Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

18 lipca 2016 r.
10:11

Kierowca wjechał w latarnię i odjechał razem z nią

0 10 A A

Kierowca bez prawa jazdy wjechał w przydrożną latarnię. Nie chciał się zatrzymać, więc odjechał razem z nią

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do wypadku doszło w niedzielę o godz. 3 w nocy na ul. Urzędowskiej.

- Jadący chryslerem chciał niezgodnie z przepisami wyprzedzić opla po prawej stronie. Zaczepił i uszkodził bok wyprzedzanego pojazdu, a następnie zjechał na pobocze i uderzył w latarnię - informuje Janusz Majewski z kraśnickiej policji. 

Betonowy słup się złamał. Uderzenie było tak silne, że został wyrwany z ziemi i upadł na samochód. Pomimo leżącej na dachu latarni kierowca próbował kontynuować jazdę. Zatrzymał się dopiero po kilkudziesięciu metrach, gdy stalowe pręty złamanego słupa uszkodziły podwozie i silnik samochodu.

- 41-letni kierowca wysiadł z pojazdu. Nie odniósł żadnych obrażeń. Chwilę później zatrzymali go policjanci - dodaje Majewski.

Mężczyzna był pijany, miał ponad 2 promile. Okazało się też, że 41-latek od 2012 roku nie ma uprawnień do kierowania. Prawo jazdy zatrzymano mu za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwości.

Teraz odpowie przed sądem.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 lipca 2016 o 00:04
Czy to prawda, że to zamach ? A zamachowcem jakiś brudas ?
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 15:20
Pewnie to jeden z tych "miszczów" co jak parkuje, to 3 miejsca zajmuje. Takich fachurów w Kraśniku jest niestety wielu.
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 14:30
Mieszkam niedaleko miejsca wypadku.Dowcipny tytuł artykułu, byłby mniej dowcipny, gdyby ktoś w czasie uderzenia w słup przechodził chodnikiem, dostałby częściami rozbitego auta, kawałkami betonu i kostką brukową. Elementy te leżą na trawniku na długości 50 metrów...
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 14:12
słaba ta latarnia , ale kupuję takie auto bo mocne
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 12:03
Szkoda latarni, szkoda ze się nie grobnął...., pewnie wytrzeźwieje, znów się nachla , wsiądzie do auta i... aby nikomu nie zrobił krzywdy, tylko sobie.
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 11:35
Kolejny kierowca zaatakowany przez latarnię. Gdyby jej tam nie było, to mógłby uciec w pole, a tak to się rozbił o latarnię. Po co tyle tych latarni. Należy je wycinać, brak latarni może uratować Twoje życie.
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 11:00
"Oczipwać" takiego i jeszcze obrożę na nogę i rękę. Przecież jazda bez prawa jazdy i to po pijaku to tak jakby posiadać broń palną bez zezwolenia. A kara powinna być adekwatna do czynu.Choć trzeba przyznać, że głupi, pijany i złodziej to mają jakby więcej szczęścia niż inni ludzie.
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 10:41
Gdyby to była brzoza, to mielibyśmy 2 półsamochody i jednego byłego kierowcę bez prawa jazdy.
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 10:41
Po prostu -LATARNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ci ,,bohater " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 10:36
Można jeździć bez prawka? Można. Gościowi się udało przez 4 lata. Pewnie gdyby nie latarnia, to nawet nie dowiedzielibyśmy się o tym. I tak jest z każdym, kto ma odebrane prawo jazdy - jeździ bez niego. Ot, taka "kara".
Avatar
Gość / 25 lipca 2016 o 00:04
Czy to prawda, że to zamach ? A zamachowcem jakiś brudas ?
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 15:20
Pewnie to jeden z tych "miszczów" co jak parkuje, to 3 miejsca zajmuje. Takich fachurów w Kraśniku jest niestety wielu.
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 14:30
Mieszkam niedaleko miejsca wypadku.Dowcipny tytuł artykułu, byłby mniej dowcipny, gdyby ktoś w czasie uderzenia w słup przechodził chodnikiem, dostałby częściami rozbitego auta, kawałkami betonu i kostką brukową. Elementy te leżą na trawniku na długości 50 metrów...
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 14:12
słaba ta latarnia , ale kupuję takie auto bo mocne
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 12:03
Szkoda latarni, szkoda ze się nie grobnął...., pewnie wytrzeźwieje, znów się nachla , wsiądzie do auta i... aby nikomu nie zrobił krzywdy, tylko sobie.
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 11:35
Kolejny kierowca zaatakowany przez latarnię. Gdyby jej tam nie było, to mógłby uciec w pole, a tak to się rozbił o latarnię. Po co tyle tych latarni. Należy je wycinać, brak latarni może uratować Twoje życie.
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 11:00
"Oczipwać" takiego i jeszcze obrożę na nogę i rękę. Przecież jazda bez prawa jazdy i to po pijaku to tak jakby posiadać broń palną bez zezwolenia. A kara powinna być adekwatna do czynu.Choć trzeba przyznać, że głupi, pijany i złodziej to mają jakby więcej szczęścia niż inni ludzie.
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 10:41
Gdyby to była brzoza, to mielibyśmy 2 półsamochody i jednego byłego kierowcę bez prawa jazdy.
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 10:41
Po prostu -LATARNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To ci ,,bohater " !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 18 lipca 2016 o 10:36
Można jeździć bez prawka? Można. Gościowi się udało przez 4 lata. Pewnie gdyby nie latarnia, to nawet nie dowiedzielibyśmy się o tym. I tak jest z każdym, kto ma odebrane prawo jazdy - jeździ bez niego. Ot, taka "kara".

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 3 1

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 56 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 21 28

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 12 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 30 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra