niedziela, 14 lutego 2016 r.

Kraśnik

Poznaliśmy "Kraśniczanina Roku”

Dodano: 12 listopada 2012, 20:41
Autor: (opr. aa)

Szczepan Ignaczyński, społecznik, rzeźbiarz i kolekcjoner został "Kraśniczaninem Roku” (UM Kraśnik)
Szczepan Ignaczyński, społecznik, rzeźbiarz i kolekcjoner został \"Kraśniczaninem Roku” (UM Kraśnik)

Szczepan Ignaczyński, społecznik, rzeźbiarz i kolekcjoner został "Kraśniczaninem Roku”. Tegorocznego laureata konkursu poznaliśmy podczas uroczystej gali z okazji Święta Niepodległości w Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku.

Honorowy tytuł "Kraśniczanin Roku” przyznawany jest od dziesięciu lat. Wyróżnienie otrzymuje osoba, która wyróżniła się szczególną aktywnością społeczną lub zawodową. Jak też swoją działalnością przyczyniła się do kształtowania pozytywnego wizerunku miasta. Tytuł nadawany jest każdego roku, a laureatem konkursu można zostać tylko raz na 10 lat. Kandydatów do tytułu zgłaszają osoby fizyczne i prawne, organizacje społeczne, stowarzyszenia i instytucje.

W tym roku, poza zwycięzcą konkursu nominacje otrzymali również ks. Wiesław Szewczuk, proboszcz parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Kraśniku, inicjator i koordynator budowy tutejszego kościoła, jak też Krzysztof Wiśliński. Jest to organizator Festiwalu Dziedzictwa Jana Pawła II, chórzysta zespołu kameralnego działającego przy kościele Ducha św. i członek lubelskiego Zespołu Wokalnego "Kairos”. Prezes zarządu Fundacji Dziedzictwa Jan Pawła II.
Czytaj więcej o:
Anty-Mary II
Marysieńka
mieszkanka
11 komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Anty-Mary II
Anty-Mary II (15 listopada 2012 o godzinie 18:53)
Mój prywatny typ na "Kraśniczankę roku" - Maryśka! Jej pokrętne wypowiedzi wprowadzają taki chaos, że czytające, i tak niewiele, szczurze pokolenie lemingów z powrotem ucieknie w najgłębsze dziury nieświadomości, stagnacji oraz błogiego zadowolenia z konsumpcji.
Wycofanym i bezmyślnym POkoleniem bedzie się dobrze sterowało i resetowało ewentualne wątpliwości i zaczątki buntu.
Marysieńka
Marysieńka (14 listopada 2012 o godzinie 08:52)
[quote name='mieszkanka' timestamp='1352843526' post='693052']
Co takiego społecznie zrobił ten kraśniczanin roku 2012?. Mieszkam na jego osiedlu niczego nie zauważyłam.
[/quote]
A co takiego pozostali zrobili społecznie?
mieszkanka
mieszkanka (13 listopada 2012 o godzinie 22:52)
Co takiego społecznie zrobił ten kraśniczanin roku 2012?. Mieszkam na jego osiedlu niczego nie zauważyłam.
obiektywny
obiektywny (13 listopada 2012 o godzinie 22:40)
MT odpowiadam ten ksiądz nie został "Krasniczynianem Roku" i pewnie tego tytułu nie pragnął dlaczego się go czepiasz. Wg Ciebie budowa i zbieranie jest takie łatwe to proponuję jutro zacznij zbierać na nowy ratusz dla burmistrza lub muzeum rzeźby i harcerstwa w Kraśniku i wybuduj społecznie za rok zostaniesz Ty. Tak wam ten nowy kościół w oczy kole.
MT
MT (13 listopada 2012 o godzinie 20:44)
No wielki mi kraśniczanić wybudować kościół za nie swoje pieniądze to każdy potrafi ale tutaj facet który jest rzeźbiarzem a przede wszystkim społecznik. Może niech ksiądz zrobi coś więcej niż postawi kościół to może dostanie tytuł.
Zobacz wszystkie komentarze (11)

Pozostałe informacje

Alarm 24

CENEO