Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

11 września 2009 r.
7:32
Edytuj ten wpis

Liśnik Duży: Wypadł z trasy i uderzył w drzewo

Autor: Zdjęcie autora am
0 6 A A

Do wypadku doszło przed północą w Liśniku Dużym na krajowej trasie nr 74, w powiecie kraśnickim. 23-letni kierowca renaulta zginął na miejscu. Rok starszy pasażer jest w stanie ciężkim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło przed północą w Liśniku Dużym na krajowej trasie nr 74, w powiecie kraśnickim.

Jak ustalili policjanci, przyczyną wypadku była zbyt brawurowa jazda. 23-letni kierowca na krętej drodze wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

24-letni pasażer samochodu jest w stanie ciężkim. Trafił do szpitala.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
a / 22 września 2009 o 18:05
Domyślam się że było to przy tym skrzyżowaniu z drogą na Księżomierz, bo widziałem świeżo okorowane drzewo i znicze. Tam jest 50 na tym łuku o ile kojarzę i będąc w pełni władz umysłowych to o samobójstwo zakrawa jechać szybciej - ze względu na koleiny i nierówności. Smutne to może, ale niestety prawdziwe. Na tym zakręcie przynajmniej kilka osób na tamten świat przeszło.

PS. Skąd pochodzili kierowca i pasażer auta? W imiona i nazwiska już nie wnikam.
Avatar
Rpx / 16 września 2009 o 18:44
Wielka tragedia, współczuję rodzinie i Karolinie. Nikt tak naprawdę nie wie dlaczego tak się stało, chłopak można powiedzieć że znal te drzewa jak własną kieszeń bo tam mieszkał. teraz mozemy jedynie sie zastanawiać. A drogi są tam okropne ten odcinek. nie raz wyskoczył mi tam jakis kierowca, jak nie zza zakretu to ze wzniesienia i te koleiny nieszczesne tam sie frunie nie jedzie. ale co po tym jak chlopak nie zyje. Wyrazy głębokiego współczucie. Sama nie potrafie wyobrazić sobie tego co czują rodzice i Karolina, trzymaj sie biedna, Wiedz, że Mariuszowi jest teraz dobrze i nic Go nie trapi a tam w Niebie na pewno sie spotkacie.
Wielka tragedia, współczuję rodzinie i Karolinie. Nikt tak naprawdę nie wie dlaczego tak się stało, chłopak można powiedzieć że znal te drzewa jak własną kieszeń bo tam mieszkał. teraz mozemy jedynie sie zastanawiać. A drogi są tam okropne ten odcinek. nie raz wyskoczył mi tam jakis kierowca, jak nie zza zakretu to ze wzniesienia i te koleiny nieszczesne tam sie frunie nie jedzie. ale co po tym jak chlopak nie zyje. Wyrazy głębokiego współczucie. Sama nie potrafie wyobrazić sobie tego co czują rodzice i Karolina, trzymaj sie biedna, Wiedz, ż... rozwiń
Avatar
Widz / 13 września 2009 o 17:47
Byłem 2 minuty po zdarzeniu. Wypadek wyglądał makabrycznie. Auto było owinięte wkoło drzewa. Wszystko przez brawurę kierowcy.
Avatar
juzeff / 11 września 2009 o 13:05
A nie zauważyliście szanowni Krytycy ,że są tam dość znaczne ograniczenia prędkości?
Na razie jest to powszechny sposób"modernizacji" dróg w Polsce - ale tym bardziej powinniśmy uważać.
A w tych miejscach,szczególnie nocą, jest na prawdę BARDZO, BARDZO NIEBEZPIECZNIE.
Avatar
ja / 11 września 2009 o 12:42
kajko napisał:
Droga Kraśnik - Annopol to powinien być jeden wielki czarny punkt.
Liczba wypadków na tej drodze i ofiar śmiertelnych jesr tam szokujaca......
Drga jest wąska, kiepskiej jakości lub tragicznej jak odcinek kilku kilometrów przed Annopolem
Ilekroć tamtędy przejażdzam to mam ciarki na plecach.......


