Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

8 grudnia 2009 r.
7:30
Edytuj ten wpis

Pieszy nie żyje. Szedł środkiem jezdni, wpadł pod tira i busa

Autor: Zdjęcie autora mok
0 9 A A

Wczoraj, ok. godz. 21.30 na ul. Przemysłowej w Kraśniku mężczyzna został potrącony przed dwa samochody. Z relacji kierowców wynika, że byli zmuszeni gwałtownie hamować, ponieważ środkiem jezdni szedł pieszy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Najpierw mężczyzna został potrącony przez tira. Kierowca zeznał, że pieszy nagle wtargnął pod koła, usłyszał tylko odgłos uderzenia.

Chwilę później mężczyzna spacerujący środkiem jezdni został uderzony z tyłu przez busa. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. Niestety, obrażenia były zbyt rozległe. Piętnaście minut po północy zmarł.

Jak ustaliła policja, kierowca busa, 41-letni Tomasz S. był trzeźwy. Podobnie jak kierujący tirem, Marek C.

Prawdopodobnie pieszy był nietrzeźwy. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności wypadku.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tutejszy / 22 grudnia 2009 o 11:07
dero napisał:
"Najpierw mężczyzna został potrącony przez tira. Kierowca zeznał, że pieszy nagle wtargnął pod koła, usłyszał tylko odgłos uderzenia.
Chwilę później mężczyzna spacerujący środkiem jezdni został uderzony z tyłu przez busa...."
Mama pytanie za co dziennik płaci piszącemu to redaktorowi.......

niech zgadnę-redaktor skończył marketing i zarządzanie u Bergera?

niech zgadnę-redaktor skończył marketing i zarządzanie u Bergera? rozwiń
Avatar
kk / 11 grudnia 2009 o 20:35
To Wilo tak spacerowal po pijaku. Wkoncu sie doczekal, pijaczyna.
Avatar
dero / 9 grudnia 2009 o 07:38
"Najpierw mężczyzna został potrącony przez tira. Kierowca zeznał, że pieszy nagle wtargnął pod koła, usłyszał tylko odgłos uderzenia.
Chwilę później mężczyzna spacerujący środkiem jezdni został uderzony z tyłu przez busa...."
Mama pytanie za co dziennik płaci piszącemu to redaktorowi.......
Avatar
Gość / 8 grudnia 2009 o 16:01
Został potrącony przez TIRa a chwilę później spacerował środkiem jezdni i został potrącony przez busa? Niezły gość....
Avatar
kelt68 / 8 grudnia 2009 o 13:46
Pieszy zginął pod kołami pojazdów
Do zdarzenia doszło około godz. 21.00. Na ul. Przemysłowej w Kraśniku jadący od strony Lublina ciężarowy DAF potrącił idącego jezdnią mężczyznę. Jak ustalili policjanci na leżącego na jezdni mężczyznę najechał Peugeot –bus. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami głowy i kończyn został zabrany do szpitala.

Obrażenia okazały się bardzo poważne. Mężczyzna zmarł nie odzyskawszy przytomności. Ze względu na brak dokumentów tożsamość była nieustalona.

Dzisiaj rano policjanci dzięki posiadanemu urządzeniu do identyfikacji linii papilarnych osób Morpho-RapId ustalili tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 38 letni mieszkaniec okolic Kraśnika.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

źródło:www.policja.krasnik.pl
Pieszy zginął pod kołami pojazdów
Do zdarzenia doszło około godz. 21.00. Na ul. Przemysłowej w Kraśniku jadący od strony Lublina ciężarowy DAF potrącił idącego jezdnią mężczyznę. Jak ustalili policjanci na leżącego na jezdni mężczyznę najechał Peugeot –bus. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami głowy i kończyn został zabrany do szpitala.

Obrażenia okazały się bardzo poważne. Mężczyzna zmarł nie odzyskawszy przytomności. Ze względu na brak dokumentów tożsamość była nieustalona.

Dzisiaj rano policjanci... rozwiń
Avatar
tomasho / 8 grudnia 2009 o 11:25
lelum napisał:
Nie bardzo rozumiem, najpierw potrącił go TIR i co nic mu nie było.... poszedł dalej ....?
i dopiero uderzył go bus?


