wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Kraśnik

MOSiR w Kraśniku. Tomasz Rebizant pełni obowiązki dyrektora

Dodano: 1 września 2017, 16:42
Autor: aa

Tomasz Rebizant od dzisiaj pełni obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kraśniku. Dotychczasowy dyrektor tego ośrodka Grzegorz Mazurek wraz z końcem sierpnia przestał pełnić tę funkcję. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

Tymczasem z dniem 1 września burmistrz Kraśnika powierzył pełnienie obowiązków dyrektora MOSiR w Kraśniku Tomaszowi Rebizantowi, który jest pracownikiem MOSiR. Rebizant będzie pełnić obowiązki dyrektora ośrodka do czasu wyłonienia dyrektora MOSiR w drodze konkursu.

– Konkurs nie został jeszcze rozpisany. Być może uda się to zrobić jeszcze we wrześniu – informuje Emilia Łukasik, p.o. rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Kraśniku. 

Tymczasem kraśnicki Urząd Miasta już wcześniej zapowiadał, że ze współpracy z byłym dyrektorem MOSiR nie kończy i że chce dalej z Mazurkiem współpracować. Burmistrz miasta rozmawiał z trenerem kraśnickich pływaków. Miała paść też propozycja. Czym te rozmowy się zakończyły?

– Nie chcę na ten temat rozmawiać – ucina Mazurek.

Tymczasem, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie Grzegorz Mazurek prawdopodobnie wróci do pracy w szkole.

gość
Użytkownik niezarejestrowany
Wieloletni bywalec i przyjaciel tego miasta
(11) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

gość
gość (25 września 2017 o 14:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
No, nie! To co się dzieje w Kraśniku to zakrawa na idiotyzm. Jak można w taki sposób niszczyć czyjś dorobek i jeszcze oczekiwać dalszej współpracy? To są kpiny w żywe oczy. Kraśnik jest totalnie niszczony poprzez niewłaściwe decyzje dotyczące kadry kierowniczej w podległych jednostkach. CKiP, MOSIR i in. Awansowanie ratownika na p.o. dyrektora to nonsens nad nonsensy. Chyba, że człowiek ma brać pensję, a reszta się nie liczy, oraz być uległy obecnej władzy i czołobitny, więc ... A jeszcze pytanko do władz - ile to tak ma trwać? Na szczęście wybory już blisko.
Rozwiń
Gość
Gość (8 września 2017 o 09:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Totalna opozycjonistko, poetko-wierszokletko rangi prowincjonalnej: słownik ortograficzny do opanowania, umiar i rozsądek i choć trochę pokory polecam.
Rozwiń
Wieloletni bywalec i przyjaciel tego miasta
Wieloletni bywalec i przyjaciel tego miasta (7 września 2017 o 22:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Do "władz" - reprezentow społeczności Kraśnika. Wybranych przez społeczność lokalna do reprezentowania ich interesów. Jak nisko można sie stoczyć , ile trzeba ignorancji i braku poczucia moralności. W jakim dalekim powtarzaniu trzeba mieć to miasto i mieszkańców , by podejmować takie decyzje. Pozbawieni kręgosłupa moralnego, są chyba decydenci tego miasteczka. Jeśli nie potrafią w interesie tego miasta pozbawić sie prywatnych ambicji. Jak dalece niekompetentni są to ludzie, ze nie wiedza co to jest promocja przez dobry wizerunek jego mieszkańców. Jak można być tak zaślepionym w głupocie i złych emocjach, ze niezauważa się , może niechęć sie zauważyć entuzjazmu ludzi bezgraniczne oddanych temu miastu i promujących to miasta w najbarsziej właściwy sposób. Czlowiek, który jest znany i doceniany przez przedstawicieli wszystkich Polskich województw i wybierany do władz Polskich Związków. Krzewiący idee olimpizmu, dzięki któremu Kraśnik wył słyszalny i widziany na arenach wielu kontynentów globu, u przedstawicieli decydentów tej miescinki odsuwany jest i pozbawiony możliwości tworzenia dobrej jakości i marki tego Miasta.... Grzegorz Mazurek To marka sama w sobie. Kraśnik to Mazurek . Mazurek To Kraśnik.   Decydentom.... Rozumu , Rozsądku , Rozwagi.  Mądrości, , Muzgu, Moralności.  Mieszkańcom, wyborcom: Dobrej pamięci i właściwych wyborów swoich reprezentantów, którzy potem nazywać sie każą : "WŁADZĄ"
Rozwiń
Gość
Gość (6 września 2017 o 19:53) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
masakra :( przecież to wiadomo że nikt godnie nie zastąpi p. Mazurka. Fakt może był niemiły na swój sposób ale nadawał się do tego. Ten głos przy prowadzeniu imprez sportowych :(:( ciekawe czy odbędą się imprezy mikołajkowe - z rodziną bardzo lubilismy chodzić na to, ale w tym roku to chyba nie będzie to sammo - o ile się odbędzie -=/ a nowy p.o dyrektor?? no kpina ze stołka ratowniczego na fotel dyrektora psim swądem??? przecież co taki ratownik może się znać ?? nawet tymczasowo =/
Rozwiń
Gość
Gość (5 września 2017 o 22:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zobaczcie jak "dyrektor tymczasowy" wyczyścił basen po UKP FALA nie ma nawet śladu,jak można zniszczyć pasje tak wielu młodych pływaków idących w ślady MISTRZYNI JUNIORÓW. Czy takie osiągnięcia mają iść w zapomnienie????
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (11)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!