Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

15 sierpnia 2011 r.
10:40
Edytuj ten wpis

Kolonia Rudnik: Zderzenie vw i mercedesa. Trzy osoby ranne

Autor: Zdjęcie autora kwp
0 14 A A
Jak wynika ze wstępnych ustaleń do zdarzenia doszło w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przez kierując
Jak wynika ze wstępnych ustaleń do zdarzenia doszło w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przez kierując

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło na trasie nr 19 w miejscowości Kolonia Rudnik. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa pojazdy, ranne zostały 3 osoby.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
>> Nowa wersja portalu DziennikWschodni.pl - przetestuj i wyślij opinię

W niedzielę tuż przed godziną 16.00 na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe.

Trzy osoby zostały ciężko ranne. Kierujący volkswagenem, ze względu na obrażenia, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie, jego pasażerka oraz kierowca mercedesa do szpitala w Kraśniku.

Stan rannych lekarze określili jako poważny. Jak wynika ze wstępnych ustaleń do zdarzenia doszło w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przez kierującego volkswagenem.

Ruch na trasie był utrudniony, policjanci kierowali pojazdy objazdem.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2011 o 07:04
[quote name='Gienek' timestamp='1313445832' post='514874']
Użytkownik ~Gość~ napisał: "... wali koleś we frajera, który włącza się do ruch."
Użytkownik ~"J"~ napisał: "Bardzo trudno jest włączyć się do ruchu ..."
Tu nie ma miejsca żadne włączanie się do ruchu !
Racja skrzyżowanie jest niebezpieczne, ale są tam również znaki drogowe pionowe ostrzegające o zbliżaniu się do skrzyżowania, tyle tylko że większość kierowców ich nie dostrzega lub całkowicie ignoruje!.
Śmiem twierdzić, że w Polsce główną przyczyną wypadków nie jest stan dróg tylko bezmyślne i całkowite lekceważenie przepisów ruchu drogowego.
[/quote]
No to sobie jedź 30km/h kilka kilometrów, bo jakiś drogowy matoł zapomniał go zabrać po wykonanej pracy przy drodze. Albo stercz na światłach, które wiele minut świecą tylko czerwonym światłem...
[quote name='Gienek' timestamp='1313445832' post='514874']
Użytkownik ~Gość~ napisał: "... wali koleś we frajera, który włącza się do ruch."
Użytkownik ~"J"~ napisał: "Bardzo trudno jest włączyć się do ruchu ..."
Tu nie ma miejsca żadne włączanie się do ruchu !
Racja skrzyżowanie jest niebezpieczne, ale są tam również znaki drogowe pionowe ostrzegające o zbliżaniu się do skrzyżowania, tyle tylko że większość kierowców ich nie dostrzega lub całk... rozwiń
Avatar
daro / 18 sierpnia 2011 o 22:41
[quote name='gość' timestamp='1313665455' post='515617']
Do Daro.Naucz się pisać,bo nic nie można zrozumieć z twojej wypowiedzi.Nie bądź taki mądry i jeździj zgodnie z przepisami to cię nie staranują.
[/quote]
Widzę że często tam nie jeździsz. Spróbuj parę razy wjechać na skrzyżowanie od strony Zakrzówka, może Ci się uda i akurat jakiś palant nie będzie jechał z za górki 120 km/h
Avatar
gość / 18 sierpnia 2011 o 13:04
Do Daro.Naucz się pisać,bo nic nie można zrozumieć z twojej wypowiedzi.Nie bądź taki mądry i jeździj zgodnie z przepisami to cię nie staranują.
Avatar
Gienek / 16 sierpnia 2011 o 00:03
Użytkownik ~Gość~ napisał: "... wali koleś we frajera, który włącza się do ruch."
