Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

8 listopada 2011 r.
15:10
Edytuj ten wpis

Mieszkańcy ul. Kolejowej nie chcą już wody od wojska

Autor: Zdjęcie autora (aa)
2 12 A A

Jest cel i pieniądze, nie ma wykonawcy. Mieszkańcy bloku przy ul. Kolejowej 24 wierzyli, że już w tym roku zostaną podłączeni do sieci wodociągowej i nie będą musieli pić niezbadanej wody. Inwestycja jednak stanęła pod znakiem zapytania.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W bloku przy ul. Kolejowej 24 jest dziesięć mieszkań. – Wodę mamy z terenu nieczynnej jednostki wojskowej – opowiada Grażyna Kasprzak, jedna z lokatorek bloku, należącego do wspólnoty mieszkaniowej. – Od momentu, kiedy przestała istnieć jednostka, nasza woda nie była badana. Boimy się, co pijemy. Stąd apelowaliśmy już od października ubiegłego roku o to, aby przyłączyć nas do miejskiej sieci.

Mieszkańcom pomaga jedna z radnych z Kraśnika, która podczas wrześniowej sesji rady miasta postulowała, aby pomóc mieszkańcom tej ulicy. – Ci ludzie czerpią wodę ze studni głębinowej – przekonuje Agnieszka Lenart. – A za metr sześcienny wody płacą ok. 15 zł.

Radni zgodziła przekazać na zaprojektowanie i budowę sieci wodociągowej 70 tys. zł. Miasto pod koniec października ogłosiło przetarg. Zostanie on jednak unieważniony, bo nie wpłynęła żadna oferta.

– Będziemy ogłaszać kolejny przetarg – zapowiada Zbigniew Dżugaj, zastępca burmistrza Kraśnika. – Jeśli nie uda nam się tego wykonać w tym roku, to zrobimy to w przyszłym.

Inwestycja jest jednak zapisana w tegorocznym budżecie. – Na temat przesunięcia pieniędzy będą rozmawiał jeszcze z burmistrzem Mirosławem Włodarczykiem i panią skarbnik – dodaje Dżugaj.

– To nie jest dla nas dobra informacja, ale jesteśmy optymistami – komentuje lokatorka bloku.


Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marysieńka / 22 listopada 2011 o 11:48
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321904998' post='561065']
Z takim zakompleksionymi, niedowartościowanymi konfabulatorami - mitomanami miałem do czynienia. Dlatego bez wahania ropoznałem jednostkę chorobową u ciebie: http://psychoterapia...c-paranoidalna/

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że przypisują im celowe działanie. Nieustannie spodziewają się, iż zostaną oszukani, szukają dowodów na potwierdzenie swoich podejrzeń, nie przyjmując do wiadomości faktów zaprzeczających. Często dręczą ich wątpliwości dotyczące lojalności przyjaciół, co wywołuje niechęć i ogranicza zaufanie do nich. Doszukują się podtekstów wymierzonych przeciwko nim w niewinnych uwagach na swój temat. Nie wiele potrzeba by zareagowali gniewem i agresją. Uporczywie chowają urazy i krytykę. Warto pamiętać, że osoby z zaburzeniem osobowości paranoidalnej rzadko bywają psychotyczni, przez większość czasu zachowują normalny kontakt z rzeczywistością. Przesadna podejrzliwość i brak zaufania do innych sprawia, że osoby te przeżywają spore trudności i przykrości w kontaktach międzyludzkich i pozostają w ciągłej czujności w oczekiwaniu na atak ze strony otoczenia.

Zalecam ci dłuższy odpoczynek od komputera i psychoterapię. Może nawet pobyt w sanatorium (powiedzmy w uzdrowisku Głuchołazy) : http://www.glucholazy.info/artykuly/tradycje-uzdrowiska-glucholazy.php
[/quote]
Własnie to widac, ze nadajesz z osrodka dla odpoczywających z takim schorzeniami. Pozostaje ci tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321904998' post='561065']
Z takim zakompleksionymi, niedowartościowanymi konfabulatorami - mitomanami miałem do czynienia. Dlatego bez wahania ropoznałem jednostkę chorobową u ciebie: http://psychoterapia...c-paranoidalna/

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 21 listopada 2011 o 20:49
[quote name='Marysieńka' timestamp='1321802978' post='560531']
Nie da sie zaprzeczyc, ze objawy twojej choroby sa ci najlepiej znane. W koncu na codzien z nią obcujesz. A do tego uwidacznia sie w twojej pisaninie. Co do tego nikt nie może miec zadnych wątpliwosci.
[/quote]

Z takim zakompleksionymi, niedowartościowanymi konfabulatorami - mitomanami miałem do czynienia. Dlatego bez wahania ropoznałem jednostkę chorobową u ciebie: http://psychoterapia...c-paranoidalna/

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że przypisują im celowe działanie. Nieustannie spodziewają się, iż zostaną oszukani, szukają dowodów na potwierdzenie swoich podejrzeń, nie przyjmując do wiadomości faktów zaprzeczających. Często dręczą ich wątpliwości dotyczące lojalności przyjaciół, co wywołuje niechęć i ogranicza zaufanie do nich. Doszukują się podtekstów wymierzonych przeciwko nim w niewinnych uwagach na swój temat. Nie wiele potrzeba by zareagowali gniewem i agresją. Uporczywie chowają urazy i krytykę. Warto pamiętać, że osoby z zaburzeniem osobowości paranoidalnej rzadko bywają psychotyczni, przez większość czasu zachowują normalny kontakt z rzeczywistością. Przesadna podejrzliwość i brak zaufania do innych sprawia, że osoby te przeżywają spore trudności i przykrości w kontaktach międzyludzkich i pozostają w ciągłej czujności w oczekiwaniu na atak ze strony otoczenia.

Zalecam ci dłuższy odpoczynek od komputera i psychoterapię. Może nawet pobyt w sanatorium (powiedzmy w uzdrowisku Głuchołazy) : http://www.glucholazy.info/artykuly/tradycje-uzdrowiska-glucholazy.php
[quote name='Marysieńka' timestamp='1321802978' post='560531']
Nie da sie zaprzeczyc, ze objawy twojej choroby sa ci najlepiej znane. W koncu na codzien z nią obcujesz. A do tego uwidacznia sie w twojej pisaninie. Co do tego nikt nie może miec zadnych wątpliwosci.
[/quote]

Z takim zakompleksionymi, niedowartościowanymi konfabulatorami - mitomanami miałem do czynienia. Dlatego bez wahania ropoznałem jednostkę chorobową u ciebie: http://psychoterapia...c-paranoidalna/

Osoby z para... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 20 listopada 2011 o 20:16
[quote name='Gość' timestamp='1321808940' post='560569']
No i właśnie potwierdziłaś...
[/quote]
Tak potwierdzam, że wychodzi na to, że masz problemy ze zrozumienem tego co czytasz.
Avatar
Gość / 20 listopada 2011 o 18:09
[quote name='Marysieńka' timestamp='1321802978' post='560531']
Nie da sie zaprzeczyc, ze objawy twojej choroby sa ci najlepiej znane. W koncu na codzien z nią obcujesz. A do tego uwidacznia sie w twojej pisaninie. Co do tego nikt nie może miec zadnych wątpliwosci.
[/quote]
No i właśnie potwierdziłaś...
Avatar
Marysieńka / 20 listopada 2011 o 16:29
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321384016' post='558661']
Charakterystyka zrytego łba z Piask:

