Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

3 lutego 2011 r.
22:26
Edytuj ten wpis

KPWIK: Nie ma prezesa, nie będzie toyoty

0 66 A A
W najbliższym czasie toyotę wyceni biegły. Wtedy też zostanie wystawiona na sprzedaż. KPWiK na razie
W najbliższym czasie toyotę wyceni biegły. Wtedy też zostanie wystawiona na sprzedaż. KPWiK na razie

Za blisko 65 tys. zł Kraśnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji kupiło 7-osobowego vana. Samochód służył do… przewożenia lodówki z próbkami wody do badań. Po tym jak prezes spółki został odwołany, nowa rada nadzorcza chce się pozbyć auta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Roczna toyota sienna została kupiona do Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w październiku 2008 roku. Auto kosztowało 64 tys. 900 zł. Przypłynęło do Polski ze Stanów Zjednoczonych. – My samochodu specjalnie nie sprowadzaliśmy, zrobiła to firma, od której kupiliśmy auto – wyjaśnia Sławomir Ćwikła, ówczesny prezes KPWiK, który w imieniu spółki kupował vana. – To była bardzo dobra cena jak na takiej klasy auto. W tamtym czasie dolar był tańszy niż obecnie, kosztował 2 zł.

Samochód, którym jeździł głównie prezes firmy, służył m.in. do przewożenia próbek wody do badań. – Nie mieliśmy wtedy samochodów, w których mieściłaby się lodówka do przewożenia próbek. Do Lublina jeździliśmy raz w tygodniu lub raz w miesiącu – wyjaśnia Ćwikła. – Poza tym w tym czasie zlikwidowaliśmy kilka naszych samochodów – żuka, poloneza i lublina, więc jakieś auto i tak musieliśmy kupić. Mogliśmy zdecydować się również na citroëna berlingo, ale nowy kosztowałby tyle samo, co toyota.

W styczniu tego roku nowa rada nadzorcza spółki odwołała z funkcji prezesa KPWiK. Zaś temat firmowego samochodu pojawił się na jednym z posiedzeń nowo wybranego zarządu. Postanowiono auto sprzedać. – Pojawiło się pytanie, czy utrzymanie tak drogiego pojazdu jest zasadne – tłumaczy Ireneusz Jach, p.o. prezesa KPWiK. – Rada nadzorcza zobowiązała zarząd spółki do sprzedaży tego samochodu.

Członkowie rady uważają, że toyota jest droga w utrzymaniu. – Samochód pali jakieś 16–18 litrów na 100 km – wylicza Jach. – W 2010 roku jego eksploatacja kosztowała spółkę 29 tys. zł, w 2009 r. – 33 tys. zł, zaś zaraz po zakupie auta w ciągu 3 miesięcy wydano aż 10 tys. zł – wylicza Jach.

I dodaje, że firma ma kilka innych samochodów, do których zmieści się lodówka o rozmiarach 130 na 72 na 84 cm.

Komentarze 66

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 22:12
[quote name='Gość' timestamp='1353009986' post='694280'] Wiwat Fiona! Wiwat nowa asystentka! Niech nam żyje i rozkwita Fiona, najstraszniejsza ze wszystkich kobita! [/quote]
Czy ona Marysieńka czy Fiona,
czy ona kwiat czy chwast forumowego łona?
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 21:28
Taaaa...1394 posty i jest efekt. Krasniczanka - mętna woda żródlana, lekko gazowana!
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 21:06
Wiwat Fiona! Wiwat nowa asystentka!
Niech nam żyje i rozkwita Fiona, najstraszniejsza ze wszystkich kobita!
Avatar
Anty - Mary II / 15 listopada 2012 o 19:32
Każdy swoje 5 minut ma! Nominowana do tytułu: Kraśniczanka Roku i nagrodzona Złotym Nocnikiem 2012 oraz typowana na stanowisko asystentki burmistrza Mary wznosi toast
" szampanem" Igristoje i kontempluje medialny sukces.
Avatar
antymarysieńka / 15 listopada 2012 o 18:23
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352629054' post='692188']
I co z tego? to nie ja sie panoszę sie wiedzą przy okazji byle cytatu, która jest w tym samym internecie co i cytat., żeby tylko na siłę zrobić z kogoś głupiego.
[/quote]

Kolejna złota myśl warta Złotego Nocnika 2012 (z uchem w środku ) Czy istnieje jeszcze jakiś inny "internet" z cytatami ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352629054' post='692188']
I co z tego? to nie ja sie panoszę sie wiedzą przy okazji byle cytatu, która jest w tym samym internecie co i cytat., żeby tylko na siłę zrobić z kogoś głupiego.
[/quote]

Kolejna złota myśl warta Złotego Nocnika 2012 (z uchem w środku ) Czy istnieje jeszcze jakiś inny "internet" z cytatami ? rozwiń
Avatar
Anty- Mary II / 15 listopada 2012 o 18:07
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352629054' post='692188']
I co z tego? to nie ja sie panoszę sie wiedzą przy okazji byle cytatu, która jest w tym samym internecie co i cytat., żeby tylko na siłę zrobić z kogoś głupiego.
[/quote]
Ty się "panoszysz" niewiedzą i schematycznymi wypowiedziami. W tym konkretnym przypadku Anty-M...... nie musi się wysilać, żeby z kogoś (!) zrobić głupiego, przychodzi mu to z łatwością !
Avatar
Marysieńka / 11 listopada 2012 o 11:17
I co z tego? to nie ja sie panoszę sie wiedzą przy okazji byle cytatu, która jest w tym samym internecie co i cytat., żeby tylko na siłę zrobić z kogoś głupiego.
Avatar
antymarysieńka / 11 listopada 2012 o 11:09
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352627692' post='692178']
Wystarczy rzucic w google i bez nachalnego, oszukanczego sugerowania widac, kto te metode stosuje
[url="http://cytaty.soup.io/post/162693978/By-cie-kt-ry-bieg-ko-o"]http://cytaty.soup.i...kt-ry-bieg-ko-o[/url]
[/quote]

Otwieram pierwszy z brzegu link, i co widzę? [url="http://www.cytaty.info/autor/jozefpilsudski.htm"]http://www.cytaty.in...efpilsudski.htm[/url]

[size=5]Wam ku­ry szczać pro­wadzić, a nie po­litykę robić. [size=3] [/size][/size]
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352627692' post='692178']
Wystarczy rzucic w google i bez nachalnego, oszukanczego sugerowania widac, kto te metode stosuje
[url="http://cytaty.soup.io/post/162693978/By-cie-kt-ry-bieg-ko-o"]http://cytaty.soup.i...kt-ry-bieg-ko-o[/url]
[/quote]

Otwieram pierwszy z brzegu link, i co widzę? [url="http://www.cytaty.info/autor/jozefpilsudski.htm"]http://www.cytaty.in...efpilsudski.htm[/url]

[size=5]Wam ku­ry szczać pro­wadzić, a nie po­lityk... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 listopada 2012 o 10:54
Wystarczy rzucic w google i bez nachalnego, oszukanczego sugerowania widac, kto te metode stosuje
http://cytaty.soup.io/post/162693978/By-cie-kt-ry-bieg-ko-o
Avatar
antymarysieńka / 11 listopada 2012 o 10:41
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352625815' post='692164']
Na leząco to by mi sie ciężko pisało.[/quote]

A jednak próbujesz, co widać, słychać (i czuć)

[quote name='Marysieńka' timestamp='1352625815' post='692164']
A wiedza lezy teraz w zasięgu ręki kazdego, takze nie trudno po nią siegnąć. .
[/quote]

Szkoda, że ty zryty łbie po tą "leżącą w zasięgu ręki każdego" wiedzę nie sięgasz, tylko trolujesz, produkując masowo spam na forum. Ale jak się za PRL-u kończyło wieczorówki, będąc członkiem PZPR to nic dziwnego ...

[quote name='Marysieńka' timestamp='1352625815' post='692164']
Gorzej tylko jak ktos zastosuje metodę kopiuj, wklej, i wydaje mu sie , że juz błyszczy z jej nadmiaru.[/quote]

Wreszcie tak długo oczekiwane słowa samokrytyki (np. temat z wiatrakami - pamiętasz?). Niby mała rzecz, a cieszy - nareszcie moje pisanie odnosi skutek
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352625815' post='692164']
Na leząco to by mi sie ciężko pisało.[/quote]

A jednak próbujesz, co widać, słychać (i czuć)

[quote name='Marysieńka' timestamp='1352625815' post='692164']
A wiedza lezy teraz w zasięgu ręki kazdego, takze nie trudno po nią siegnąć. .
[/quote]

Szkoda, że ty zryty łbie po tą "leżącą w zasięgu ręki każdego" wiedzę nie sięgasz, tylko trolujesz, produkując masowo spam ... rozwiń
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 22:12
[quote name='Gość' timestamp='1353009986' post='694280'] Wiwat Fiona! Wiwat nowa asystentka! Niech nam żyje i rozkwita Fiona, najstraszniejsza ze wszystkich kobita! [/quote]
Czy ona Marysieńka czy Fiona,
czy ona kwiat czy chwast forumowego łona?
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 21:28
Taaaa...1394 posty i jest efekt. Krasniczanka - mętna woda żródlana, lekko gazowana!
Avatar
Gość / 15 listopada 2012 o 21:06
Wiwat Fiona! Wiwat nowa asystentka!
Niech nam żyje i rozkwita Fiona, najstraszniejsza ze wszystkich kobita!
Avatar
Anty - Mary II / 15 listopada 2012 o 19:32
Każdy swoje 5 minut ma! Nominowana do tytułu: Kraśniczanka Roku i nagrodzona Złotym Nocnikiem 2012 oraz typowana na stanowisko asystentki burmistrza Mary wznosi toast
" szampanem" Igristoje i kontempluje medialny sukces.
Avatar
antymarysieńka / 15 listopada 2012 o 18:23
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352629054' post='692188']
I co z tego? to nie ja sie panoszę sie wiedzą przy okazji byle cytatu, która jest w tym samym internecie co i cytat., żeby tylko na siłę zrobić z kogoś głupiego.
[/quote]

