Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

24 lutego 2012 r.
14:09
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Klub PiS bez Jacka Madejka

Autor: Zdjęcie autora AA
0 66 A A
 (Strona radnego)
(Strona radnego)

Jacek Madejek jeden z ośmiu radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Kraśnik nie jest już członkiem klubu tej partii. Podczas posiedzenia klubu został z niego wykluczony.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Stało się tak przez moją aktywność i moje interpelacje. Mówiłem głośno, co mi się nie podoba – komentuje decyzję kolegów Jacek Madejek. – Krytykowałem m.in. to, że burmistrz Jarosław Stawiarski dostał nagrodę pieniężną po krótkim czasie urzędowania. Nie jestem członkiem Prawa i Sprawiedliwości, tylko sympatykiem tej partii. Cały czas nim pozostaję.

Zdaniem przewodniczącego klubu PiS w Radzie Miasta Kraśnik, powodem rezygnacji ze współpracy z Madejkiem był brak zaufania. W pisemnym uzasadnieniu Jerzy Miasiak wyjaśnia, że dotychczasowe działania radnego były „nastawione na realizację własnych, tylko sobie znanych celów”.

Komentarze 66

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marysieńka / 12 marca 2012 o 11:08
[quote name='swojak' timestamp='1331542252' post='608425']
Ludzie nie kłóćcie się pozbyliśmy się czubińskiego z małżonką i to jest sukces z tą całą jego świtą agnieszek, mruczków od koszenia trawy, i innych, to pozbędziemy się też już wkrótce włodarczyka i stawiarskiego także z ich przybocznymi jak panią gryka zwaną ciocio, i zastępem nieudaczników nowo przyjętych jak chociażby homików i ich rodzin , o dyrektorach o brązowych językach nie wspominając.Wkrótce nadejdzie wiekopomna chwiła i odejdzie też pani marzenka i będzie musiała zwrócić nienależnie pobraną dietę, a taka dyrektorka była razem z mężusiem no no.
[/quote]
Tak, tak. Można się pocieszac. Tylko że porozbijac układy ludzi wzajemnie zaleznych od siebie nie jest taką sprawa hop siup.A nawet jak sie udaje, to na ich miejsca przychodzą tacy sami,pragnący spełniać sie w nowych układach.
[quote name='swojak' timestamp='1331542252' post='608425']
Ludzie nie kłóćcie się pozbyliśmy się czubińskiego z małżonką i to jest sukces z tą całą jego świtą agnieszek, mruczków od koszenia trawy, i innych, to pozbędziemy się też już wkrótce włodarczyka i stawiarskiego także z ich przybocznymi jak panią gryka zwaną ciocio, i zastępem nieudaczników nowo przyjętych jak chociażby homików i ich rodzin , o dyrektorach o brązowych językach nie wspominając.Wkrótce nadejdzie wiekopomna chwiła i odejdzie też pani marzen... rozwiń
Avatar
swojak / 12 marca 2012 o 09:50
Ludzie nie kłóćcie się pozbyliśmy się czubińskiego z małżonką i to jest sukces z tą całą jego świtą agnieszek, mruczków od koszenia trawy, i innych, to pozbędziemy się też już wkrótce włodarczyka i stawiarskiego także z ich przybocznymi jak panią gryka zwaną ciocio, i zastępem nieudaczników nowo przyjętych jak chociażby homików i ich rodzin , o dyrektorach o brązowych językach nie wspominając.Wkrótce nadejdzie wiekopomna chwiła i odejdzie też pani marzenka i będzie musiała zwrócić nienależnie pobraną dietę, a taka dyrektorka była razem z mężusiem no no.
Ludzie nie kłóćcie się pozbyliśmy się czubińskiego z małżonką i to jest sukces z tą całą jego świtą agnieszek, mruczków od koszenia trawy, i innych, to pozbędziemy się też już wkrótce włodarczyka i stawiarskiego także z ich przybocznymi jak panią gryka zwaną ciocio, i zastępem nieudaczników nowo przyjętych jak chociażby homików i ich rodzin , o dyrektorach o brązowych językach nie wspominając.Wkrótce nadejdzie wiekopomna chwiła i odejdzie też pani marzenka i będzie musiała zwrócić nienależnie pobraną dietę, a taka dyrektorka była razem z męż... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 8 marca 2012 o 21:55
Nie, ja tylko tobie dopowiedziałam, to co miałam jeszcze do powiedzenia. Chyba nie pomyślałes, że to rozsierdzenie mnie mogło dotyczyc.
Avatar
antymarysieńka / 8 marca 2012 o 21:29
Zryty łeb zaczął pisać i dyskutować sam ze sobą - to bardzo dobrze - jeszcze parę postów, i da sobie spokój - tak trzymajcie userzy !
Avatar
Marysieńka / 7 marca 2012 o 09:40
I czyzby rozsierdził cie tak wynik sondy, w której ponad 80%oddanych głosów opowiedziało sie, że radny Madejek nie powinien zrzekać sie mandatu radnego?
http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/1307373,krasnik-jacek-madejek-nie-powinien-zlozyc-mandatu-radnego,id,t.html#6dba59c377b4db22,1,3,7
I słusznie, bo przeciez nie został wybrany ani przez pisowskie władze, ani przez przestawicieli pisowskiego klubu, żeby przez nich niechciany miał sie usuwac, tylko przez ludzi i dla tych ludzi.
Avatar
Marysieńka / 7 marca 2012 o 09:16
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1331067858' post='606276']
Od kiedy to qurwa miasto jest twoje ? Kraśnik się wstydzi za takich popaprańców jak ty !
[/quote]
Nie zauwazyłam, żebym gdziekolwiek uwazała , że to moje miasto, mówiła o jakis powiązaniach z nim, utozsamiała się z nim. Nazwali tak swoja stronę, to ich tak tytułuję.Co prawda nie podaję pełnej nazwy ale w skrócie , ale czy to dla takiego incybela miało by jakies dodatkowe znaczenie, wątpię i tak by mylił strony.
I dobrze , ze miasto Krasnik nie musi sie wstydzic za takie parszywe gnidy jak ty.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1331067858' post='606276']
Od kiedy to qurwa miasto jest twoje ? Kraśnik się wstydzi za takich popaprańców jak ty !
[/quote]
Nie zauwazyłam, żebym gdziekolwiek uwazała , że to moje miasto, mówiła o jakis powiązaniach z nim, utozsamiała się z nim. Nazwali tak swoja stronę, to ich tak tytułuję.Co prawda nie podaję pełnej nazwy ale w skrócie , ale czy to dla takiego incybela miało by jakies dodatkowe znaczenie, wątpię i tak by mylił strony.
I dobrze , ... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 6 marca 2012 o 22:04
[quote name='Marysieńka' timestamp='1331066508' post='606270']
Na stronie naszego miasta [/quote]

