Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

1 września 2017 r.
16:42

MOSiR w Kraśniku. Tomasz Rebizant pełni obowiązki dyrektora

Autor: Zdjęcie autora aa
1 11 A A

Tomasz Rebizant od dzisiaj pełni obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kraśniku. Dotychczasowy dyrektor tego ośrodka Grzegorz Mazurek wraz z końcem sierpnia przestał pełnić tę funkcję. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Tymczasem z dniem 1 września burmistrz Kraśnika powierzył pełnienie obowiązków dyrektora MOSiR w Kraśniku Tomaszowi Rebizantowi, który jest pracownikiem MOSiR. Rebizant będzie pełnić obowiązki dyrektora ośrodka do czasu wyłonienia dyrektora MOSiR w drodze konkursu.

– Konkurs nie został jeszcze rozpisany. Być może uda się to zrobić jeszcze we wrześniu – informuje Emilia Łukasik, p.o. rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Kraśniku. 

Tymczasem kraśnicki Urząd Miasta już wcześniej zapowiadał, że ze współpracy z byłym dyrektorem MOSiR nie kończy i że chce dalej z Mazurkiem współpracować. Burmistrz miasta rozmawiał z trenerem kraśnickich pływaków. Miała paść też propozycja. Czym te rozmowy się zakończyły?

– Nie chcę na ten temat rozmawiać – ucina Mazurek.

Tymczasem, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie Grzegorz Mazurek prawdopodobnie wróci do pracy w szkole.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 25 września 2017 o 14:38
No, nie! To co się dzieje w Kraśniku to zakrawa na idiotyzm. Jak można w taki sposób niszczyć czyjś dorobek i jeszcze oczekiwać dalszej współpracy? To są kpiny w żywe oczy. Kraśnik jest totalnie niszczony poprzez niewłaściwe decyzje dotyczące kadry kierowniczej w podległych jednostkach. CKiP, MOSIR i in. Awansowanie ratownika na p.o. dyrektora to nonsens nad nonsensy. Chyba, że człowiek ma brać pensję, a reszta się nie liczy, oraz być uległy obecnej władzy i czołobitny, więc ... A jeszcze pytanko do władz - ile to tak ma trwać? Na szczęście wybory już blisko.
Avatar
Gość / 8 września 2017 o 09:43
Totalna opozycjonistko, poetko-wierszokletko rangi prowincjonalnej: słownik ortograficzny do opanowania, umiar i rozsądek i choć trochę pokory polecam.
Avatar
Wieloletni bywalec i przyjaciel tego miasta / 7 września 2017 o 22:30
Do "władz" - reprezentow społeczności Kraśnika. Wybranych przez społeczność lokalna do reprezentowania ich interesów. Jak nisko można sie stoczyć , ile trzeba ignorancji i braku poczucia moralności. W jakim dalekim powtarzaniu trzeba mieć to miasto i mieszkańców , by podejmować takie decyzje. Pozbawieni kręgosłupa moralnego, są chyba decydenci tego miasteczka. Jeśli nie potrafią w interesie tego miasta pozbawić sie prywatnych ambicji. Jak dalece niekompetentni są to ludzie, ze nie wiedza co to jest promocja przez dobry wizerunek jego mieszkańców. Jak można być tak zaślepionym w głupocie i złych emocjach, ze niezauważa się , może niechęć sie zauważyć entuzjazmu ludzi bezgraniczne oddanych temu miastu i promujących to miasta w najbarsziej właściwy sposób. Czlowiek, który jest znany i doceniany przez przedstawicieli wszystkich Polskich województw i wybierany do władz Polskich Związków. Krzewiący idee olimpizmu, dzięki któremu Kraśnik wył słyszalny i widziany na arenach wielu kontynentów globu, u przedstawicieli decydentów tej miescinki odsuwany jest i pozbawiony możliwości tworzenia dobrej jakości i marki tego Miasta.... Grzegorz Mazurek To marka sama w sobie. Kraśnik to Mazurek . Mazurek To Kraśnik.   Decydentom.... Rozumu , Rozsądku , Rozwagi.  Mądrości, , Muzgu, Moralności.  Mieszkańcom, wyborcom: Dobrej pamięci i właściwych wyborów swoich reprezentantów, którzy potem nazywać sie każą : "WŁADZĄ"
Do "władz" - reprezentow społeczności Kraśnika. Wybranych przez społeczność lokalna do reprezentowania ich interesów. Jak nisko można sie stoczyć , ile trzeba ignorancji i braku poczucia moralności. W jakim dalekim powtarzaniu trzeba mieć to miasto i mieszkańców , by podejmować takie decyzje. Pozbawieni kręgosłupa moralnego, są chyba decydenci tego miasteczka. Jeśli nie potrafią w interesie tego miasta pozbawić sie prywatnych ambicji. Jak dalece niekompetentni są to ludzie, ze nie wiedza co to jest promocja przez dobry wizerunek je... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 19:53
masakra :( przecież to wiadomo że nikt godnie nie zastąpi p. Mazurka. Fakt może był niemiły na swój sposób ale nadawał się do tego. Ten głos przy prowadzeniu imprez sportowych :(:( ciekawe czy odbędą się imprezy mikołajkowe - z rodziną bardzo lubilismy chodzić na to, ale w tym roku to chyba nie będzie to sammo - o ile się odbędzie -=/ a nowy p.o dyrektor?? no kpina ze stołka ratowniczego na fotel dyrektora psim swądem??? przecież co taki ratownik może się znać ?? nawet tymczasowo =/
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 22:52
Zobaczcie jak "dyrektor tymczasowy" wyczyścił basen po UKP FALA nie ma nawet śladu,jak można zniszczyć pasje tak wielu młodych pływaków idących w ślady MISTRZYNI JUNIORÓW. Czy takie osiągnięcia mają iść w zapomnienie????
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 14:38
Grzegorz Mazurek na burmistrza 2018 r.
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 09:49
O tym, żeby było gorzej marzą ci, którzy niczego nie potrafią, co dotychczas udowodnili. Pan Mazurek ma zasługi, których chyba nikt o zdrowych zmysłach nie neguje.
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 16:20
Pan Maurek da radę, mieszkańcy kraśnika też dadzą radę tylko bedzie coraz gorzej ?
Avatar
TAK / 2 września 2017 o 15:00
Co za durny tekst? O oc tej osobie chodzi? Trzeba było sie uczyć, a nie teraz narzekać, że ma się ciężką pracę... A tak z innej beczki. O ile jakieś zwolnienie nie ma znamiom czystki politycznej czy zemsty, robi się tak, że ustępujący dyrektor przekazuje obowiązki nowemu, pomija się osobę p.o., bo to niesie za sobą ryzyko. To logiczne, stary wtajemnicza nowego we wszystkie ważne rzeczy, po to, żeby nowy sprawniej wszedł w swoje zadania. Nie miejmy więc wątpliwości o co chodzi w tej sprawie, a pinokio niech sobie gada ustami rzecznikic co chce... Grzesiu, po pierwsze nigdy nie startowałeś w wyborach, a te są za rok i potrzebne jest było stanowisko dla kogoś z PiS kto wystartuje. Po drugie nie klękałeś przez fanatykami piłkmi nożnej, obgadywali cię po mieście, że jesteś zły, a nawet gorzej... Obok pinokia jest osoba, która dla piłki nożnej utopi każdą inną osobę w łyżeczce wody... I to tyle, dla jasności...
Co za durny tekst? O oc tej osobie chodzi? Trzeba było sie uczyć, a nie teraz narzekać, że ma się ciężką pracę... A tak z innej beczki. O ile jakieś zwolnienie nie ma znamiom czystki politycznej czy zemsty, robi się tak, że ustępujący dyrektor przekazuje obowiązki nowemu, pomija się osobę p.o., bo to niesie za sobą ryzyko. To logiczne, stary wtajemnicza nowego we wszystkie ważne rzeczy, po to, żeby nowy sprawniej wszedł w swoje zadania. Nie miejmy więc wątpliwości o co chodzi w tej sprawie, a pinokio niech sobie gada ustami rzecznikic co ch... rozwiń
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 21:41
undefined napisał:
MOŻE PAN MAZUREK POPRACOWAŁ BY NA PRODUKCJI ?. ZOBACZYŁ BY JAK WYGLĄDA CIĘŻKA PRACA ?.W SZKOŁACH MAJĄ ZWALNIAĆ NAUCZYCIELI.
 Hm ... id... Myślisz, że nie dałby rady?. Za to Ty jego napewno byś nie zastąpił(a)!.
Avatar
gość / 25 września 2017 o 14:38
No, nie! To co się dzieje w Kraśniku to zakrawa na idiotyzm. Jak można w taki sposób niszczyć czyjś dorobek i jeszcze oczekiwać dalszej współpracy? To są kpiny w żywe oczy. Kraśnik jest totalnie niszczony poprzez niewłaściwe decyzje dotyczące kadry kierowniczej w podległych jednostkach. CKiP, MOSIR i in. Awansowanie ratownika na p.o. dyrektora to nonsens nad nonsensy. Chyba, że człowiek ma brać pensję, a reszta się nie liczy, oraz być uległy obecnej władzy i czołobitny, więc ... A jeszcze pytanko do władz - ile to tak ma trwać? Na szczęście wybory już blisko.
Avatar
Gość / 8 września 2017 o 09:43
Totalna opozycjonistko, poetko-wierszokletko rangi prowincjonalnej: słownik ortograficzny do opanowania, umiar i rozsądek i choć trochę pokory polecam.
Avatar
Wieloletni bywalec i przyjaciel tego miasta / 7 września 2017 o 22:30
Do "władz" - reprezentow społeczności Kraśnika. Wybranych przez społeczność lokalna do reprezentowania ich interesów. Jak nisko można sie stoczyć , ile trzeba ignorancji i braku poczucia moralności. W jakim dalekim powtarzaniu trzeba mieć to miasto i mieszkańców , by podejmować takie decyzje. Pozbawieni kręgosłupa moralnego, są chyba decydenci tego miasteczka. Jeśli nie potrafią w interesie tego miasta pozbawić sie prywatnych ambicji. Jak dalece niekompetentni są to ludzie, ze nie wiedza co to jest promocja przez dobry wizerunek jego mieszkańców. Jak można być tak zaślepionym w głupocie i złych emocjach, ze niezauważa się , może niechęć sie zauważyć entuzjazmu ludzi bezgraniczne oddanych temu miastu i promujących to miasta w najbarsziej właściwy sposób. Czlowiek, który jest znany i doceniany przez przedstawicieli wszystkich Polskich województw i wybierany do władz Polskich Związków. Krzewiący idee olimpizmu, dzięki któremu Kraśnik wył słyszalny i widziany na arenach wielu kontynentów globu, u przedstawicieli decydentów tej miescinki odsuwany jest i pozbawiony możliwości tworzenia dobrej jakości i marki tego Miasta.... Grzegorz Mazurek To marka sama w sobie. Kraśnik to Mazurek . Mazurek To Kraśnik.   Decydentom.... Rozumu , Rozsądku , Rozwagi.  Mądrości, , Muzgu, Moralności.  Mieszkańcom, wyborcom: Dobrej pamięci i właściwych wyborów swoich reprezentantów, którzy potem nazywać sie każą : "WŁADZĄ"
Do "władz" - reprezentow społeczności Kraśnika. Wybranych przez społeczność lokalna do reprezentowania ich interesów. Jak nisko można sie stoczyć , ile trzeba ignorancji i braku poczucia moralności. W jakim dalekim powtarzaniu trzeba mieć to miasto i mieszkańców , by podejmować takie decyzje. Pozbawieni kręgosłupa moralnego, są chyba decydenci tego miasteczka. Jeśli nie potrafią w interesie tego miasta pozbawić sie prywatnych ambicji. Jak dalece niekompetentni są to ludzie, ze nie wiedza co to jest promocja przez dobry wizerunek je... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 19:53
masakra :( przecież to wiadomo że nikt godnie nie zastąpi p. Mazurka. Fakt może był niemiły na swój sposób ale nadawał się do tego. Ten głos przy prowadzeniu imprez sportowych :(:( ciekawe czy odbędą się imprezy mikołajkowe - z rodziną bardzo lubilismy chodzić na to, ale w tym roku to chyba nie będzie to sammo - o ile się odbędzie -=/ a nowy p.o dyrektor?? no kpina ze stołka ratowniczego na fotel dyrektora psim swądem??? przecież co taki ratownik może się znać ?? nawet tymczasowo =/
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 22:52
Zobaczcie jak "dyrektor tymczasowy" wyczyścił basen po UKP FALA nie ma nawet śladu,jak można zniszczyć pasje tak wielu młodych pływaków idących w ślady MISTRZYNI JUNIORÓW. Czy takie osiągnięcia mają iść w zapomnienie????
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 14:38
Grzegorz Mazurek na burmistrza 2018 r.
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 09:49
O tym, żeby było gorzej marzą ci, którzy niczego nie potrafią, co dotychczas udowodnili. Pan Mazurek ma zasługi, których chyba nikt o zdrowych zmysłach nie neguje.
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 16:20
Pan Maurek da radę, mieszkańcy kraśnika też dadzą radę tylko bedzie coraz gorzej ?
Avatar
TAK / 2 września 2017 o 15:00
Co za durny tekst? O oc tej osobie chodzi? Trzeba było sie uczyć, a nie teraz narzekać, że ma się ciężką pracę... A tak z innej beczki. O ile jakieś zwolnienie nie ma znamiom czystki politycznej czy zemsty, robi się tak, że ustępujący dyrektor przekazuje obowiązki nowemu, pomija się osobę p.o., bo to niesie za sobą ryzyko. To logiczne, stary wtajemnicza nowego we wszystkie ważne rzeczy, po to, żeby nowy sprawniej wszedł w swoje zadania. Nie miejmy więc wątpliwości o co chodzi w tej sprawie, a pinokio niech sobie gada ustami rzecznikic co chce... Grzesiu, po pierwsze nigdy nie startowałeś w wyborach, a te są za rok i potrzebne jest było stanowisko dla kogoś z PiS kto wystartuje. Po drugie nie klękałeś przez fanatykami piłkmi nożnej, obgadywali cię po mieście, że jesteś zły, a nawet gorzej... Obok pinokia jest osoba, która dla piłki nożnej utopi każdą inną osobę w łyżeczce wody... I to tyle, dla jasności...
Co za durny tekst? O oc tej osobie chodzi? Trzeba było sie uczyć, a nie teraz narzekać, że ma się ciężką pracę... A tak z innej beczki. O ile jakieś zwolnienie nie ma znamiom czystki politycznej czy zemsty, robi się tak, że ustępujący dyrektor przekazuje obowiązki nowemu, pomija się osobę p.o., bo to niesie za sobą ryzyko. To logiczne, stary wtajemnicza nowego we wszystkie ważne rzeczy, po to, żeby nowy sprawniej wszedł w swoje zadania. Nie miejmy więc wątpliwości o co chodzi w tej sprawie, a pinokio niech sobie gada ustami rzecznikic co ch... rozwiń
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 21:41
undefined napisał:
MOŻE PAN MAZUREK POPRACOWAŁ BY NA PRODUKCJI ?. ZOBACZYŁ BY JAK WYGLĄDA CIĘŻKA PRACA ?.W SZKOŁACH MAJĄ ZWALNIAĆ NAUCZYCIELI.
 Hm ... id... Myślisz, że nie dałby rady?. Za to Ty jego napewno byś nie zastąpił(a)!.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej
21 kwietnia 2018, 12:00

Wystawa "Mój Świat" w Galerii Krańcowej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Krańcowa (DDK Bronowice, ul. Krańcowa 106) zaprasza na wernisaż wystawy pokonkursowej XXIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Mój Świat. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 12.

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu
PROBLEM

Działkowicze wrócili nad jeziora, a śmieci do lasu 0 6

Gmina Ludwin Jak co roku, wrócił problem śmieci nad jeziorami. Nie wszyscy właściciele działek rekreacyjnych podpisali umowy na wywóz odpadów, więc śmieci wyrzucają do lasów i rowów.

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła

GKS Tychy – Górnik Łęczna 2:0. Rzut karny podciął im skrzydła 9 8

PIŁKARSKA NICE I LIGA Zespół trenera Bogusława Baniaka mimo dobrej gry i kilku dogodnych okazji do zdobycia bramki przegrał w Tychach z tamtejszym GKS. Katem „zielono-czarnych” okazał się Kamil Zapolnik, który zdobył obie bramki dla gospodarzy

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze

Przebudowa ważnego ronda stanęła pod znakiem zapytania. Poszło o pieniądze 23 18

Pod znakiem zapytania stanęła przebudowa ronda przy Gali wraz z mostem na ul. Fabrycznej. W piątek okazało się, że w miejskiej kasie jest za mało pieniędzy na tę inwestycję. Najtańsza firma zażyczyła sobie prawie dwa razy więcej pieniędzy, niż ma do wydania Ratusz

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony
KUCHNIA

Do menu wprowadza je coraz więcej restauracji. Modne makarony 7 0

Coraz więcej restauracji wprowadza makarony do menu. Na talerzach pojawiły się nowe, intrygujące gatunki. Od wspaniałego casarecce, przez rozkoszne pizzi po strozapretti

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć?

Program TV: Filmowy weekend 20 - 22 kwietnia. Co warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. Horrory, ciekawe dramaty, widowiskowe kino akcji, filmy familijne. W ten weekend każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ramówce naziemnych stacji telewizyjnych. Przedstawiamy subiektywny wybór kilku filmów, które warto zobaczyć w tych dniach w telewizji.

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej

Sprawdzili jakość paliw. Nie jest źle, ale może być lepiej 4 6

Inspekcja Handlowa zakwestionowała w ubiegłym roku 2,34 proc. skontrolowanych próbek paliw płynnych u wybranych losowo przedsiębiorców. To minimalnie mniej niż w 2016 r.

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend

Kolejna przysięga "terytorialsów" już w ten weekend 0 8

W najbliższą niedzielę 54 ochotników Wojsk Obrony Terytorialnej złoży uroczystą przysięgę w Biłgoraju. Będą służyć w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”