Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

31 marca 2008 r.
17:39
Edytuj ten wpis

Nie oddamy targowiska!

Autor: Zdjęcie autora Fabian Plapis
0 24 A A

Handlujący na placu przy ulicy Balladyny w Kraśniku są oburzeni. Miasto
chce zlikwidować targ,

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
na którym pracują od lat i zrobić nowy, tuż obok marketów. - To nas zrujnuje - grzmią kupcy.

Podczas ostatniej sesji rady miasta wybuchła gorąca dyskusja po tym, jak zastępca burmistrza Jacek Dul przyznał, że miasto myśli o przeniesieniu targu. Miałby zostać usytuowany na terenie byłego dworca przy Fabryce Łożyska Tocznych, kilkaset metrów dalej od obecnego miejsca.

- To jest działka o powierzchni ponad 70 arów i w naszej ocenie nadaje się na tego typu działalność. W tej chwili przygotowujemy koncepcję jej zagospodarowania - zapowiada zastępca burmistrza Jacek Dul. - Teren targowiska zostałby ogrodzony. Pozostawilibyśmy jedynie pas jezdny za budynkiem handlowym, aby zapewnić dojazd do istniejących tam firm.

Plany miasta zdziwiły radnych opozycyjnego klubu PiS. - Ten teren jest zupełnie zatłoczony przez autobusy. Nie wiem jak to się ma do tej nowej koncepcji zorganizowania ruchu i handlu w tym miejscu. Nie widzę racjonalnego argumentu do przeniesienie targowiska - oburza się Kazimierz Choma, radny PiS.

Jeszcze bardziej zbulwersowani są tym pomysłem handlowcy. - Rok temu burmistrz obiecał, że pierwsi dowiemy się o ewentualnych planach dotyczących zmiany miejsca targowiska. Miał być remont i poprawa warunków pracy, a teraz znowu nas będą przenosić - oburza się pani Wanda z kiosku z papierosami.

- Nie damy się stąd nigdzie przenieść. Mieszkańcy są przyzwyczajeni do naszego targowiska. Poza tym kto przyjedzie w nowe miejsce, które będzie w okolicy kilku marketów? Ten pomysł nas zrujnuje - dodaje pani Krystyna ze stoiska z ubraniami.

Do sprawy wrócimy.

Tak było

Niemalże rok temu władze Kraśnika planowały przenieść targowisko na plac u zbiegu ulic Urzędowskiej i Słowackiego. W tym miejscu zazwyczaj rozstawia się cyrk lub wesołe miasteczko. Planowano wybudowanie dużej hali, w której kupcy mieliby porządne estetyczne boksy. Jednak handlujący na placu przy ulicy Balladyny nie zgodzili się na to. Miasto

przystało więc na ich propozycję modernizacji obecnej siedziby i poprawienia im warunków pracy. Modernizacja planowana była wraz z przebudową sąsiadującego z targowiskiem skrzyżowania Alei Niepodległości, Balladyny i Inwalidów Wojennych. Skrzyżowanie zaczęto już modernizować, powstanie tu bezkolizyjne rondo. Plac targowy pozostał nietknięty.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ble ble / 12 kwietnia 2008 o 18:28
Handlujący napisał:
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? jak ktoś nie wierzy można zobaczyć na własne oczy ślad po nim na krawężniku. A oto przykład z dzisiaj rana, moim zdaniem najlepszy: TIR dowożący towar do marketu Biedronka przejeżdżając przez "rondo" nie może się wyrobić, urywa zderzak, najeżdża na krawężnik i przechyla się do tego stopnia,że nie wiele brakowało do wywrotki wprost na chodnik. Więc teraz pomyślcie jeżeli kierowcy dużych samochodów nie będą mogli się tam wyrobić to efekt będzie taki że będą omijać rondo, a którędy?? Chyba łatwo się domyślić.

Zrobi się objazd, nawet wiem, którędy: przez Dzierzkowice Zastawie: pod domem burmistrza jest fajna, dobrze wyasfaltowana i mało uczęsczana droga. A i widoki jakie cudne...

Zrobi się objazd, nawet wiem, którędy: przez Dzierzkowice Zastawie: pod domem burmistrza jest fajna, dobrze wyasfaltowana i mało uczęsczana droga. A i widoki jakie cudne... rozwiń
Avatar
Handlujący / 12 kwietnia 2008 o 11:02
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? jak ktoś nie wierzy można zobaczyć na własne oczy ślad po nim na krawężniku. A oto przykład z dzisiaj rana, moim zdaniem najlepszy: TIR dowożący towar do marketu Biedronka przejeżdżając przez "rondo" nie może się wyrobić, urywa zderzak, najeżdża na krawężnik i przechyla się do tego stopnia,że nie wiele brakowało do wywrotki wprost na chodnik. Więc teraz pomyślcie jeżeli kierowcy dużych samochodów nie będą mogli się tam wyrobić to efekt będzie taki że będą omijać rondo, a którędy?? Chyba łatwo się domyślić.
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? j... rozwiń
Avatar
BBCCode / 12 kwietnia 2008 o 06:54
Mat napisał:
Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.

Człowieku, a nie pomyślałeś, że i czasy są inne niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu? Zapewniam Cię, że to co zrobił Czu to niewiele w porównaniu do tego co dzieje się w innych miastach zbliżonych potencjałem do Kraśnika.

Człowieku, a nie pomyślałeś, że i czasy są inne niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu? Zapewniam Cię, że to co zrobił Czu to niewiele w porównaniu do tego co dzieje się w innych miastach zbliżonych potencjałem do Kraśnika. rozwiń
Avatar
BBCode / 12 kwietnia 2008 o 06:41
Won z Balladyny!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
bee / 9 kwietnia 2008 o 18:08
No cóż, rozpoczęła się budowa kościoła. Targowiska tam nie będzie. I żadne zapewnienia P.Czubińskiego, że będą konsultacje społeczne tego nie zmieni. Już dawno "wódz" przesądził co zrobi z targowiskiem.
Avatar
okulista / 9 kwietnia 2008 o 07:24
Witaj Mat-ołku! Fajny wynalazek, te różowe okulary, no nie? Tak ładnie przez nie widać to, co kazali zobaczyć... A przy tym wcale nie trzeba używać rozumu... Uff! Niech żyje...!!!
Avatar
MAT II / 9 kwietnia 2008 o 07:19
Mat napisał:
Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.


O żadnym nie było też tylu artykułów w gazetach, z żadnym nie było też związanego skandalu obyczajowego.


O żadnym nie było też tylu artykułów w gazetach, z żadnym nie było też związanego skandalu obyczajowego. rozwiń
Avatar
Mat / 9 kwietnia 2008 o 00:28
Piotr Robert napisał:
A nasz burmistrz to jest wspaniały człowiek. Dba o kraśniczan, ciągle jeździ po kraju i Europie, żeby dla miasta załatwiać inwestorów...

Łubudubu, łubudubu, niech nam żyje prezes klubu, niech żyje nam.

To napisał Mat, urzędnik wydziału...

łubudubu, łubudubu...



Panowie, nie męczcie się, Bareja już o was nakręcił film!

Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.
niewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać. rozwiń
Avatar
Mat / 8 kwietnia 2008 o 21:49
Widzę, że jeden z panów ogranicza się tylko do obrażania i krytykowania innych (metody inteligentnego przywódcy Samoobrony)-gratulacje. Szkoda, że nie wie do czego służy forum. Na pewno nie do opluwania innych wyzwiskami. Człowieku, tobie nigdy nic nie spasuje. Chyba, że zajmiesz stanowisko Burmistrza. Na szczęście to mieszkańcy wybierają. Dodawaj opinie, nie obrażaj. Każdy może napisać co myśli. Szkoda, że nie ma referendum w sprawie targowiska. Sprawa byłaby jasna. Może to by oświeciło parę osób i CIEBIE.
Avatar
Marcin Anioł / 8 kwietnia 2008 o 14:26
DIABEŁ MARCIN napisał:
KRYTYKUJECIE LUDZIE NASZEGO BURMISTRZA. DOBRA JAKI JEST TAKI JEST. ALE TO PRZECIEŻ CZŁOWIEK I KAZDY NIERAZ ROBI BŁĘDY. PRZYPOMNIJCIE SOBIE KRAŚNIK PRZED JEGO "WŁADZĄ". ŻENADA I HUJNIA POSPOLITA. PRZYNAJMNIEJ DOPROWADZIŁ TO MIASTO DO WYGLĄDU CHODZ I TAK JESZCZE DUŻO TU BRAKUJE. STADION WYREMONTOWANY. W WIEKSZOSCI KOSTKA BRUKOWA, BASEN, ZALEW, SWIATŁA LAS PALMAS DLATEGO JA OSOBISCIE JESTEM ZA JAK NAJWIEKSZA LICZBA INWESTYCJI DLATEGO BUDOWE RONDA POPIERAM JAK I PRZENIESIENIE TEGO SMIESZNEGO TARGU BO PO UKONCZENIU PRAC NAD PRZEBUDOWA BEDZIE TO SMIETNISKO ABY SZPECIŁO. A TAK NA BOKU TO JEZELI TARGUJACYM PRZESZKADZA ZE BEDA POMIEDZY MARKETAMI TO NIECH RUSZA TE BURACZANE GŁOWY I ZOBACZA POMIEDZY CZYM TERAZ HANDLUJA Z JEDNEJ BIEDRONKA I DYSKONT W DRUGIEJ LIDL NIEDALEKO HURTOWNIA OWOCÓW I WARZYW I JAKOS IM IDZIE TO DLACZEGO TAM MIELIBY MIEC STRATY LUDZIE WYCHODZA Z FABRYKI PO DRODZE ZROBILI BY ZAKUPY I NARKA



łubudubu, łubudubu



łubudubu, łubudubu rozwiń
Avatar
ble ble / 12 kwietnia 2008 o 18:28
Handlujący napisał:
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? jak ktoś nie wierzy można zobaczyć na własne oczy ślad po nim na krawężniku. A oto przykład z dzisiaj rana, moim zdaniem najlepszy: TIR dowożący towar do marketu Biedronka przejeżdżając przez "rondo" nie może się wyrobić, urywa zderzak, najeżdża na krawężnik i przechyla się do tego stopnia,że nie wiele brakowało do wywrotki wprost na chodnik. Więc teraz pomyślcie jeżeli kierowcy dużych samochodów nie będą mogli się tam wyrobić to efekt będzie taki że będą omijać rondo, a którędy?? Chyba łatwo się domyślić.

Zrobi się objazd, nawet wiem, którędy: przez Dzierzkowice Zastawie: pod domem burmistrza jest fajna, dobrze wyasfaltowana i mało uczęsczana droga. A i widoki jakie cudne...

Zrobi się objazd, nawet wiem, którędy: przez Dzierzkowice Zastawie: pod domem burmistrza jest fajna, dobrze wyasfaltowana i mało uczęsczana droga. A i widoki jakie cudne... rozwiń
Avatar
Handlujący / 12 kwietnia 2008 o 11:02
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? jak ktoś nie wierzy można zobaczyć na własne oczy ślad po nim na krawężniku. A oto przykład z dzisiaj rana, moim zdaniem najlepszy: TIR dowożący towar do marketu Biedronka przejeżdżając przez "rondo" nie może się wyrobić, urywa zderzak, najeżdża na krawężnik i przechyla się do tego stopnia,że nie wiele brakowało do wywrotki wprost na chodnik. Więc teraz pomyślcie jeżeli kierowcy dużych samochodów nie będą mogli się tam wyrobić to efekt będzie taki że będą omijać rondo, a którędy?? Chyba łatwo się domyślić.
Mieszkam w kraśniku od urodzenia, i powiem tylko tyle, ze pomysł z tym rondem jest za przeproszeniem do Dupy!!!. Moim zdaniem zamiast przebudowywać Niepodległości koło Lidl-a powinno się wreszcie zająć skrzyżowaniem koło CPN-u. Chyba tam bardziej potrzebna jest przebudowa. A skoro zaplanowana została przebudowa w tym miejscu to pasowało by zrobić to tak aby rondo nie utrudniało ruchu, ale niestety jest inaczej. Przykłady ? : Kto widział wczoraj zakleszczonego na rądzie TIR-a, albo autobus MPK, który niestety się nie zmieścił ?? j... rozwiń
Avatar
BBCCode / 12 kwietnia 2008 o 06:54
Mat napisał:
Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.

Człowieku, a nie pomyślałeś, że i czasy są inne niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu? Zapewniam Cię, że to co zrobił Czu to niewiele w porównaniu do tego co dzieje się w innych miastach zbliżonych potencjałem do Kraśnika.

Człowieku, a nie pomyślałeś, że i czasy są inne niż jeszcze kilka, kilkanaście lat temu? Zapewniam Cię, że to co zrobił Czu to niewiele w porównaniu do tego co dzieje się w innych miastach zbliżonych potencjałem do Kraśnika. rozwiń
Avatar
BBCode / 12 kwietnia 2008 o 06:41
Won z Balladyny!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
bee / 9 kwietnia 2008 o 18:08
No cóż, rozpoczęła się budowa kościoła. Targowiska tam nie będzie. I żadne zapewnienia P.Czubińskiego, że będą konsultacje społeczne tego nie zmieni. Już dawno "wódz" przesądził co zrobi z targowiskiem.
Avatar
okulista / 9 kwietnia 2008 o 07:24
Witaj Mat-ołku! Fajny wynalazek, te różowe okulary, no nie? Tak ładnie przez nie widać to, co kazali zobaczyć... A przy tym wcale nie trzeba używać rozumu... Uff! Niech żyje...!!!
Avatar
MAT II / 9 kwietnia 2008 o 07:19
Mat napisał:
Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.


O żadnym nie było też tylu artykułów w gazetach, z żadnym nie było też związanego skandalu obyczajowego.


O żadnym nie było też tylu artykułów w gazetach, z żadnym nie było też związanego skandalu obyczajowego. rozwiń
Avatar
Mat / 9 kwietnia 2008 o 00:28
Piotr Robert napisał:
A nasz burmistrz to jest wspaniały człowiek. Dba o kraśniczan, ciągle jeździ po kraju i Europie, żeby dla miasta załatwiać inwestorów...

Łubudubu, łubudubu, niech nam żyje prezes klubu, niech żyje nam.

To napisał Mat, urzędnik wydziału...

łubudubu, łubudubu...



Panowie, nie męczcie się, Bareja już o was nakręcił film!

Naucz się czytać, bo nic takiego nie napisałem i nie obrażaj mnie. Zabłysnąłeś kiedyś, jak Wiśniewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać.
niewski z Ich Troje. Ludzie mają dosyć Twoich opinii. Daj na wstrzymanie. W historii Kraśnika nie było i nie będzie Burmistrza, który tyle dla miasta zrobił i to jest fakt, chyba ,że to wyburzysz. Kraśniczanie, którzy byli za granicami i wrócili po paru latach widzą diametralną zmianę. Reszta mieszkańców na bieżąco uczestniczy w modernizacji miasta. I tak trzymać. rozwiń
Avatar
Mat / 8 kwietnia 2008 o 21:49
Widzę, że jeden z panów ogranicza się tylko do obrażania i krytykowania innych (metody inteligentnego przywódcy Samoobrony)-gratulacje. Szkoda, że nie wie do czego służy forum. Na pewno nie do opluwania innych wyzwiskami. Człowieku, tobie nigdy nic nie spasuje. Chyba, że zajmiesz stanowisko Burmistrza. Na szczęście to mieszkańcy wybierają. Dodawaj opinie, nie obrażaj. Każdy może napisać co myśli. Szkoda, że nie ma referendum w sprawie targowiska. Sprawa byłaby jasna. Może to by oświeciło parę osób i CIEBIE.
Avatar
Marcin Anioł / 8 kwietnia 2008 o 14:26
DIABEŁ MARCIN napisał:
KRYTYKUJECIE LUDZIE NASZEGO BURMISTRZA. DOBRA JAKI JEST TAKI JEST. ALE TO PRZECIEŻ CZŁOWIEK I KAZDY NIERAZ ROBI BŁĘDY. PRZYPOMNIJCIE SOBIE KRAŚNIK PRZED JEGO "WŁADZĄ". ŻENADA I HUJNIA POSPOLITA. PRZYNAJMNIEJ DOPROWADZIŁ TO MIASTO DO WYGLĄDU CHODZ I TAK JESZCZE DUŻO TU BRAKUJE. STADION WYREMONTOWANY. W WIEKSZOSCI KOSTKA BRUKOWA, BASEN, ZALEW, SWIATŁA LAS PALMAS DLATEGO JA OSOBISCIE JESTEM ZA JAK NAJWIEKSZA LICZBA INWESTYCJI DLATEGO BUDOWE RONDA POPIERAM JAK I PRZENIESIENIE TEGO SMIESZNEGO TARGU BO PO UKONCZENIU PRAC NAD PRZEBUDOWA BEDZIE TO SMIETNISKO ABY SZPECIŁO. A TAK NA BOKU TO JEZELI TARGUJACYM PRZESZKADZA ZE BEDA POMIEDZY MARKETAMI TO NIECH RUSZA TE BURACZANE GŁOWY I ZOBACZA POMIEDZY CZYM TERAZ HANDLUJA Z JEDNEJ BIEDRONKA I DYSKONT W DRUGIEJ LIDL NIEDALEKO HURTOWNIA OWOCÓW I WARZYW I JAKOS IM IDZIE TO DLACZEGO TAM MIELIBY MIEC STRATY LUDZIE WYCHODZA Z FABRYKI PO DRODZE ZROBILI BY ZAKUPY I NARKA



łubudubu, łubudubu



łubudubu, łubudubu rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 16

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!