Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

29 listopada 2012 r.
12:49
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Zmiana w radzie miasta. Tadeusz Członka odwołany

0 71 A A
Tadeusz Członka został dzisiaj odwołany. (Archiwum)
Tadeusz Członka został dzisiaj odwołany. (Archiwum)

Tadeusz Członka (KWW Lewica, Razem dla Kraśnika i Powiatu) nie jest już przewodniczącym Rady Miasta Kraśnik. Funkcję tą pełnił w czterech kadencjach. Zastąpił go Jan Albiniak (PiS).

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podczas czwartkowej rady miasta siedmiu radnych Prawa i Sprawiedliwości złożyło wniosek o odwołanie dotychczasowego przewodniczącego rady. - Wniosek nie jest nowy. Pojawił się już na początku kadencji - tłumaczy Jerzy Misiak, przewodniczący klubu radnych PiS.

Wcześniej próby odwołania przewodniczącego nie powiodły się. Aż do czwartku. - Nie jest to żaden odwet ani szantaż, tak jak mówi radny Członka - przekonuje radny Misiak. - Zdecydowały o tym przesłanki merytoryczne. Nierówno traktował radnych. Jednym pozwalał na wszystko, innym odbierał głos. Nie organizował spotkań klubów. W ostatnim okresie był cenzorem i krytykiem wszystkiego - dodaje.

Z tymi zarzutami nie zgadza się radny Członka. - Każdy kto uczestniczy w sesjach doskonale wie, że wszyscy którzy chcieli zabrać głos mogli to zrobić. Prowadząc sesje przestrzegałem zasad demokracji. Natomiast jako radny też mam prawo mieć swoje poglądy i oceny - mówi Członka.

W tajnym głosowaniu ważnych za odwołaniem przewodniczącego oddano 14 głosów. 6 było nieważnych. Za odwołaniem było 12 radnych.

- Nie spodziewałem się tego - podkreśla radny Tadeusz Członka. - Po oddanych głosach myślę, że PiS porozumiał się z Platformą Obywatelską (dotychczasową opozycją - red.)

- Dla mnie zastanawiająca jest ta liczba 6 głosów nieważnych - zaznacza radny Krzysztof Latosiewicz (KW Stowarzyszenia Lubię Kraśnik).

Na nowego przewodniczącego zgłoszono 3 kandydatury. Jednak radni Paweł Świderski (PO) i Jacek Zając (PiS) nie zgodzili się przyjąć tej propozycji.

Na radnego Jana Albiniaka oddano 20 głosów ważnych, Za głosowało 13 radnych, przeciwko 5. Dwóch wstrzymało się od głosu.

- Dziękuję za zaufanie jakim zostałem obdarzony - zaznacza Jan Albiniak, nowo wybrany przewodniczący rady miasta Kraśnik. - Postaram się nie zawieść tego zaufania. I dodaje: Dla mnie ta sytuacja jest nagła i stresująca.

Komentarze 71

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 o 20:07
[quote name='Dziad Proszalny' timestamp='1355762174' post='710594']
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
[/quote]
Taka właśnie jest dzisiejsza lewica! Ci przy korycie każą zwać się "baronami", otaczają się przepychem i kreują się na panów tego świata, by zmyć swoje kompleksy: nicość, miernotę i wyrzuty sumienia za kradzieże i bandytyzm, jakich dopuszczali się działacze lewicy po wojnie.
[quote name='Dziad Proszalny' timestamp='1355762174' post='710594']
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
[/quote]
Taka właśnie jest dzisiejsza lewica! Ci przy korycie każą zwać się "baronami", otaczają się przepychem i kreują się na panów tego świata, by zmyć swoje kompleksy: ... rozwiń
Avatar
Dziad Proszalny / 17 grudnia 2012 o 17:36
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
Avatar
miron / 16 grudnia 2012 o 19:52
Tadzio to opoka a jednocześnie grabarz kraśnickiej lewicy.Ten stary kapłon wybrał sobie nową młodą przwodniczącą kraśnickiego SLD,aby przez nią dalej kierować partią.Członka to stara mińska szkoła.Każdego kto stanie mu na drodze urąci.Pamiętacie jego dawnych towarzyszy.Dziwne,że Członka jest radnym.Przecież jest prezesem spółdzielni która prowadzi działalność gospodarczą na gruntach zależnych od miasta.Pamiętacie przkręt z Lidlem,to /kasa/ pogodziło go z byłym burmistrzem.Swoim prezesowaniem doprowadził "inwalidów"do bankructwa mimo,że brał na nich niebotyczne dotacje to pracownikom płacił tylko minimum.Ostatnio gościł Milera,wszystko na koszt spółdzielni:sala,plakaty,napoje,przewozy,sprzątanie.Moim zdaniem nawet kontrakt menagerski nie pozwala na sponsorowanie SLD.Nawet jeśli z każdego kąta spółdzielni wygląda komunista to w następnych wyborach zabraknie głosów do sprawowania mandatu.Swoją drogą to telewizja i prasa nie interesują się co tam piszczy w spółdzielni .Mogli by się dowiedzieć jak to z działacza ZSMP jeżdżącego na motorowerze i w czapce z królika wyrósł jeden z najbogatszych kraśniczan.Nie potrzebował nawet matury.Tylko szkoła mińska.Wszystko dzięki potulnym inwalidom i Waszym głosom drodzy kraśniczanie.Dziś on w sklepie nie zastanawia czy kupić dwadzieścia deko szynki czy kilo.A WY drodzy kraśniczanie ?
Tadzio to opoka a jednocześnie grabarz kraśnickiej lewicy.Ten stary kapłon wybrał sobie nową młodą przwodniczącą kraśnickiego SLD,aby przez nią dalej kierować partią.Członka to stara mińska szkoła.Każdego kto stanie mu na drodze urąci.Pamiętacie jego dawnych towarzyszy.Dziwne,że Członka jest radnym.Przecież jest prezesem spółdzielni która prowadzi działalność gospodarczą na gruntach zależnych od miasta.Pamiętacie przkręt z Lidlem,to /kasa/ pogodziło go z byłym burmistrzem.Swoim prezesowaniem doprowadził "inwalidów"do bankructwa mim... rozwiń
Avatar
mn / 11 grudnia 2012 o 20:28
Jeśli macie problemy z zasięgiem lub internetem w PLUSIE piszcie reklamacje przez internet[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] [/font][/color][size=4][color=#282828]bok@plus.pl [b]lub pisemnie Polkomtel Sp. z o.o- Reklamacje, ul.Postępu3, 02-676 Warszawa. Anulowali mi[/b][font="arial, tahoma, sans-serif"] [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]kwotę miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie. [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]Wystarczyło 100 maili i 3 reklamacje pisemne. Ale warto- nie dajmy się !!!![/font][/color][/size]
Jeśli macie problemy z zasięgiem lub internetem w PLUSIE piszcie reklamacje przez internet[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] [/font][/color][size=4][color=#282828]bok@plus.pl [b]lub pisemnie Polkomtel Sp. z o.o- Reklamacje, ul.Postępu3, 02-676 Warszawa. Anulowali mi[/b][font="arial, tahoma, sans-serif"] [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]kwotę miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie. [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]W... rozwiń
Avatar
fsefsefx / 9 grudnia 2012 o 18:08
dcrgv
Avatar
Waldemar / 5 grudnia 2012 o 17:35
Członka to kanalia. Zniszczył wiele osób. Odbiera bezprawnie ludziom pracę tylko dlatego, że nie zgadzaja się z nim, z jego działaniel lub nie tolerują jego przekrętów w pracy. Władca- tyran. Pracowników ma za nic. Jadynie jego interes się liczy. kręci lody jak się da i ile się da a ludzie pracują tam za najniższą krajową, nawet stawki maja niższe ale Spółdzielnia musi im wyrównać do najniższej krajowej. Tam nie ma nic, nawet z kasy zapomogowo-pożyczkowej własnycjh pieniędzi nie mogą wziąść na pożyczkę, a nie wspomnę o funduszu socjalnym. Wiem co mówię, bo moja ciocia tam pracuje. Katastrofa co on wyczynia z tymi ludźmi i na co sobie pozwala. Ze do tej pory nikt mu się za tyłek nie zabrał. Ale może przyjdzie kryska na matyska i bufoniasty balon pęknie.
Członka to kanalia. Zniszczył wiele osób. Odbiera bezprawnie ludziom pracę tylko dlatego, że nie zgadzaja się z nim, z jego działaniel lub nie tolerują jego przekrętów w pracy. Władca- tyran. Pracowników ma za nic. Jadynie jego interes się liczy. kręci lody jak się da i ile się da a ludzie pracują tam za najniższą krajową, nawet stawki maja niższe ale Spółdzielnia musi im wyrównać do najniższej krajowej. Tam nie ma nic, nawet z kasy zapomogowo-pożyczkowej własnycjh pieniędzi nie mogą wziąść na pożyczkę, a nie wspomnę o funduszu socjalnym. Wi... rozwiń
Avatar
Kraśnik / 4 grudnia 2012 o 14:43
Jak można wypisywać takie rzeczy.Najgorszemu bym nie złożyła takiej wiązanki.To już jest przesada!!!!
Avatar
Ankieta / 4 grudnia 2012 o 09:38
[url="http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1640455,jak-oceniasz-2-lata-rzadow-burmistrza-krasnika-miroslawa,galeria,id,t,tm.html#6ff000c0a100cdf5,1,3,5"]http://krasnik.nasze...0a100cdf5,1,3,5[/url]
Avatar
prac spółdzielni / 3 grudnia 2012 o 22:15
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]Pełna żenada nie wiadomo kto z brzegu! Nie podpisuj się kraśniczanka i nie przynoś wstydu mieszkańcom kraśnika wieśniaro!!!
Avatar
Zbyszek / 3 grudnia 2012 o 21:56
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]

Jak tak można o kimś mówić ??!!?? Ja jestem kraśniczaninem i jest mi ogromnie wstyd, że ktoś taki jak ty podpisuje się pod tak plugawym tekstem jako "kraśniczanka". Sposób wysławiania się wskazuje, że kultura i to ta w minimalnym wydaniu ominęła cię biedulko szerokim łukiem!!
Avatar
Gość / 17 grudnia 2012 o 20:07
[quote name='Dziad Proszalny' timestamp='1355762174' post='710594']
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
[/quote]
Taka właśnie jest dzisiejsza lewica! Ci przy korycie każą zwać się "baronami", otaczają się przepychem i kreują się na panów tego świata, by zmyć swoje kompleksy: nicość, miernotę i wyrzuty sumienia za kradzieże i bandytyzm, jakich dopuszczali się działacze lewicy po wojnie.
[quote name='Dziad Proszalny' timestamp='1355762174' post='710594']
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
[/quote]
Taka właśnie jest dzisiejsza lewica! Ci przy korycie każą zwać się "baronami", otaczają się przepychem i kreują się na panów tego świata, by zmyć swoje kompleksy: ... rozwiń
Avatar
Dziad Proszalny / 17 grudnia 2012 o 17:36
jak to jest że człowiek ten ponoć o lewicowych poglądach tak nie szanuje ludzi i pomiata każdym kto według niego nie przedstawia żadnych wartości doszedł do takiego bogactwa ,szefując lewicy która ma właśnie bronić wykluczonych i wspierać socjalnie
Avatar
miron / 16 grudnia 2012 o 19:52
Tadzio to opoka a jednocześnie grabarz kraśnickiej lewicy.Ten stary kapłon wybrał sobie nową młodą przwodniczącą kraśnickiego SLD,aby przez nią dalej kierować partią.Członka to stara mińska szkoła.Każdego kto stanie mu na drodze urąci.Pamiętacie jego dawnych towarzyszy.Dziwne,że Członka jest radnym.Przecież jest prezesem spółdzielni która prowadzi działalność gospodarczą na gruntach zależnych od miasta.Pamiętacie przkręt z Lidlem,to /kasa/ pogodziło go z byłym burmistrzem.Swoim prezesowaniem doprowadził "inwalidów"do bankructwa mimo,że brał na nich niebotyczne dotacje to pracownikom płacił tylko minimum.Ostatnio gościł Milera,wszystko na koszt spółdzielni:sala,plakaty,napoje,przewozy,sprzątanie.Moim zdaniem nawet kontrakt menagerski nie pozwala na sponsorowanie SLD.Nawet jeśli z każdego kąta spółdzielni wygląda komunista to w następnych wyborach zabraknie głosów do sprawowania mandatu.Swoją drogą to telewizja i prasa nie interesują się co tam piszczy w spółdzielni .Mogli by się dowiedzieć jak to z działacza ZSMP jeżdżącego na motorowerze i w czapce z królika wyrósł jeden z najbogatszych kraśniczan.Nie potrzebował nawet matury.Tylko szkoła mińska.Wszystko dzięki potulnym inwalidom i Waszym głosom drodzy kraśniczanie.Dziś on w sklepie nie zastanawia czy kupić dwadzieścia deko szynki czy kilo.A WY drodzy kraśniczanie ?
Tadzio to opoka a jednocześnie grabarz kraśnickiej lewicy.Ten stary kapłon wybrał sobie nową młodą przwodniczącą kraśnickiego SLD,aby przez nią dalej kierować partią.Członka to stara mińska szkoła.Każdego kto stanie mu na drodze urąci.Pamiętacie jego dawnych towarzyszy.Dziwne,że Członka jest radnym.Przecież jest prezesem spółdzielni która prowadzi działalność gospodarczą na gruntach zależnych od miasta.Pamiętacie przkręt z Lidlem,to /kasa/ pogodziło go z byłym burmistrzem.Swoim prezesowaniem doprowadził "inwalidów"do bankructwa mim... rozwiń
Avatar
mn / 11 grudnia 2012 o 20:28
Jeśli macie problemy z zasięgiem lub internetem w PLUSIE piszcie reklamacje przez internet[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] [/font][/color][size=4][color=#282828]bok@plus.pl [b]lub pisemnie Polkomtel Sp. z o.o- Reklamacje, ul.Postępu3, 02-676 Warszawa. Anulowali mi[/b][font="arial, tahoma, sans-serif"] [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]kwotę miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie. [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]Wystarczyło 100 maili i 3 reklamacje pisemne. Ale warto- nie dajmy się !!!![/font][/color][/size]
Jeśli macie problemy z zasięgiem lub internetem w PLUSIE piszcie reklamacje przez internet[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif] [/font][/color][size=4][color=#282828]bok@plus.pl [b]lub pisemnie Polkomtel Sp. z o.o- Reklamacje, ul.Postępu3, 02-676 Warszawa. Anulowali mi[/b][font="arial, tahoma, sans-serif"] [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]kwotę miesięcznego abonamentu za brak internetu w telefonie. [/font][/color][color=#282828][font=arial, sans-serif]W... rozwiń
Avatar
fsefsefx / 9 grudnia 2012 o 18:08
dcrgv
Avatar
Waldemar / 5 grudnia 2012 o 17:35
Członka to kanalia. Zniszczył wiele osób. Odbiera bezprawnie ludziom pracę tylko dlatego, że nie zgadzaja się z nim, z jego działaniel lub nie tolerują jego przekrętów w pracy. Władca- tyran. Pracowników ma za nic. Jadynie jego interes się liczy. kręci lody jak się da i ile się da a ludzie pracują tam za najniższą krajową, nawet stawki maja niższe ale Spółdzielnia musi im wyrównać do najniższej krajowej. Tam nie ma nic, nawet z kasy zapomogowo-pożyczkowej własnycjh pieniędzi nie mogą wziąść na pożyczkę, a nie wspomnę o funduszu socjalnym. Wiem co mówię, bo moja ciocia tam pracuje. Katastrofa co on wyczynia z tymi ludźmi i na co sobie pozwala. Ze do tej pory nikt mu się za tyłek nie zabrał. Ale może przyjdzie kryska na matyska i bufoniasty balon pęknie.
Członka to kanalia. Zniszczył wiele osób. Odbiera bezprawnie ludziom pracę tylko dlatego, że nie zgadzaja się z nim, z jego działaniel lub nie tolerują jego przekrętów w pracy. Władca- tyran. Pracowników ma za nic. Jadynie jego interes się liczy. kręci lody jak się da i ile się da a ludzie pracują tam za najniższą krajową, nawet stawki maja niższe ale Spółdzielnia musi im wyrównać do najniższej krajowej. Tam nie ma nic, nawet z kasy zapomogowo-pożyczkowej własnycjh pieniędzi nie mogą wziąść na pożyczkę, a nie wspomnę o funduszu socjalnym. Wi... rozwiń
Avatar
Kraśnik / 4 grudnia 2012 o 14:43
Jak można wypisywać takie rzeczy.Najgorszemu bym nie złożyła takiej wiązanki.To już jest przesada!!!!
Avatar
Ankieta / 4 grudnia 2012 o 09:38
[url="http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1640455,jak-oceniasz-2-lata-rzadow-burmistrza-krasnika-miroslawa,galeria,id,t,tm.html#6ff000c0a100cdf5,1,3,5"]http://krasnik.nasze...0a100cdf5,1,3,5[/url]
Avatar
prac spółdzielni / 3 grudnia 2012 o 22:15
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]Pełna żenada nie wiadomo kto z brzegu! Nie podpisuj się kraśniczanka i nie przynoś wstydu mieszkańcom kraśnika wieśniaro!!!
Avatar
Zbyszek / 3 grudnia 2012 o 21:56
[quote name='kraśniczanka' timestamp='1354565158' post='704353']
Słyszalam, że ma raka. Może wreszcie zdechnie pod płotem spóldzielni.
[/quote]

Jak tak można o kimś mówić ??!!?? Ja jestem kraśniczaninem i jest mi ogromnie wstyd, że ktoś taki jak ty podpisuje się pod tak plugawym tekstem jako "kraśniczanka". Sposób wysławiania się wskazuje, że kultura i to ta w minimalnym wydaniu ominęła cię biedulko szerokim łukiem!!
Zobacz wszystkie komentarze 71

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 0 2

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy

Wojewoda chce więcej kontroli owoców wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy 0 4

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 0

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 6

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 1

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej

Lublin: Dwie firmy chętne do remontu ul. Wielkopolskiej 0 0

Jest dwóch chętnych do remontu ul. Wielkopolskiej między Roztoczem a Małopolską. Ich oferty zostały wczoraj otwarte w Zarządzie Dróg i Mostów, który zakładał, że na odnowę jezdni wystarczy 470 tys. zł.