Masz racje w 100%. To co jest przed Annopolem to jest "TRAGEDIA" a nie droga krajowa. A w Lisniku Dużym to już chyba norma, zresztą w Gościeradowie przy Bajce też jest zajefajnie jak jakiś struś pędziwiatr zapierdziela z góry to nie ma szans na ucieczkę. Nie jeżdżę tam często ale dziwi mnie, że ta droga "Krajowa" jest w takim stanie. Ja rozumiem, że samorząd woj. Lubelskiego ma wiele do zrobienia na drogach byłych województw Chelmskiego i Zamojskiego, ale ja mam rozwiązanie. Zatrudnić 3 łapaczy na odcinku Kraśnik - Annopol i jestem święcie przekonany, że za przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym z mandatów będzie można wyremontować ten odcinek drogi. Oczywiście nie cały od razu.
Ja nie mam na myśli przekroczeń o 10 - 20 km/godz. tylko przekraczanie co najmniej o 30 km/godz.
A tak wogóle to dziwi mnie fakt, że na trasie Lublin-Warszawa w terenach zabudowanych aż się roi od fotoradarów, ograniczeń prędkości itp. itd. Dlaczego nie można zrobić tego w terenach zabudowanych na trasie Lublin -Kielce????
Pozdrowionka dla jeżdżących tą trasą.


Masz racje w 100%. To co jest przed Annopolem to jest "TRAGEDIA" a nie droga krajowa. A w Lisniku Dużym to już chyba norma, zresztą w Gościeradowie przy Bajce też jest zajefajnie jak jakiś struś pędziwiatr zapierdziela z góry to nie ma szans na ucieczkę. Nie jeżdżę tam często ale dziwi mnie, że ta droga "Krajowa" jest w takim stanie. Ja rozumiem, że samorząd woj. Lubelskiego ma wiele do zrobienia na drogach byłych województw Chelmskiego i Zamojskiego, ale ja mam rozwiązanie. Zatrudnić 3 łapaczy ... rozwiń
Avatar
kajko / 11 września 2009 o 11:51
Droga Kraśnik - Annopol to powinien być jeden wielki czarny punkt.
Liczba wypadków na tej drodze i ofiar śmiertelnych jesr tam szokujaca......
Drga jest wąska, kiepskiej jakości lub tragicznej jak odcinek kilku kilometrów przed Annopolem
Ilekroć tamtędy przejażdzam to mam ciarki na plecach.......
Avatar
a / 22 września 2009 o 18:05
Domyślam się że było to przy tym skrzyżowaniu z drogą na Księżomierz, bo widziałem świeżo okorowane drzewo i znicze. Tam jest 50 na tym łuku o ile kojarzę i będąc w pełni władz umysłowych to o samobójstwo zakrawa jechać szybciej - ze względu na koleiny i nierówności. Smutne to może, ale niestety prawdziwe. Na tym zakręcie przynajmniej kilka osób na tamten świat przeszło.

PS. Skąd pochodzili kierowca i pasażer auta? W imiona i nazwiska już nie wnikam.
Avatar
Rpx / 16 września 2009 o 18:44
Wielka tragedia, współczuję rodzinie i Karolinie. Nikt tak naprawdę nie wie dlaczego tak się stało, chłopak można powiedzieć że znal te drzewa jak własną kieszeń bo tam mieszkał. teraz mozemy jedynie sie zastanawiać. A drogi są tam okropne ten odcinek. nie raz wyskoczył mi tam jakis kierowca, jak nie zza zakretu to ze wzniesienia i te koleiny nieszczesne tam sie frunie nie jedzie. ale co po tym jak chlopak nie zyje. Wyrazy głębokiego współczucie. Sama nie potrafie wyobrazić sobie tego co czują rodzice i Karolina, trzymaj sie biedna, Wiedz, że Mariuszowi jest teraz dobrze i nic Go nie trapi a tam w Niebie na pewno sie spotkacie.
Wielka tragedia, współczuję rodzinie i Karolinie. Nikt tak naprawdę nie wie dlaczego tak się stało, chłopak można powiedzieć że znal te drzewa jak własną kieszeń bo tam mieszkał. teraz mozemy jedynie sie zastanawiać. A drogi są tam okropne ten odcinek. nie raz wyskoczył mi tam jakis kierowca, jak nie zza zakretu to ze wzniesienia i te koleiny nieszczesne tam sie frunie nie jedzie. ale co po tym jak chlopak nie zyje. Wyrazy głębokiego współczucie. Sama nie potrafie wyobrazić sobie tego co czują rodzice i Karolina, trzymaj sie biedna, Wiedz, ż... rozwiń
Avatar
Widz / 13 września 2009 o 17:47
Byłem 2 minuty po zdarzeniu. Wypadek wyglądał makabrycznie. Auto było owinięte wkoło drzewa. Wszystko przez brawurę kierowcy.
Avatar
juzeff / 11 września 2009 o 13:05
A nie zauważyliście szanowni Krytycy ,że są tam dość znaczne ograniczenia prędkości?
Na razie jest to powszechny sposób"modernizacji" dróg w Polsce - ale tym bardziej powinniśmy uważać.
A w tych miejscach,szczególnie nocą, jest na prawdę BARDZO, BARDZO NIEBEZPIECZNIE.
Avatar
ja / 11 września 2009 o 12:42
kajko napisał:
Droga Kraśnik - Annopol to powinien być jeden wielki czarny punkt.
Liczba wypadków na tej drodze i ofiar śmiertelnych jesr tam szokujaca......
Drga jest wąska, kiepskiej jakości lub tragicznej jak odcinek kilku kilometrów przed Annopolem
Ilekroć tamtędy przejażdzam to mam ciarki na plecach.......


Masz racje w 100%. To co jest przed Annopolem to jest "TRAGEDIA" a nie droga krajowa. A w Lisniku Dużym to już chyba norma, zresztą w Gościeradowie przy Bajce też jest zajefajnie jak jakiś struś pędziwiatr zapierdziela z góry to nie ma szans na ucieczkę. Nie jeżdżę tam często ale dziwi mnie, że ta droga "Krajowa" jest w takim stanie. Ja rozumiem, że samorząd woj. Lubelskiego ma wiele do zrobienia na drogach byłych województw Chelmskiego i Zamojskiego, ale ja mam rozwiązanie. Zatrudnić 3 łapaczy na odcinku Kraśnik - Annopol i jestem święcie przekonany, że za przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym z mandatów będzie można wyremontować ten odcinek drogi. Oczywiście nie cały od razu.
Ja nie mam na myśli przekroczeń o 10 - 20 km/godz. tylko przekraczanie co najmniej o 30 km/godz.
A tak wogóle to dziwi mnie fakt, że na trasie Lublin-Warszawa w terenach zabudowanych aż się roi od fotoradarów, ograniczeń prędkości itp. itd. Dlaczego nie można zrobić tego w terenach zabudowanych na trasie Lublin -Kielce????
Pozdrowionka dla jeżdżących tą trasą.


Masz racje w 100%. To co jest przed Annopolem to jest "TRAGEDIA" a nie droga krajowa. A w Lisniku Dużym to już chyba norma, zresztą w Gościeradowie przy Bajce też jest zajefajnie jak jakiś struś pędziwiatr zapierdziela z góry to nie ma szans na ucieczkę. Nie jeżdżę tam często ale dziwi mnie, że ta droga "Krajowa" jest w takim stanie. Ja rozumiem, że samorząd woj. Lubelskiego ma wiele do zrobienia na drogach byłych województw Chelmskiego i Zamojskiego, ale ja mam rozwiązanie. Zatrudnić 3 łapaczy ... rozwiń
Avatar
kajko / 11 września 2009 o 11:51
Droga Kraśnik - Annopol to powinien być jeden wielki czarny punkt.
Liczba wypadków na tej drodze i ofiar śmiertelnych jesr tam szokujaca......
Drga jest wąska, kiepskiej jakości lub tragicznej jak odcinek kilku kilometrów przed Annopolem
Ilekroć tamtędy przejażdzam to mam ciarki na plecach.......
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 0

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 3

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 11

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 2

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 16

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 26

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!