Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

6 lutego 2012 r.
15:57
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Przybywa kamer na sesji rady miasta

3 14 A A
Kamer na sesji rady miasta przybywa. Pod koniec stycznia było ich cztery – dwie urzędu, jedna TV Kra
Kamer na sesji rady miasta przybywa. Pod koniec stycznia było ich cztery – dwie urzędu, jedna TV Kra

Urzędnicy z Kraśnika nie współpracują już z Telewizją Kraśnik. Lokalną stację zastąpiła Internetowa Telewizją Lublin (iTVL). – Bo jest tańsza – przekonuje magistrat. Mimo współpracy na ostatniej sesji z kamerami pojawili się również pracownicy urzędu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Umowa z iTVL została podpisana na okres od 1 grudnia 2011 do końca lutego 2012 r. – wyjaśnia January Pawlos, kierownik Wydziału Promocji Urzędu Miasta w Kraśniku. – Na razie jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Zgodnie z umową telewizja ma m.in. realizować 4–5 transmisje live, utrzymywać zakładkę na stronie miasta (chodzi o Internetową Telewizję Kraśnik- przyp. red.), przygotować, co najmniej cztery materiały z aktualnych wydarzeń. Stacja ma też zapraszać do udziału w audycjach przedstawicieli miasta. Miesięcznie usługi iTVL kosztują ok. 6 tys. zł.

Urzędnicy przekonują, że oferta była korzystniejsza od tej przestawionej przez lokalną stację. – W 2010 r. faktury za usługi TV Kraśnik opiewają na ok. 100 tys. zł – wylicza Pawlos. – Z TV Kraśnik dostaliśmy propozycję współpracy, ale za minutę musielibyśmy zapłacić 600 zł.

Dyrektor stacji tłumaczy, że była to cena za reportaż, a nie za relację. – Poza tym cenę można było negocjować – zaznacza Sławomir Opoka, dyrektor TV Kraśnik, która nadaje w sieci kablowej. Swoje materiały umieszczana też w Internecie.

Mimo, ze miasto podpisało umowę z iTVL to kamery obsługują też urzędnicy. – Jedną kamerę dostaliśmy z centrum ukraińskiego, drugą kupiliśmy – tłumaczy Pawlos. – Nagranego materiału nie montujemy.
Więc kamer na sesji rady miasta przybywa. Pod koniec stycznia było ich cztery – dwie urzędu, jedna TV Kraśnik i jedna mieszkańca miasta.

– W latach dziewięćdziesiątych byłem radnym i wtedy zacząłem przychodzić na sesje z kamerą – zaznacza Jan Chudzicki. – Robię to dla samego siebie. Materiały archiwizuję.

Czy radnych to nie krępuje? – Obrady są jawne. Ja nie mam nic do ukrycia –zapewnia Piotr Krawiec, jedne z radnych z Kraśnika.

– W ogóle o tym nie myślę, że jestem filmowany – dodaje Jacek Zając, kolejny radny miejski.

Radni powiatowi nie muszą się nad tym zastanawiać, bo u nich kamer nie ma.

– TV Kraśnik nagrywa materiał na sesjach i pokazuje skróty – wyjaśnia Jerzy Podgórski, sekretarz Starostwa Powiatowego w Kraśniku. Zdaniem urzędników to wystarcza. – Nie było nawet takiego pomysłu, żeby kupować kamery do urzędu. To jest za drogi wydatek. Na sesjach jest rejestrowany jedynie dźwięk. Nie jest on jednak umieszczany na naszej stronie internetowej – dodaje Podgórski.


Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marysieńka / 16 lutego 2012 o 08:08
To czyny są wazniejsze od słów, a mądrosc w podejmowaniu słusznych decyzji nie zależy od pięknego wysławiania. Sztuka krasomówstwa może być jedynie przydatna w łatwiejszym przekonywaniu do swoich głupot. I cóż np, że taki radny Misiak ładniej i składniej rzecze od Zająca jak za to w jego propagandzie więcej niedorzecznosci mozna znaleźć.
Avatar
Gość / 15 lutego 2012 o 23:35
radny zając od zawsze miał i nadal ma problem z logicznym wysławianiem się oraz konstruowaniem wypowiedzi. Dzięki kamerom mieszkańcy mogą się przekonać o jego płytkiej wiedzy, żenująco niskim doświadczeniu w pracy jako radnego. Tacy goście decydują o bardzo ważnych i istotnych sprawach w tym mieście. Porażka
Avatar
kibic / 9 lutego 2012 o 19:40
Wydaje mi się, że radny Jacek Z. jest bardzo zdenerwowany jak czuje na sobie oko kamery. To widać jak ogląda się sesję. Poza tym kilka razy to już powiedział podczas swoich błyskotliwych wypowiedzi. Brawo Jacusiu.
Avatar
skecz czyli protokół rm / 9 lutego 2012 o 11:25
A ja z miłą chęcią posłucham dukających preziów, dyrektórów i inne maści prowincjoelity... "jak gdyby jestem zdania..." i inne michałki brzmią tam całkiem zabawnie.
I co z tego, że naczelnik do nich wydzwania, pisze monity w sprawie petentów - jak życie toczy się tak, jak gdyby tego faktu nie było!

Pozory, bicie piany.... a dziadki jak płaciły, tak płacić będą

Ale lokalny kabaret niech się kręci i puszcza jak.....
A ja z miłą chęcią posłucham dukających preziów, dyrektórów i inne maści prowincjoelity... "jak gdyby jestem zdania..." i inne michałki brzmią tam całkiem zabawnie.
I co z tego, że naczelnik do nich wydzwania, pisze monity w sprawie petentów - jak życie toczy się tak, jak gdyby tego faktu nie było!

Pozory, bicie piany.... a dziadki jak płaciły, tak płacić będą

Ale lokalny kabaret niech się kręci i puszcza jak..... rozwiń
Avatar
zorro / 8 lutego 2012 o 12:40
January Pawlos to ten specjalista co wcześniej pracował w pierdlu w opolu wszystko jedno co on tam robił to na pewno nasze miasto postawi na nogi w dziedzinie promocji to pewnie też znajomy włodarczyka jaki burmistrz taka i promocja do kompletu brakuje tylko sznajdra
Avatar
Marysieńka / 8 lutego 2012 o 11:32
[quote name='kierownik' timestamp='1328687758' post='593903']
Tu muszę bronić swoich ludzi.Pisali za Czubińskiego i piszą nadal.Aż trzy osoby odpowiadają za stronę internetową, Biuletyn Miejski, organizację imprez miejskich i jeszcze w wolnym czasie kręcą materiał filmowy. Staramy się pisać o wszystkich aktualnych sprawach na bieżąco i mamy informacje, że mieszkańcy Kraśnika o wielu sprawach dowiadują się od nas po raz pierwszy. A jak działają inne media? To proszę mi przytoczyć słowa skierowane do dzieci młodzieży przez Burmistrza Miasta, np. ze ślubowania klas pierwszych w szkołach podstawowych czy ostatniej studniówki w Reju.TV Kraśnik, podobno taka rzetelna, wszystko zgrabnie wycięła. I jak tu współpracować z takim medium...ręce opadają
[/quote]
A z czegóż to tak Ci ręce opadają?Ja tam uwazam, że miasto nie powinno ani jednym ani drugim płacić, gdyz za pieniadze powstają tylko materiały sponsorowane, robione pod dyktando, które maja mało wspólnego z obiektywnym przedstawieniem sytuacji, a sa nastawione na promowanie zleceniodawcy, który im płaci za zrobienie takiego a nie innego materiału. Tak tez i bywa z własnym materiałem, kręconym przez pracowników, którzy są na etacie tych, których ten materiał dotyczy.A jak w tych relacjach nie chodzi tylko o propagandę, to zapraszam na Piaski do sfilmowania i pokazania ulicznych koszy na smieci, w których smieci usypane w czub, otulające pojemnik ze wszystkich stron i rozdmuchiwane przez wiatr zalegają całymi tygodniami, pomimo że miasto płaci komuś niemałe pieniadze za opróżnianie tych pojemników.
I czym Ty bronisz ludzi? Co z tego , że to Ci sami pisza co za Czubinskiego, skoro to co i jak piszą zalezne jest jak im to zostało zlecone odgórnie, żeby napisali.Idealnym tego przykładem mogą być strony internetowe, które po zmianie tej góry stały się dziadowskie. Przeciez poprzednia góra dała przykład,że moga być przejrzyste i czytelne , a ta jak nie potrafi ich ulepszyć, to niech by chociaż zostawiła tak jak było, a nie to że bawi sie w ich uwstecznianie. Ale to tylko po to, zeby prawdę często niewygodną ukryć, a wydać pieniadze na propagandę i promocję bardzo wygodną dla siebie.
I czemu tu sie dziwić, ze mieszkancy o niektórych sprawach dowiadują sie po raz pierwszy od was, skoro wiele spraw wychodzi z urzędu i jego jednostek, i nikt spoza tego grona nie ma o nich żadnych informacji, a cała reszta może sie juz o nich dowiedzieć po fakcie z relacji miasta. Co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu jest to tylko miastowa propaganda nastawiona na kreowanie wizerunku władz.
I powiedz kogo moga obchodzić słowa wypowiadane przez pana burmistrza do takich pierwszaków czy maturzystów, jak to są same słowa, a ile moga byc warte to po przedwyborczej propagandzie kazdy mógł się przekonać. Obejrzałam telewizyjną 3 minutową relację ze studniówki z Reja.I nie rozumiem nad czym to Twoje ubolewanie? że pan burmistrz przy takiej okazji nie mógł się trochę popromować? Przedstawicielowi starostwa i kuratorowi tez nie w niej nie dali głosu, pomimo że sa po tej samej stronie.I bardzo dobrze, bo za tymi całymi wystąpieniami politycznych pryków i ich przynudzania tak naprawdę nikt nie tęskni, zeby chciał je przy każdej okazji na okrągło słuchać.
[quote name='kierownik' timestamp='1328687758' post='593903']
Tu muszę bronić swoich ludzi.Pisali za Czubińskiego i piszą nadal.Aż trzy osoby odpowiadają za stronę internetową, Biuletyn Miejski, organizację imprez miejskich i jeszcze w wolnym czasie kręcą materiał filmowy. Staramy się pisać o wszystkich aktualnych sprawach na bieżąco i mamy informacje, że mieszkańcy Kraśnika o wielu sprawach dowiadują się od nas po raz pierwszy. A jak działają inne media? To proszę mi przytoczyć słowa skierowane do dzieci młodz... rozwiń
Avatar
kierownik / 8 lutego 2012 o 08:55
Tu muszę bronić swoich ludzi.Pisali za Czubińskiego i piszą nadal.Aż trzy osoby odpowiadają za stronę internetową, Biuletyn Miejski, organizację imprez miejskich i jeszcze w wolnym czasie kręcą materiał filmowy. Staramy się pisać o wszystkich aktualnych sprawach na bieżąco i mamy informacje, że mieszkańcy Kraśnika o wielu sprawach dowiadują się od nas po raz pierwszy. A jak działają inne media? To proszę mi przytoczyć słowa skierowane do dzieci młodzieży przez Burmistrza Miasta, np. ze ślubowania klas pierwszych w szkołach podstawowych czy ostatniej studniówki w Reju.TV Kraśnik, podobno taka rzetelna, wszystko zgrabnie wycięła. I jak tu współpracować z takim medium...ręce opadają
Tu muszę bronić swoich ludzi.Pisali za Czubińskiego i piszą nadal.Aż trzy osoby odpowiadają za stronę internetową, Biuletyn Miejski, organizację imprez miejskich i jeszcze w wolnym czasie kręcą materiał filmowy. Staramy się pisać o wszystkich aktualnych sprawach na bieżąco i mamy informacje, że mieszkańcy Kraśnika o wielu sprawach dowiadują się od nas po raz pierwszy. A jak działają inne media? To proszę mi przytoczyć słowa skierowane do dzieci młodzieży przez Burmistrza Miasta, np. ze ślubowania klas pierwszych w szkołach podstawowych czy ... rozwiń
Avatar
jola / 8 lutego 2012 o 08:43
przecież urząd nie jest firmą i nie czerpie z tego żadnych korzyści finansowych
Avatar
jola / 8 lutego 2012 o 08:41
nie bardzo rozumiem,że przepłacają.TV Kraśnik bierze 600zł za minutę a ITVL 6000zł, ale za cały miesiąc, więc chyba są oszczędności, a oprócz reportaży i newsów było już kilka transmisji na żywo.
Avatar
Marysieńka / 7 lutego 2012 o 08:56
Nasz urząd miasta jawność informacji iloscią żródeł przekazu mierzy, a nie jakością zamieszczania na nich informacji.Z tymi formami przekazu, jakie juz ma, nie potrafi sie uporać, żeby były czytelne, jasne dla odbiorcy,tylko odstawia nimi chałturę, jaka nawet za Czubinskiego nie miała miejsca, a bierze się za nowe. Chyba tylko dla mydlenia oczu, jak to starają na wszelkie możliwe sposoby dostarczać informację, pomijając całkowicie fakt, że to co zamieszczają zawiera tylko propagandę wygodną dla nich, pozwaljącą im sie lansowac. No i jeszcze przy okazji pobiawią sie drogimi gadżecikami udając filmowców.
Nasz urząd miasta jawność informacji iloscią żródeł przekazu mierzy, a nie jakością zamieszczania na nich informacji.Z tymi formami przekazu, jakie juz ma, nie potrafi sie uporać, żeby były czytelne, jasne dla odbiorcy,tylko odstawia nimi chałturę, jaka nawet za Czubinskiego nie miała miejsca, a bierze się za nowe. Chyba tylko dla mydlenia oczu, jak to starają na wszelkie możliwe sposoby dostarczać informację, pomijając całkowicie fakt, że to co zamieszczają zawiera tylko propagandę wygodną dla nich, pozwaljącą im sie lansowac. No i jeszcze ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 16 lutego 2012 o 08:08
To czyny są wazniejsze od słów, a mądrosc w podejmowaniu słusznych decyzji nie zależy od pięknego wysławiania. Sztuka krasomówstwa może być jedynie przydatna w łatwiejszym przekonywaniu do swoich głupot. I cóż np, że taki radny Misiak ładniej i składniej rzecze od Zająca jak za to w jego propagandzie więcej niedorzecznosci mozna znaleźć.
Avatar
Gość / 15 lutego 2012 o 23:35
radny zając od zawsze miał i nadal ma problem z logicznym wysławianiem się oraz konstruowaniem wypowiedzi. Dzięki kamerom mieszkańcy mogą się przekonać o jego płytkiej wiedzy, żenująco niskim doświadczeniu w pracy jako radnego. Tacy goście decydują o bardzo ważnych i istotnych sprawach w tym mieście. Porażka
Avatar
kibic / 9 lutego 2012 o 19:40
Wydaje mi się, że radny Jacek Z. jest bardzo zdenerwowany jak czuje na sobie oko kamery. To widać jak ogląda się sesję. Poza tym kilka razy to już powiedział podczas swoich błyskotliwych wypowiedzi. Brawo Jacusiu.
Avatar
skecz czyli protokół rm / 9 lutego 2012 o 11:25
A ja z miłą chęcią posłucham dukających preziów, dyrektórów i inne maści prowincjoelity... "jak gdyby jestem zdania..." i inne michałki brzmią tam całkiem zabawnie.
I co z tego, że naczelnik do nich wydzwania, pisze monity w sprawie petentów - jak życie toczy się tak, jak gdyby tego faktu nie było!

Pozory, bicie piany.... a dziadki jak płaciły, tak płacić będą

Ale lokalny kabaret niech się kręci i puszcza jak.....
A ja z miłą chęcią posłucham dukających preziów, dyrektórów i inne maści prowincjoelity... "jak gdyby jestem zdania..." i inne michałki brzmią tam całkiem zabawnie.
I co z tego, że naczelnik do nich wydzwania, pisze monity w sprawie petentów - jak życie toczy się tak, jak gdyby tego faktu nie było!

Pozory, bicie piany.... a dziadki jak płaciły, tak płacić będą

Ale lokalny kabaret niech się kręci i puszcza jak..... rozwiń
Avatar
zorro / 8 lutego 2012 o 12:40
January Pawlos to ten specjalista co wcześniej pracował w pierdlu w opolu wszystko jedno co on tam robił to na pewno nasze miasto postawi na nogi w dziedzinie promocji to pewnie też znajomy włodarczyka jaki burmistrz taka i promocja do kompletu brakuje tylko sznajdra
Avatar
Marysieńka / 8 lutego 2012 o 11:32
[quote name='kierownik' timestamp='1328687758' post='593903']
Tu muszę bronić swoich ludzi.Pisali za Czubińskiego i piszą nadal.Aż trzy osoby odpowiadają za stronę internetową, Biuletyn Miejski, organizację imprez miejskich i jeszcze w wolnym czasie kręcą materiał filmowy. Staramy się pisać o wszystkich aktualnych sprawach na bieżąco i mamy informacje, że mieszkańcy Kraśnika o wielu sprawach dowiadują się od nas po raz pierwszy. A jak działają inne media? To proszę mi przytoczyć słowa skierowane do dzieci młodzieży przez Burmistrza Miasta, np. ze ślubowania klas pierwszych w szkołach podstawowych czy ostatniej studniówki w Reju.TV Kraśnik, podobno taka rzetelna, wszystko zgrabnie wycięła. I jak tu współpracować z takim medium...ręce opadają
[/quote]
A z czegóż to tak Ci ręce opadają?Ja tam uwazam, że miasto nie powinno ani jednym ani drugim płacić, gdyz za pieniadze powstają tylko materiały sponsorowane, robione pod dyktando, które maja mało wspólnego z obiektywnym przedstawieniem sytuacji, a sa nastawione na promowanie zleceniodawcy, który im płaci za zrobienie takiego a nie innego materiału. Tak tez i bywa z własnym materiałem, kręconym przez pracowników, którzy są na etacie tych, których ten materiał dotyczy.A jak w tych relacjach nie chodzi tylko o propagandę, to zapraszam na Piaski do sfilmowania i pokazania ulicznych koszy na smieci, w których smieci usypane w czub, otulające pojemnik ze wszystkich stron i rozdmuchiwane przez wiatr zalegają całymi tygodniami, pomimo że miasto płaci komuś niemałe pieniadze za opróżnianie tych pojemników.
I czym Ty bronisz ludzi? Co z tego , że to Ci sami pisza co za Czubinskiego, skoro to co i jak piszą zalezne jest jak im to zostało zlecone odgórnie, żeby napisali.Idealnym tego przykładem mogą być strony internetowe, które po zmianie tej góry stały się dziadowskie. Przeciez poprzednia góra dała przykład,że moga być przejrzyste i czytelne , a ta jak nie potrafi ich ulepszyć, to niech by chociaż zostawiła tak jak było, a nie to że bawi sie w ich uwstecznianie. Ale to tylko po to, zeby prawdę często niewygodną ukryć, a wydać pieniadze na propagandę i promocję bardzo wygodną dla siebie.
I czemu tu sie dziwić, ze mieszkancy o niektórych sprawach dowiadują sie po raz pierwszy od was, skoro wiele spraw wychodzi z urzędu i jego jednostek, i nikt spoza tego grona nie ma o nich żadnych informacji, a cała reszta może sie juz o nich dowiedzieć po fakcie z relacji miasta. Co nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu jest to tylko miastowa propaganda nastawiona na kreowanie wizerunku władz.
I powiedz kogo moga obchodzić słowa wypowiadane przez pana burmistrza do takich pierwszaków czy maturzystów, jak to są same słowa, a ile moga byc warte to po przedwyborczej propagandzie kazdy mógł się przekonać. Obejrzałam telewizyjną 3 minutową relację ze studniówki z Reja.I nie rozumiem nad czym to Twoje ubolewanie? że pan burmistrz przy takiej okazji nie mógł się trochę popromować? Przedstawicielowi starostwa i kuratorowi tez nie w niej nie dali głosu, pomimo że sa po tej samej stronie.I bardzo dobrze, bo za tymi całymi wystąpieniami politycznych pryków i ich przynudzania tak naprawdę nikt nie tęskni, zeby chciał je przy każdej okazji na okrągło słuchać.
[quote name='kierownik' timestamp='1328687758' post='593903']
Tu muszę bronić swoich ludzi.Pisali za Czubińskiego i piszą nadal.Aż trzy osoby odpowiadają za stronę internetową, Biuletyn Miejski, organizację imprez miejskich i jeszcze w wolnym czasie kręcą materiał filmowy. Staramy się pisać o wszystkich aktualnych sprawach na bieżąco i mamy informacje, że mieszkańcy Kraśnika o wielu sprawach dowiadują się od nas po raz pierwszy. A jak działają inne media? To proszę mi przytoczyć słowa skierowane do dzieci młodz... rozwiń
Avatar
kierownik / 8 lutego 2012 o 08:55
Tu muszę bronić swoich ludzi.Pisali za Czubińskiego i piszą nadal.Aż trzy osoby odpowiadają za stronę internetową, Biuletyn Miejski, organizację imprez miejskich i jeszcze w wolnym czasie kręcą materiał filmowy. Staramy się pisać o wszystkich aktualnych sprawach na bieżąco i mamy informacje, że mieszkańcy Kraśnika o wielu sprawach dowiadują się od nas po raz pierwszy. A jak działają inne media? To proszę mi przytoczyć słowa skierowane do dzieci młodzieży przez Burmistrza Miasta, np. ze ślubowania klas pierwszych w szkołach podstawowych czy ostatniej studniówki w Reju.TV Kraśnik, podobno taka rzetelna, wszystko zgrabnie wycięła. I jak tu współpracować z takim medium...ręce opadają
Tu muszę bronić swoich ludzi.Pisali za Czubińskiego i piszą nadal.Aż trzy osoby odpowiadają za stronę internetową, Biuletyn Miejski, organizację imprez miejskich i jeszcze w wolnym czasie kręcą materiał filmowy. Staramy się pisać o wszystkich aktualnych sprawach na bieżąco i mamy informacje, że mieszkańcy Kraśnika o wielu sprawach dowiadują się od nas po raz pierwszy. A jak działają inne media? To proszę mi przytoczyć słowa skierowane do dzieci młodzieży przez Burmistrza Miasta, np. ze ślubowania klas pierwszych w szkołach podstawowych czy ... rozwiń
Avatar
jola / 8 lutego 2012 o 08:43
przecież urząd nie jest firmą i nie czerpie z tego żadnych korzyści finansowych
Avatar
jola / 8 lutego 2012 o 08:41
nie bardzo rozumiem,że przepłacają.TV Kraśnik bierze 600zł za minutę a ITVL 6000zł, ale za cały miesiąc, więc chyba są oszczędności, a oprócz reportaży i newsów było już kilka transmisji na żywo.
Avatar
Marysieńka / 7 lutego 2012 o 08:56
Nasz urząd miasta jawność informacji iloscią żródeł przekazu mierzy, a nie jakością zamieszczania na nich informacji.Z tymi formami przekazu, jakie juz ma, nie potrafi sie uporać, żeby były czytelne, jasne dla odbiorcy,tylko odstawia nimi chałturę, jaka nawet za Czubinskiego nie miała miejsca, a bierze się za nowe. Chyba tylko dla mydlenia oczu, jak to starają na wszelkie możliwe sposoby dostarczać informację, pomijając całkowicie fakt, że to co zamieszczają zawiera tylko propagandę wygodną dla nich, pozwaljącą im sie lansowac. No i jeszcze przy okazji pobiawią sie drogimi gadżecikami udając filmowców.
Nasz urząd miasta jawność informacji iloscią żródeł przekazu mierzy, a nie jakością zamieszczania na nich informacji.Z tymi formami przekazu, jakie juz ma, nie potrafi sie uporać, żeby były czytelne, jasne dla odbiorcy,tylko odstawia nimi chałturę, jaka nawet za Czubinskiego nie miała miejsca, a bierze się za nowe. Chyba tylko dla mydlenia oczu, jak to starają na wszelkie możliwe sposoby dostarczać informację, pomijając całkowicie fakt, że to co zamieszczają zawiera tylko propagandę wygodną dla nich, pozwaljącą im sie lansowac. No i jeszcze ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 14

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra