Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

4 marca 2013 r.
17:26
Edytuj ten wpis

Głośno imprezowali w piwnicy. Mieli marihuanę i amfetaminę

Autor: Zdjęcie autora (er)
2 11 A A
Głośno imprezowali w piwnicy. Mieli marihuanę i amfetaminę (Policja)
Głośno imprezowali w piwnicy. Mieli marihuanę i amfetaminę (Policja)

Policjanci weszli do piwnicy bloku w dzielnicy fabrycznej w Kraśniku, bo mieli zgłoszenie o zakłócaniu porządku przez młodzież. Wyczuli zapach marihuany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Okazało się, że w jednym z piwnicznych pomieszczeń głośno zachowuje się 8 osób. Policjanci znaleźli tam marihuanę i amfetaminę. Nikt nie przyznawał się do narkotyków. Do izby zatrzymań trafili wszyscy uczestnicy imprezy.

- Policjanci przeszukali też miejsca zamieszkania zatrzymanych – informuje Janusz Majewski z policji w Kraśniku - W jednym znaleźli dwie sadzonki konopi indyjskich, a w innym cztery sztuki amunicji.

Po nocy spędzonej w areszcie jeden z zatrzymanych przyznał, że narkotyki znalezione w piwnicy należą do niego.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Triana / 16 marca 2013 o 18:55
Mieszkanie przeszukali bez nakazu? W sumie istnieje coś takiego jak uzasadnione podejrzenie.




-----------------------------------
http://www.triana.pl/
Avatar
san / 12 marca 2013 o 15:49
[quote name='Gość' timestamp='1362606093' post='741978']
To nie jest amerykański film. Jak poznasz trochę prawa to dowiesz się, że do przeszukania w Polsce nie jest potrzebny nakaz. Wystarczy legitymacja służbowa. Po wszystkim w ciągu 7 dni prokurator podejmuje decyzję o zatwierdzeniu bądź nie takiego przeszukania.
[/quote]Nie wiem co TY pleciesz??a od kiedy,to policja nie musi mieć nakazu,zeby przepyrać mieszkanie??????Musi mieć nakaz!!Jeżeli nie ma,to masz prawo ich nie wpuścić!!!Z tą legitymacją,to też dojepałeś!!Jak by mi pies pokazał legitymacje służbową,zeby przepyrać mieszkanie,to bym go wyśmiał i zamkną drzwi przed nosem!!
[quote name='Gość' timestamp='1362606093' post='741978']
To nie jest amerykański film. Jak poznasz trochę prawa to dowiesz się, że do przeszukania w Polsce nie jest potrzebny nakaz. Wystarczy legitymacja służbowa. Po wszystkim w ciągu 7 dni prokurator podejmuje decyzję o zatwierdzeniu bądź nie takiego przeszukania.
[/quote]Nie wiem co TY pleciesz??a od kiedy,to policja nie musi mieć nakazu,zeby przepyrać mieszkanie??????Musi mieć nakaz!!Jeżeli nie ma,to masz prawo ich nie wpuścić!!!Z t... rozwiń
Avatar
Szeregowy / 7 marca 2013 o 14:02
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1362480891' post='741386']
"wyczuli zapach marichuany" - ciekawe skąd policjanci wiedzą jak pachnie mary jane ??? może przechodzą specjalne szkolenie z palenia tej rośliny ? ))))
[/quote]

nieeeeeee - zapach marichuany jest tak nieznanym zapachem, że tylko wtajemniczeni jaracze wiedzą jak pachnie.. na jakim Ty świecie żyjesz ?? nie trzeba palić żeby wiedzieć jak pachnie..
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1362480891' post='741386']
"wyczuli zapach marichuany" - ciekawe skąd policjanci wiedzą jak pachnie mary jane ??? może przechodzą specjalne szkolenie z palenia tej rośliny ? ))))
[/quote]

nieeeeeee - zapach marichuany jest tak nieznanym zapachem, że tylko wtajemniczeni jaracze wiedzą jak pachnie.. na jakim Ty świecie żyjesz ?? nie trzeba palić żeby wiedzieć jak pachnie.. rozwiń
Avatar
Gość / 6 marca 2013 o 22:41
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1362517327' post='741588']
a mieszkania przeszukali bez nakazu, taka to polska polityka ..
[/quote]

To nie jest amerykański film. Jak poznasz trochę prawa to dowiesz się, że do przeszukania w Polsce nie jest potrzebny nakaz. Wystarczy legitymacja służbowa. Po wszystkim w ciągu 7 dni prokurator podejmuje decyzję o zatwierdzeniu bądź nie takiego przeszukania.
Avatar
Gość / 6 marca 2013 o 18:18
nie mów...
Avatar
Gość1 / 6 marca 2013 o 18:16
wiem .....
Avatar
. / 6 marca 2013 o 18:12
w oborze dopiero tam sie dzieje.............
Avatar
Gość 1 / 6 marca 2013 o 18:09
Podobno mieli nakazy
Avatar
kraśniczanka / 5 marca 2013 o 22:02
a mieszkania przeszukali bez nakazu, taka to polska polityka ..
Avatar
kraśniczanin / 5 marca 2013 o 11:54
"wyczuli zapach marichuany" - ciekawe skąd policjanci wiedzą jak pachnie mary jane ??? może przechodzą specjalne szkolenie z palenia tej rośliny ? ))))
Avatar
Triana / 16 marca 2013 o 18:55
Mieszkanie przeszukali bez nakazu? W sumie istnieje coś takiego jak uzasadnione podejrzenie.




-----------------------------------
http://www.triana.pl/
Avatar
san / 12 marca 2013 o 15:49
[quote name='Gość' timestamp='1362606093' post='741978']
To nie jest amerykański film. Jak poznasz trochę prawa to dowiesz się, że do przeszukania w Polsce nie jest potrzebny nakaz. Wystarczy legitymacja służbowa. Po wszystkim w ciągu 7 dni prokurator podejmuje decyzję o zatwierdzeniu bądź nie takiego przeszukania.
[/quote]Nie wiem co TY pleciesz??a od kiedy,to policja nie musi mieć nakazu,zeby przepyrać mieszkanie??????Musi mieć nakaz!!Jeżeli nie ma,to masz prawo ich nie wpuścić!!!Z tą legitymacją,to też dojepałeś!!Jak by mi pies pokazał legitymacje służbową,zeby przepyrać mieszkanie,to bym go wyśmiał i zamkną drzwi przed nosem!!
[quote name='Gość' timestamp='1362606093' post='741978']
To nie jest amerykański film. Jak poznasz trochę prawa to dowiesz się, że do przeszukania w Polsce nie jest potrzebny nakaz. Wystarczy legitymacja służbowa. Po wszystkim w ciągu 7 dni prokurator podejmuje decyzję o zatwierdzeniu bądź nie takiego przeszukania.
[/quote]Nie wiem co TY pleciesz??a od kiedy,to policja nie musi mieć nakazu,zeby przepyrać mieszkanie??????Musi mieć nakaz!!Jeżeli nie ma,to masz prawo ich nie wpuścić!!!Z t... rozwiń
Avatar
Szeregowy / 7 marca 2013 o 14:02
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1362480891' post='741386']
"wyczuli zapach marichuany" - ciekawe skąd policjanci wiedzą jak pachnie mary jane ??? może przechodzą specjalne szkolenie z palenia tej rośliny ? ))))
[/quote]

nieeeeeee - zapach marichuany jest tak nieznanym zapachem, że tylko wtajemniczeni jaracze wiedzą jak pachnie.. na jakim Ty świecie żyjesz ?? nie trzeba palić żeby wiedzieć jak pachnie..
[quote name='kraśniczanin' timestamp='1362480891' post='741386']
"wyczuli zapach marichuany" - ciekawe skąd policjanci wiedzą jak pachnie mary jane ??? może przechodzą specjalne szkolenie z palenia tej rośliny ? ))))
[/quote]

nieeeeeee - zapach marichuany jest tak nieznanym zapachem, że tylko wtajemniczeni jaracze wiedzą jak pachnie.. na jakim Ty świecie żyjesz ?? nie trzeba palić żeby wiedzieć jak pachnie.. rozwiń
Avatar
Gość / 6 marca 2013 o 22:41
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1362517327' post='741588']
a mieszkania przeszukali bez nakazu, taka to polska polityka ..
[/quote]

To nie jest amerykański film. Jak poznasz trochę prawa to dowiesz się, że do przeszukania w Polsce nie jest potrzebny nakaz. Wystarczy legitymacja służbowa. Po wszystkim w ciągu 7 dni prokurator podejmuje decyzję o zatwierdzeniu bądź nie takiego przeszukania.
Avatar
Gość / 6 marca 2013 o 18:18
nie mów...
Avatar
Gość1 / 6 marca 2013 o 18:16
wiem .....
Avatar
. / 6 marca 2013 o 18:12
w oborze dopiero tam sie dzieje.............
Avatar
Gość 1 / 6 marca 2013 o 18:09
Podobno mieli nakazy
Avatar
kraśniczanka / 5 marca 2013 o 22:02
a mieszkania przeszukali bez nakazu, taka to polska polityka ..
Avatar
kraśniczanin / 5 marca 2013 o 11:54
"wyczuli zapach marichuany" - ciekawe skąd policjanci wiedzą jak pachnie mary jane ??? może przechodzą specjalne szkolenie z palenia tej rośliny ? ))))
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 28 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 59 10

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 30 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 47 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 398 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!