Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

3 grudnia 2015 r.
10:09

Obroki. Wypadek na drodze nr 19

Autor: Zdjęcie autora pab
0 8 A A

Do wypadku doszło ok. godz. 9.30 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Obroki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały ranne.

Z powodu wypadku droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana. Policja kieruje na objazdy jadących: od strony Kraśnika przez Wilkołaz, Zakrzówek, Strzyżewice do Lublina, a od strony Lublina przez Bełżyce, Borzechów w kierunku Kraśnika.

Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.30.

Czytaj więcej o:

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 18:53
Przecierz pomiar najlepiej prowadzi się zza krzaka, a tam wszystko widać więc zarobku nie ma. " CZŁOWIEKU, IDŹ DO SZKOŁY. NAUCZ SIĘ POLSKIEGO JĘZYKA. HAHAHAAAAAAAA......
Avatar
LLL / 3 grudnia 2015 o 18:50

Moze moze moze  ...   za duzo  tego  morza  .  Akurat  lkr-owcy  dobrze  znaja  te  droge  i  raczej  uwazaja  .  Jezdze  ta  droga   nieraz  i  kilka  razy  dziennie   i  z tego  co  obserwuje  to  najwiecej  asow   prostej  grzeje  tam  na  nie  lubelskich  blachach  . 

Czyli to nie był LKRowiec?Jesteś przekonany?

Czyli to nie był LKRowiec?Jesteś przekonany?

rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 16:05
miszczów prostej tu nie brakuje szczególnie tu na trasie lublin-kraśnik szczególnie od Wilkołaza do ów pechowego pagórka w Obrokach...potem odcinek od pagórka do zakrętu w tym lasku...i najdłuższa prosta od zakrętu aż do remizy w sobieszczanach...bardzo często można tu zaobserwować wyprzedzanie kolumny samochodów z naprawdę ogromnymi prędkościami...ja się nie dziwię że cytryna (stojąca czy jadąca - nie wiadomo) na lewoskręcie została strzelona przez to czerwone misipisi...tam nikt nie patrzy czy skrzyżowanie czy pagórek że podwójna ciągła...
Avatar
xiondz roman / 3 grudnia 2015 o 13:57

Obroki. Wypadek na drodze nr 19 Znowu wypadek w Obrokach i może znowu ksiądz?A może to LKRowiec spowodował wypadek.Wszystko możliwe

Moze moze moze  ...   za duzo  tego  morza  .  Akurat  lkr-owcy  dobrze  znaja  te  droge  i  raczej  uwazaja  .  Jezdze  ta  droga   nieraz  i  kilka  razy  dziennie   i  z tego  co  obserwuje  to  najwiecej  asow   prostej  grzeje  tam  na  nie  lubelskich  blachach  . 

Moze moze moze  ...   za duzo  tego  morza  .  Akurat  lkr-owcy  dobrze  znaja  te  droge  i  raczej  uwazaja  .  Jezdze  ta  droga   nieraz  i  kilka  razy  dziennie   i  z tego  co  obserwuje  to  najwiecej  asow   prostej  grzeje  tam  na  nie  lubelskich  blachach  . 

rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 12:43
Obroki. Wypadek na drodze nr 19 Znowu wypadek w Obrokach i może znowu ksiądz?A może to LKRowiec spowodował wypadek.Wszystko możliwe
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 12:25
Poszukuję osób poszkodowanych z tego wypadku, proszę o kontakt compensation@wp.pl
Avatar
kkk / 3 grudnia 2015 o 12:17

Przecierz pomiar najlepiej prowadzi się zza krzaka, a tam wszystko widać więc zarobku nie ma.

Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 10:44
standard akurat mieszkam niedaleko i w tym miejscu ludzie jeżdżą jak idioci...bo długa prosta...wyprzedzają na chama na skrzyżowaniach jak i na wzniesieniach...na podwójnej ciągłej...nawet są takie sytuacje że stoi się na skręcie w lewo a tu z naprzeciwka wyjeżdża Ci na czołowe...lub wyprzedzają z lewej...nie raz trzeba łapać pobocze by ratować własne życie...myślę że taki odcinkowy pomiar prędkości by się tu przydał jak cholera...
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 18:53
Przecierz pomiar najlepiej prowadzi się zza krzaka, a tam wszystko widać więc zarobku nie ma. " CZŁOWIEKU, IDŹ DO SZKOŁY. NAUCZ SIĘ POLSKIEGO JĘZYKA. HAHAHAAAAAAAA......
Avatar
LLL / 3 grudnia 2015 o 18:50

Moze moze moze  ...   za duzo  tego  morza  .  Akurat  lkr-owcy  dobrze  znaja  te  droge  i  raczej  uwazaja  .  Jezdze  ta  droga   nieraz  i  kilka  razy  dziennie   i  z tego  co  obserwuje  to  najwiecej  asow   prostej  grzeje  tam  na  nie  lubelskich  blachach  . 

Czyli to nie był LKRowiec?Jesteś przekonany?

Czyli to nie był LKRowiec?Jesteś przekonany?

rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 16:05
miszczów prostej tu nie brakuje szczególnie tu na trasie lublin-kraśnik szczególnie od Wilkołaza do ów pechowego pagórka w Obrokach...potem odcinek od pagórka do zakrętu w tym lasku...i najdłuższa prosta od zakrętu aż do remizy w sobieszczanach...bardzo często można tu zaobserwować wyprzedzanie kolumny samochodów z naprawdę ogromnymi prędkościami...ja się nie dziwię że cytryna (stojąca czy jadąca - nie wiadomo) na lewoskręcie została strzelona przez to czerwone misipisi...tam nikt nie patrzy czy skrzyżowanie czy pagórek że podwójna ciągła...
Avatar
xiondz roman / 3 grudnia 2015 o 13:57

Obroki. Wypadek na drodze nr 19 Znowu wypadek w Obrokach i może znowu ksiądz?A może to LKRowiec spowodował wypadek.Wszystko możliwe

Moze moze moze  ...   za duzo  tego  morza  .  Akurat  lkr-owcy  dobrze  znaja  te  droge  i  raczej  uwazaja  .  Jezdze  ta  droga   nieraz  i  kilka  razy  dziennie   i  z tego  co  obserwuje  to  najwiecej  asow   prostej  grzeje  tam  na  nie  lubelskich  blachach  . 

Moze moze moze  ...   za duzo  tego  morza  .  Akurat  lkr-owcy  dobrze  znaja  te  droge  i  raczej  uwazaja  .  Jezdze  ta  droga   nieraz  i  kilka  razy  dziennie   i  z tego  co  obserwuje  to  najwiecej  asow   prostej  grzeje  tam  na  nie  lubelskich  blachach  . 

rozwiń
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 12:43
Obroki. Wypadek na drodze nr 19 Znowu wypadek w Obrokach i może znowu ksiądz?A może to LKRowiec spowodował wypadek.Wszystko możliwe
Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 12:25
Poszukuję osób poszkodowanych z tego wypadku, proszę o kontakt compensation@wp.pl
Avatar
kkk / 3 grudnia 2015 o 12:17

Przecierz pomiar najlepiej prowadzi się zza krzaka, a tam wszystko widać więc zarobku nie ma.

Avatar
Gość / 3 grudnia 2015 o 10:44
standard akurat mieszkam niedaleko i w tym miejscu ludzie jeżdżą jak idioci...bo długa prosta...wyprzedzają na chama na skrzyżowaniach jak i na wzniesieniach...na podwójnej ciągłej...nawet są takie sytuacje że stoi się na skręcie w lewo a tu z naprzeciwka wyjeżdża Ci na czołowe...lub wyprzedzają z lewej...nie raz trzeba łapać pobocze by ratować własne życie...myślę że taki odcinkowy pomiar prędkości by się tu przydał jak cholera...
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 2

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 11

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 3

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 1 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 1 8

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 3

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 7

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!