Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

13 grudnia 2014 r.
14:00
Edytuj ten wpis

Jarosław Stawiarski trzeci raz w Sejmie. Kto go zastąpi w Kraśniku?

6 42 A A

Rezygnuje z Kraśnika i rusza do Warszawy. Jarosław Stawiarski (PiS) obejmie mandat poselski po Jarosławie Żaczku, który został burmistrzem Ryk. Dlatego szykują się zamiany w magistracie. Będzie też nowy radny w sejmiku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Stawiarski, dotychczasowy zastępca burmistrza Kraśnika, obejmie mandat posła niebawem. Był już parlamentarzystą V i VI kadencji. W 2006 r. zastąpił w Sejmie Elżbietę Kruk, wybraną szefową Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. W następnym roku, w wyborach parlamentarnych został posłem po raz drugi. Teraz wróci do Sejmu trzeci raz.

- Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują - potwierdza Jarosław Stawiarski. Wczoraj otrzymał informację z Kancelarii Sejmu. - Będę się starał w Warszawie pomagać Kraśnikowi - mówi.

Kiedy dokładnie Stawiarski zrezygnuje z pracy w Urzędzie Miasta, tego na razie nie wiadomo. - Na złożenie rezygnacji mam tydzień - odpowiada zastępca burmistrza.

Zmian będzie więcej, bo polityk został też radnym sejmiku województwa. - Na razie nie mamy informacji, aby pan radny Jarosław Stawiarski złożył rezygnację - mówi Beata Górka, rzecznik Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. - Procedura jest taka, że jeśli radny złoży rezygnację, na jego miejsce wchodzi kolejna osoba z największą liczbą głosów.

W tym przypadku to Tomasz Solis, który w sejmiku już zasiadał. - Zostanę radnym, gdy otrzymam informację z Państwowej Komisji Wyborczej i kiedy odbędzie się sesja sejmiku - zastrzega Solis.

Solis w sejmiku chciałby zająć się m.in. rozwojem drobnej przedsiębiorczości w małych miastach i na wsi oraz inwestycjami związanymi z "zieloną” energią. - Ale w kontekście budowy małych biogazowi w gospodarstwach - precyzuje. - I pod kątem pozyskania na ten cel funduszy unijnych. To będzie duża szansa dla niewielkich gospodarstw rolnych.
A kto będzie nowym zastępcą burmistrza Kraśnika? W mieście mówi się o dwóch kandydaturach. Pierwsza z nich to Jacek Dubiel. Trzy lata temu przed przyjściem Stawiarskiego do urzędu był już zastępcą burmistrza Kraśnika Mirosława Włodarczyka. Drugą osobą, której nazwisko się przewija jest Jerzy Misiak. To były wiceprzewodniczący Rady Miasta, w poprzedniej kadencji był też szefem klubu radnych PiS. Niebawem zostanie radnym powiatu kraśnickiego w miejsce Mirosława Włodarczyka, którego mandat radnego już wygasł.

- To są doświadczone osoby - przyznaje Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika. Choć od razu dodaje: Absolutnie nie chcę jednak mówić o moich kandydatach. Nie wiem jeszcze, kiedy mój zastępca rezygnuje z pracy.

- Jestem zaskoczony pani pytaniem czy otrzymałem taka propozycję - przyznaje Jerzy Misiak. - To jest decyzja pana burmistrza. On będzie dobierał sobie współpracowników.

- Nie było żadnych propozycji - ucina Jacek Dubiel.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 stycznia 2015 o 13:06

Jak zwykle, kiedy pojawiają się konkrety - zamiera dyskusja w temacie...

Avatar
Gość / 24 stycznia 2015 o 07:46

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

rozwiń
Avatar
uczeń / 23 stycznia 2015 o 10:09

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego... rozwiń

Avatar
belfer / 22 stycznia 2015 o 20:52

Radziłbym sprawdzić, która placówka miejska "naciągnęła" najbardziej MEN i kto nią wtedy kierował!!! Wtedy co niektórzy zweryfikowaliby swoje poglądy co do kandydata na I zastępcę burmistrza.

Avatar
fbfhjhj / 26 grudnia 2014 o 14:23

W pełni się z Tobą zgadzam, że dopiero w Brukseli Pan Stawiarski mógłby w pełni się zrealizować. W Kraśniku sprawdził się świetnie, pamiętam również Jego aktywność w Sejmie. Jednak, aby się to udało potrzebne jest Jemu większe wsparcie od nas - Kraśniczan. Musielibyśmy wszyscy wykazać się wielką dbałością o nasz wspólny interes i wszyscy zgodnie zagłosować w wyborach na Pana Stawiarskiego, bez względu na sympatie polityczne  

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 25 grudnia 2014 o 20:31

Święta! Są Święta! Święta Bożego Narodzenia. Trwają, więc nadal ci życzę: spokoju, kultury, czytania ze zrozumieniem, zadumy i wspólnego śpiewania kolend. Kolendy to takie pieśni o radości płynącej z Bożego Narodzenia.

Pokój z Tobą!

Avatar
Gość / 25 grudnia 2014 o 18:22

"maść na pryszcze"czemu frajerku zamilkłeś???taką polewke mialem z Ciebie!!!typowy internetowy trollu który przed monitorem umie ujadać!!napisz coś jeszcze ciekawego!!

Avatar
sfdg / 24 grudnia 2014 o 09:56

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. A

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 23 grudnia 2014 o 22:45

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. Amen.