Myślę, że autor tej wiadomości nie przeczytał jak całość wygląda,brzmi z resztą praktycznie w każdym newsie są jakieś głupie wpadki, większe czy mniejsze
Avatar
pan kotek / 8 grudnia 2009 o 09:28
Redaktor zapomniał dodać że obaj kierowcy jechali przepisowe 50 km/h
Avatar
lelum / 8 grudnia 2009 o 08:59
Nie bardzo rozumiem, najpierw potrącił go TIR i co nic mu nie było.... poszedł dalej ....?
i dopiero uderzył go bus?
Avatar
Maniek / 8 grudnia 2009 o 08:33
Skąd na środku drogi pieszy ? Przecież mobilki na CB mówiły że dróżka czyściutka !
Avatar
tutejszy / 22 grudnia 2009 o 11:07
dero napisał:
"Najpierw mężczyzna został potrącony przez tira. Kierowca zeznał, że pieszy nagle wtargnął pod koła, usłyszał tylko odgłos uderzenia.
Chwilę później mężczyzna spacerujący środkiem jezdni został uderzony z tyłu przez busa...."
Mama pytanie za co dziennik płaci piszącemu to redaktorowi.......

niech zgadnę-redaktor skończył marketing i zarządzanie u Bergera?

niech zgadnę-redaktor skończył marketing i zarządzanie u Bergera? rozwiń
Avatar
kk / 11 grudnia 2009 o 20:35
To Wilo tak spacerowal po pijaku. Wkoncu sie doczekal, pijaczyna.
Avatar
dero / 9 grudnia 2009 o 07:38
"Najpierw mężczyzna został potrącony przez tira. Kierowca zeznał, że pieszy nagle wtargnął pod koła, usłyszał tylko odgłos uderzenia.
Chwilę później mężczyzna spacerujący środkiem jezdni został uderzony z tyłu przez busa...."
Mama pytanie za co dziennik płaci piszącemu to redaktorowi.......
Avatar
Gość / 8 grudnia 2009 o 16:01
Został potrącony przez TIRa a chwilę później spacerował środkiem jezdni i został potrącony przez busa? Niezły gość....
Avatar
kelt68 / 8 grudnia 2009 o 13:46
Pieszy zginął pod kołami pojazdów
Do zdarzenia doszło około godz. 21.00. Na ul. Przemysłowej w Kraśniku jadący od strony Lublina ciężarowy DAF potrącił idącego jezdnią mężczyznę. Jak ustalili policjanci na leżącego na jezdni mężczyznę najechał Peugeot –bus. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami głowy i kończyn został zabrany do szpitala.

Obrażenia okazały się bardzo poważne. Mężczyzna zmarł nie odzyskawszy przytomności. Ze względu na brak dokumentów tożsamość była nieustalona.

Dzisiaj rano policjanci dzięki posiadanemu urządzeniu do identyfikacji linii papilarnych osób Morpho-RapId ustalili tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 38 letni mieszkaniec okolic Kraśnika.

Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

źródło:www.policja.krasnik.pl
Pieszy zginął pod kołami pojazdów
Do zdarzenia doszło około godz. 21.00. Na ul. Przemysłowej w Kraśniku jadący od strony Lublina ciężarowy DAF potrącił idącego jezdnią mężczyznę. Jak ustalili policjanci na leżącego na jezdni mężczyznę najechał Peugeot –bus. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami głowy i kończyn został zabrany do szpitala.

Obrażenia okazały się bardzo poważne. Mężczyzna zmarł nie odzyskawszy przytomności. Ze względu na brak dokumentów tożsamość była nieustalona.

Dzisiaj rano policjanci... rozwiń
Avatar
tomasho / 8 grudnia 2009 o 11:25
lelum napisał:
Nie bardzo rozumiem, najpierw potrącił go TIR i co nic mu nie było.... poszedł dalej ....?
i dopiero uderzył go bus?


Myślę, że autor tej wiadomości nie przeczytał jak całość wygląda,brzmi z resztą praktycznie w każdym newsie są jakieś głupie wpadki, większe czy mniejsze
Avatar
pan kotek / 8 grudnia 2009 o 09:28
Redaktor zapomniał dodać że obaj kierowcy jechali przepisowe 50 km/h
Avatar
lelum / 8 grudnia 2009 o 08:59
Nie bardzo rozumiem, najpierw potrącił go TIR i co nic mu nie było.... poszedł dalej ....?
i dopiero uderzył go bus?
Avatar
Maniek / 8 grudnia 2009 o 08:33
Skąd na środku drogi pieszy ? Przecież mobilki na CB mówiły że dróżka czyściutka !
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty
film

Kozidrak, Cugowski, Łazuka, Urszula. Znane twarze w teledysku lubelskiego artysty 0 0

Plejadę związanych z Lublinem gwiazd zobaczymy w wideoklipie do utworu „Home” lubelskiego muzyka występującego pod pseudonimem Yankee. Premiera teledysku już dzisiaj

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy"

Pacjentka szpitala znalazła gąsienicę na sałacie. "Nikt nikomu nie chce wyrządzić krzywdy" 0 3

Na zdjęciu umieszczonym w popularnym portalu społecznościowym widać, jak po sałacie chodzi robak. Szpital tłumaczy, że to „incydentalny przypadek”. A sanepid uspokaja, że to gąsienica błyszczki jarzeniówki – niegroźna dla ludzi.

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU

STANBEST – LIDER W SPRZĄTANIU 0 0

Stanbest jest nowoczesną firmą, która oferuje usługi kompleksowego utrzymania czystości dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Jeden z punktów obsługi klienta działa na terenie Lublina i okolic.

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach!

Wakacyjne wypady weekendowe. Sprawdź koszty noclegów nad morzem i w górach! 0 0

Lato to najlepszy czas na wypoczynek i warto wykorzystać go tyle, ile tylko się da. Jeśli do urlopu jeszcze daleko, a mamy możliwość spędzenia weekendu w tak pięknych miejscach, jak polskie góry czy morze, to koniecznie trzeba z tego korzystać. Ile kosztuje taki weekend i co warto wybrać na swoją bazę wypoczynkową?

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko

Alco Cup 11. HoopLife zgarnął wszystko 0 1

Koszykówka uliczna W sobotę w Lublinie odbył się Alco Cup 11. W imprezie rywalizowało blisko 100 zawodników. Zawody odbyły się pod patronatem Dziennika Wschodniego

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat

Wyrzuciło go na zakręcie. Wszystko wyjaśnił alkomat 0 0

Ponad półtora promila alkoholu w organizmie miał motocyklista, który w Klikawie (pow. puławski) zderzył się z samochodem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym
21 czerwca 2018, 18:00

„Spotkania z opowiadaczami świata” w Lublinie. Do słuchania. W kilku językach, najlepiej ojczystym 0 0

Co Gdzie Kiedy. Światowa literatura i intymne, osobiste opowieści. Polski, włoski i francuski, bo „prawdziwa opowieść jest możliwa tylko w języku ojczystym”. Od czwartku do niedzieli „Spotkania z opowiadaczami świata”.

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo]
film

Wygrała milion w "Milionerach". Jak zmieniło się jej życie? [wideo] 0 0

Maria Romanek, jako druga w historii "Milionerów", wygrała milion. Jak jej się to udało? - Najważniejsze jest szczęście - powiedziała. Jak przygotowywała się do programu?

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim

"Dziewczynka w czerwonej sukience" wyszła z domu. Prywatna kolekcja w Muzeum Lubelskim 0 0

Od wczoraj w muzealnych salach można oglądać obrazy do tej pory zdobiące prywatne mieszkanie. Cenną kolekcję, z zastrzeżeniem by była udostępniona na ekspozycji, przekazali Muzeum Lubelskiemu państwo Iwona i Ireneusz Hofmanowie.

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji"
22 czerwca 2018, 18:00

Nowa wystawa w Galerii Wirydarz. Wernisaż "Wariacji" 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 22 czerwca o godz. 18 w Galerii Wirydarz (ul. Grodzka 19) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Waldemara Jerzego Marszałka Wariacje. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną obrazy z ostatniego okresu twórczości artysty.

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej

KS Drzewce i LKS Stróża walczą o grę w lubelskiej klasie okręgowej 0 2

Lubelska klasa okręgowa W środę o godz. 18 zmierzą się dwaj najlepsi wicemistrzowie A klasy – KS Drzewce i LKS Stróża. Obie ekipy marzą o awansie do wyższej ligi

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 3 3

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 2 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 1 15

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 1 3

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!