Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

3 grudnia 2011 r.
8:27
Edytuj ten wpis

Liśnik Mały: Czołowe zderzenie, nie żyje kierowca opla

Autor: Zdjęcie autora lew
0 42 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Do tragedii doszło w sobotę około godz. 8 rano w Liśniku Małym (pow. kraśnicki) na drodze krajowej nr 74. Zginął kierowca opla, dwie osoby w stanie ciężkim przewieziono do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wiadomo, że kierujący samochodem marki Vauxhall (angielska nazwa opla) z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na lewą stroną jezdni i zderzył się czołowo z seatem. Na miejscu zginął kierowca opla vectry. To 21-letni mieszkaniec powiatu radzyńskiego. Podróżujący z nim rówieśnik z tego samego powiatu w ciężkim stanie został odwieziony do kraśnickiego szpitala.

Do szpitala w Lublinie przetransportowano śmiegłowcem kierowcę seata, którym był mieszkaniec gminy Gościeradów. Mężczyzna był w ciężkim stanie. – Wyaśniamy przyczyny i okoliczności wypadku – powiedział nam Janusz Majewski, rzecznik kraśnickiej policji.

Wiadomo, że w oplu kierownica znajdowała się po prawej stronie.

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
joanna / 11 marca 2012 o 16:42
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dorastales mu do piet.

[*]
[/quote]

Ludzie trochę ogłady. Co wy wypisujecie. Warunki na drodze do Lublina były dziś fatalne. A chłopaka spotkała prawdziwa tragedia. Uderzył w najgorsze miejsce jakie tam jest. Łatwo oceniać kogoś. Warto zacząć od siebie.
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dor... rozwiń
Avatar
my / 18 grudnia 2011 o 16:05
czy ktoś wie o stanie zdrowia kierowcy seata ? słyszałem że on zmarł w szpitalu, czy to prawda??
Avatar
kasia / 13 grudnia 2011 o 10:05
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil trochę kasy, kupił w Anglii pierwszy samochód, sodówka uderzyła do łba i jechał za szybko. Założę się, że jeszcze miał kilka tatuaży" albo
"Kretyn zawsze pozostanie tylko nic nie wartym kretynem" Są moim zdaniem nie stosowne. I uwierz jeśli dotyczyłoby to Ciebie lub osoby, którą Ty znasz też byś jej bronił,a Twoi przyjaciele Ciebie.
Pamięć to coś co zostaje po kimś gdy jego już nie ma.
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil troc... rozwiń
Avatar
nosek / 12 grudnia 2011 o 22:43
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ci... rozwiń
Avatar
kasia / 12 grudnia 2011 o 21:23
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
Avatar
Gość / 12 grudnia 2011 o 15:44
[quote name='bdsd' timestamp='1323700999' post='569437']
nie wiecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
[/quote]
Avatar
bRzoZoWiCa / 12 grudnia 2011 o 15:43
nie ziecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
Avatar
miras / 8 grudnia 2011 o 20:55
"robi" ty jeb..y pajacu na gumce co ty wogóle rozumiesz myślisz że ktoś jest taki pier...niety jak ty żeby szpanować, sam może masz tatuaże jak nie to zrób sobie na jajach... ku..a wielki kozak na forum.. życzę ci wypadku i takich opini jakie ty miałem o łukaszu...
Avatar
Domity / 7 grudnia 2011 o 19:28
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litościwa Matka.

Promienny Chryste, Boski Zbawicielu,
jedyne światło, które nie zna zmierzchu,
bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem,
pozwól oglądać chwały Twej majestat.


[*] w naszej pamięci na zawsze Łukasz ...

[img]http://wd2.photoblog.pl/np1/201112/31/109602411.jpg[/img]
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litoś... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 o 11:45
Ma imię Karol ma lat 21 !!![/quote]
Ma dwa imię Łukasz ma lat 21 i Michał !!![/quote][quote]Łukasz kierowca Michał pasażer Opla , Karol brat tragicznie zmarłego Łukasz [*][*]
[quote]Mama rodzina ma brat Karol i siostra Dominika tragicznie zmarł Łukasz lat 21 !!!
minimum zasad ortografii, a może dało by się zrozumieć o czym piszecie..
Avatar
joanna / 11 marca 2012 o 16:42
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dorastales mu do piet.

[*]
[/quote]

Ludzie trochę ogłady. Co wy wypisujecie. Warunki na drodze do Lublina były dziś fatalne. A chłopaka spotkała prawdziwa tragedia. Uderzył w najgorsze miejsce jakie tam jest. Łatwo oceniać kogoś. Warto zacząć od siebie.
[quote name='Krzysiek Krotki' timestamp='1322946957' post='565771']
Kondolencje dla calej Rodziny [*] Znalem Łukasza byl bardzo dobrym i spokojnym kierowca, napewno byl opamietany i wiedzail na co go stac, los tak chcial i go nie cofniemy , byl najlepszym uczniem z mojej klasy (technikum samochodowe), wiedzial co chce od zycia i po co zyje wiec brawura nie wchodzi tu w gre ;(((((

ps: do "robi" myslisz ze ktos ma tatulaze i jest mlody jest odrazu glupi? Borek nie mial tatulazy a ty nie dor... rozwiń
Avatar
my / 18 grudnia 2011 o 16:05
czy ktoś wie o stanie zdrowia kierowcy seata ? słyszałem że on zmarł w szpitalu, czy to prawda??
Avatar
kasia / 13 grudnia 2011 o 10:05
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil trochę kasy, kupił w Anglii pierwszy samochód, sodówka uderzyła do łba i jechał za szybko. Założę się, że jeszcze miał kilka tatuaży" albo
"Kretyn zawsze pozostanie tylko nic nie wartym kretynem" Są moim zdaniem nie stosowne. I uwierz jeśli dotyczyłoby to Ciebie lub osoby, którą Ty znasz też byś jej bronił,a Twoi przyjaciele Ciebie.
Pamięć to coś co zostaje po kimś gdy jego już nie ma.
[quote name='nosek' timestamp='1323726225' post='569684']
Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[/quote]
nie udaje,że prędkość nie była przyczyną tego wypadku, ale opinie prezentowane przez ludzi na forum typu:" Gnój zarobil troc... rozwiń
Avatar
nosek / 12 grudnia 2011 o 22:43
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ciężkie uszkodzenia ciała u kierowcy, który jechał zgodnie z przepisami. Pomyśl o tym zamiast wylewać swoje frustracje na forum!
[quote name='kasia' timestamp='1323721419' post='569652']
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
[/quote]

Każda śmierć jest tragedią dla bliskich zmarłego, ale chore jest niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, chore jest udawanie, że taki styl jazdy spowodował ci... rozwiń
Avatar
kasia / 12 grudnia 2011 o 21:23
Ludzie nie znaliście Łukasza,a takie durnoty piszecie w taki sposób oczerniacie jego pamięć!!!!!!!! To jest CHORE!!!!!!!!!!!!!!!!
Łukasz Pamiętamy [*]
Avatar
Gość / 12 grudnia 2011 o 15:44
[quote name='bdsd' timestamp='1323700999' post='569437']
nie wiecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
[/quote]
Avatar
bRzoZoWiCa / 12 grudnia 2011 o 15:43
nie ziecie jak buło to nie pierdo###e i nie miał żadnych tatuarzy zje##
Avatar
miras / 8 grudnia 2011 o 20:55
"robi" ty jeb..y pajacu na gumce co ty wogóle rozumiesz myślisz że ktoś jest taki pier...niety jak ty żeby szpanować, sam może masz tatuaże jak nie to zrób sobie na jajach... ku..a wielki kozak na forum.. życzę ci wypadku i takich opini jakie ty miałem o łukaszu...
Avatar
Domity / 7 grudnia 2011 o 19:28
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litościwa Matka.

Promienny Chryste, Boski Zbawicielu,
jedyne światło, które nie zna zmierzchu,
bądź dla tej duszy wiecznym odpocznieniem,
pozwól oglądać chwały Twej majestat.


[*] w naszej pamięci na zawsze Łukasz ...

[img]http://wd2.photoblog.pl/np1/201112/31/109602411.jpg[/img]
Przybądźcie z nieba na głos naszych modlitw,
mieszkańcy chwały wszyscy święci Boży;
Z obłoków jasnych zejdźcie aniołowie,
Z rzeszą zbawionych spieszcie na spotkanie.


Anielski orszak niech twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi,
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.

Niech cię przygarnie Chrystus uwielbiony,
On wezwał ciebie do królestwa światła.
Niech na spotkanie w progach Ojca domu
Po ciebie wyjdzie litoś... rozwiń
Avatar
Filemon / 6 grudnia 2011 o 11:45
Ma imię Karol ma lat 21 !!![/quote]
Ma dwa imię Łukasz ma lat 21 i Michał !!![/quote][quote]Łukasz kierowca Michał pasażer Opla , Karol brat tragicznie zmarłego Łukasz [*][*]
[quote]Mama rodzina ma brat Karol i siostra Dominika tragicznie zmarł Łukasz lat 21 !!!
minimum zasad ortografii, a może dało by się zrozumieć o czym piszecie..
Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów?

Pielęgniarki z kolejnych szpitali w Lublinie na zwolnieniach. Ograniczą przyjęcia pacjentów? 0 0

W szpitalu klinicznym przy ul. Staszica w Lublinie około stu pielęgniarek poszło na zwolnienia lekarskie. Chcą zarabiać więcej. W ich ślady idą koleżanki ze szpitala klinicznego przy ul. Jaczewskiego.

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie

Kilkudziesięciu policjantów szukało 2,5-latka. Znalazł się w lesie 0 0

Kilkudziesięciu policjantów, funkcjonariusze SG, strażacy i okoliczni mieszkańcy poszukiwali w środę 2,5 letniego chłopczyka.

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski

Kamil Strąk ze szkółki Speed Car Motor Lublin powołany do kadry Polski 0 0

Kamil Strąk powalczy o indywidualne mistrzostwo świata juniorów klasy 250 cc. Zawodnik szkółki Speed Car Motor Lublin dostał powołanie do kadry Polski i 4 lipca wystąpi w półfinale w Gdańsku. W drodze po tytuł lubelskiego zawodnika wspiera Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie.

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia]
galeria
film

Piękniejsze oblicze kibicowania. Fanki piłki nożnej w strefie przy Arenie Lublin [zdjęcia] 0

Zobacz jak panie kibicowały biało-czerwonym w strefie kibica przy Arenie Lublin.

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa

Będzie zmiana w zarządzie LSM-u. Szukają wiceprezesa 0 1

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa będzie mieć nowego wiceprezesa ds. ekonomiczno-finansowych. Dotychczasowy, Andrzej Mazurek, odszedł na emeryturę.

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze

Na promocję pierogów i boisko do siatkówki. 19 projektów z woj. lubelskiego zdobyło pieniądze 0 1

Prawie 840 tys. zł dostały lokalne stowarzyszenia i instytucje w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 1

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 13

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!