sobota, 24 marca 2018 r.

Kraśnik

Jak zostać milionerem?

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 lutego 2008, 17:04
Autor: FABIAN PLAPIS

Kamil Cebulski, najmłodszy milioner w Polsce, odwiedzi Kraśnik. Przez dwa dni będzie uczyć mieszkańców,

co trzeba robić, żeby się dorobić.


Nauki młodego milionera odbędą się w ramach Alternatywnych Lekcji Przedsiębiorczości (ALP). Są to zajęcia z biznesu, inwestowania, rozwoju osobistego oraz przedsiębiorczości. Przeznaczone są dla młodzieży, głównie uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Ich celem jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy z zakresu finansów oraz zaszczepienie ambicji do samodzielnego poszerzania wiedzy na temat biznesu oraz rozwoju osobistego.

Zajęcia poprowadzi młody przedsiębiorca - Kamil Cebulski, który rozwinął swoją firmę internetową, a obecnie poświęca się promowaniu przedsiębiorczości.
A zaczęło się tak: Kamil w wieku 17 lat wraz z kolegą założył firmę internetową.

Zajęli się handlem w sieci. A robili to na tyle skutecznie, że zaledwie po czterech latach funkcjonowania osiągnęli 1 mln złotych obrotu. Dzisiaj jest właścicielem kilku dobrze prosperujących firm. Oprócz prowadzenia firmy, Kamil zajmuje się również przekazywaniem swojej wiedzy i doświadczenia.

- Każdą chwilę życia trzeba wykorzystać najefektywniej jak tylko można. Będąc w młodym wieku najbardziej pożądanym zajęciem jest zdobywanie wiedzy i doświadczenia, które będą nam służyły przez następne dziesięciolecia.

Alternatywna Lekcja Przedsiębiorczości ma na celu w bardzo skuteczny sposób przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu finansowej inteligencji, aby towarzyszyła nam do końca życia, a z biegiem czasu przekształciła się w doświadczenie - pisze na swojej stronie internetowej Kamil Cebulski.

Inicjatorką zorganizowania ALP w Kraśniku jest Grażyna Dobromilska, właścicielka zakładu poligraficznego.

- Poznałam Kamila podczas konferencji dla przedsiębiorców w Lublinie. Niedawno, jak dowiedziałam się, że będzie organizował lekcje przedsiębiorczości dla młodzieży, postanowiłam go ściągnąć do Kraśnika. Chodzi o rozruszanie naszej młodzieży i pokazanie im jak działać - podkreśla pani Grażyna.

Gdzie na spotkanie

Spotkania odbędą się 26 i 27 lutego. Najpierw zaplanowane są zamknięte ALP dla uczniów kilku szkół i dyskusja z samorządowcami i dyrektorami szkół na temat lekcji przedsiębiorczości. Drugiego dnia o godz. 15 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku odbędzie się spotkanie otwarte dla wszystkich chętnych.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
KK
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

KK
KK (22 lutego 2008 o 09:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
TAKICH NAM TRZEBA WIęCEJ
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!