Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

14 lipca 2015 r.
9:25

Gościeradów: Zderzenie golfa i cysterny. Zginął 21-latek

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 28 A A
Fot. Policja
Fot. Policja

Tragiczny wypadek w Gościeradowie. Nie żyje 21-latek, który kierował golfem i zderzył się z cysterną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godz. 17.00 na drodze krajowej nr 74. Zderzył się samochód osobowy i cysterna do przewozu gazu. Ze wstępnych ustaleń wynika że 21-latek z woj. mazowieckiego z nieznanych przyczyn zjechał na lewy pas jezdni, po którym poruszał się samochód ciężarowy.

Kierowca samochodu ciężarowego usiłował uniknąć zderzenia zjeżdżając maksymalnie do prawej krawędzi jezdni. Młody kierowca vw zginął na miejscu, jego pasażerka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń.

Droga w miejscu wypadku była zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Zabezpieczanie śladów wypadku i usuwanie jego skutków trwało kilka godzin.  Po godz. 20 policjanci wprowadzili ruch wahadłowy do czasu usunięcia ciężarówki.

Szczegóły okoliczności wyjaśni śledztwo.

Czytaj więcej o:

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
M / 10 sierpnia 2015 o 00:14
WV Golf, i wszystko jasne. Co ma piernik do wiatraka?
Avatar
Gość / 20 lipca 2015 o 19:53

A nawet gdyby jechał szybko, to co z tego? Mieszkam niedaleko miejsca wypadku i nieraz widzę jak ktoś zapier*ala i na dodatek to nie był zakręt tylko ładna prosta droga.

Tak myślenie to tylko w Gościeradowie. Przepis to przepis. Pojeździj po Europie to się przekonasz

Avatar
Bez skrupułów / 18 lipca 2015 o 23:52

Szrotwagen i dziecko w środku. 

Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 22:38
To jest straszne !!!! Niektórzy, piszący komentarze na tym forum, będąc w wielkim szoku po śmierci kolegi, ubliżają dziewczynie. Totalny brak szacunku do innych, a w tym do Kolegi. Skąd wiadomo, że spała? A choćby nawet, to co z tego? Jeśli ktoś może cokolwiek powiedzieć co się stało, to tylko ta dziewczyna (jeśli ne spała i cokolwiek pamięta). Poza tym, skoro znalazła się w tym aucie, to chyba nie wskoczyła bez wiedzy kierowcy. Proszę - opamiętajcie się i przez pamięć Kolegi nie ubliżajcie innym, bo nie wiemy co tak naprawdę się wydarzyło (co tak, ale przyczyny do końca nie poznamy). Piszecie, że prosta droga ... Czyżby??? To skąd ta podwójna ciągła linia? Przecież te linie są przed i za skrzyżowaniem z drogą do dawnego SKR, które jest na zakręcie. Jeździłem tam różnymi pojazdami (z moim śp. Dziadkiem furą ze snopkami, traktorem, motocyklem, golfem, fordem, oplem, reno) i tylko furą tam nie wyrzuca na lewy pas ... bo prędkość za mała (no i traktor), ale samochodem? Oczywiście przyczyny mogły być inne. Piszecie, że opona mogła strzelić. W golfie? Bezdętkowa? Tak od razu? może ... ale przy 50 km/h trochę to trwa. Nie osądzajmy kierowcy (niech mu ziemia lekką będzie), dajmy spokój dziewczynie, bo raczej najmniej jest winna, a raczej poszkodowana. Niech ten wypadek będzie przestrogą dla naszych dzieci, wnuków, chociaż .... dla niejednego "dorosłego". Fury są szybkie, mocne, tylko nie takie drogi! Toż to droga przez obszar zabudowany, co prawda z trawnikami i chodnikami (co cieszy pieszych), ale niestety zachęca kierowców do przekraczania bezpiecznej prędkości. Bezpiecznej !!!Choćby dopuszczalnej.
To jest straszne !!!! Niektórzy, piszący komentarze na tym forum, będąc w wielkim szoku po śmierci kolegi, ubliżają dziewczynie. Totalny brak szacunku do innych, a w tym do Kolegi. Skąd wiadomo, że spała? A choćby nawet, to co z tego? Jeśli ktoś może cokolwiek powiedzieć co się stało, to tylko ta dziewczyna (jeśli ne spała i cokolwiek pamięta). Poza tym, skoro znalazła się w tym aucie, to chyba nie wskoczyła bez wiedzy kierowcy. Proszę - opamiętajcie się i przez pamięć Kolegi nie ubliżajcie innym, bo nie wiemy co tak naprawdę się wydarzyło (... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 21:57
Ludzie, co Wy wypisujecie?! Jeśli znacie tą drogę i ten zakręt to widzicie "na oko", że golf wypadł na lewy pas i grzał na czołówkę w cysternę. Prędkość!!! Zakręt niezbyt bardzo dobrze wyprofilowany, bo ściąga w lewo. Golf był ładny, ale zawieszenie, amory, opony już pewnie nie były takie ładne ... Prędkość !!! Pewnie, że szkoda chłopaka i dziewczyny (zdrowia!), no i rodzin, współczuję. Niestety, młodość, brawura i prędkość !!! Przez 30 godzin kursu nauki jazdy nie da się nauczyć ROZSĄDKU i szacunku dla innych uczestników ruchu drogowego! Dobrze, że kierowca cysterki nie trafił w drzewo. A swoją drogą szacunek! Zrobił, co mógł, tyle że to wszystko działo się w sekundach, a masa nie pozwoliła na więcej. Prędkość !!!!!!!
Ludzie, co Wy wypisujecie?! Jeśli znacie tą drogę i ten zakręt to widzicie "na oko", że golf wypadł na lewy pas i grzał na czołówkę w cysternę. Prędkość!!! Zakręt niezbyt bardzo dobrze wyprofilowany, bo ściąga w lewo. Golf był ładny, ale zawieszenie, amory, opony już pewnie nie były takie ładne ... Prędkość !!! Pewnie, że szkoda chłopaka i dziewczyny (zdrowia!), no i rodzin, współczuję. Niestety, młodość, brawura i prędkość !!! Przez 30 godzin kursu nauki jazdy nie da się nauczyć ROZSĄDKU i szacunku dla innych uczestników ruchu dro... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 17:16
To wszystko wina tej dziewczyny gdyby ona nie spała to by Mariusz żył , on powinien żyć ! a ty laska zadowolona jesteś ty powinas zginąć albo ucierpieć bardzo !
Avatar
marry / 15 lipca 2015 o 17:21

te okolice, a także Annopola to gniazda pijackich bezmyślnych wieśków którzy jeżdżą na oślep i na bani. Policja powinna się wreszcie za nich wziąć i to ostro !. 

Avatar
Gość / 15 lipca 2015 o 10:54
zachowaj dla siebie ten komentarz smiecu jebany to byl moj kolega oby ciebie to spotkalo bo niewiesz co zaszlo scierwo
Avatar
Marta / 15 lipca 2015 o 06:51
Zastanowcie sie Co piszecie! To byl mlody chlopak, cale zycie przed nim. Nie wiadomo co sie stalo. Wielka strata dla rodziny i dla nas znajomych tez. Ciezko sie pogodzic.
Avatar
Gość / 15 lipca 2015 o 05:21
Tylko wspolczuc rodzinie. Ludzie jak mozecie tak posac o czlowieku , ktory zginal. Tak zachowuja sie tylko ludzkie scierwa.
Avatar
M / 10 sierpnia 2015 o 00:14
WV Golf, i wszystko jasne. Co ma piernik do wiatraka?
Avatar
Gość / 20 lipca 2015 o 19:53

A nawet gdyby jechał szybko, to co z tego? Mieszkam niedaleko miejsca wypadku i nieraz widzę jak ktoś zapier*ala i na dodatek to nie był zakręt tylko ładna prosta droga.

Tak myślenie to tylko w Gościeradowie. Przepis to przepis. Pojeździj po Europie to się przekonasz

Avatar
Bez skrupułów / 18 lipca 2015 o 23:52

Szrotwagen i dziecko w środku. 

Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 22:38
To jest straszne !!!! Niektórzy, piszący komentarze na tym forum, będąc w wielkim szoku po śmierci kolegi, ubliżają dziewczynie. Totalny brak szacunku do innych, a w tym do Kolegi. Skąd wiadomo, że spała? A choćby nawet, to co z tego? Jeśli ktoś może cokolwiek powiedzieć co się stało, to tylko ta dziewczyna (jeśli ne spała i cokolwiek pamięta). Poza tym, skoro znalazła się w tym aucie, to chyba nie wskoczyła bez wiedzy kierowcy. Proszę - opamiętajcie się i przez pamięć Kolegi nie ubliżajcie innym, bo nie wiemy co tak naprawdę się wydarzyło (co tak, ale przyczyny do końca nie poznamy). Piszecie, że prosta droga ... Czyżby??? To skąd ta podwójna ciągła linia? Przecież te linie są przed i za skrzyżowaniem z drogą do dawnego SKR, które jest na zakręcie. Jeździłem tam różnymi pojazdami (z moim śp. Dziadkiem furą ze snopkami, traktorem, motocyklem, golfem, fordem, oplem, reno) i tylko furą tam nie wyrzuca na lewy pas ... bo prędkość za mała (no i traktor), ale samochodem? Oczywiście przyczyny mogły być inne. Piszecie, że opona mogła strzelić. W golfie? Bezdętkowa? Tak od razu? może ... ale przy 50 km/h trochę to trwa. Nie osądzajmy kierowcy (niech mu ziemia lekką będzie), dajmy spokój dziewczynie, bo raczej najmniej jest winna, a raczej poszkodowana. Niech ten wypadek będzie przestrogą dla naszych dzieci, wnuków, chociaż .... dla niejednego "dorosłego". Fury są szybkie, mocne, tylko nie takie drogi! Toż to droga przez obszar zabudowany, co prawda z trawnikami i chodnikami (co cieszy pieszych), ale niestety zachęca kierowców do przekraczania bezpiecznej prędkości. Bezpiecznej !!!Choćby dopuszczalnej.
To jest straszne !!!! Niektórzy, piszący komentarze na tym forum, będąc w wielkim szoku po śmierci kolegi, ubliżają dziewczynie. Totalny brak szacunku do innych, a w tym do Kolegi. Skąd wiadomo, że spała? A choćby nawet, to co z tego? Jeśli ktoś może cokolwiek powiedzieć co się stało, to tylko ta dziewczyna (jeśli ne spała i cokolwiek pamięta). Poza tym, skoro znalazła się w tym aucie, to chyba nie wskoczyła bez wiedzy kierowcy. Proszę - opamiętajcie się i przez pamięć Kolegi nie ubliżajcie innym, bo nie wiemy co tak naprawdę się wydarzyło (... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 21:57
Ludzie, co Wy wypisujecie?! Jeśli znacie tą drogę i ten zakręt to widzicie "na oko", że golf wypadł na lewy pas i grzał na czołówkę w cysternę. Prędkość!!! Zakręt niezbyt bardzo dobrze wyprofilowany, bo ściąga w lewo. Golf był ładny, ale zawieszenie, amory, opony już pewnie nie były takie ładne ... Prędkość !!! Pewnie, że szkoda chłopaka i dziewczyny (zdrowia!), no i rodzin, współczuję. Niestety, młodość, brawura i prędkość !!! Przez 30 godzin kursu nauki jazdy nie da się nauczyć ROZSĄDKU i szacunku dla innych uczestników ruchu drogowego! Dobrze, że kierowca cysterki nie trafił w drzewo. A swoją drogą szacunek! Zrobił, co mógł, tyle że to wszystko działo się w sekundach, a masa nie pozwoliła na więcej. Prędkość !!!!!!!
Ludzie, co Wy wypisujecie?! Jeśli znacie tą drogę i ten zakręt to widzicie "na oko", że golf wypadł na lewy pas i grzał na czołówkę w cysternę. Prędkość!!! Zakręt niezbyt bardzo dobrze wyprofilowany, bo ściąga w lewo. Golf był ładny, ale zawieszenie, amory, opony już pewnie nie były takie ładne ... Prędkość !!! Pewnie, że szkoda chłopaka i dziewczyny (zdrowia!), no i rodzin, współczuję. Niestety, młodość, brawura i prędkość !!! Przez 30 godzin kursu nauki jazdy nie da się nauczyć ROZSĄDKU i szacunku dla innych uczestników ruchu dro... rozwiń
Avatar
Gość / 16 lipca 2015 o 17:16
To wszystko wina tej dziewczyny gdyby ona nie spała to by Mariusz żył , on powinien żyć ! a ty laska zadowolona jesteś ty powinas zginąć albo ucierpieć bardzo !
Avatar
marry / 15 lipca 2015 o 17:21

te okolice, a także Annopola to gniazda pijackich bezmyślnych wieśków którzy jeżdżą na oślep i na bani. Policja powinna się wreszcie za nich wziąć i to ostro !. 

Avatar
Gość / 15 lipca 2015 o 10:54
zachowaj dla siebie ten komentarz smiecu jebany to byl moj kolega oby ciebie to spotkalo bo niewiesz co zaszlo scierwo
Avatar
Marta / 15 lipca 2015 o 06:51
Zastanowcie sie Co piszecie! To byl mlody chlopak, cale zycie przed nim. Nie wiadomo co sie stalo. Wielka strata dla rodziny i dla nas znajomych tez. Ciezko sie pogodzic.
Avatar
Gość / 15 lipca 2015 o 05:21
Tylko wspolczuc rodzinie. Ludzie jak mozecie tak posac o czlowieku , ktory zginal. Tak zachowuja sie tylko ludzkie scierwa.
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 5 0

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 6

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 37 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 216 47

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 15

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 59 61

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 19 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!