Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

21 maja 2013 r.
10:05
Edytuj ten wpis

Kocudza. Kierowca dacii nie zachował ostrożności, zginęły dwie osoby z opla (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora łm
1 14 A A
Wypadek w Kocudzy (policja)
Wypadek w Kocudzy (policja)

Już wiadomo jakie były okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Kocudzy na drodze krajowej nr 74. Zginęły dwie młode osoby.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tragedia rozegrała się przed godz. 19. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem dacia 47-letni mieszkaniec Czechowic-Dziedzice, jadąc od Frampola w kierunku Janowa Lubelskiego, nie zachował należytej ostrożności. Zjechał na lewy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volkswagenem passatem. Później volkswagen zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka oplem astra - wyjaśnia podkom. Norbert Hys z policji w Janowie Lubelskim.



Na miejscu zginął 22-letni kierowca opla. W szpitalu zmarł 21-letni pasażer auta (obaj z gminy Stary Zamość). Ranni zostali 59-letni kierowca passata i jego 62-letni pasażer z gminy Dołhobyczów.

- Kierujący samochodem dacia był trzeźwy. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Jeszcze wczoraj mężczyźnie przedstawiono zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności - wyjaśnia podkom. Hys.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
t34 / 26 maja 2013 o 13:10
Dacia twarda maszyna, wezme chyba w fabrycznym gazie.
Avatar
Marcin_K / 24 maja 2013 o 19:27
[quote name='Gość' timestamp='1369137475' post='772672']
Mam nadzieję, że zabiorą temu deb***owi dożywotnio prawojazdy i zamkną na te 8 lat, to może reszta się zastanowi. Szkoda tylko tych młodych ludzi. A z drugiej strony, to chyba w opelku nie mieli pasów zapietych, bo zniszczenia nie wskazują na zbytnią prędkość, więc jakby pasy mieli to powinni to przeżyć. Wiem bo też miałem wypadek i jakby nie pas to bym tu teraz nie pisał.

Spoczywajcie w wiecznym, pokoju [']['][']
[/quote]Masz racje, ale w takich okolicznościach to nie jest aż takie istotne. Uderzenie i prędkość była na tyle duża że pasy nie koniecznie by pomogły. Swoja drogą, spotykam się z różnego rodzaju wypadkami i czasami mała prędkość i zapięte pasy nie ochronią od tragicznego w skutku wypadku.
Szczere kondolencje rodzinie tragicznie zmarłym, niech spoczywają w spokoju [*]
Pomagam rodzinie, poszkodowanym przejść trudny etap roszczeń. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt - 500-198-942 lub marcin.kosmala@mk-finanse.pl
[quote name='Gość' timestamp='1369137475' post='772672']
Mam nadzieję, że zabiorą temu deb***owi dożywotnio prawojazdy i zamkną na te 8 lat, to może reszta się zastanowi. Szkoda tylko tych młodych ludzi. A z drugiej strony, to chyba w opelku nie mieli pasów zapietych, bo zniszczenia nie wskazują na zbytnią prędkość, więc jakby pasy mieli to powinni to przeżyć. Wiem bo też miałem wypadek i jakby nie pas to bym tu teraz nie pisał.

Spoczywajcie w wiecznym, pokoju [']['][']
[/quote]Mas... rozwiń
Avatar
gm Stary Zamość / 23 maja 2013 o 17:49
[quote name='Gość' timestamp='1369137475' post='772672']
Mam nadzieję, że zabiorą temu deb***owi dożywotnio prawojazdy i zamkną na te 8 lat, to może reszta się zastanowi. Szkoda tylko tych młodych ludzi. A z drugiej strony, to chyba w opelku nie mieli pasów zapietych, bo zniszczenia nie wskazują na zbytnią prędkość, więc jakby pasy mieli to powinni to przeżyć. Wiem bo też miałem wypadek i jakby nie pas to bym tu teraz nie pisał.

Spoczywajcie w wiecznym, pokoju [']['][']
[/quote]

No tak szczerze mówiąc to tez pomyślałem ze pasów nie zapieli bo jak tu Pan słusznie za uwarzył opel nie jest tak rozbity jak passat aż dziw, że Ci z passata żyją. Pomijając pasy bezpieczeństwa to prędkość tez pewnie mała nie była. Bo nawet jak zbyt późno zobaczyli co się przed Nimi dzieje to dziw że doszło do taki potężnego uderzenia w skutkach.
W porę wyhamowując nie doprowadzili byli być może do tego uderzenia lub by je zminimalizowali.

P.S Rodzinom śp. Łukasza i Krzysztofa składam wyrazy współczucia.

mieszkaniec gm Stary Zamość
[quote name='Gość' timestamp='1369137475' post='772672']
Mam nadzieję, że zabiorą temu deb***owi dożywotnio prawojazdy i zamkną na te 8 lat, to może reszta się zastanowi. Szkoda tylko tych młodych ludzi. A z drugiej strony, to chyba w opelku nie mieli pasów zapietych, bo zniszczenia nie wskazują na zbytnią prędkość, więc jakby pasy mieli to powinni to przeżyć. Wiem bo też miałem wypadek i jakby nie pas to bym tu teraz nie pisał.

Spoczywajcie w wiecznym, pokoju [']['][']
[/quote]rozwiń
Avatar
antygalon / 21 maja 2013 o 23:16
[quote name='pb23' timestamp='1369167551' post='772873']
Dlatego, że redakcja jest leniwa i nie chce jej się stworzyć osobnych działów dla każdego z powiatów naszego województwa...
[/quote]

To nie jest żaden powod - wypier***ać galony z kraśnickiego forum !
Avatar
pb23 / 21 maja 2013 o 22:19
[quote name='uho' timestamp='1369126846' post='772589']
Dlaczego to jest w dziale "Kraśnik" skoro bliżej jest chyba nawet do Zamościa?
[/quote]

Dlatego, że redakcja jest leniwa i nie chce jej się stworzyć osobnych działów dla każdego z powiatów naszego województwa...
Avatar
sensacjożercabis / 21 maja 2013 o 20:35
A tak pozostając jeszcze przy tej Kodzudzy... z plagiatem mi sie kojarzy
Avatar
sensacjożerca / 21 maja 2013 o 20:22
[quote name='antygalon' timestamp='1369146175' post='772749']
Kocudza (I, II, III) to wieś w pobliżu Frampola - co obchodzą mieszkańców Kraśnika i powiatu kraśnickiego zdarzenia, związane z miejścowością odległą o 50 km od niego ???
[/quote]

Mnie tam podnieca nawet stłuczka w Bangladeszu
Avatar
Lider / 21 maja 2013 o 20:21
A skont wiesz z tymi pasami czy byly zapiete czy nie byly byles tam na miejscu . I widziales co sie tam stalo , tam zginol moj przyrodni brat Krzysztof. Z 21lat.
Avatar
antygalon / 21 maja 2013 o 16:22
Kocudza (I, II, III) to wieś w pobliżu Frampola - co obchodzą mieszkańców Kraśnika i powiatu kraśnickiego zdarzenia, związane z miejścowością odległą o 50 km od niego ???
Avatar
KaM3 / 21 maja 2013 o 14:49
[quote name='paweł' timestamp='1369132838' post='772628']
deb***izm, komentarz wcześniejszych komentarzy...
[/quote]

Za to ty błysnąłeś elokwencją aż ludzi oślepiło.
Avatar
t34 / 26 maja 2013 o 13:10
Dacia twarda maszyna, wezme chyba w fabrycznym gazie.
Avatar
Marcin_K / 24 maja 2013 o 19:27
[quote name='Gość' timestamp='1369137475' post='772672']
Mam nadzieję, że zabiorą temu deb***owi dożywotnio prawojazdy i zamkną na te 8 lat, to może reszta się zastanowi. Szkoda tylko tych młodych ludzi. A z drugiej strony, to chyba w opelku nie mieli pasów zapietych, bo zniszczenia nie wskazują na zbytnią prędkość, więc jakby pasy mieli to powinni to przeżyć. Wiem bo też miałem wypadek i jakby nie pas to bym tu teraz nie pisał.

Spoczywajcie w wiecznym, pokoju [']['][']
[/quote]Masz racje, ale w takich okolicznościach to nie jest aż takie istotne. Uderzenie i prędkość była na tyle duża że pasy nie koniecznie by pomogły. Swoja drogą, spotykam się z różnego rodzaju wypadkami i czasami mała prędkość i zapięte pasy nie ochronią od tragicznego w skutku wypadku.
Szczere kondolencje rodzinie tragicznie zmarłym, niech spoczywają w spokoju [*]
Pomagam rodzinie, poszkodowanym przejść trudny etap roszczeń. W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt - 500-198-942 lub marcin.kosmala@mk-finanse.pl
[quote name='Gość' timestamp='1369137475' post='772672']
Mam nadzieję, że zabiorą temu deb***owi dożywotnio prawojazdy i zamkną na te 8 lat, to może reszta się zastanowi. Szkoda tylko tych młodych ludzi. A z drugiej strony, to chyba w opelku nie mieli pasów zapietych, bo zniszczenia nie wskazują na zbytnią prędkość, więc jakby pasy mieli to powinni to przeżyć. Wiem bo też miałem wypadek i jakby nie pas to bym tu teraz nie pisał.

