niedziela, 24 września 2017 r.

Kraśnik

MOSiR w Kraśniku. Tomasz Rebizant pełni obowiązki dyrektora

Dodano: 1 września 2017, 16:42
Autor: aa

Tomasz Rebizant od dzisiaj pełni obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kraśniku. Dotychczasowy dyrektor tego ośrodka Grzegorz Mazurek wraz z końcem sierpnia przestał pełnić tę funkcję. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Tymczasem z dniem 1 września burmistrz Kraśnika powierzył pełnienie obowiązków dyrektora MOSiR w Kraśniku Tomaszowi Rebizantowi, który jest pracownikiem MOSiR. Rebizant będzie pełnić obowiązki dyrektora ośrodka do czasu wyłonienia dyrektora MOSiR w drodze konkursu.

– Konkurs nie został jeszcze rozpisany. Być może uda się to zrobić jeszcze we wrześniu – informuje Emilia Łukasik, p.o. rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Kraśniku. 

Tymczasem kraśnicki Urząd Miasta już wcześniej zapowiadał, że ze współpracy z byłym dyrektorem MOSiR nie kończy i że chce dalej z Mazurkiem współpracować. Burmistrz miasta rozmawiał z trenerem kraśnickich pływaków. Miała paść też propozycja. Czym te rozmowy się zakończyły?

– Nie chcę na ten temat rozmawiać – ucina Mazurek.

Tymczasem, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie Grzegorz Mazurek prawdopodobnie wróci do pracy w szkole.

Użytkownik niezarejestrowany
Wieloletni bywalec i przyjaciel tego miasta
Użytkownik niezarejestrowany
(10) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (8 września 2017 o 09:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Totalna opozycjonistko, poetko-wierszokletko rangi prowincjonalnej: słownik ortograficzny do opanowania, umiar i rozsądek i choć trochę pokory polecam.
Rozwiń
Wieloletni bywalec i przyjaciel tego miasta
Wieloletni bywalec i przyjaciel tego miasta (7 września 2017 o 22:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Do "władz" - reprezentow społeczności Kraśnika. Wybranych przez społeczność lokalna do reprezentowania ich interesów. Jak nisko można sie stoczyć , ile trzeba ignorancji i braku poczucia moralności. W jakim dalekim powtarzaniu trzeba mieć to miasto i mieszkańców , by podejmować takie decyzje. Pozbawieni kręgosłupa moralnego, są chyba decydenci tego miasteczka. Jeśli nie potrafią w interesie tego miasta pozbawić sie prywatnych ambicji. Jak dalece niekompetentni są to ludzie, ze nie wiedza co to jest promocja przez dobry wizerunek jego mieszkańców. Jak można być tak zaślepionym w głupocie i złych emocjach, ze niezauważa się , może niechęć sie zauważyć entuzjazmu ludzi bezgraniczne oddanych temu miastu i promujących to miasta w najbarsziej właściwy sposób. Czlowiek, który jest znany i doceniany przez przedstawicieli wszystkich Polskich województw i wybierany do władz Polskich Związków. Krzewiący idee olimpizmu, dzięki któremu Kraśnik wył słyszalny i widziany na arenach wielu kontynentów globu, u przedstawicieli decydentów tej miescinki odsuwany jest i pozbawiony możliwości tworzenia dobrej jakości i marki tego Miasta.... Grzegorz Mazurek To marka sama w sobie. Kraśnik to Mazurek . Mazurek To Kraśnik.   Decydentom.... Rozumu , Rozsądku , Rozwagi.  Mądrości, , Muzgu, Moralności.  Mieszkańcom, wyborcom: Dobrej pamięci i właściwych wyborów swoich reprezentantów, którzy potem nazywać sie każą : "WŁADZĄ"
Rozwiń
Gość
Gość (6 września 2017 o 19:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
masakra :( przecież to wiadomo że nikt godnie nie zastąpi p. Mazurka. Fakt może był niemiły na swój sposób ale nadawał się do tego. Ten głos przy prowadzeniu imprez sportowych :(:( ciekawe czy odbędą się imprezy mikołajkowe - z rodziną bardzo lubilismy chodzić na to, ale w tym roku to chyba nie będzie to sammo - o ile się odbędzie -=/ a nowy p.o dyrektor?? no kpina ze stołka ratowniczego na fotel dyrektora psim swądem??? przecież co taki ratownik może się znać ?? nawet tymczasowo =/
Rozwiń
Gość
Gość (5 września 2017 o 22:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zobaczcie jak "dyrektor tymczasowy" wyczyścił basen po UKP FALA nie ma nawet śladu,jak można zniszczyć pasje tak wielu młodych pływaków idących w ślady MISTRZYNI JUNIORÓW. Czy takie osiągnięcia mają iść w zapomnienie????
Rozwiń
Gość
Gość (4 września 2017 o 14:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Grzegorz Mazurek na burmistrza 2018 r.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (10)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!