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że przypisują im celowe działanie. Nieustannie spodziewają się, iż zostaną oszukani, szukają dowodów na potwierdzenie swoich podejrzeń, nie przyjmując do wiadomości faktów zaprzeczających. Często dręczą ich wątpliwości dotyczące lojalności przyjaciół, co wywołuje niechęć i ogranicza zaufanie do nich. Doszukują się podtekstów wymierzonych przeciwko nim w niewinnych uwagach na swój temat. Nie wiele potrzeba by zareagowali gniewem i agresją. Uporczywie chowają urazy i krytykę. Warto pamiętać, że osoby z zaburzeniem osobowości paranoidalnej rzadko bywają psychotyczni, przez większość czasu zachowują normalny kontakt z rzeczywistością. Przesadna podejrzliwość i brak zaufania do innych sprawia, że osoby te przeżywają spore trudności i przykrości w kontaktach międzyludzkich i pozostają w ciągłej czujności w oczekiwaniu na atak ze strony otoczenia.


[/quote]
Nie da sie zaprzeczyc, ze objawy twojej choroby sa ci najlepiej znane. W koncu na codzien z nią obcujesz. A do tego uwidacznia sie w twojej pisaninie. Co do tego nikt nie może miec zadnych wątpliwosci.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321384016' post='558661']
Charakterystyka zrytego łba z Piask:

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że przypisują im celowe działanie. Nieustannie spodziewają się, iż zostaną oszukani, szukają dowodów na potwierdzenie swoich podejrzeń, nie przyjmując do wiadomości... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 15 listopada 2011 o 20:06
[quote name='Marysieńka' timestamp='1321092473' post='557475']
Nie frustruj sie tak, gdyz skutkiem tego, twoje popisy przerastają cie intelektualnie, a i przy okazji stają sie jakby potwierdzeniem o braku porozumienia o jakim pisał hmmm. Wychodzi na to, że tak jak już wczesniej zauwazyłam (bo to chyba z nimi odbywały sie konsultacje dotyczące skweru, jesli nie śladów na takowe z mieszkancami), i co wyzwoliło w tobie podobne wzburzenie, że naszym władzom łatwiej przychodzi porozumieć się z wronami niż z ludzmi.
[/quote]

Charakterystyka zrytego łba z Piask:

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że przypisują im celowe działanie. Nieustannie spodziewają się, iż zostaną oszukani, szukają dowodów na potwierdzenie swoich podejrzeń, nie przyjmując do wiadomości faktów zaprzeczających. Często dręczą ich wątpliwości dotyczące lojalności przyjaciół, co wywołuje niechęć i ogranicza zaufanie do nich. Doszukują się podtekstów wymierzonych przeciwko nim w niewinnych uwagach na swój temat. Nie wiele potrzeba by zareagowali gniewem i agresją. Uporczywie chowają urazy i krytykę. Warto pamiętać, że osoby z zaburzeniem osobowości paranoidalnej rzadko bywają psychotyczni, przez większość czasu zachowują normalny kontakt z rzeczywistością. Przesadna podejrzliwość i brak zaufania do innych sprawia, że osoby te przeżywają spore trudności i przykrości w kontaktach międzyludzkich i pozostają w ciągłej czujności w oczekiwaniu na atak ze strony otoczenia.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1321092473' post='557475']
Nie frustruj sie tak, gdyz skutkiem tego, twoje popisy przerastają cie intelektualnie, a i przy okazji stają sie jakby potwierdzeniem o braku porozumienia o jakim pisał hmmm. Wychodzi na to, że tak jak już wczesniej zauwazyłam (bo to chyba z nimi odbywały sie konsultacje dotyczące skweru, jesli nie śladów na takowe z mieszkancami), i co wyzwoliło w tobie podobne wzburzenie, że naszym władzom łatwiej przychodzi porozumieć się z wronami niż z ludzmi.rozwiń
Avatar
Marysieńka / 12 listopada 2011 o 11:07
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321080816' post='557405']
A co cię to qurwa obchodzi, zryt łbie, czy stanął, czy nie do przetargu ? Poza tym: już wiesz (czy się już dowiedziałaś), gdzie znajduje się dzielnica zlokalizowana przy Dworcu PKP ??? I gdzie jest zlokalizowana ul. Kolejowa ? Byłby to znaczny postęp od czasu, gdy chciałaś konsultować zmanę nazwy skweru z wronami go zamieszkującymi ...
[/quote]
Nie frustruj sie tak, gdyz skutkiem tego, twoje popisy przerastają cie intelektualnie, a i przy okazji stają sie jakby potwierdzeniem o braku porozumienia o jakim pisał hmmm. Wychodzi na to, że tak jak już wczesniej zauwazyłam (bo to chyba z nimi odbywały sie konsultacje dotyczące skweru, jesli nie śladów na takowe z mieszkancami), i co wyzwoliło w tobie podobne wzburzenie, że naszym władzom łatwiej przychodzi porozumieć się z wronami niż z ludzmi.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321080816' post='557405']
A co cię to qurwa obchodzi, zryt łbie, czy stanął, czy nie do przetargu ? Poza tym: już wiesz (czy się już dowiedziałaś), gdzie znajduje się dzielnica zlokalizowana przy Dworcu PKP ??? I gdzie jest zlokalizowana ul. Kolejowa ? Byłby to znaczny postęp od czasu, gdy chciałaś konsultować zmanę nazwy skweru z wronami go zamieszkującymi ...
[/quote]
Nie frustruj sie tak, gdyz skutkiem tego, twoje popisy przerastają cie intelektualnie, a ... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 12 listopada 2011 o 07:53
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320936919' post='556840']
I że WOD-BUD nie stanął do przetargu.?
[/quote]

A co cię to qurwa obchodzi, zryt łbie, czy stanął, czy nie do przetargu ? Poza tym: już wiesz (czy się już dowiedziałaś), gdzie znajduje się dzielnica zlokalizowana przy Dworcu PKP ??? I gdzie jest zlokalizowana ul. Kolejowa ? Byłby to znaczny postęp od czasu, gdy chciałaś konsultować zmanę nazwy skweru z wronami go zamieszkującymi ...
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320936919' post='556840']
I że WOD-BUD nie stanął do przetargu.?
[/quote]

A co cię to qurwa obchodzi, zryt łbie, czy stanął, czy nie do przetargu ? Poza tym: już wiesz (czy się już dowiedziałaś), gdzie znajduje się dzielnica zlokalizowana przy Dworcu PKP ??? I gdzie jest zlokalizowana ul. Kolejowa ? Byłby to znaczny postęp od czasu, gdy chciałaś konsultować zmanę nazwy skweru z wronami go zamieszkującymi ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 listopada 2011 o 22:01
[quote name='hmmm' timestamp='1321026656' post='557194']
Fimy które mogłyby sie zająć tym są ,tylko porozumienia z władzą nie ma
[/quote]
A konkretniej.
Avatar
hmmm / 11 listopada 2011 o 16:50
Fimy które mogłyby sie zająć tym są ,tylko porozumienia z władzą nie ma
Avatar
Marysieńka / 22 listopada 2011 o 11:48
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321904998' post='561065']
Z takim zakompleksionymi, niedowartościowanymi konfabulatorami - mitomanami miałem do czynienia. Dlatego bez wahania ropoznałem jednostkę chorobową u ciebie: http://psychoterapia...c-paranoidalna/

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że przypisują im celowe działanie. Nieustannie spodziewają się, iż zostaną oszukani, szukają dowodów na potwierdzenie swoich podejrzeń, nie przyjmując do wiadomości faktów zaprzeczających. Często dręczą ich wątpliwości dotyczące lojalności przyjaciół, co wywołuje niechęć i ogranicza zaufanie do nich. Doszukują się podtekstów wymierzonych przeciwko nim w niewinnych uwagach na swój temat. Nie wiele potrzeba by zareagowali gniewem i agresją. Uporczywie chowają urazy i krytykę. Warto pamiętać, że osoby z zaburzeniem osobowości paranoidalnej rzadko bywają psychotyczni, przez większość czasu zachowują normalny kontakt z rzeczywistością. Przesadna podejrzliwość i brak zaufania do innych sprawia, że osoby te przeżywają spore trudności i przykrości w kontaktach międzyludzkich i pozostają w ciągłej czujności w oczekiwaniu na atak ze strony otoczenia.

Zalecam ci dłuższy odpoczynek od komputera i psychoterapię. Może nawet pobyt w sanatorium (powiedzmy w uzdrowisku Głuchołazy) : http://www.glucholazy.info/artykuly/tradycje-uzdrowiska-glucholazy.php
[/quote]
Własnie to widac, ze nadajesz z osrodka dla odpoczywających z takim schorzeniami. Pozostaje ci tylko życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321904998' post='561065']
Z takim zakompleksionymi, niedowartościowanymi konfabulatorami - mitomanami miałem do czynienia. Dlatego bez wahania ropoznałem jednostkę chorobową u ciebie: http://psychoterapia...c-paranoidalna/

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 21 listopada 2011 o 20:49
[quote name='Marysieńka' timestamp='1321802978' post='560531']
Nie da sie zaprzeczyc, ze objawy twojej choroby sa ci najlepiej znane. W koncu na codzien z nią obcujesz. A do tego uwidacznia sie w twojej pisaninie. Co do tego nikt nie może miec zadnych wątpliwosci.
[/quote]

Z takim zakompleksionymi, niedowartościowanymi konfabulatorami - mitomanami miałem do czynienia. Dlatego bez wahania ropoznałem jednostkę chorobową u ciebie: http://psychoterapia...c-paranoidalna/

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że przypisują im celowe działanie. Nieustannie spodziewają się, iż zostaną oszukani, szukają dowodów na potwierdzenie swoich podejrzeń, nie przyjmując do wiadomości faktów zaprzeczających. Często dręczą ich wątpliwości dotyczące lojalności przyjaciół, co wywołuje niechęć i ogranicza zaufanie do nich. Doszukują się podtekstów wymierzonych przeciwko nim w niewinnych uwagach na swój temat. Nie wiele potrzeba by zareagowali gniewem i agresją. Uporczywie chowają urazy i krytykę. Warto pamiętać, że osoby z zaburzeniem osobowości paranoidalnej rzadko bywają psychotyczni, przez większość czasu zachowują normalny kontakt z rzeczywistością. Przesadna podejrzliwość i brak zaufania do innych sprawia, że osoby te przeżywają spore trudności i przykrości w kontaktach międzyludzkich i pozostają w ciągłej czujności w oczekiwaniu na atak ze strony otoczenia.

Zalecam ci dłuższy odpoczynek od komputera i psychoterapię. Może nawet pobyt w sanatorium (powiedzmy w uzdrowisku Głuchołazy) : http://www.glucholazy.info/artykuly/tradycje-uzdrowiska-glucholazy.php
[quote name='Marysieńka' timestamp='1321802978' post='560531']
Nie da sie zaprzeczyc, ze objawy twojej choroby sa ci najlepiej znane. W koncu na codzien z nią obcujesz. A do tego uwidacznia sie w twojej pisaninie. Co do tego nikt nie może miec zadnych wątpliwosci.
[/quote]

Z takim zakompleksionymi, niedowartościowanymi konfabulatorami - mitomanami miałem do czynienia. Dlatego bez wahania ropoznałem jednostkę chorobową u ciebie: http://psychoterapia...c-paranoidalna/

Osoby z para... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 20 listopada 2011 o 20:16
[quote name='Gość' timestamp='1321808940' post='560569']
No i właśnie potwierdziłaś...
[/quote]
Tak potwierdzam, że wychodzi na to, że masz problemy ze zrozumienem tego co czytasz.
Avatar
Gość / 20 listopada 2011 o 18:09
[quote name='Marysieńka' timestamp='1321802978' post='560531']
Nie da sie zaprzeczyc, ze objawy twojej choroby sa ci najlepiej znane. W koncu na codzien z nią obcujesz. A do tego uwidacznia sie w twojej pisaninie. Co do tego nikt nie może miec zadnych wątpliwosci.
[/quote]
No i właśnie potwierdziłaś...
Avatar
Marysieńka / 20 listopada 2011 o 16:29
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321384016' post='558661']
Charakterystyka zrytego łba z Piask:

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że przypisują im celowe działanie. Nieustannie spodziewają się, iż zostaną oszukani, szukają dowodów na potwierdzenie swoich podejrzeń, nie przyjmując do wiadomości faktów zaprzeczających. Często dręczą ich wątpliwości dotyczące lojalności przyjaciół, co wywołuje niechęć i ogranicza zaufanie do nich. Doszukują się podtekstów wymierzonych przeciwko nim w niewinnych uwagach na swój temat. Nie wiele potrzeba by zareagowali gniewem i agresją. Uporczywie chowają urazy i krytykę. Warto pamiętać, że osoby z zaburzeniem osobowości paranoidalnej rzadko bywają psychotyczni, przez większość czasu zachowują normalny kontakt z rzeczywistością. Przesadna podejrzliwość i brak zaufania do innych sprawia, że osoby te przeżywają spore trudności i przykrości w kontaktach międzyludzkich i pozostają w ciągłej czujności w oczekiwaniu na atak ze strony otoczenia.


[/quote]
Nie da sie zaprzeczyc, ze objawy twojej choroby sa ci najlepiej znane. W koncu na codzien z nią obcujesz. A do tego uwidacznia sie w twojej pisaninie. Co do tego nikt nie może miec zadnych wątpliwosci.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321384016' post='558661']
Charakterystyka zrytego łba z Piask:

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że przypisują im celowe działanie. Nieustannie spodziewają się, iż zostaną oszukani, szukają dowodów na potwierdzenie swoich podejrzeń, nie przyjmując do wiadomości... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 15 listopada 2011 o 20:06
[quote name='Marysieńka' timestamp='1321092473' post='557475']
Nie frustruj sie tak, gdyz skutkiem tego, twoje popisy przerastają cie intelektualnie, a i przy okazji stają sie jakby potwierdzeniem o braku porozumienia o jakim pisał hmmm. Wychodzi na to, że tak jak już wczesniej zauwazyłam (bo to chyba z nimi odbywały sie konsultacje dotyczące skweru, jesli nie śladów na takowe z mieszkancami), i co wyzwoliło w tobie podobne wzburzenie, że naszym władzom łatwiej przychodzi porozumieć się z wronami niż z ludzmi.
[/quote]

Charakterystyka zrytego łba z Piask:

Osoby z paranoidalnym zaburzeniem osobowości przejawiają obsesyjną podejrzliwość i nieufność względem otoczenia. Często uważają się za niemal doskonałe, a winą za własne błędy i niepowodzenia obarczają innych, niekiedy do tego stopnia, że przypisują im celowe działanie. Nieustannie spodziewają się, iż zostaną oszukani, szukają dowodów na potwierdzenie swoich podejrzeń, nie przyjmując do wiadomości faktów zaprzeczających. Często dręczą ich wątpliwości dotyczące lojalności przyjaciół, co wywołuje niechęć i ogranicza zaufanie do nich. Doszukują się podtekstów wymierzonych przeciwko nim w niewinnych uwagach na swój temat. Nie wiele potrzeba by zareagowali gniewem i agresją. Uporczywie chowają urazy i krytykę. Warto pamiętać, że osoby z zaburzeniem osobowości paranoidalnej rzadko bywają psychotyczni, przez większość czasu zachowują normalny kontakt z rzeczywistością. Przesadna podejrzliwość i brak zaufania do innych sprawia, że osoby te przeżywają spore trudności i przykrości w kontaktach międzyludzkich i pozostają w ciągłej czujności w oczekiwaniu na atak ze strony otoczenia.

[quote name='Marysieńka' timestamp='1321092473' post='557475']
Nie frustruj sie tak, gdyz skutkiem tego, twoje popisy przerastają cie intelektualnie, a i przy okazji stają sie jakby potwierdzeniem o braku porozumienia o jakim pisał hmmm. Wychodzi na to, że tak jak już wczesniej zauwazyłam (bo to chyba z nimi odbywały sie konsultacje dotyczące skweru, jesli nie śladów na takowe z mieszkancami), i co wyzwoliło w tobie podobne wzburzenie, że naszym władzom łatwiej przychodzi porozumieć się z wronami niż z ludzmi.rozwiń
Avatar
Marysieńka / 12 listopada 2011 o 11:07
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321080816' post='557405']
A co cię to qurwa obchodzi, zryt łbie, czy stanął, czy nie do przetargu ? Poza tym: już wiesz (czy się już dowiedziałaś), gdzie znajduje się dzielnica zlokalizowana przy Dworcu PKP ??? I gdzie jest zlokalizowana ul. Kolejowa ? Byłby to znaczny postęp od czasu, gdy chciałaś konsultować zmanę nazwy skweru z wronami go zamieszkującymi ...
[/quote]
Nie frustruj sie tak, gdyz skutkiem tego, twoje popisy przerastają cie intelektualnie, a i przy okazji stają sie jakby potwierdzeniem o braku porozumienia o jakim pisał hmmm. Wychodzi na to, że tak jak już wczesniej zauwazyłam (bo to chyba z nimi odbywały sie konsultacje dotyczące skweru, jesli nie śladów na takowe z mieszkancami), i co wyzwoliło w tobie podobne wzburzenie, że naszym władzom łatwiej przychodzi porozumieć się z wronami niż z ludzmi.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1321080816' post='557405']
A co cię to qurwa obchodzi, zryt łbie, czy stanął, czy nie do przetargu ? Poza tym: już wiesz (czy się już dowiedziałaś), gdzie znajduje się dzielnica zlokalizowana przy Dworcu PKP ??? I gdzie jest zlokalizowana ul. Kolejowa ? Byłby to znaczny postęp od czasu, gdy chciałaś konsultować zmanę nazwy skweru z wronami go zamieszkującymi ...
[/quote]
Nie frustruj sie tak, gdyz skutkiem tego, twoje popisy przerastają cie intelektualnie, a ... rozwiń
Avatar
antymarysieńka / 12 listopada 2011 o 07:53
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320936919' post='556840']
I że WOD-BUD nie stanął do przetargu.?
[/quote]

A co cię to qurwa obchodzi, zryt łbie, czy stanął, czy nie do przetargu ? Poza tym: już wiesz (czy się już dowiedziałaś), gdzie znajduje się dzielnica zlokalizowana przy Dworcu PKP ??? I gdzie jest zlokalizowana ul. Kolejowa ? Byłby to znaczny postęp od czasu, gdy chciałaś konsultować zmanę nazwy skweru z wronami go zamieszkującymi ...
[quote name='Marysieńka' timestamp='1320936919' post='556840']
I że WOD-BUD nie stanął do przetargu.?
[/quote]

A co cię to qurwa obchodzi, zryt łbie, czy stanął, czy nie do przetargu ? Poza tym: już wiesz (czy się już dowiedziałaś), gdzie znajduje się dzielnica zlokalizowana przy Dworcu PKP ??? I gdzie jest zlokalizowana ul. Kolejowa ? Byłby to znaczny postęp od czasu, gdy chciałaś konsultować zmanę nazwy skweru z wronami go zamieszkującymi ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 listopada 2011 o 22:01
[quote name='hmmm' timestamp='1321026656' post='557194']
Fimy które mogłyby sie zająć tym są ,tylko porozumienia z władzą nie ma
[/quote]
A konkretniej.
Avatar
hmmm / 11 listopada 2011 o 16:50
Fimy które mogłyby sie zająć tym są ,tylko porozumienia z władzą nie ma
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 13:5 [RELACJA NA ŻYWO] 10 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 0 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 0 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 76 2

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 28 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 7

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 9 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!