Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

15 lutego 2013 r.
11:21
Edytuj ten wpis

Mazaje na budynkach. Policja chodzi na miejsce ze sprawcami

Autor: Zdjęcie autora (aa)
3 10 A A
18-latek przy jednej ze ścian  (Policja)
18-latek przy jednej ze ścian (Policja)

Policja spaceruje w Kraśniku z młodymi ludźmi. Po co? Zastanawia się nasz czytelnik. Sprawa ma związek ze zniszczeniem budynków w dzielnicy fabrycznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Coś się dzieje w Kraśniku Fabrycznym, bo w czwartek kilku policjantów prowadzało dwóch mężczyzn przez kilka godzin po ulicach Kraśnika? – zastanawia się nasz czytelnik. – Chodzili i coś pokazywali. Dziwne.

Policja wyjaśnia, że prowadzi postępowanie w sprawie zniszczenia mienia. Jeszcze w styczniu w tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali 18-latka, który zniszczył farbą w sprayu elewacje na 10 budynkach w dzielnicy fabrycznej miasta.

Policjanci ustalają kolejnych sprawców. – Biorą te młode osoby na miejsce, gdzie został zniszczony budynek, żeby wskazali gdzie umieścili napisy – wyjaśnia mł. asp. Janusz Majewski, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hjk / 17 lutego 2013 o 22:12
W końcu już ktoś złapał tego DRANIA
Cały fabryczny wymazany - te same napisy.
No artysto do dzieła teraz.
Avatar
lulu / 16 lutego 2013 o 17:45
niech sobie na tyłku namalują mazaje albo na czole
dzieciaki bez mózgu cR
Avatar
mordotymoja / 16 lutego 2013 o 09:14
Przydałoby się parę pał młodzieży ,a poźniej rodzicom jako premię za wychowanie dzieci.
Avatar
gość / 16 lutego 2013 o 08:19
Kara powinnw być taka by dla innych była przestrogą.Oby i w Lublinie tak jeszcze udało się ich złapać.W Rzeszowie podobno sa wysokie nagrody za wskazanie takich deb***i!
Avatar
zenek / 15 lutego 2013 o 19:57
a już jakiś społeczniak poleciał do gazety że milicja spaceruje z dzieciakami...a tu niestety żadnej afery...
Avatar
beret / 15 lutego 2013 o 18:29
[quote name='wyspa' timestamp='1360945457' post='734616']
czas najwyzszy karac tych idiotow, ktorzy niszcza elewacje budynkow mazajami - trzeba by tak naliczac koszty czyszczenia, zeby przez kilka lat musieli je splacac (albo sami "artysci" albo ich rodzice)!!!!
[/quote]
he he erotoman
Avatar
wyspa / 15 lutego 2013 o 17:24
czas najwyzszy karac tych idiotow, ktorzy niszcza elewacje budynkow mazajami - trzeba by tak naliczac koszty czyszczenia, zeby przez kilka lat musieli je splacac (albo sami "artysci" albo ich rodzice)!!!!
Avatar
Adamek / 15 lutego 2013 o 15:44
je***e psy ładniej te kamienice wygladaja lepiej a milicjanty nieh zadupe wezmną tyh meneki co szczają na mur wali a nawet huje srają.SZWAB OUT Z WATYKANA DOBŻE TERA ŻYDA WYBIORO!
Avatar
kraśnik / 15 lutego 2013 o 13:26
Gówno im zrobią.... już przez wiele ostatnich lat był spokój z deb***ami którzy kaligrafiami szpecą elewacje budynków...... W tym roku każdy nowo odremontowany blok został w jakiś sposób zeszpecony. Jakbym dorwał takiego szczyla pomazał bym mu morde, dupy nakopał a rodzicom aby narobić wstydu za takiego gówniarza kazałbym odmalowywać po zniszczeniach po swoich dzieciach wychowanych bezstresowo.
Avatar
czytelnik / 15 lutego 2013 o 12:10
Odechce im się pisać sprayem jak przyjdzie im lub im rodzicom za to zapłacić. Brawo Policja!
Avatar
hjk / 17 lutego 2013 o 22:12
W końcu już ktoś złapał tego DRANIA
Cały fabryczny wymazany - te same napisy.
No artysto do dzieła teraz.
Avatar
lulu / 16 lutego 2013 o 17:45
niech sobie na tyłku namalują mazaje albo na czole
dzieciaki bez mózgu cR
Avatar
mordotymoja / 16 lutego 2013 o 09:14
Przydałoby się parę pał młodzieży ,a poźniej rodzicom jako premię za wychowanie dzieci.
Avatar
gość / 16 lutego 2013 o 08:19
Kara powinnw być taka by dla innych była przestrogą.Oby i w Lublinie tak jeszcze udało się ich złapać.W Rzeszowie podobno sa wysokie nagrody za wskazanie takich deb***i!
Avatar
zenek / 15 lutego 2013 o 19:57
a już jakiś społeczniak poleciał do gazety że milicja spaceruje z dzieciakami...a tu niestety żadnej afery...
Avatar
beret / 15 lutego 2013 o 18:29
[quote name='wyspa' timestamp='1360945457' post='734616']
czas najwyzszy karac tych idiotow, ktorzy niszcza elewacje budynkow mazajami - trzeba by tak naliczac koszty czyszczenia, zeby przez kilka lat musieli je splacac (albo sami "artysci" albo ich rodzice)!!!!
[/quote]
he he erotoman
Avatar
wyspa / 15 lutego 2013 o 17:24
czas najwyzszy karac tych idiotow, ktorzy niszcza elewacje budynkow mazajami - trzeba by tak naliczac koszty czyszczenia, zeby przez kilka lat musieli je splacac (albo sami "artysci" albo ich rodzice)!!!!
Avatar
Adamek / 15 lutego 2013 o 15:44
je***e psy ładniej te kamienice wygladaja lepiej a milicjanty nieh zadupe wezmną tyh meneki co szczają na mur wali a nawet huje srają.SZWAB OUT Z WATYKANA DOBŻE TERA ŻYDA WYBIORO!
Avatar
kraśnik / 15 lutego 2013 o 13:26
Gówno im zrobią.... już przez wiele ostatnich lat był spokój z deb***ami którzy kaligrafiami szpecą elewacje budynków...... W tym roku każdy nowo odremontowany blok został w jakiś sposób zeszpecony. Jakbym dorwał takiego szczyla pomazał bym mu morde, dupy nakopał a rodzicom aby narobić wstydu za takiego gówniarza kazałbym odmalowywać po zniszczeniach po swoich dzieciach wychowanych bezstresowo.
Avatar
czytelnik / 15 lutego 2013 o 12:10
Odechce im się pisać sprayem jak przyjdzie im lub im rodzicom za to zapłacić. Brawo Policja!

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 0 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 6 5

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 0

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 9 4

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 20 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 5

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra