piątek, 18 sierpnia 2017 r.

Kraśnik

Jak zostać milionerem?

Dodano: 21 lutego 2008, 17:04
Autor: FABIAN PLAPIS

Kamil Cebulski, najmłodszy milioner w Polsce, odwiedzi Kraśnik. Przez dwa dni będzie uczyć mieszkańców,

co trzeba robić, żeby się dorobić.


Nauki młodego milionera odbędą się w ramach Alternatywnych Lekcji Przedsiębiorczości (ALP). Są to zajęcia z biznesu, inwestowania, rozwoju osobistego oraz przedsiębiorczości. Przeznaczone są dla młodzieży, głównie uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Ich celem jest przekazanie uczestnikom podstawowej wiedzy z zakresu finansów oraz zaszczepienie ambicji do samodzielnego poszerzania wiedzy na temat biznesu oraz rozwoju osobistego.

Zajęcia poprowadzi młody przedsiębiorca - Kamil Cebulski, który rozwinął swoją firmę internetową, a obecnie poświęca się promowaniu przedsiębiorczości.
A zaczęło się tak: Kamil w wieku 17 lat wraz z kolegą założył firmę internetową.

Zajęli się handlem w sieci. A robili to na tyle skutecznie, że zaledwie po czterech latach funkcjonowania osiągnęli 1 mln złotych obrotu. Dzisiaj jest właścicielem kilku dobrze prosperujących firm. Oprócz prowadzenia firmy, Kamil zajmuje się również przekazywaniem swojej wiedzy i doświadczenia.

- Każdą chwilę życia trzeba wykorzystać najefektywniej jak tylko można. Będąc w młodym wieku najbardziej pożądanym zajęciem jest zdobywanie wiedzy i doświadczenia, które będą nam służyły przez następne dziesięciolecia.

Alternatywna Lekcja Przedsiębiorczości ma na celu w bardzo skuteczny sposób przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu finansowej inteligencji, aby towarzyszyła nam do końca życia, a z biegiem czasu przekształciła się w doświadczenie - pisze na swojej stronie internetowej Kamil Cebulski.

Inicjatorką zorganizowania ALP w Kraśniku jest Grażyna Dobromilska, właścicielka zakładu poligraficznego.

- Poznałam Kamila podczas konferencji dla przedsiębiorców w Lublinie. Niedawno, jak dowiedziałam się, że będzie organizował lekcje przedsiębiorczości dla młodzieży, postanowiłam go ściągnąć do Kraśnika. Chodzi o rozruszanie naszej młodzieży i pokazanie im jak działać - podkreśla pani Grażyna.

Gdzie na spotkanie

Spotkania odbędą się 26 i 27 lutego. Najpierw zaplanowane są zamknięte ALP dla uczniów kilku szkół i dyskusja z samorządowcami i dyrektorami szkół na temat lekcji przedsiębiorczości. Drugiego dnia o godz. 15 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku odbędzie się spotkanie otwarte dla wszystkich chętnych.
Czytaj więcej o:
KK
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

KK
KK (22 lutego 2008 o 09:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
TAKICH NAM TRZEBA WIęCEJ
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

18-20 sierpnia
komentarze (0)0
polubienia (1)1
17-08-2017

18-20 sierpnia

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!