Od kiedy to qurwa miasto jest twoje ? Kraśnik się wstydzi za takich popaprańców jak ty !
Avatar
Marysieńka / 6 marca 2012 o 21:41
Na stronie naszego miasta była fajna sonda dotyczaca Madejka . Ciekawe kto wpadł na pomysł, że po wywaleniu go z klubu radnych PiS miałby zrezygnowac z pełnienia mandatu radnego? Czyzby to klubikowi radnych PiS zamaniło sie dobrac sobie kolejnego z listy, już bezgranicznie posłusznego?
Avatar
logik / 6 marca 2012 o 16:36
[quote name='mieszkanka K.' timestamp='1330104009' post='601917']
Oburzona jestem decyzją burmistrza .Pan Madejek na niego głosowałam do rady miasta.Część pytań które zadał to były moje pytania mieszkanki Kraśnika.I za to usunieto go z funkcji radnego??To samowola władzy jakiś absolutyzm władzy ???
Jak za Stalina.
[/quote]
Czytaj dokładnie.że usunięto go z klubu radnych PiS a nie z funkcji radnego.
Avatar
BYWALEC / 6 marca 2012 o 14:48
Mówcie co chcecie , ale jak pamiętam na sesjach rady miasta Madejek nic ciekawego nie miał do powiedzenia, a teraz to prawie jak mąż stanu, ci radni opozycyjni z po i z lubię Kraśnik to do pięt mu nie dorastają, bo ci z pisu to wiadomo będą milczeć posłuszni stawiarskiemu
Avatar
Marysieńka / 12 marca 2012 o 11:08
[quote name='swojak' timestamp='1331542252' post='608425']
Ludzie nie kłóćcie się pozbyliśmy się czubińskiego z małżonką i to jest sukces z tą całą jego świtą agnieszek, mruczków od koszenia trawy, i innych, to pozbędziemy się też już wkrótce włodarczyka i stawiarskiego także z ich przybocznymi jak panią gryka zwaną ciocio, i zastępem nieudaczników nowo przyjętych jak chociażby homików i ich rodzin , o dyrektorach o brązowych językach nie wspominając.Wkrótce nadejdzie wiekopomna chwiła i odejdzie też pani marzenka i będzie musiała zwrócić nienależnie pobraną dietę, a taka dyrektorka była razem z mężusiem no no.
[/quote]
Tak, tak. Można się pocieszac. Tylko że porozbijac układy ludzi wzajemnie zaleznych od siebie nie jest taką sprawa hop siup.A nawet jak sie udaje, to na ich miejsca przychodzą tacy sami,pragnący spełniać sie w nowych układach.
[quote name='swojak' timestamp='1331542252' post='608425']
Ludzie nie kłóćcie się pozbyliśmy się czubińskiego z małżonką i to jest sukces z tą całą jego świtą agnieszek, mruczków od koszenia trawy, i innych, to pozbędziemy się też już wkrótce włodarczyka i stawiarskiego także z ich przybocznymi jak panią gryka zwaną ciocio, i zastępem nieudaczników nowo przyjętych jak chociażby homików i ich rodzin , o dyrektorach o brązowych językach nie wspominając.Wkrótce nadejdzie wiekopomna chwiła i odejdzie też pani marzen... rozwiń
Avatar
swojak / 12 marca 2012 o 09:50
Ludzie nie kłóćcie się pozbyliśmy się czubińskiego z małżonką i to jest sukces z tą całą jego świtą agnieszek, mruczków od koszenia trawy, i innych, to pozbędziemy się też już wkrótce włodarczyka i stawiarskiego także z ich przybocznymi jak panią gryka zwaną ciocio, i zastępem nieudaczników nowo przyjętych jak chociażby homików i ich rodzin , o dyrektorach o brązowych językach nie wspominając.Wkrótce nadejdzie wiekopomna chwiła i odejdzie też pani marzenka i będzie musiała zwrócić nienależnie pobraną dietę, a taka dyrektorka była razem z mężusiem no no.
Ludzie nie kłóćcie się pozbyliśmy się czubińskiego z małżonką i to jest sukces z tą całą jego świtą agnieszek, mruczków od koszenia trawy, i innych, to pozbędziemy się też już wkrótce włodarczyka i stawiarskiego także z ich przybocznymi jak panią gryka zwaną ciocio, i zastępem nieudaczników nowo przyjętych jak chociażby homików i ich rodzin , o dyrektorach o brązowych językach nie wspominając.Wkrótce nadejdzie wiekopomna chwiła i odejdzie też pani marzenka i będzie musiała zwrócić nienależnie pobraną dietę, a taka dyrektorka była razem z męż... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 8 marca 2012 o 21:55
Nie, ja tylko tobie dopowiedziałam, to co miałam jeszcze do powiedzenia. Chyba nie pomyślałes, że to rozsierdzenie mnie mogło dotyczyc.
Avatar
antymarysieńka / 8 marca 2012 o 21:29
Zryty łeb zaczął pisać i dyskutować sam ze sobą - to bardzo dobrze - jeszcze parę postów, i da sobie spokój - tak trzymajcie userzy !
Avatar
Marysieńka / 7 marca 2012 o 09:40
I czyzby rozsierdził cie tak wynik sondy, w której ponad 80%oddanych głosów opowiedziało sie, że radny Madejek nie powinien zrzekać sie mandatu radnego?
http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/1307373,krasnik-jacek-madejek-nie-powinien-zlozyc-mandatu-radnego,id,t.html#6dba59c377b4db22,1,3,7
I słusznie, bo przeciez nie został wybrany ani przez pisowskie władze, ani przez przestawicieli pisowskiego klubu, żeby przez nich niechciany miał sie usuwac, tylko przez ludzi i dla tych ludzi.
Avatar
Marysieńka / 7 marca 2012 o 09:16
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1331067858' post='606276']
Od kiedy to qurwa miasto jest twoje ? Kraśnik się wstydzi za takich popaprańców jak ty !
[/quote]
Nie zauwazyłam, żebym gdziekolwiek uwazała , że to moje miasto, mówiła o jakis powiązaniach z nim, utozsamiała się z nim. Nazwali tak swoja stronę, to ich tak tytułuję.Co prawda nie podaję pełnej nazwy ale w skrócie , ale czy to dla takiego incybela miało by jakies dodatkowe znaczenie, wątpię i tak by mylił strony.
I dobrze , ze miasto Krasnik nie musi sie wstydzic za takie parszywe gnidy jak ty.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1331067858' post='606276']
Od kiedy to qurwa miasto jest twoje ? Kraśnik się wstydzi za takich popaprańców jak ty !
[/quote]
Nie zauwazyłam, żebym gdziekolwiek uwazała , że to moje miasto, mówiła o jakis powiązaniach z nim, utozsamiała się z nim. Nazwali tak swoja stronę, to ich tak tytułuję.Co prawda nie podaję pełnej nazwy ale w skrócie , ale czy to dla takiego incybela miało by jakies dodatkowe znaczenie, wątpię i tak by mylił strony.
I dobrze , ... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 6 marca 2012 o 22:04
[quote name='Marysieńka' timestamp='1331066508' post='606270']
Na stronie naszego miasta [/quote]

Od kiedy to qurwa miasto jest twoje ? Kraśnik się wstydzi za takich popaprańców jak ty !
Avatar
Marysieńka / 6 marca 2012 o 21:41
Na stronie naszego miasta była fajna sonda dotyczaca Madejka . Ciekawe kto wpadł na pomysł, że po wywaleniu go z klubu radnych PiS miałby zrezygnowac z pełnienia mandatu radnego? Czyzby to klubikowi radnych PiS zamaniło sie dobrac sobie kolejnego z listy, już bezgranicznie posłusznego?
Avatar
logik / 6 marca 2012 o 16:36
[quote name='mieszkanka K.' timestamp='1330104009' post='601917']
Oburzona jestem decyzją burmistrza .Pan Madejek na niego głosowałam do rady miasta.Część pytań które zadał to były moje pytania mieszkanki Kraśnika.I za to usunieto go z funkcji radnego??To samowola władzy jakiś absolutyzm władzy ???
Jak za Stalina.
[/quote]
Czytaj dokładnie.że usunięto go z klubu radnych PiS a nie z funkcji radnego.
Avatar
BYWALEC / 6 marca 2012 o 14:48
Mówcie co chcecie , ale jak pamiętam na sesjach rady miasta Madejek nic ciekawego nie miał do powiedzenia, a teraz to prawie jak mąż stanu, ci radni opozycyjni z po i z lubię Kraśnik to do pięt mu nie dorastają, bo ci z pisu to wiadomo będą milczeć posłuszni stawiarskiemu
Zobacz wszystkie komentarze 66

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 44

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 1

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 17

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!