Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

3 października 2012 r.
13:20
Edytuj ten wpis

Mąż – wójt, żona – dyrektor ośrodka kultury. I wszystko zgodnie z prawem

Autor: Zdjęcie autora (AA)
0 49 A A
Urzędnicy wojewody uważają, że wójt Henryk Michałek nie złamał prawa (batorz.gmina.pl)
Urzędnicy wojewody uważają, że wójt Henryk Michałek nie złamał prawa (batorz.gmina.pl)

Żona wójta może pełnić funkcję dyrektora ośrodka kultury. Pracownicy Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego twierdzą, że w tym przypadku prawo nie jest łamane, bo dyrektorzy gminnych ośrodków kultury nie są pracownikami samorządowymi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
We wrześniu pisaliśmy, że żona wójta gminy Batorz w powiecie janowskim od kilkudziesięciu lat pełni funkcję dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w tej miejscowości. Informację na ten temat przesłała nam zbulwersowana tą praktyką Czytelniczka. Powiadomiła również lubelski Urząd Wojewódzki.

Ustawa z 2008 r. o pracownikach samorządowych mówi, że małżonkowie nie mogą być zatrudnieni w urzędach gmin, jednostkach pomocniczych gmin, gminnych jednostkach budżetowych i samorządowych zakładach budżetowych, "jeśli powstałby między tymi osobami stosunek bezpośredniej podległości służbowej”.

Henryk Michałek, wójt gminy Batorz przekonywał, że dyrektor GOK, czyli jego żona, bezpośrednio służbowo mu nie podlega, tylko jego zastępcy. W całej sytuacji nie widzi zaś nic, co może bulwersować.

Pracownicy Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego także twierdzą, że w tym przypadku prawo nie zostało złamane.

– Katalog ten (chodzi o wymienione w ustawie jednostki samorządowe – red.) nie obejmuje gminnych instytucji kultury – wyjaśnia Kamil Smerdel, rzecznik prasowy wojewody. – Są one samorządowymi jednostkami organizacyjnymi wyposażonymi z chwilą wpisu do rejestru w odrębną od gminy osobowość prawną, z własnym majątkiem, środkami trwałymi, przychodami i kosztami, samodzielnie gospodarującymi w ramach posiadanych środków.

Zdaniem pracowników wojewody dyrektor gminnego ośrodka kultury nie ma statusu pracownika samorządowego. – Jego obowiązki i uprawnienia określa bowiem nie ustawa o pracownikach samorządowych, ale przede wszystkim ustawa o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej i przepisy wykonawcze do tej ustawy.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marysieńka / 24 listopada 2012 o 08:43
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1353709288' post='698458']
Ty troglodytko i uczciwość ...buhahahaha ...Jak nie zamierzasz się zajmować "zawodowo", to kiego grzyba kłapiesz mordą na politykę rozklapicho jedna ? Pisano ci już wcześniej - jak ci nie odpowiadają politycy, to sobie sama załóż partię. Tylko skąd weźmiesz aż tylu zrytych łbów jak ty ?
[/quote]

Alez ci batdzo zależy, żeby pycha i arogancja polityków kwitła w najlepsze i nikt sie nie wazył ich krytykowac za to. A kłapię dziobem, bo działania polityków wspieranych przez swoich politycznych pachołków takze mnie, zwykłego obywatela dotyczą, mojego życia. I pomimo twoich prostackich tłumaczeń będa dotyczyły niezaleznie czy będę się ta polityką zajmowała zawodowo czy też nie.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1353709288' post='698458']
Ty troglodytko i uczciwość ...buhahahaha ...Jak nie zamierzasz się zajmować "zawodowo", to kiego grzyba kłapiesz mordą na politykę rozklapicho jedna ? Pisano ci już wcześniej - jak ci nie odpowiadają politycy, to sobie sama załóż partię. Tylko skąd weźmiesz aż tylu zrytych łbów jak ty ?
[/quote]

Alez ci batdzo zależy, żeby pycha i arogancja polityków kwitła w najlepsze i nikt sie nie wazył ich krytykowac za to. A k... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 23 listopada 2012 o 23:21
[quote name='Marysieńka' timestamp='1353708415' post='698452']
Jedno, to nie zamierzam polityką zajmowac się zawodowo, a inna sprawa , to nie wiadomo czy uczciwosć miałaby wzięcie.
[/quote]

Ty troglodytko i uczciwość ...buhahahaha ...Jak nie zamierzasz się zajmować "zawodowo", to kiego grzyba kłapiesz mordą na politykę rozklapicho jedna ? Pisano ci już wcześniej - jak ci nie odpowiadają politycy, to sobie sama załóż partię. Tylko skąd weźmiesz aż tylu zrytych łbów jak ty ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1353708415' post='698452']
Jedno, to nie zamierzam polityką zajmowac się zawodowo, a inna sprawa , to nie wiadomo czy uczciwosć miałaby wzięcie.
[/quote]

Ty troglodytko i uczciwość ...buhahahaha ...Jak nie zamierzasz się zajmować "zawodowo", to kiego grzyba kłapiesz mordą na politykę rozklapicho jedna ? Pisano ci już wcześniej - jak ci nie odpowiadają politycy, to sobie sama załóż partię. Tylko skąd weźmiesz aż tylu zrytych łbów jak ty ? rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2012 o 23:13
[quote name='Marysieńka' timestamp='1353708415' post='698452']
Jedno, to nie zamierzam polityką zajmowac się zawodowo, a inna sprawa , to nie wiadomo czy uczciwosć miałaby wzięcie.
[/quote]to tak jak w wędkarstwie - brania byś miała ale wzięcia żadnego
Avatar
Marysieńka / 23 listopada 2012 o 23:06
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1353707215' post='698445']
To dlaczego sama towarzyszka nie założy własnej partii, czystej ideowo, nie lansującej populistycznych haseł, nie będącej arogancką, i nie nachapującej się przy korycie ? Są jakieś przeciwskazania dla zrytego łba z Piask ?
[/quote]

Jedno, to nie zamierzam polityką zajmowac się zawodowo, a inna sprawa , to nie wiadomo czy uczciwosć miałaby wzięcie.
Avatar
antymarysieńka / 23 listopada 2012 o 22:46
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352629346' post='692193']
Bo juz ci napisałam , ze taka jest każda "każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie", tylko takiemu ciućmokowi jak ty trudno to zrozumieć.
[/quote]

To dlaczego sama towarzyszka nie założy własnej partii, czystej ideowo, nie lansującej populistycznych haseł, nie będącej arogancką, i nie nachapującej się przy korycie ? Są jakieś przeciwskazania dla zrytego łba z Piask ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352629346' post='692193']
Bo juz ci napisałam , ze taka jest każda "każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie", tylko takiemu ciućmokowi jak ty trudno to zrozumieć.
[/quote]

To dlaczego sama towarzyszka nie założy własnej partii, czystej ideowo, nie lansującej populistycznych haseł, nie będącej arogancką, i nie nachapującej się przy korycie ? Są jakieś ... rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2012 o 21:20
Banda drani
Avatar
Gość / 12 listopada 2012 o 12:26
oj nie ładnie nie ładnie
Avatar
Marysieńka / 11 listopada 2012 o 11:22
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1352629056' post='692189']
A dlaczego nie wybierzesz sobie takiej władzy, na ktora nie bedziesz wiecznie narzekała ? Tu też istnieje jakiś tajny, ciemny "Układ" który ma na celu walkę z tobą ?
[/quote]

Bo juz ci napisałam , ze taka jest każda "każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie", tylko takiemu ciućmokowi jak ty trudno to zrozumieć.
Avatar
antymarysieńka / 11 listopada 2012 o 11:17
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352628252' post='692183']
Po pierwsze jest róznica pomiędzy mozliwoscia oddania głosu i jego oddaniem.
[/quote]

To sformułowanie samo w sobie jest już godne nagrody Złotego Nocnika 2012 (z uchem w środku)

[quote name='Marysieńka' timestamp='1352628252' post='692183']
Po drugie, każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie.
[/quote]

A dlaczego nie wybierzesz sobie takiej władzy, na ktora nie bedziesz wiecznie narzekała ? Tu też istnieje jakiś tajny, ciemny "Układ" który ma na celu walkę z tobą ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352628252' post='692183']
Po pierwsze jest róznica pomiędzy mozliwoscia oddania głosu i jego oddaniem.
[/quote]

To sformułowanie samo w sobie jest już godne nagrody Złotego Nocnika 2012 (z uchem w środku)

[quote name='Marysieńka' timestamp='1352628252' post='692183']
Po drugie, każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie.... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 listopada 2012 o 11:04
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1352627593' post='692177']
Co 4 lata mamy możliwość wybrania takich władz samorządowych, jakich tylko chcemy. Mamy możliwość, ale czy z niej korzystamy ? Odnoszę wrażenie, że wiecznie utyskujący na wszelką władzę zryty łeb z Piask na wybory nie chodzi, bo jego czas zatrzymał się w latach 70-tych i 80-tych ub. wieku, a mentalnie prezentuje poziom partyjnego betonu z PZPR.
[/quote]
Po pierwsze jest róznica pomiędzy mozliwoscia oddania głosu i jego oddaniem , a koncowym wyborem . Po drugie, każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1352627593' post='692177']
Co 4 lata mamy możliwość wybrania takich władz samorządowych, jakich tylko chcemy. Mamy możliwość, ale czy z niej korzystamy ? Odnoszę wrażenie, że wiecznie utyskujący na wszelką władzę zryty łeb z Piask na wybory nie chodzi, bo jego czas zatrzymał się w latach 70-tych i 80-tych ub. wieku, a mentalnie prezentuje poziom partyjnego betonu z PZPR.
[/quote]
Po pierwsze jest róznica pomiędzy mozliwoscia oddania głosu i jego oddaniem , a k... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 24 listopada 2012 o 08:43
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1353709288' post='698458']
Ty troglodytko i uczciwość ...buhahahaha ...Jak nie zamierzasz się zajmować "zawodowo", to kiego grzyba kłapiesz mordą na politykę rozklapicho jedna ? Pisano ci już wcześniej - jak ci nie odpowiadają politycy, to sobie sama załóż partię. Tylko skąd weźmiesz aż tylu zrytych łbów jak ty ?
[/quote]

Alez ci batdzo zależy, żeby pycha i arogancja polityków kwitła w najlepsze i nikt sie nie wazył ich krytykowac za to. A kłapię dziobem, bo działania polityków wspieranych przez swoich politycznych pachołków takze mnie, zwykłego obywatela dotyczą, mojego życia. I pomimo twoich prostackich tłumaczeń będa dotyczyły niezaleznie czy będę się ta polityką zajmowała zawodowo czy też nie.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1353709288' post='698458']
Ty troglodytko i uczciwość ...buhahahaha ...Jak nie zamierzasz się zajmować "zawodowo", to kiego grzyba kłapiesz mordą na politykę rozklapicho jedna ? Pisano ci już wcześniej - jak ci nie odpowiadają politycy, to sobie sama załóż partię. Tylko skąd weźmiesz aż tylu zrytych łbów jak ty ?
[/quote]

Alez ci batdzo zależy, żeby pycha i arogancja polityków kwitła w najlepsze i nikt sie nie wazył ich krytykowac za to. A k... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 23 listopada 2012 o 23:21
[quote name='Marysieńka' timestamp='1353708415' post='698452']
Jedno, to nie zamierzam polityką zajmowac się zawodowo, a inna sprawa , to nie wiadomo czy uczciwosć miałaby wzięcie.
[/quote]

Ty troglodytko i uczciwość ...buhahahaha ...Jak nie zamierzasz się zajmować "zawodowo", to kiego grzyba kłapiesz mordą na politykę rozklapicho jedna ? Pisano ci już wcześniej - jak ci nie odpowiadają politycy, to sobie sama załóż partię. Tylko skąd weźmiesz aż tylu zrytych łbów jak ty ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1353708415' post='698452']
Jedno, to nie zamierzam polityką zajmowac się zawodowo, a inna sprawa , to nie wiadomo czy uczciwosć miałaby wzięcie.
[/quote]

Ty troglodytko i uczciwość ...buhahahaha ...Jak nie zamierzasz się zajmować "zawodowo", to kiego grzyba kłapiesz mordą na politykę rozklapicho jedna ? Pisano ci już wcześniej - jak ci nie odpowiadają politycy, to sobie sama załóż partię. Tylko skąd weźmiesz aż tylu zrytych łbów jak ty ? rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2012 o 23:13
[quote name='Marysieńka' timestamp='1353708415' post='698452']
Jedno, to nie zamierzam polityką zajmowac się zawodowo, a inna sprawa , to nie wiadomo czy uczciwosć miałaby wzięcie.
[/quote]to tak jak w wędkarstwie - brania byś miała ale wzięcia żadnego
Avatar
Marysieńka / 23 listopada 2012 o 23:06
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1353707215' post='698445']
To dlaczego sama towarzyszka nie założy własnej partii, czystej ideowo, nie lansującej populistycznych haseł, nie będącej arogancką, i nie nachapującej się przy korycie ? Są jakieś przeciwskazania dla zrytego łba z Piask ?
[/quote]

Jedno, to nie zamierzam polityką zajmowac się zawodowo, a inna sprawa , to nie wiadomo czy uczciwosć miałaby wzięcie.
Avatar
antymarysieńka / 23 listopada 2012 o 22:46
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352629346' post='692193']
Bo juz ci napisałam , ze taka jest każda "każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie", tylko takiemu ciućmokowi jak ty trudno to zrozumieć.
[/quote]

To dlaczego sama towarzyszka nie założy własnej partii, czystej ideowo, nie lansującej populistycznych haseł, nie będącej arogancką, i nie nachapującej się przy korycie ? Są jakieś przeciwskazania dla zrytego łba z Piask ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352629346' post='692193']
Bo juz ci napisałam , ze taka jest każda "każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie", tylko takiemu ciućmokowi jak ty trudno to zrozumieć.
[/quote]

To dlaczego sama towarzyszka nie założy własnej partii, czystej ideowo, nie lansującej populistycznych haseł, nie będącej arogancką, i nie nachapującej się przy korycie ? Są jakieś ... rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2012 o 21:20
Banda drani
Avatar
Gość / 12 listopada 2012 o 12:26
oj nie ładnie nie ładnie
Avatar
Marysieńka / 11 listopada 2012 o 11:22
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1352629056' post='692189']
A dlaczego nie wybierzesz sobie takiej władzy, na ktora nie bedziesz wiecznie narzekała ? Tu też istnieje jakiś tajny, ciemny "Układ" który ma na celu walkę z tobą ?
[/quote]

Bo juz ci napisałam , ze taka jest każda "każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie", tylko takiemu ciućmokowi jak ty trudno to zrozumieć.
Avatar
antymarysieńka / 11 listopada 2012 o 11:17
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352628252' post='692183']
Po pierwsze jest róznica pomiędzy mozliwoscia oddania głosu i jego oddaniem.
[/quote]

To sformułowanie samo w sobie jest już godne nagrody Złotego Nocnika 2012 (z uchem w środku)

[quote name='Marysieńka' timestamp='1352628252' post='692183']
Po drugie, każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie.
[/quote]

A dlaczego nie wybierzesz sobie takiej władzy, na ktora nie bedziesz wiecznie narzekała ? Tu też istnieje jakiś tajny, ciemny "Układ" który ma na celu walkę z tobą ?
[quote name='Marysieńka' timestamp='1352628252' post='692183']
Po pierwsze jest róznica pomiędzy mozliwoscia oddania głosu i jego oddaniem.
[/quote]

To sformułowanie samo w sobie jest już godne nagrody Złotego Nocnika 2012 (z uchem w środku)

[quote name='Marysieńka' timestamp='1352628252' post='692183']
Po drugie, każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie.... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 listopada 2012 o 11:04
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1352627593' post='692177']
Co 4 lata mamy możliwość wybrania takich władz samorządowych, jakich tylko chcemy. Mamy możliwość, ale czy z niej korzystamy ? Odnoszę wrażenie, że wiecznie utyskujący na wszelką władzę zryty łeb z Piask na wybory nie chodzi, bo jego czas zatrzymał się w latach 70-tych i 80-tych ub. wieku, a mentalnie prezentuje poziom partyjnego betonu z PZPR.
[/quote]
Po pierwsze jest róznica pomiędzy mozliwoscia oddania głosu i jego oddaniem , a koncowym wyborem . Po drugie, każda władza reprezentuje taki sam poziom , pełen populistycznych haseł przedwyborczych , a potem arogancji i nachapania sie przy korycie.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1352627593' post='692177']
Co 4 lata mamy możliwość wybrania takich władz samorządowych, jakich tylko chcemy. Mamy możliwość, ale czy z niej korzystamy ? Odnoszę wrażenie, że wiecznie utyskujący na wszelką władzę zryty łeb z Piask na wybory nie chodzi, bo jego czas zatrzymał się w latach 70-tych i 80-tych ub. wieku, a mentalnie prezentuje poziom partyjnego betonu z PZPR.
[/quote]
Po pierwsze jest róznica pomiędzy mozliwoscia oddania głosu i jego oddaniem , a k... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 35 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 17 13

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 4 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 28 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra