Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

4 grudnia 2017 r.
17:52

MPK Kraśnik bez prezesa. Zrezygnował z powodów osobistych

Autor: Zdjęcie autora (aa)
2 11 A A
Andrzej Kołodziejczyk kierował kraśnickim przedsiębiorstwem komunikacyjnym nieco ponad rok.
Andrzej Kołodziejczyk kierował kraśnickim przedsiębiorstwem komunikacyjnym nieco ponad rok. (fot. Urząd Miasta w Kraśniku/Archiwum)

Andrzej Kołodziejczyk nie jest już prezesem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Kraśniku. Z dniem 1 grudnia zrezygnował z pełnienia tej funkcji z powodów osobistych. Nowy prezes kraśnickiego MPK ma zostać powołany jeszcze w tym roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Andrzej Kołodziejczyk kierował kraśnickim przedsiębiorstwem komunikacyjnym nieco ponad rok – od października 2016 roku. Zastąpił na tym stanowisku prezesa Dariusza Liska, który został zastępcą burmistrza Kraśnika. Kołodziejczyk przeszedł do miejskiej spółki z Urzędu Miasta w Kraśniku, gdzie pełnił m.in. nadzór nad komunikacją miejską.

– Teraz wróciłem do pracy w urzędzie – mówi nam Kołodziejczyk.

Po rezygnacji Kołodziejczyka obowiązki prezesa pełni tymczasowo Grzegorz Stępień – członek Rady Nadzorczej MPK Kraśnik.

– Nowy prezes spółki zostanie powołany jeszcze w tym roku – zapowiada Emilia Łukasik, p.o. rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Kraśniku.

 

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aaa / 8 grudnia 2017 o 16:37
W tym Kraśniku to wszędzie p.o. P.o. rzecznika, p.o. prezesa MPK, p.o. prezesa MOSiR, p.o. kierownika wydziału...
Avatar
zadziwiony / 5 grudnia 2017 o 21:37
był wakat na kierownika w UM ? Przez tyle czasu ? I żadnego konkursu nie było ? Na urlopie był przez ten czas w UM ? Komuna wraca wielkimi susami
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 06:40
W takim świętym mieście zawierzonym maryjce, gdzie wycięto park by zrobić śnięte figurki ? Dziwna sprawa, na kilometr śmierdzi pisowską rozgrywką. oj gryzą się świnie przy korycie...
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 06:22
Jakoś dziwnie te powody zbiegły się w czasie z totalną krytyką kierowania firmą, jak miała dzień wcześniej na sesji. Jak za komuny, albo z powodu choroby odchodziło się albo powodów osobistych. A jakie to nowe zadania ma przed sobą urząd, że pan prezes do niego został ściagnięty? Mnie to pachnie kolesiostwem i dawanie pracy swoim. Słusznie ktoś tez napisał, że niektórzy w urzędzie to kawę piją i tylko siedzą na facebooku. Eh, Włodarczyk przechodzi do historii jako słabiutki, słabiutki burnistrz.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 00:00
Grąkowcowi sprawa się Łypła.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:13
żeby kogoś wyjeb... z pisss to trzeba w nim być
Avatar
memo / 4 grudnia 2017 o 21:13
dobrowolnie wrócił, nie wierzę, już było też wczesniej  "dobrowolnie" vice starosta wócił na swoje stanowisko, bo trzeba było komu innemu dać stołek   ...................................    ******dziennikwschodni.pl/lubartow/poszlo-o-stolek-wicestarosty,n,1000068038.html
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 20:56
Pewnie wyjeba... go z piSS i się sprawa rypła.
Avatar
obiektywny / 4 grudnia 2017 o 19:42
undefined napisał:
Jako prezes MPK miał pewnie sporo roboty czego nie można powiedzieć o pracownikach urzędów, leci od 7 do 3 i do domku a odpowiedzialność żadna..
Niezgodzę się z tobą, bo opisujesz pracę w Urzędzie jako niczym niezmąconą sielankę, a tak nie jest! Są oczywiście osoby, że szczytem ich zaangażowania w pracę jest przyjście do tej pracy i męka z facebookiem w smartfonie, ale zdecydowana większość to ludzie ciężko pracujący na swoje zazwyczaj niskie pensje!! Proszę, nie uogólniaj, bo krzywdzisz uczciwie pracujących!!
Niezgodzę się z tobą, bo opisujesz pracę w Urzędzie jako niczym niezmąconą sielankę, a tak nie jest! Są oczywiście osoby, że szczytem ich zaangażowania w pracę jest przyjście do tej pracy i męka z facebookiem w smartfonie, ale zdecydowana większość to ludzie ciężko pracujący na swoje zazwyczaj niskie pensje!! Proszę, nie uogólniaj, bo krzywdzisz uczciwie pracujących!! rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 18:52
Bidne to biurko prezesa. Ja jako kierownik miałem trzykrotnie większe i monitor miał miejsce. Ale nie miałem samochodzików jak ze "Zmienników" ;)
Avatar
aaa / 8 grudnia 2017 o 16:37
W tym Kraśniku to wszędzie p.o. P.o. rzecznika, p.o. prezesa MPK, p.o. prezesa MOSiR, p.o. kierownika wydziału...
Avatar
zadziwiony / 5 grudnia 2017 o 21:37
był wakat na kierownika w UM ? Przez tyle czasu ? I żadnego konkursu nie było ? Na urlopie był przez ten czas w UM ? Komuna wraca wielkimi susami
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 06:40
W takim świętym mieście zawierzonym maryjce, gdzie wycięto park by zrobić śnięte figurki ? Dziwna sprawa, na kilometr śmierdzi pisowską rozgrywką. oj gryzą się świnie przy korycie...
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 06:22
Jakoś dziwnie te powody zbiegły się w czasie z totalną krytyką kierowania firmą, jak miała dzień wcześniej na sesji. Jak za komuny, albo z powodu choroby odchodziło się albo powodów osobistych. A jakie to nowe zadania ma przed sobą urząd, że pan prezes do niego został ściagnięty? Mnie to pachnie kolesiostwem i dawanie pracy swoim. Słusznie ktoś tez napisał, że niektórzy w urzędzie to kawę piją i tylko siedzą na facebooku. Eh, Włodarczyk przechodzi do historii jako słabiutki, słabiutki burnistrz.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2017 o 00:00
Grąkowcowi sprawa się Łypła.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 21:13
żeby kogoś wyjeb... z pisss to trzeba w nim być
Avatar
memo / 4 grudnia 2017 o 21:13
dobrowolnie wrócił, nie wierzę, już było też wczesniej  "dobrowolnie" vice starosta wócił na swoje stanowisko, bo trzeba było komu innemu dać stołek   ...................................    ******dziennikwschodni.pl/lubartow/poszlo-o-stolek-wicestarosty,n,1000068038.html
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 20:56
Pewnie wyjeba... go z piSS i się sprawa rypła.
Avatar
obiektywny / 4 grudnia 2017 o 19:42
undefined napisał:
Jako prezes MPK miał pewnie sporo roboty czego nie można powiedzieć o pracownikach urzędów, leci od 7 do 3 i do domku a odpowiedzialność żadna..
Niezgodzę się z tobą, bo opisujesz pracę w Urzędzie jako niczym niezmąconą sielankę, a tak nie jest! Są oczywiście osoby, że szczytem ich zaangażowania w pracę jest przyjście do tej pracy i męka z facebookiem w smartfonie, ale zdecydowana większość to ludzie ciężko pracujący na swoje zazwyczaj niskie pensje!! Proszę, nie uogólniaj, bo krzywdzisz uczciwie pracujących!!
Niezgodzę się z tobą, bo opisujesz pracę w Urzędzie jako niczym niezmąconą sielankę, a tak nie jest! Są oczywiście osoby, że szczytem ich zaangażowania w pracę jest przyjście do tej pracy i męka z facebookiem w smartfonie, ale zdecydowana większość to ludzie ciężko pracujący na swoje zazwyczaj niskie pensje!! Proszę, nie uogólniaj, bo krzywdzisz uczciwie pracujących!! rozwiń
Avatar
Gość / 4 grudnia 2017 o 18:52
Bidne to biurko prezesa. Ja jako kierownik miałem trzykrotnie większe i monitor miał miejsce. Ale nie miałem samochodzików jak ze "Zmienników" ;)
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 0 0

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 0

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 1 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 25 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!