Użytkownik ~"J"~ napisał: "Bardzo trudno jest włączyć się do ruchu ..."
Tu nie ma miejsca żadne włączanie się do ruchu !
Racja skrzyżowanie jest niebezpieczne, ale są tam również znaki drogowe pionowe ostrzegające o zbliżaniu się do skrzyżowania, tyle tylko że większość kierowców ich nie dostrzega lub całkowicie ignoruje!.
Śmiem twierdzić, że w Polsce główną przyczyną wypadków nie jest stan dróg tylko bezmyślne i całkowite lekceważenie przepisów ruchu drogowego.
Użytkownik ~Gość~ napisał: "... wali koleś we frajera, który włącza się do ruch."
Użytkownik ~"J"~ napisał: "Bardzo trudno jest włączyć się do ruchu ..."
Tu nie ma miejsca żadne włączanie się do ruchu !
Racja skrzyżowanie jest niebezpieczne, ale są tam również znaki drogowe pionowe ostrzegające o zbliżaniu się do skrzyżowania, tyle tylko że większość kierowców ich nie dostrzega lub całkowicie ignoruje!.
Śmiem twierdzić, że w Polsce główną przyczyną wypadków nie je... rozwiń
Avatar
daro / 15 sierpnia 2011 o 22:35
[quote name='nemo' timestamp='1313423772' post='514761']
Jadąc od strony Zakrzówka nie widać samochodów ,które jadą od strony Lublina, to nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu, powinno się je przebudować jak najszybciej!Czy GDDIA o tym myśli?", wszak ma być remont tej trasy.
[/quote]
TAK MYŚLI JUŻ JAKIEŚ 15 LAT O ZRÓWNANIU WZNIESIENIA PRZED SKRZYŻOWANIEM O JAKIEŚ METR CZYLI PO 10CM NA ROK, KILKA LAT TEMU BYŁO PRZED SKRZYŻOWANIEM OD STRONY LUBLINA OGRANICZENIE DO 40KM/H ALE WIDAĆ BYŁO NIE POTRZEBNE. BARDZO NIE BEZPIECZNE SKRZYŻOWANIE CHOCIAŻ JEŻDŻĘ TAM CODZIENNIE TO I TAK KLIKA RAZY MAŁO MNIE NIE STARANOWALI CI OD LUBLINA WYSKAKUJĄC PO BARDZO SZYBKO ZAGÓRKI
[quote name='nemo' timestamp='1313423772' post='514761']
Jadąc od strony Zakrzówka nie widać samochodów ,które jadą od strony Lublina, to nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu, powinno się je przebudować jak najszybciej!Czy GDDIA o tym myśli?", wszak ma być remont tej trasy.
[/quote]
TAK MYŚLI JUŻ JAKIEŚ 15 LAT O ZRÓWNANIU WZNIESIENIA PRZED SKRZYŻOWANIEM O JAKIEŚ METR CZYLI PO 10CM NA ROK, KILKA LAT TEMU BYŁO PRZED SKRZYŻOWANIEM OD STRONY LUBLINA OGRANICZENIE DO 40KM/H ALE WIDAĆ BYŁO NIE ... rozwiń
Avatar
Kierowca / 15 sierpnia 2011 o 21:20
Jadąc od Zakrzówka nie widać nadjezdżających samochodów od Lublina. To skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne. Zróbcie coś z tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
m... / 15 sierpnia 2011 o 20:11
[quote name='Ewa' timestamp='1313417152' post='514733']
Ja przestrzegam przepisów i wiem, że nie mogło dojść do wypadku bez przekroczenia prędkości. Nie pisz, że jest to bez znaczenia, bo jeżeli biegli udowodnią (droga hamowania, zeznania świadków, siła uderzenia itp.) przekroczenie prędkości to sąd będzie wiedział kto spowodował wypadek.
[/quote]

jesli juz cos sledczy ustala to najwyzej obu wine gdyz sladow hamowania nie bylo a jednemu moga za wymuszenie a drugiemu za predkosc i tyle, a tak poza tym to nie wierze ze nigdy nie przekroczylas predkosci
[quote name='Ewa' timestamp='1313417152' post='514733']
Ja przestrzegam przepisów i wiem, że nie mogło dojść do wypadku bez przekroczenia prędkości. Nie pisz, że jest to bez znaczenia, bo jeżeli biegli udowodnią (droga hamowania, zeznania świadków, siła uderzenia itp.) przekroczenie prędkości to sąd będzie wiedział kto spowodował wypadek.
[/quote]

jesli juz cos sledczy ustala to najwyzej obu wine gdyz sladow hamowania nie bylo a jednemu moga za wymuszenie a drugiemu za predkosc i tyle, a tak... rozwiń
Avatar
nemo / 15 sierpnia 2011 o 17:56
Jadąc od strony Zakrzówka nie widać samochodów ,które jadą od strony Lublina, to nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu, powinno się je przebudować jak najszybciej!Czy GDDIA o tym myśli?", wszak ma być remont tej trasy.
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2011 o 16:06
Skrzyżowanie ważnych dróg za wzniesieniem. Jeśli brak wyobraźni(tym jadącym od strony Lublina) to tak się może to skończyć. Zbyt duża prędkość i wali koleś we frajera, który włącza się do ruch. Tam powinien stać czynny fotoradar!!!!!!!!!
Avatar
Ewa / 15 sierpnia 2011 o 16:05
[quote name='m....' timestamp='1313414702' post='514721']
wskarzcie mi jedna osobe ktora przestrzega przepisow ograniczenia predkosci w naszaym kraju moze i jechal ze 120km/h ale tego sie nie dowiemy, ale czy to jest taka zawrotna predkosc no chyba ze ktos ma fiata 126. W dzisiejszych czasach powinni drogi remontowac a nie krasc do swoich kieszeni motoryzacja sie rozwija tylko nasz kraj do tylu sie cofa. z tego co wiem to kierowca merca to zawodowy driver. byc moze kierowca vw sadzil ze zdarzy przeskoczyc przed jadacym mercem lecz zle ocenil odleglosc i stalo sie co sie stalo. a i szkolenie nowych kierowcow uwazam za slabe ale tylko mogli zdac
[/quote]
Ja przestrzegam przepisów i wiem, że nie mogło dojść do wypadku bez przekroczenia prędkości. Nie pisz, że jest to bez znaczenia, bo jeżeli biegli udowodnią (droga hamowania, zeznania świadków, siła uderzenia itp.) przekroczenie prędkości to sąd będzie wiedział kto spowodował wypadek.
[quote name='m....' timestamp='1313414702' post='514721']
wskarzcie mi jedna osobe ktora przestrzega przepisow ograniczenia predkosci w naszaym kraju moze i jechal ze 120km/h ale tego sie nie dowiemy, ale czy to jest taka zawrotna predkosc no chyba ze ktos ma fiata 126. W dzisiejszych czasach powinni drogi remontowac a nie krasc do swoich kieszeni motoryzacja sie rozwija tylko nasz kraj do tylu sie cofa. z tego co wiem to kierowca merca to zawodowy driver. byc moze kierowca vw sadzil ze zdarzy przeskoczyc przed ... rozwiń
Avatar
Gość / 19 sierpnia 2011 o 07:04
[quote name='Gienek' timestamp='1313445832' post='514874']
Użytkownik ~Gość~ napisał: "... wali koleś we frajera, który włącza się do ruch."
Użytkownik ~"J"~ napisał: "Bardzo trudno jest włączyć się do ruchu ..."
Tu nie ma miejsca żadne włączanie się do ruchu !
Racja skrzyżowanie jest niebezpieczne, ale są tam również znaki drogowe pionowe ostrzegające o zbliżaniu się do skrzyżowania, tyle tylko że większość kierowców ich nie dostrzega lub całkowicie ignoruje!.
Śmiem twierdzić, że w Polsce główną przyczyną wypadków nie jest stan dróg tylko bezmyślne i całkowite lekceważenie przepisów ruchu drogowego.
[/quote]
No to sobie jedź 30km/h kilka kilometrów, bo jakiś drogowy matoł zapomniał go zabrać po wykonanej pracy przy drodze. Albo stercz na światłach, które wiele minut świecą tylko czerwonym światłem...
[quote name='Gienek' timestamp='1313445832' post='514874']
Użytkownik ~Gość~ napisał: "... wali koleś we frajera, który włącza się do ruch."
Użytkownik ~"J"~ napisał: "Bardzo trudno jest włączyć się do ruchu ..."
Tu nie ma miejsca żadne włączanie się do ruchu !
Racja skrzyżowanie jest niebezpieczne, ale są tam również znaki drogowe pionowe ostrzegające o zbliżaniu się do skrzyżowania, tyle tylko że większość kierowców ich nie dostrzega lub całk... rozwiń
Avatar
daro / 18 sierpnia 2011 o 22:41
[quote name='gość' timestamp='1313665455' post='515617']
Do Daro.Naucz się pisać,bo nic nie można zrozumieć z twojej wypowiedzi.Nie bądź taki mądry i jeździj zgodnie z przepisami to cię nie staranują.
[/quote]
Widzę że często tam nie jeździsz. Spróbuj parę razy wjechać na skrzyżowanie od strony Zakrzówka, może Ci się uda i akurat jakiś palant nie będzie jechał z za górki 120 km/h
Avatar
gość / 18 sierpnia 2011 o 13:04
Do Daro.Naucz się pisać,bo nic nie można zrozumieć z twojej wypowiedzi.Nie bądź taki mądry i jeździj zgodnie z przepisami to cię nie staranują.
Avatar
Gienek / 16 sierpnia 2011 o 00:03
Użytkownik ~Gość~ napisał: "... wali koleś we frajera, który włącza się do ruch."
Użytkownik ~"J"~ napisał: "Bardzo trudno jest włączyć się do ruchu ..."
Tu nie ma miejsca żadne włączanie się do ruchu !
Racja skrzyżowanie jest niebezpieczne, ale są tam również znaki drogowe pionowe ostrzegające o zbliżaniu się do skrzyżowania, tyle tylko że większość kierowców ich nie dostrzega lub całkowicie ignoruje!.
Śmiem twierdzić, że w Polsce główną przyczyną wypadków nie jest stan dróg tylko bezmyślne i całkowite lekceważenie przepisów ruchu drogowego.
Użytkownik ~Gość~ napisał: "... wali koleś we frajera, który włącza się do ruch."
Użytkownik ~"J"~ napisał: "Bardzo trudno jest włączyć się do ruchu ..."
Tu nie ma miejsca żadne włączanie się do ruchu !
Racja skrzyżowanie jest niebezpieczne, ale są tam również znaki drogowe pionowe ostrzegające o zbliżaniu się do skrzyżowania, tyle tylko że większość kierowców ich nie dostrzega lub całkowicie ignoruje!.
Śmiem twierdzić, że w Polsce główną przyczyną wypadków nie je... rozwiń
Avatar
daro / 15 sierpnia 2011 o 22:35
[quote name='nemo' timestamp='1313423772' post='514761']
Jadąc od strony Zakrzówka nie widać samochodów ,które jadą od strony Lublina, to nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu, powinno się je przebudować jak najszybciej!Czy GDDIA o tym myśli?", wszak ma być remont tej trasy.
[/quote]
TAK MYŚLI JUŻ JAKIEŚ 15 LAT O ZRÓWNANIU WZNIESIENIA PRZED SKRZYŻOWANIEM O JAKIEŚ METR CZYLI PO 10CM NA ROK, KILKA LAT TEMU BYŁO PRZED SKRZYŻOWANIEM OD STRONY LUBLINA OGRANICZENIE DO 40KM/H ALE WIDAĆ BYŁO NIE POTRZEBNE. BARDZO NIE BEZPIECZNE SKRZYŻOWANIE CHOCIAŻ JEŻDŻĘ TAM CODZIENNIE TO I TAK KLIKA RAZY MAŁO MNIE NIE STARANOWALI CI OD LUBLINA WYSKAKUJĄC PO BARDZO SZYBKO ZAGÓRKI
[quote name='nemo' timestamp='1313423772' post='514761']
Jadąc od strony Zakrzówka nie widać samochodów ,które jadą od strony Lublina, to nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu, powinno się je przebudować jak najszybciej!Czy GDDIA o tym myśli?", wszak ma być remont tej trasy.
[/quote]
TAK MYŚLI JUŻ JAKIEŚ 15 LAT O ZRÓWNANIU WZNIESIENIA PRZED SKRZYŻOWANIEM O JAKIEŚ METR CZYLI PO 10CM NA ROK, KILKA LAT TEMU BYŁO PRZED SKRZYŻOWANIEM OD STRONY LUBLINA OGRANICZENIE DO 40KM/H ALE WIDAĆ BYŁO NIE ... rozwiń
Avatar
Kierowca / 15 sierpnia 2011 o 21:20
Jadąc od Zakrzówka nie widać nadjezdżających samochodów od Lublina. To skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne. Zróbcie coś z tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
m... / 15 sierpnia 2011 o 20:11
[quote name='Ewa' timestamp='1313417152' post='514733']
Ja przestrzegam przepisów i wiem, że nie mogło dojść do wypadku bez przekroczenia prędkości. Nie pisz, że jest to bez znaczenia, bo jeżeli biegli udowodnią (droga hamowania, zeznania świadków, siła uderzenia itp.) przekroczenie prędkości to sąd będzie wiedział kto spowodował wypadek.
[/quote]

