sobota, 17 marca 2018 r.

Kraśnik

Kraśnik: Jarosław Czerw chce być burmistrzem. Kto do Rady Miasta?

  Edytuj ten wpis
Autor: (aa)

Obecni radni, byli sportowcy i lokalni dziennikarze będą walczyć o mandaty w Radzie Miasta w Kraśniku. Wystartują z Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Czerwa.

Jarosław Czerw (PO), wicestarosta kraśnicki, który startuje w wyborach o fotel burmistrza Kraśnika, wczoraj przedstawił swoich kandydatów na miejskich radnych. Konferencję prasową wicestarosta zwołał na terenie kraśnickiej strefy ekonomicznej.

- To miejsce miało być symbolem rozwoju gospodarczego Kraśnika - mówi Czerw. - Zamiast tego jest synonimem zaprzepaszczonych szans, pustych obietnic, zawiedzionych nadziei. Symbolem nieudolności i bezsilności obecnej władzy.

Do Rady Miasta Kraśnik KWW Jarosława Czerwa wystawia 14 kandydatów. Są wśród nich m.in. obecni radni - Dorota Posyniak, Marzena Knyś i Krzysztof Ślusarz. Nie brakuje też przedstawicieli środowiska sportowego. Rafał Tomiło jest trenerem III ligowej drużyny kobiet w MUKS Kraśnik i kierownikiem Klubu FKS Stal Kraśnik. Z kolei Karol Rychlewski przez kilka lat był zawodnikiem Stali Kraśnik, a obecnie jest sędzią piłkarskim. Są też przedstawiciele kraśnickich mediów: Angelika Marcinkowski, dziennikarka i prezenterka Telewizji Kraśnik i Anna Sulowska, prezenterka TV Kraśnik.

- Kandydaci z mojego komitetu to ludzie, którzy swoim doświadczeniem, dorobkiem, pracą gwarantują realizację mojego programu, w szczególności programu gospodarczego. Wraz z nimi ożywię strefę ekonomiczną - zapowiada Czerw.

Kandydaci do Rady Miasta Kraśnik z KWW Jarosława Czerwa

1. Rafał Tomiło, 32 lata

Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, absolwent Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach, trener II klasy mistrzowskiej w dyscyplinie sportu -piłka nożna. Pracownik MOSIR w Kraśniku na stanowisku animator sportu na Orliku przy PSP nr 5.Współpracuje z miejskimi przedszkolami i szkołami. W czasie wolnym trener III ligowej drużyny kobiet w MUKS Kraśnik oraz Kierownik Klubu FKS Stal Kraśnik.

2. Karol Rychlewski, 26 lat

Absolwent Wydziału Prawa KUL Jana Pawła II w Lublinie. Od najmłodszych lat związany ze sportem, zaczynał jako zawodnik MUKS Kraśnik, potem w Stali Kraśnik. Obecnie jest sędzią piłkarskim.

3. Krzysztof Jargiło, lat 45.

Bezpartyjny kandydat na radnego Rady Miasta Kraśnik.
Jest absolwentem absolwent Politechniki Lubelskiej Ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Świętokrzyskiej. Audytor energetyczny uprawniony do sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej Budynków. Posiada duże doświadczenie zawodowe nabyte podczas wieloletniej pracy w instytucjach samorządowych.
Obecnie pracuje jako dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku, a ponadto piastuje funkcje społeczną członka Zarządu Kraśnickiego Towarzystwa Edukacyjnego.

4. Dorota Posyniak, 40 lat

Ukończyła Wydział Historii na UMCS w Lublinie, podyplomowe studia Zarządzania i Administracji i studia z Doradztwa Zawodowego. Jest przewodniczącą OM NSZZ "Solidarność” POiW w Kraśniku, wicerzewodniczącą Rady Miasta Kraśnik, ekspert krajowy ds. projektów UE w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Radna V i VI kadencji Rady Miasta Kraśnik.

5. Angelika Magdalena Marcinkowski, 31 lat

Jest absolwentka politologii UMCS w Lublinie, ukończyła też studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Public Relations. Obecnie jest koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej w PCPR w Kraśniku, ponadto współpracuje z Telewizją Kraśnik jako prezenter i dziennikarz.

6. Marzena Kryś, 50 lat

Wykształcenie wyższe, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS Lublin. Studia podyplomowe w zakresie zarządzania jakością, europejski menadżer jakości. Obecnie pracuje jako kierownik wydziału w powiatowym urzędzie pracy w Kraśniku, Radna rady miasta Kraśnik od 23 maja 2013 r.

7. Hubert Robert Trukan, 43 lata

Wykształcenie wyższe. Pracuję w Fabryce Łożysk Tocznych Kraśnik jako specjalista ds. kontroli wewnętrznej. Bezpartyjny, należy do NSZZ "Solidarność”. W latach 1998-2002 był radnym Rady Miasta Kraśnik. Społecznie przewodniczy Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6 i Gimnazjum nr 1 oraz w Stowarzyszeniu "Aktywna Integracja".

8. Krzysztof Ślusarz, 42 lata

Wykształcenie wyższe pedagogiczne. Studia podyplomowe: Przedsiębiorczość, BHP, Zarządzanie Oświatą. Jest wicedyrektorem w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku ds. III Liceum Ogólnokształcącego, nauczyciel przedmiotów informatycznych, od roku radny Rady Miasta Kraśnik.

9. Katarzyna Jarzynka, 34 lat

Z wykształcenia jest technikiem administracji. Jest kobietą przedsiębiorczą, prowadzę własną działalność gospodarczą i zajmuje się wychowaniem trójki dzieci.

10. Jarosław Dudek, 27 lat

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. W 2007 roku rozpoczął pracę w Urzędzie Miasta w Kraśniku. Od 2008 roku pracuję w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, gdzie aktualnie zajmuje się gospodarowaniem nieruchomościami. Od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu Kraśnika. Działał w Młodzieżowej Ochotniczej Drużynie Ratownictwa Przeciwpowodziowego. Należał do grupy osób tworzących Miejską Ochotniczą Straż Pożarną w Kraśniku. Obecnie jest członkiem Stowarzyszenia Rozwój i Bezpieczeństwo, w ramach którego podejmuję działania na rzecz edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie bezpieczeństwa, wspierania rozwoju kultury i promocji Kraśnika.

11. Kmieć Jadwiga, 55 lat

Od 14 lat pracownik zakładów poligraficznych AJG w Kraśniku na stanowisku referent do spraw przygotowania produkcji i zbytu. Wcześniej prowadziła własną działalność.

12. Anna Renata Sulowska, 32 lata

Wykształcenie wyższe UMCS w Lublinie. Pracownik administracyjny w Zespole Szkól Nr 1 w Kraśniku, prezenterka Tv Kraśnik.

13. Piotr Dziura, 37 lat

Wykształcenie średnie, absolwent I L.O. im. Tadeusza Kościuszki w Kraśniku. Od ponad 14 lat pracuje w branży usług telekomunikacyjnych i finansowych, obecnie jako doradca klienta w banku .

14. Agnieszka Siewierska, 32 lata

Ukończyła studia uzupełniające na UMCS w Lublinie na Wydziale Prawa i Administracji. Studia Podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obecnie jest pracownikiem Fabryki Łożysk Tocznych w Kraśniku na stanowisku organizator do spraw marketingu.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: wybory jarosław czerw
Gość
marka
Gość
(38) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (2 listopada 2014 o 21:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Nowe?! Dobre?!

Chybaś się szaleju najadł!

Rozwiń
marka
marka (2 listopada 2014 o 20:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

I tu się mylisz, jest nowe, dobre więc trzeba ludziom to powiedzieć. Myślę że włodarczyk przesadził, jest wszędzie, na każdym przystanku śmieje się z nas, że stoimy i czekamy,

Rozwiń
Gość
Gość (22 października 2014 o 16:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Nie chcę burmistrza, który panoszy się na każdym parkingu zabierając miejsca ludziom, którzy muszą się zatrzymać, bo przewożą ludzi niepełnosprawnych, kalekich i dzieci - a nie wszyscy mają upoważnienia do korzystania z uprzywilejowanych kopert.

Nie chcę burmistrza, który zawłaszcza sobie publiczną przestrzeń!

Co się dziwisz? Kiepski towar musi się reklamować...

Rozwiń
Gość
Gość (22 października 2014 o 16:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Nie chcę burmistrza, który panoszy się na każdym parkingu zabierając miejsca ludziom, którzy muszą się zatrzymać, bo przewożą ludzi niepełnosprawnych, kalekich i dzieci - a nie wszyscy mają upoważnienia do korzystania z uprzywilejowanych kopert.

Nie chcę burmistrza, który zawłaszcza sobie publiczną przestrzeń!

Rozwiń
konsul
konsul (22 października 2014 o 08:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Przed Galerią Londyn jest mega kłamstwo: Czerw, któremu śni się, że nareszcie będzie kimś, zaznacza, że prawdziwym, a obok kłamiący Babisz, że jest liderem, choć naprawdę nim nie jest.

To chyba jakaś choroba psychiczna w PO, zważywszy na ostatnie wydarzenia...

PO-partia pachołków Moskwy,cała ta agentura soviecka w Polsce się w końcu sypie,czas już na rzeczową i taką do bólu lustrację i dekomunizację.Sovieci do domu .

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (38)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!