wtorek, 20 lutego 2018 r.

Kraśnik

Nowy asystent burmistrza Kraśnika. Robi notatki i reprezentuje

  Edytuj ten wpis
Autor: (aa)

Burmistrz Kraśnika Mirosław Włodarczyk (na zdjęciu) ma nowego asystenta (Jacek Świerczyński)
Burmistrz Kraśnika Mirosław Włodarczyk (na zdjęciu) ma nowego asystenta (Jacek Świerczyński)

Burmistrz Kraśnika ma nowego asystenta. Nazywa się Paweł Bańka i ma m.in. reprezentować burmistrza na różnego rodzaju uroczystościach. Wynagrodzenie: 2,5 tys. zł brutto.

– Pan Paweł jest kraśniczaninem – mówi Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika. – Jest to młody człowiek, ułożony, wykształcony i inteligentny. Jest zatrudniony na umowę o pracę, na razie na czas określony. Na próbę. Pracuje w urzędzie od tygodnia. Będzie zarabiać 2,5 tys. zł brutto.

Asystent burmistrza jest odpowiedzialny m.in. za prowadzenie kalendarza burmistrza. – Pomaga mi w sprawach organizacyjnych – tłumaczy Włodarczyk. – Mam ogrom pracy, nawet, kiedy posiłkuję się swoimi zastępcami w tym wszystkim musi mi ktoś pomóc. Pan Paweł reprezentuje mnie na różnego rodzaju uroczystościach i posiedzeniach, z których robi mi notatki.

Decyzję burmistrza krytykuje radni z opozycji m.in. Tadeusz Bartoś. – To, co w takim razie jest rzecznik prasowy, po co sekretarz miasta? – pyta radny Bartoś.

Wtóruje mu radny Krzysztof Latosiewicz. – W Urzędzie Miasta pracują przecież chyba trzy sekretarki? – dziwi się decyzji burmistrza radny Latosiewicz. – Kraśnik nie jest tak dużym miastem jak Lublin. Dla mnie decyzja jest nieuzasadniona.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Mały Wacek
Mały Wacek
Duży Wacek
(79) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Mały Wacek
Mały Wacek (10 listopada 2012 o 20:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Gość' timestamp='1352560769' post='691886']
Fiona jako asystentka burmistrza! To jest naprawdę bardzo dobry pomysł, ponieaważ:
- skończyły się kobicie apanaże za udostępnienie facjaty do roli ogrzycy, więc jest w potrzebie i dlatego taka rozgoryczona, że non stop głupoty na forum wygaduje; ale na wszelki wypadek, gdyby jeszcze jakaś wytwórnia filmowa zechciała zrobić z tego urzytek, Fiona profilaktycznie usunęła swój wizerunek z Fotosika, żeby nie było za darmo;
- gdyby została zatrudniona na w/w stanowisku, wtedy burmistrz byłby poza wszelkim podejrzeniem, że zatrudnia po znajomości młode blondynki, bo Fiona ani młoda, ani blondynka;
- imponujące spektrum dziedzin, na których Fiona zna się najlepiej na świecie, wyraźnie by podniósł prestiż urzędu burmistrza i miasta, a tym samym, Kraśnik zyskał by sławę, o jakiej inne miasta mogą tylko pomarzyć;
- następny krok, to likwiadacja zbędnych w tym przypadku etatów działu promocji miasta oraz rzecznika prasowego w urzędzie miasta, co przekłada się bezpośrednio na zapowiedziane oszczędności;
- język, jakim posługuje się Fiona jest tak niezrozumiały, niekonkretny, bełkotliwy i pozbawiony treści, jakby Fiona skończyła politologię z doktoratem conajmniej. No, tylko nie wiadomo, co skończył obecny jeszcze asystent? Ale może on lepiej posługuje się polszczyzną niż Fiona? Na razie trudno to stwierdzić, ale z pewnością Fionie nikt nie dorówna!
[/quote]Fiona, pokaż się będę po dużej ilości a poza tym wcześnie robi sie ciemno!
Rozwiń
Mały Wacek
Mały Wacek (10 listopada 2012 o 20:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zaczynam podejrzewać, że niektórzy krzykacze są na jakimś procencie od ilości postów oczerniających aktualnego burmistrza. Trzeba dorobić do renty i zająć czymś puste życie.
Rozwiń
Duży Wacek
Duży Wacek (10 listopada 2012 o 20:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czy oni mają tych asystentów lub asystentki tylko do robienia loda ??????
Rozwiń
Mały Wacek
Mały Wacek (10 listopada 2012 o 20:20) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Fiona, tęsknisz za Piotrem Cz. i jego rządami - to sobie obejrz zdjęcie z paskiem na oczach.
Rozwiń
Marysieńka
Marysieńka (10 listopada 2012 o 20:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
[quote name='Gość' timestamp='1352573880' post='691988']
Nie ! Byloby normalnie i rodzina na rowni z obcymi moglaby sie starac o pracę. Ulgi w podatkach, "male"Zusy dla rozpoczynajacych dzialalność, ulgi przy zatrudnianiu pracownikow. W skali całego kraju to szansa na zmniejszenie bezrobocia.
[/quote]
Populistycznymi hasłami to se można rzucac, i w sumie słyszymy je juz od 20 lat. i w realu jest tak, ze hasełka, obietnice swoją drogą, a praktyką swoją, co w przypadku z pracą udowodnił już to nasz pisowski włodarz.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (79)

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!