chenc skompromitowania polityka wyrozniajacego sie charyzma i wiedza. Chcieli przez syna dobrac sie do ojca, ale im nie wyszlo i sprawa zostala umorzona zgodnie z obowiazujacym prawem... Ludziom wierzacym Pan Bog pomaga w probach nawet najciezszych!

Przez takich jak ty, Kraśnik jest czym jest... Zamilcz albo umrzyj, zrób coś dla młodych.

Rozwiń
:):):):)
:):):):) (20 grudnia 2013 o 23:39) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

poniewaz to byla prowokacja i chenc skompromitowania polityka wyrozniajacego sie charyzma i wiedza. Chcieli przez syna dobrac sie do ojca, ale im nie wyszlo i sprawa zostala umorzona zgodnie z obowiazujacym prawem... Ludziom wierzacym Pan Bog pomaga w probach nawet najciezszych

 jaka prowokacja? co ty pie**** przeciesz jest skazany na dwa lata....Pan Bog....o boże kolejny kraśnicki mocher idzie na wojne z niewiernymi!!!! Jaka charyzma? Jaka wiedza?...litosci....

Rozwiń
ekran akustyczny
ekran akustyczny (20 grudnia 2013 o 12:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

droge budowac beda i ludziska powinni wiedziec czy maja sens wydatki na chalupy a wy tu o pyskowce dyskutujecie.

Wczoraj Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie poinformowała, że wydała decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn. „Budowa drogi ekspresowej S19 granica państwa – Białystok – Lublin – Nisko – Rzeszów – Barwinek - granica państwa na odcinku koniec obwodnicy m. Lublin - granica woj. lubelskiego i podkarpackiego". Chodzi więc między innymi o odcinek, który ma biec przez powiat kraśnicki. Teraz Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad może już zlecać przygotowanie szczegółowych rozwiązań technicznych dla tej inwestycji. Szanse, że po S 19 na naszym terenie pojedziemy w 2019-2020 roku są coraz większe.

 

RDOŚ wydał zgodę na realizację inwestycji dla wariantów przebiegi drogi ekspresowej S 19 rekomendowanych przez Inwestora - wariant WWU z rozwiązaniem węzła Strzeszkowice według wariantu dodatkowego (dla części A), wariant 1 (dla obwodnicy Kraśnika), wariant W2 od km 362+784 do km 393+850, przejście wariantu W2 w wariant W3 (od km 393+850 wariantu W2 do km 394+ 330 wariantu W3), wariant W3 od km 394+330 do granicy województwa lubelskiego i podkarpackiego (dla części B) ".

Mapę z propozycjami wariantów przebiegu S 19 przez nasz teren można odnaleźć tutaj.

Na odcinku od Lublina do obwodnicy Kraśnika na przeważającej części S 19 ma iść nowym śladem, w kilku miejscach przecinając drogę krajową nr 19. Za planowana obwodnicą Kraśnika w ciągu drogi ekspresowej przez pewien odcinek S 19 będzie biegła podobnym torem jak droga krajowa, by przed Polichną odbić nieco na zachód w stosunku do obecnego ciągu drogowego.

Co ważne nawet na tych odcinkach gdzie trasy S 19 i DK 19 mają być zbliżone, nowa droga będzie zbudowana równolegle, a nie zastąpi obecną. Założenie jest bowiem takie, by po wybudowaniu drogi ekspresowej, na którą wjazd będzie możliwy tylko w miejscu węzłów komunikacyjnych, ruch lokalny obsługiwała obecna krajówka.

Plan realizacji tego przedsięwzięcia jest taki, by budowę S 19 na odcinku od obwodnicy Lublina do granicy województwa lubelskiego i podkarpackiego podzielić na pięć mniejszych odcinków realizacyjnych, które miałyby być prowadzone równocześnie.

Taki scenariusz - realizację i zakończenie tej inwestycji w tej dekadzie - potwierdził także podczas spotkania z lubelskimi dziennikarzami w ramach seminarium „Lubelszczyzna - europejskie wyzwania” zorganizowanego przez Komisję Europejską wiceminister rozwoju regionalnego Marceli Niezgoda.

Rozwiń
beny
beny (20 grudnia 2013 o 11:37) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

a czemu gazeta nie pisze nic o wyroku syna p.Stawiarskiego....o zatrzymaniu głosno a o zapadnietym wyroku cicho....jak o wszystkich wrokach głosno to czemu nic nik nie wie.... <_<

a gó-no ci do tego czy ma wyrok i co sie z nim dzieje pilnoj swoich spraw.

Rozwiń
xyz
xyz (20 grudnia 2013 o 10:22) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

a czemu gazeta nie pisze nic o wyroku syna p.Stawiarskiego....o zatrzymaniu głosno a o zapadnietym wyroku cicho....jak o wszystkich wrokach głosno to czemu nic nik nie wie.... <_<

Mnie sprawa syna Stawiarskiego nie interesuje, bo to czy on będzie siedział czy nie nie ma absolutnie, żadnego wpływu na sytuację w Kraśniku i jego mieszkańców.

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!