Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

30 czerwca 2011 r.
0:24
Edytuj ten wpis

Magda Welc i zespół Akcent w Zakrzówku

Autor: Zdjęcie autora (aa)
9 16 A A
Magda Welc (Archiwum)
Magda Welc (Archiwum)

Zespól Akcent i Magda Welc wystąpią w niedzielę na "Święcie Mleka i Miodu” w Zakrzówku, w powiecie kraśnickim. Na placu przy Urzędzie Gminy zaplanowano również zawody sportowo-rekreacyjne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Impreza rozpocznie się o godz. 14. Na początku na scenie wystąpią lokalne zespoły – Vivo, Cantus i Henryczki. Później publiczność będzie zabawiać Roman Gerczak, artysta kabaretowy, satyryk i piosenkarz.

Występ Magdy Welc, zwyciężczyni III edycji show "Mam talent” rozpocznie się o godz. 18:30. Zaś gwiazda wieczoru – zespół Akcent wyjdzie na scenę o godz. 20. Festyn zakończy się dyskoteką.

Imprezie będą towarzyszyć m.in. kiermasze i wystawy.

Wstęp jest wolny.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
$$$ / 5 czerwca 2015 o 22:54

no ale fakt faktem że to o Georginie kawałek jest warkocze wskazują jednoznacznie
 

Avatar
Agata / 5 czerwca 2015 o 14:24

Do Roberta :

jedynie w kraśnickiej pisiorowatej łepetynie mogło się zrodzić myslenie takimi kategoriami, zemsta, spisek, rewanż itd.Myślisz, że ci dwaj panowie są tacy małostkowi ?

Avatar
beata / 5 czerwca 2015 o 12:52

Gratuluję! Piosenka " Dziewczynka" jest rewelacyjna. Twój dojrzały głos i ten piękny " smutek" w Twoich oczach! Życzę wielu sukcesów; nie zmieniaj się i idź zdobywaj szczyty. Więcej tak mądrych, wzruszających dziewczyn życzyłabym sobie w otaczającym nas świecie. Oj wzruszyłaś mnie do łez. Podobnie jak moją córkę- ciut starszą od ciebie.Powodzenia Magdo! chętnie cię będę słuchać a piosenki już słucham w samochodzie :) powodzenia, trzymam kciuki

Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 09:58

ZWROTKI SĄ O GEORGINIE A REFREN TO TAKI APEL DO OBU CHOCIAŻ BARDZIEJ DO MAGDY


ZWROTKI SĄ O GEORGINIE A REFREN TO TAKI APEL DO OBU CHOCIAŻ BARDZIEJ DO MAGDY

coś niesamowitego !!!!

Avatar
Gość / 4 czerwca 2015 o 23:40

Jacek Cygan napisał te słowa obserwując chyba te dwie utalentowane dziewczynki?

ZWROTKI SĄ O GEORGINIE A REFREN TO TAKI APEL DO OBU CHOCIAŻ BARDZIEJ DO MAGDY

Avatar
Też Cygan... Rom / 4 czerwca 2015 o 12:01

Tekst piosenki:

To twoja twarz,
make-up zrobił ci czas,
sen zostawił makijaż, a pośpiech go starł.
Dopiero świt, a już gubisz się w nim,
jesteś jak na wybiegu, gotowa do biegu.

Ref:
Nie zabij jej,
tej dziewczynki co w tobie jest,
tej, co wierzy, że w ludziach są jeszcze dobro i sens.

Pamiętasz ją,
dom ze szczęścia się trząsł,
raj wpleciony w warkocze, tańczące co dnia.
Obcięłaś je,
zagubiły się gdzieś,
tak jak twe ideały, co dziwnie staniały.

Ref:
Nie zabij jej
tej dziewczynki co w tobie jest,
tej, co wierzy ze w ludziach są jeszcze dobro i sens./x2

Zrobisz jak chcesz,
z tobą czy bez,
ten wyścig szczurów będzie trwał.
To twoja twarz i życie i czas,
lecz mówią twe oczy, że płaczesz po nocach.

Ref:
Nie zabij jej
tej dziewczynki co w tobie jest,
tej, co wierzy ze w ludziach są jeszcze dobro i sens./x2


Jacek Cygan napisał te słowa obserwując chyba te dwie utalentowane dziewczynki?

Jacek Cygan napisał te słowa obserwując chyba te dwie utalentowane dziewczynki? rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2015 o 11:36

Wreszcie dorosła i twierdzi, że jest gotowa, by stanąć na nowo na scenie.

[media]######s://www.youtube.com/watch?v=cgtCEJTrCzw[/media]

Magda zawsze była nadzwyczaj dorosła, w zachowaniu sprawiała wrażenie osoby dużo, dużo starszej.

Piotr Rubik i Jacek Cygan zauważyli jej talent i to, że ma pukładane w głowie, dlatego postanowili pomóc Magdzie rozwinąć skrzydła.

Pamiętacie Georginę Tarasiuk, 11-letnią rewelację "Szansy na sukces" ?

Piotr Rubik też próbował pomóc w karierze i napisał równie przepiękną muzykę do słow Kasi Klich

[media]https://www.youtube.com/watch?v=ByIiGGalWV4[/media]

Niestety przedwczesna sława zepsuła osobowość Georginy i używając stwierdzenia Piotra Rubika "ma nie poukładane w głowie"... zresztą  profil na Facebooku mówi wszystko:

https://pl-pl.facebook.com/georginatarasiuk

wsze była nadzwyczaj dorosła, w zachowaniu sprawiała wrażenie osoby dużo, dużo starszej.

Piotr Rubik i Jacek Cygan zauważyli jej talent i to, że ma pukładane w głowie, dlatego postanowili pomóc Magdzie rozwinąć skrzydła.

Pamiętacie Georginę Tarasiuk, 11-letnią rewelację "Szansy na sukces" ?

Piotr Rubik też próbował pomóc w karierze i napisał równie przepiękną muzykę do słow Kasi Klich

[media]https://www.youtube.com/watch?v=ByIiGGalWV4[/media]

Niestety przedwczesna sława zepsuła osobowość Georginy i uż... rozwiń

Avatar
Gość / 4 czerwca 2015 o 08:22

Piękna piosenka... i te słowa... super

Avatar
kos / 3 czerwca 2015 o 23:07

i po co ta welcowa po pieje troche jak w bychawie i nikt nie będzie tego słuchał


i po co ta welcowa po pieje troche jak w bychawie i nikt nie będzie tego słucha

Wreszcie dorosła i twierdzi, że jest gotowa, by stanąć na nowo na scenie.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=cgtCEJTrCzw[/media]

Avatar
kraśniczanka / 6 lipca 2011 o 08:56
Misia,zgadzam się z Tobą w 100 %,ludzie nie lubią,gdy komuś czasem się poszczęści,a to dziewczątko jest wyjątkowe i życzę jej jaj najlepiej.
Avatar
$$$ / 5 czerwca 2015 o 22:54

no ale fakt faktem że to o Georginie kawałek jest warkocze wskazują jednoznacznie
 

Avatar
Agata / 5 czerwca 2015 o 14:24

Do Roberta :

jedynie w kraśnickiej pisiorowatej łepetynie mogło się zrodzić myslenie takimi kategoriami, zemsta, spisek, rewanż itd.Myślisz, że ci dwaj panowie są tacy małostkowi ?

Avatar
beata / 5 czerwca 2015 o 12:52

Gratuluję! Piosenka " Dziewczynka" jest rewelacyjna. Twój dojrzały głos i ten piękny " smutek" w Twoich oczach! Życzę wielu sukcesów; nie zmieniaj się i idź zdobywaj szczyty. Więcej tak mądrych, wzruszających dziewczyn życzyłabym sobie w otaczającym nas świecie. Oj wzruszyłaś mnie do łez. Podobnie jak moją córkę- ciut starszą od ciebie.Powodzenia Magdo! chętnie cię będę słuchać a piosenki już słucham w samochodzie :) powodzenia, trzymam kciuki

Avatar
Gość / 5 czerwca 2015 o 09:58

ZWROTKI SĄ O GEORGINIE A REFREN TO TAKI APEL DO OBU CHOCIAŻ BARDZIEJ DO MAGDY


ZWROTKI SĄ O GEORGINIE A REFREN TO TAKI APEL DO OBU CHOCIAŻ BARDZIEJ DO MAGDY

coś niesamowitego !!!!

Avatar
Gość / 4 czerwca 2015 o 23:40

Jacek Cygan napisał te słowa obserwując chyba te dwie utalentowane dziewczynki?

ZWROTKI SĄ O GEORGINIE A REFREN TO TAKI APEL DO OBU CHOCIAŻ BARDZIEJ DO MAGDY

Avatar
Też Cygan... Rom / 4 czerwca 2015 o 12:01

Tekst piosenki:

To twoja twarz,
make-up zrobił ci czas,
sen zostawił makijaż, a pośpiech go starł.
Dopiero świt, a już gubisz się w nim,
jesteś jak na wybiegu, gotowa do biegu.

Ref:
Nie zabij jej,
tej dziewczynki co w tobie jest,
tej, co wierzy, że w ludziach są jeszcze dobro i sens.

Pamiętasz ją,
dom ze szczęścia się trząsł,
raj wpleciony w warkocze, tańczące co dnia.
Obcięłaś je,
zagubiły się gdzieś,
tak jak twe ideały, co dziwnie staniały.

Ref:
Nie zabij jej
tej dziewczynki co w tobie jest,
tej, co wierzy ze w ludziach są jeszcze dobro i sens./x2

Zrobisz jak chcesz,
z tobą czy bez,
ten wyścig szczurów będzie trwał.
To twoja twarz i życie i czas,
lecz mówią twe oczy, że płaczesz po nocach.

Ref:
Nie zabij jej
tej dziewczynki co w tobie jest,
tej, co wierzy ze w ludziach są jeszcze dobro i sens./x2


Jacek Cygan napisał te słowa obserwując chyba te dwie utalentowane dziewczynki?

Jacek Cygan napisał te słowa obserwując chyba te dwie utalentowane dziewczynki? rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2015 o 11:36

Wreszcie dorosła i twierdzi, że jest gotowa, by stanąć na nowo na scenie.

[media]######s://www.youtube.com/watch?v=cgtCEJTrCzw[/media]

Magda zawsze była nadzwyczaj dorosła, w zachowaniu sprawiała wrażenie osoby dużo, dużo starszej.

Piotr Rubik i Jacek Cygan zauważyli jej talent i to, że ma pukładane w głowie, dlatego postanowili pomóc Magdzie rozwinąć skrzydła.

Pamiętacie Georginę Tarasiuk, 11-letnią rewelację "Szansy na sukces" ?

Piotr Rubik też próbował pomóc w karierze i napisał równie przepiękną muzykę do słow Kasi Klich

[media]https://www.youtube.com/watch?v=ByIiGGalWV4[/media]

Niestety przedwczesna sława zepsuła osobowość Georginy i używając stwierdzenia Piotra Rubika "ma nie poukładane w głowie"... zresztą  profil na Facebooku mówi wszystko:

https://pl-pl.facebook.com/georginatarasiuk

wsze była nadzwyczaj dorosła, w zachowaniu sprawiała wrażenie osoby dużo, dużo starszej.

Piotr Rubik i Jacek Cygan zauważyli jej talent i to, że ma pukładane w głowie, dlatego postanowili pomóc Magdzie rozwinąć skrzydła.

Pamiętacie Georginę Tarasiuk, 11-letnią rewelację "Szansy na sukces" ?

Piotr Rubik też próbował pomóc w karierze i napisał równie przepiękną muzykę do słow Kasi Klich

[media]https://www.youtube.com/watch?v=ByIiGGalWV4[/media]

Niestety przedwczesna sława zepsuła osobowość Georginy i uż... rozwiń

Avatar
Gość / 4 czerwca 2015 o 08:22

Piękna piosenka... i te słowa... super

Avatar
kos / 3 czerwca 2015 o 23:07

i po co ta welcowa po pieje troche jak w bychawie i nikt nie będzie tego słuchał


i po co ta welcowa po pieje troche jak w bychawie i nikt nie będzie tego słucha

Wreszcie dorosła i twierdzi, że jest gotowa, by stanąć na nowo na scenie.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=cgtCEJTrCzw[/media]

Avatar
kraśniczanka / 6 lipca 2011 o 08:56
Misia,zgadzam się z Tobą w 100 %,ludzie nie lubią,gdy komuś czasem się poszczęści,a to dziewczątko jest wyjątkowe i życzę jej jaj najlepiej.
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 0 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 6 3

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 70 15

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 1 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 5 19

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 12 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 30 40

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 15 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 4 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!