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobi... rozwiń

Avatar
saf / 23 grudnia 2014 o 17:19

Ojjjj, nerwusek ci się włączył?

No, to komu liżesz? I za ile?

polizać frajerku możesz mnie to i tak dla Ciebie był by rarytas!!a tak swoją drogą zbliżająsie święta,więc życze Ci i Twojej rodzinie Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!Może w końcu Mocherek Ci zejdzie z oczu i przestaniesz tryskać nienawiścią tylko dlateo,że ktoś ma inne poglądy!!Pozdrawiam!!

Avatar
Gość / 26 stycznia 2015 o 13:06

Jak zwykle, kiedy pojawiają się konkrety - zamiera dyskusja w temacie...

Avatar
Gość / 24 stycznia 2015 o 07:46

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

rozwiń
Avatar
uczeń / 23 stycznia 2015 o 10:09

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego powodu poniósł jakiekolwiek konsekwencje?

Kiedy już odpowiemy sobie na te wszystkie pytania, możemy uznać, że sytuacja będzie oczyszczona i można będzie zaczynać od nowa.

A ja radzę przy okazji przypomnieć sobie, kto i z czyjego polecenia zatwierdzał dane, kto wtedy odpowiadał za oświatę w UM, kto kierował i do jakich celów powołany był KOEN, kto był burmistrzem i z jakiej partii sie wywodził, kto w radzie miasta zaklepywał wszystkie chore pomysły, jakie związki zawodowe w oświacie przyklepywały wszystkie zmiany, do jakiej partii politycznej należeli wtedy i tak jest nadal, czołowi działacze związku nauczycielskiego i najważniejsze: kto dostarczał dyrektorom danych o niepełnosprawnych uczniach i kto z tego... rozwiń

Avatar
belfer / 22 stycznia 2015 o 20:52

Radziłbym sprawdzić, która placówka miejska "naciągnęła" najbardziej MEN i kto nią wtedy kierował!!! Wtedy co niektórzy zweryfikowaliby swoje poglądy co do kandydata na I zastępcę burmistrza.

Avatar
fbfhjhj / 26 grudnia 2014 o 14:23

W pełni się z Tobą zgadzam, że dopiero w Brukseli Pan Stawiarski mógłby w pełni się zrealizować. W Kraśniku sprawdził się świetnie, pamiętam również Jego aktywność w Sejmie. Jednak, aby się to udało potrzebne jest Jemu większe wsparcie od nas - Kraśniczan. Musielibyśmy wszyscy wykazać się wielką dbałością o nasz wspólny interes i wszyscy zgodnie zagłosować w wyborach na Pana Stawiarskiego, bez względu na sympatie polityczne  

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

Człowieku o czym ty piszesz trzy kadencje siedział Twój guru na wiejskiej i co zrobił dla Kraśnika???toalety wyremontował w szkole "1"nic więcej!!No w w Brukseli większe korytko napewno by sie sprawdził jak żyć na koszt podatnika!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 25 grudnia 2014 o 20:31

Święta! Są Święta! Święta Bożego Narodzenia. Trwają, więc nadal ci życzę: spokoju, kultury, czytania ze zrozumieniem, zadumy i wspólnego śpiewania kolend. Kolendy to takie pieśni o radości płynącej z Bożego Narodzenia.

Pokój z Tobą!

Avatar
Gość / 25 grudnia 2014 o 18:22

"maść na pryszcze"czemu frajerku zamilkłeś???taką polewke mialem z Ciebie!!!typowy internetowy trollu który przed monitorem umie ujadać!!napisz coś jeszcze ciekawego!!

Avatar
sfdg / 24 grudnia 2014 o 09:56

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. A

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

Człowieku skladam ci zyczenia i nie wyzywam cie od jakiś pryszczy nie znasz mnie zasrańcu więc sie odpier***!!Amen!!!

rozwiń
Avatar
maść na pryszcze / 23 grudnia 2014 o 22:45

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobie zasłużyć! Na to nie wystarczy tupać nóżkami.

A w Święta Bożego Narodzenia życzę Ci spokoju, chwili zadumy i przyjemności ze wspólnego śpiewania kolend. Amen.

Ja nie tryskam nienawiścią! To uczucie jest mi całkowicie obce! Mnie, w przeciwieństwie do ciebie, nie przeszkadzają ani "mohery", ani "pryszczaci". W moim przekonaniu, dla wszystkich jest miejsce w Kraśniku. I nie uprzedzam sie do nikogo, bez względu na jego wiek, przekonania, wyznanie i upodobania.

Jednak żądam tego samego - i żaden pryszcz nie będzie mi mówił, co mi wolno, a czego nie, bo jemu się to nie podoba; żaden pryszcz nie będzie mi dyktował jak mam żyć. Zapamiętaj to sobie pryszczu raz na zawsze - na szacunek trzeba sobi... rozwiń

Avatar
saf / 23 grudnia 2014 o 17:19

Ojjjj, nerwusek ci się włączył?

No, to komu liżesz? I za ile?

polizać frajerku możesz mnie to i tak dla Ciebie był by rarytas!!a tak swoją drogą zbliżająsie święta,więc życze Ci i Twojej rodzinie Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!!Może w końcu Mocherek Ci zejdzie z oczu i przestaniesz tryskać nienawiścią tylko dlateo,że ktoś ma inne poglądy!!Pozdrawiam!!

Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 8

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 69 34

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 313 21

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 192 42

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 16

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!