Kolejna złota myśl warta Złotego Nocnika 2012 (z uchem w środku ) Czy istnieje jeszcze jakiś inny "internet" z cytatami ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352629054' post='692188']
I co z tego? to nie ja sie panoszę sie wiedzą przy okazji byle cytatu, która jest w tym samym internecie co i cytat., żeby tylko na siłę zrobić z kogoś głupiego.
[/quote]

Kolejna złota myśl warta Złotego Nocnika 2012 (z uchem w środku ) Czy istnieje jeszcze jakiś inny "internet" z cytatami ? rozwiń
Avatar
Anty- Mary II / 15 listopada 2012 o 18:07
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352629054' post='692188']
I co z tego? to nie ja sie panoszę sie wiedzą przy okazji byle cytatu, która jest w tym samym internecie co i cytat., żeby tylko na siłę zrobić z kogoś głupiego.
[/quote]
Ty się "panoszysz" niewiedzą i schematycznymi wypowiedziami. W tym konkretnym przypadku Anty-M...... nie musi się wysilać, żeby z kogoś (!) zrobić głupiego, przychodzi mu to z łatwością !
Avatar
Marysieńka / 11 listopada 2012 o 11:17
I co z tego? to nie ja sie panoszę sie wiedzą przy okazji byle cytatu, która jest w tym samym internecie co i cytat., żeby tylko na siłę zrobić z kogoś głupiego.
Avatar
antymarysieńka / 11 listopada 2012 o 11:09
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352627692' post='692178']
Wystarczy rzucic w google i bez nachalnego, oszukanczego sugerowania widac, kto te metode stosuje
[url="http://cytaty.soup.io/post/162693978/By-cie-kt-ry-bieg-ko-o"]http://cytaty.soup.i...kt-ry-bieg-ko-o[/url]
[/quote]

Otwieram pierwszy z brzegu link, i co widzę? [url="http://www.cytaty.info/autor/jozefpilsudski.htm"]http://www.cytaty.in...efpilsudski.htm[/url]

[size=5]Wam ku­ry szczać pro­wadzić, a nie po­litykę robić. [size=3] [/size][/size]
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352627692' post='692178']
Wystarczy rzucic w google i bez nachalnego, oszukanczego sugerowania widac, kto te metode stosuje
[url="http://cytaty.soup.io/post/162693978/By-cie-kt-ry-bieg-ko-o"]http://cytaty.soup.i...kt-ry-bieg-ko-o[/url]
[/quote]

Otwieram pierwszy z brzegu link, i co widzę? [url="http://www.cytaty.info/autor/jozefpilsudski.htm"]http://www.cytaty.in...efpilsudski.htm[/url]

[size=5]Wam ku­ry szczać pro­wadzić, a nie po­lityk... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 listopada 2012 o 10:54
Wystarczy rzucic w google i bez nachalnego, oszukanczego sugerowania widac, kto te metode stosuje
http://cytaty.soup.io/post/162693978/By-cie-kt-ry-bieg-ko-o
Avatar
antymarysieńka / 11 listopada 2012 o 10:41
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352625815' post='692164']
Na leząco to by mi sie ciężko pisało.[/quote]

A jednak próbujesz, co widać, słychać (i czuć)

[quote name='Marysieńka' timestamp='1352625815' post='692164']
A wiedza lezy teraz w zasięgu ręki kazdego, takze nie trudno po nią siegnąć. .
[/quote]

Szkoda, że ty zryty łbie po tą "leżącą w zasięgu ręki każdego" wiedzę nie sięgasz, tylko trolujesz, produkując masowo spam na forum. Ale jak się za PRL-u kończyło wieczorówki, będąc członkiem PZPR to nic dziwnego ...

[quote name='Marysieńka' timestamp='1352625815' post='692164']
Gorzej tylko jak ktos zastosuje metodę kopiuj, wklej, i wydaje mu sie , że juz błyszczy z jej nadmiaru.[/quote]

Wreszcie tak długo oczekiwane słowa samokrytyki (np. temat z wiatrakami - pamiętasz?). Niby mała rzecz, a cieszy - nareszcie moje pisanie odnosi skutek
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352625815' post='692164']
Na leząco to by mi sie ciężko pisało.[/quote]

A jednak próbujesz, co widać, słychać (i czuć)

[quote name='Marysieńka' timestamp='1352625815' post='692164']
A wiedza lezy teraz w zasięgu ręki kazdego, takze nie trudno po nią siegnąć. .
[/quote]

Szkoda, że ty zryty łbie po tą "leżącą w zasięgu ręki każdego" wiedzę nie sięgasz, tylko trolujesz, produkując masowo spam ... rozwiń