jesli juz cos sledczy ustala to najwyzej obu wine gdyz sladow hamowania nie bylo a jednemu moga za wymuszenie a drugiemu za predkosc i tyle, a tak poza tym to nie wierze ze nigdy nie przekroczylas predkosci
[quote name='Ewa' timestamp='1313417152' post='514733']
Ja przestrzegam przepisów i wiem, że nie mogło dojść do wypadku bez przekroczenia prędkości. Nie pisz, że jest to bez znaczenia, bo jeżeli biegli udowodnią (droga hamowania, zeznania świadków, siła uderzenia itp.) przekroczenie prędkości to sąd będzie wiedział kto spowodował wypadek.
[/quote]

jesli juz cos sledczy ustala to najwyzej obu wine gdyz sladow hamowania nie bylo a jednemu moga za wymuszenie a drugiemu za predkosc i tyle, a tak... rozwiń
Avatar
nemo / 15 sierpnia 2011 o 17:56
Jadąc od strony Zakrzówka nie widać samochodów ,które jadą od strony Lublina, to nie pierwszy wypadek na tym skrzyżowaniu, powinno się je przebudować jak najszybciej!Czy GDDIA o tym myśli?", wszak ma być remont tej trasy.
Avatar
Gość / 15 sierpnia 2011 o 16:06
Skrzyżowanie ważnych dróg za wzniesieniem. Jeśli brak wyobraźni(tym jadącym od strony Lublina) to tak się może to skończyć. Zbyt duża prędkość i wali koleś we frajera, który włącza się do ruch. Tam powinien stać czynny fotoradar!!!!!!!!!
Avatar
Ewa / 15 sierpnia 2011 o 16:05
[quote name='m....' timestamp='1313414702' post='514721']
wskarzcie mi jedna osobe ktora przestrzega przepisow ograniczenia predkosci w naszaym kraju moze i jechal ze 120km/h ale tego sie nie dowiemy, ale czy to jest taka zawrotna predkosc no chyba ze ktos ma fiata 126. W dzisiejszych czasach powinni drogi remontowac a nie krasc do swoich kieszeni motoryzacja sie rozwija tylko nasz kraj do tylu sie cofa. z tego co wiem to kierowca merca to zawodowy driver. byc moze kierowca vw sadzil ze zdarzy przeskoczyc przed jadacym mercem lecz zle ocenil odleglosc i stalo sie co sie stalo. a i szkolenie nowych kierowcow uwazam za slabe ale tylko mogli zdac
[/quote]
Ja przestrzegam przepisów i wiem, że nie mogło dojść do wypadku bez przekroczenia prędkości. Nie pisz, że jest to bez znaczenia, bo jeżeli biegli udowodnią (droga hamowania, zeznania świadków, siła uderzenia itp.) przekroczenie prędkości to sąd będzie wiedział kto spowodował wypadek.
[quote name='m....' timestamp='1313414702' post='514721']
wskarzcie mi jedna osobe ktora przestrzega przepisow ograniczenia predkosci w naszaym kraju moze i jechal ze 120km/h ale tego sie nie dowiemy, ale czy to jest taka zawrotna predkosc no chyba ze ktos ma fiata 126. W dzisiejszych czasach powinni drogi remontowac a nie krasc do swoich kieszeni motoryzacja sie rozwija tylko nasz kraj do tylu sie cofa. z tego co wiem to kierowca merca to zawodowy driver. byc moze kierowca vw sadzil ze zdarzy przeskoczyc przed ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 4 1

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 2

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 26 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!