Spoczywajcie w wiecznym, pokoju [']['][']
[/quote]Mas... rozwiń
Avatar
gm Stary Zamość / 23 maja 2013 o 17:49
[quote name='Gość' timestamp='1369137475' post='772672']
Mam nadzieję, że zabiorą temu deb***owi dożywotnio prawojazdy i zamkną na te 8 lat, to może reszta się zastanowi. Szkoda tylko tych młodych ludzi. A z drugiej strony, to chyba w opelku nie mieli pasów zapietych, bo zniszczenia nie wskazują na zbytnią prędkość, więc jakby pasy mieli to powinni to przeżyć. Wiem bo też miałem wypadek i jakby nie pas to bym tu teraz nie pisał.

Spoczywajcie w wiecznym, pokoju [']['][']
[/quote]

No tak szczerze mówiąc to tez pomyślałem ze pasów nie zapieli bo jak tu Pan słusznie za uwarzył opel nie jest tak rozbity jak passat aż dziw, że Ci z passata żyją. Pomijając pasy bezpieczeństwa to prędkość tez pewnie mała nie była. Bo nawet jak zbyt późno zobaczyli co się przed Nimi dzieje to dziw że doszło do taki potężnego uderzenia w skutkach.
W porę wyhamowując nie doprowadzili byli być może do tego uderzenia lub by je zminimalizowali.

P.S Rodzinom śp. Łukasza i Krzysztofa składam wyrazy współczucia.

mieszkaniec gm Stary Zamość
[quote name='Gość' timestamp='1369137475' post='772672']
Mam nadzieję, że zabiorą temu deb***owi dożywotnio prawojazdy i zamkną na te 8 lat, to może reszta się zastanowi. Szkoda tylko tych młodych ludzi. A z drugiej strony, to chyba w opelku nie mieli pasów zapietych, bo zniszczenia nie wskazują na zbytnią prędkość, więc jakby pasy mieli to powinni to przeżyć. Wiem bo też miałem wypadek i jakby nie pas to bym tu teraz nie pisał.

Spoczywajcie w wiecznym, pokoju [']['][']
[/quote]rozwiń
Avatar
antygalon / 21 maja 2013 o 23:16
[quote name='pb23' timestamp='1369167551' post='772873']
Dlatego, że redakcja jest leniwa i nie chce jej się stworzyć osobnych działów dla każdego z powiatów naszego województwa...
[/quote]

To nie jest żaden powod - wypier***ać galony z kraśnickiego forum !
Avatar
pb23 / 21 maja 2013 o 22:19
[quote name='uho' timestamp='1369126846' post='772589']
Dlaczego to jest w dziale "Kraśnik" skoro bliżej jest chyba nawet do Zamościa?
[/quote]

Dlatego, że redakcja jest leniwa i nie chce jej się stworzyć osobnych działów dla każdego z powiatów naszego województwa...
Avatar
sensacjożercabis / 21 maja 2013 o 20:35
A tak pozostając jeszcze przy tej Kodzudzy... z plagiatem mi sie kojarzy
Avatar
sensacjożerca / 21 maja 2013 o 20:22
[quote name='antygalon' timestamp='1369146175' post='772749']
Kocudza (I, II, III) to wieś w pobliżu Frampola - co obchodzą mieszkańców Kraśnika i powiatu kraśnickiego zdarzenia, związane z miejścowością odległą o 50 km od niego ???
[/quote]

Mnie tam podnieca nawet stłuczka w Bangladeszu
Avatar
Lider / 21 maja 2013 o 20:21
A skont wiesz z tymi pasami czy byly zapiete czy nie byly byles tam na miejscu . I widziales co sie tam stalo , tam zginol moj przyrodni brat Krzysztof. Z 21lat.
Avatar
antygalon / 21 maja 2013 o 16:22
Kocudza (I, II, III) to wieś w pobliżu Frampola - co obchodzą mieszkańców Kraśnika i powiatu kraśnickiego zdarzenia, związane z miejścowością odległą o 50 km od niego ???
Avatar
KaM3 / 21 maja 2013 o 14:49
[quote name='paweł' timestamp='1369132838' post='772628']
deb***izm, komentarz wcześniejszych komentarzy...
[/quote]

Za to ty błysnąłeś elokwencją aż ludzi oślepiło.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 0 0

Mieszkańcy Puław pod koniec tygodnia mieli okazję do obejrzenia eksponatów prosto z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 1 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 7 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 12 5

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 3

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 17

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich