Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

7 marca 2013 r.
11:17
Edytuj ten wpis

Pijana matka spała, a dzieci płakały

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 16 A A
Alkomat pokazał, że kobieta ma organizmie 3 promile alkoholu (Archiwum)
Alkomat pokazał, że kobieta ma organizmie 3 promile alkoholu (Archiwum)

Pijana mieszkanka Annopola spała w domu a w sąsiednim pokoju płakały jej córeczki: roczna i trzyletnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policję zawiadomił pracownik Ośrodka Pomocy Społecznej, który w środę rano przyszedł do domu kobiety.

- Zastał nietrzeźwą, śpiącą kobietę i płaczące dzieci w sąsiednim pokoju – informuje Janusz Majewski, z policji w Kraśniku. - Policjanci obudzili śpiącą, 36-letnią Beatę P., matkę dziewczynek. Alkomat pokazał, że ma organizmie 3 promile alkoholu.

Dziećmi zaopiekował się ojciec, który musiał przyjechać z pracy. Ich trzecia, 8-letnia córka była w tym czasie w szkole.

Kobieta trafiła do izby zatrzymań. Może usłyszeć zarzut narażenia dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia bądź życia.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 marca 2013 o 15:56
[quote name='Gość' timestamp='1362915775' post='743177']
Tyle tylko że jest zameldowany i nie ma sposobu pozbycia się go.Po interwencji Policji jest jeszcze gorzej ,wtedy to cierpią dzieci ,a ona chodzi cała obita.
[/quote] To przecież sprawcę należy wykwaterować, a nie ofiara ma uciekać.Jest jeszcze jedno wyjście porosić o skierowanie do Ośrodka Ofiar Przemocy np.w TYszowcach jest to bezpłatny pobyt dla matki z dziećmi....
Avatar
Gość / 10 marca 2013 o 12:48
[quote name='gość' timestamp='1362750183' post='742630']
Może ktoś w przypływie przyzwoitości zada sobie pytanie dlaczego ona pije.Łatwo jest krytykować, trudniej ocenić sytuację racjonalnie.Mąż , a ojciec tych dzieci kilka lat temu siedział za gwałt na nieletniej.Przyznawać do tego nie musiał się nikomu,bo przecież to JEGO sprawa.Tyle tylko że z normalnej dziewczyny zrobiła się pijaczka.Może nie jest łatwo żyć z takim człowiekiem pod jednym dachem.Może czasami nie wytrzymujesz ciągłego bicia i poniewierania.Może.......
Może łatwiej zalać się i nie czuć tego wszystkiego.....
Może tak jak wy osądzić ,no cóż sama Pani Kierownik mops-u stwierdziła że to normalna ,szczęśliwa rodzina.Problem ten nie trwa od dziś. Zamiast cieszyć się sensacją ludzie MYŚLCIE,to naprawdę nie boli.
Wystawiającym komentarze dam dobrą radę -ASERTYWNIŚĆ.Co dla niektórych termin całkiem obcy.
[/quote]

Oczywiście najlepiej usprawiedliwiać patologię. Żal.
[quote name='gość' timestamp='1362750183' post='742630']
Może ktoś w przypływie przyzwoitości zada sobie pytanie dlaczego ona pije.Łatwo jest krytykować, trudniej ocenić sytuację racjonalnie.Mąż , a ojciec tych dzieci kilka lat temu siedział za gwałt na nieletniej.Przyznawać do tego nie musiał się nikomu,bo przecież to JEGO sprawa.Tyle tylko że z normalnej dziewczyny zrobiła się pijaczka.Może nie jest łatwo żyć z takim człowiekiem pod jednym dachem.Może czasami nie wytrzymujesz ciągłego bicia i poniewierania.Moż... rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2013 o 12:42
[quote name='gość' timestamp='1362904564' post='743128']
A
To dlaczego Pani nie pomoże wiedząc o takej sytuacji.Widzę, że dręczy sumienie ale nie mam odwagi (tylko jeden telefon na Policję lub innej insttucji o podobnym działaniu). Nie bądż obojętny przecież to chodzi o dobro małych bezbronnych dzieci!!!!
[/quote]Tyle tylko że jest zameldowany i nie ma sposobu pozbycia się go.Po interwencji Policji jest jeszcze gorzej ,wtedy to cierpią dzieci ,a ona chodzi cała obita.
[quote name='gość' timestamp='1362904564' post='743128']
A
To dlaczego Pani nie pomoże wiedząc o takej sytuacji.Widzę, że dręczy sumienie ale nie mam odwagi (tylko jeden telefon na Policję lub innej insttucji o podobnym działaniu). Nie bądż obojętny przecież to chodzi o dobro małych bezbronnych dzieci!!!!
[/quote]Tyle tylko że jest zameldowany i nie ma sposobu pozbycia się go.Po interwencji Policji jest jeszcze go... rozwiń
Avatar
gość / 10 marca 2013 o 09:36
A
[quote name='Gość' timestamp='1362901943' post='743114']
Mam w rodzinie taką sytuację-Ona do roboty ,bo ktoś musi zarabiać na rodzinę..On zostawia dzieci same w domu (3 i 5 lat) i do knajpy.Po powrocie z pracy zastaje taką sytuację-dziewczynki w kuchni próbują rozpalić w piecu ,bo im zimno ,ojciec w kuchni pijany śpi. Nie ma pisania po gazetach , nikt nie krzyczy ,że stworzył zagrożenie życia.Po prostu nie ma sprawy i tak do następnego razu.To jest normalna sytuacja,jemu wypada wypić , a na niej spoczywa obowiązek dbania o dzieci .
[/quote] To dlaczego Pani nie pomoże wiedząc o takej sytuacji.Widzę, że dręczy sumienie ale nie mam odwagi (tylko jeden telefon na Policję lub innej insttucji o podobnym działaniu). Nie bądż obojętny przecież to chodzi o dobro małych bezbronnych dzieci!!!!
A
[quote name='Gość' timestamp='1362901943' post='743114']
Mam w rodzinie taką sytuację-Ona do roboty ,bo ktoś musi zarabiać na rodzinę..On zostawia dzieci same w domu (3 i 5 lat) i do knajpy.Po powrocie z pracy zastaje taką sytuację-dziewczynki w kuchni próbują rozpalić w piecu ,bo im zimno ,ojciec w kuchni pijany śpi. Nie ma pisania po gazetach , nikt nie krzyczy ,że stworzył zagrożenie życia.Po prostu nie ma sprawy i tak do następnego razu.To jest normalna sytuacja,jemu wypada wypić , a na niej spoczywa... rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2013 o 09:07
To dlaczego się z tym pijakiem nie rozwiedzie, i nie poszuka sobie bardziej odpowiedzialnego faceta ?
Avatar
Gość / 10 marca 2013 o 08:52
Mam w rodzinie taką sytuację-Ona do roboty ,bo ktoś musi zarabiać na rodzinę..On zostawia dzieci same w domu (3 i 5 lat) i do knajpy.Po powrocie z pracy zastaje taką sytuację-dziewczynki w kuchni próbują rozpalić w piecu ,bo im zimno ,ojciec w kuchni pijany śpi. Nie ma pisania po gazetach , nikt nie krzyczy ,że stworzył zagrożenie życia.Po prostu nie ma sprawy i tak do następnego razu.To jest normalna sytuacja,jemu wypada wypić , a na niej spoczywa obowiązek dbania o dzieci .
Avatar
Adamek / 9 marca 2013 o 09:06
Bo lubi glaby!
Avatar
Gość / 8 marca 2013 o 21:08
Wiesz głupia jestem,ale myślę

To rzadkość u ludzi głupich.

obowiązek dbania o dzieci spoczywa na OBOJGU rodzicach

Naprawdę ? Ameryka odkryta po raz drugi ?

Ojciec ,który cie leje ,zastrasza i może zrobić wszystko ,bo jest poprostu silniejszy to jest cacy, a ty *matko * masz obowiązek,bo to ty jesteś od wychowywania.

Zalatuje mi to nutką feminizmu (rodem z K. Szczuki i innych palikotowców), ale do rzeczy: do walki z przemocą w rodzinie istnieją odpowiednie instytucje i urzędy. Jest policja, prokurator, i Sąd Rodzinny, GOPS czy PCPR. Kuratorzy sądowi, fundacje, całe rzesze specjalistów - po prostu trzeba ten problem tylko zgłosić. Ty jak rozumiem problem ten dostrzegasz, ale nie zawiadomiłaś odpowiednich organów, tedy i ty bierzesz udział w tym przestępstwie. Patrzyłaś kiedyś na to zagadnienie z tej strony ?

To ty się puknij w głowę ,jeśli ją masz.Uświadom sobie ,że czasy jaskiniowców już przemineły.

Czytając twoją wypowiedź - mam ku temu poważne wątpliwości. Bo tylko jaskiniowiec może usprawiedliać brak opieki nad dziećmi i alkoholizm matki względami takiegoż występowania samego alkoholizmu i patologii ojca.

Według mnie jej zachowanie było złe, wręcz negatywne,ale trzeba dostrzec inny aspekt tej sprawy.

Nie - tu nie ma innych aspektów tej sprawy. Mąż tej pani jest alkoholikiem, i w żaden sposób nie pełni roli społecznej ojca domu. Nie wiadomo, czy próbowała coś z tym zrobić, czy po prostu już przywykła do tego stan urzeczy. Albo w przyszłości trafi na odwyk, albo do więzienia. Dzieci nie mają w nim żadnego oparcia ani wzorca. Jedyną osobą, która może podjąć trud wychowania dzieci jest matka. A w jaki sposób ona je wychowuje - pije, bo jest jej ciężko ? Jest to modelowy przykład rodziny dysfunkcyjnej.

Myślisz ,że nie wiem jak on we wtorek kupował piwa.Niby po co,aby kwiatki podlać.Nie ,podejrzewam ,że dzień wcześniej grzał razem z nią. Ale to oczywiście normalne , bo to samiec.Kobiecie wypada jedynie przy garach stać i czekać jak mąż wróci z pracy-może dziś będzie miał dobry humor i lekko zleje

Patrz na moją odpowiedź nr 3. I znowu: Szczuka & Bochniarz, feministki, lesby, i cała ta ferajna nawiedzonych, popapranych bab, które już nie chcą szczać na kucąco. Nuda <ziew> ...
Wiesz głupia jestem,ale myślę

To rzadkość u ludzi głupich.

obowiązek dbania o dzieci spoczywa na OBOJGU rodzicach

Naprawdę ? Ameryka odkryta po raz drugi ?

Ojciec ,który cie leje ,zastrasza i może zrobić wszystko ,bo jest poprostu silniejszy to jest cacy, a ty *matko * masz obowiązek,bo to ty jesteś od wychowywania.

Zalatuje mi to nutką feminizmu (rodem z K. Szczuki i innych palikotowców), ale do rzeczy: do walki z przemocą w ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2013 o 19:40
[quote name='Gość' timestamp='1362752880' post='742650']
Wiesz co gościu (zapewnie kobieto) - puknij ty się w głowę. Nawet jak by mąż był "z marginesu", i miał kłopoty z prawym, to chyba tym bardziej obowiązkiem matki jest dbanie o dzieci, zapewnie im nalepszego z możliwych bezpieczeństwa, rozwoju, prawa do nauki, zabawy .... Jak można tak bezensownie tłumaczyć tego typu patologiczne zachowania matki wychowującej dzieci ? A tu co - nawalić się jak szpadel (pardon - szpadelka), zadrzeć nogi, być głuchą na prośby na prośby i płacz dzieci, i nie myśleć o niczym - to w/g ciebie jest rozwiązniem problemu ?
[/quote]
Wiesz głupia jestem,ale myślę , że obowiązek dbania o dzieci spoczywa na OBOJGU rodzicach.Ojciec ,który cie leje ,zastrasza i może zrobić wszystko ,bo jest poprostu silniejszy to jest cacy, a ty *matko * masz obowiązek,bo to ty jesteś od wychowywania.To ty się puknij w głowę ,jeśli ją masz.Uświadom sobie ,że czasy jaskiniowców już przemineły.Według mnie jej zachowanie było złe, wręcz negatywne,ale trzeba dostrzec inny aspekt tej sprawy.Myślisz ,że nie wiem jak on we wtorek kupował piwa.Niby po co,aby kwiatki podlać.Nie ,podejrzewam ,że dzień wcześniej grzał razem z nią.Ale to oczywiście normalne , bo to samiec.Kobiecie wypada jedynie przy garach stać i czekać jak mąż wróci z pracy-może dziś będzie miał dobry humor i lekko zleje.
[quote name='Gość' timestamp='1362752880' post='742650']
Wiesz co gościu (zapewnie kobieto) - puknij ty się w głowę. Nawet jak by mąż był "z marginesu", i miał kłopoty z prawym, to chyba tym bardziej obowiązkiem matki jest dbanie o dzieci, zapewnie im nalepszego z możliwych bezpieczeństwa, rozwoju, prawa do nauki, zabawy .... Jak można tak bezensownie tłumaczyć tego typu patologiczne zachowania matki wychowującej dzieci ? A tu co - nawalić się jak szpadel (pardon - szpadelka), zadrzeć ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2013 o 15:28
[quote name='gość' timestamp='1362750183' post='742630']
Może ktoś w przypływie przyzwoitości zada sobie pytanie dlaczego ona pije.Łatwo jest krytykować, trudniej ocenić sytuację racjonalnie.Mąż , a ojciec tych dzieci kilka lat temu siedział za gwałt na nieletniej.Przyznawać do tego nie musiał się nikomu,bo przecież to JEGO sprawa.Tyle tylko że z normalnej dziewczyny zrobiła się pijaczka.Może nie jest łatwo żyć z takim człowiekiem pod jednym dachem.Może czasami nie wytrzymujesz ciągłego bicia i poniewierania.Może.......
Może łatwiej zalać się i nie czuć tego wszystkiego.....
Może tak jak wy osądzić ,no cóż sama Pani Kierownik mops-u stwierdziła że to normalna ,szczęśliwa rodzina.Problem ten nie trwa od dziś. Zamiast cieszyć się sensacją ludzie MYŚLCIE,to naprawdę nie boli.
Wystawiającym komentarze dam dobrą radę -ASERTYWNIŚĆ.Co dla niektórych termin całkiem obcy.
[/quote]

Wiesz co gościu (zapewnie kobieto) - puknij ty się w głowę. Nawet jak by mąż był "z marginesu", i miał kłopoty z prawym, to chyba tym bardziej obowiązkiem matki jest dbanie o dzieci, zapewnie im nalepszego z możliwych bezpieczeństwa, rozwoju, prawa do nauki, zabawy .... Jak można tak bezensownie tłumaczyć tego typu patologiczne zachowania matki wychowującej dzieci ? A tu co - nawalić się jak szpadel (pardon - szpadelka), zadrzeć nogi, być głuchą na prośby na prośby i płacz dzieci, i nie myśleć o niczym - to w/g ciebie jest rozwiązniem problemu ?
[quote name='gość' timestamp='1362750183' post='742630']
Może ktoś w przypływie przyzwoitości zada sobie pytanie dlaczego ona pije.Łatwo jest krytykować, trudniej ocenić sytuację racjonalnie.Mąż , a ojciec tych dzieci kilka lat temu siedział za gwałt na nieletniej.Przyznawać do tego nie musiał się nikomu,bo przecież to JEGO sprawa.Tyle tylko że z normalnej dziewczyny zrobiła się pijaczka.Może nie jest łatwo żyć z takim człowiekiem pod jednym dachem.Może czasami nie wytrzymujesz ciągłego bicia i poniewierania.Moż... rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2013 o 15:56
[quote name='Gość' timestamp='1362915775' post='743177']
Tyle tylko że jest zameldowany i nie ma sposobu pozbycia się go.Po interwencji Policji jest jeszcze gorzej ,wtedy to cierpią dzieci ,a ona chodzi cała obita.
[/quote] To przecież sprawcę należy wykwaterować, a nie ofiara ma uciekać.Jest jeszcze jedno wyjście porosić o skierowanie do Ośrodka Ofiar Przemocy np.w TYszowcach jest to bezpłatny pobyt dla matki z dziećmi....
Avatar
Gość / 10 marca 2013 o 12:48
[quote name='gość' timestamp='1362750183' post='742630']
Może ktoś w przypływie przyzwoitości zada sobie pytanie dlaczego ona pije.Łatwo jest krytykować, trudniej ocenić sytuację racjonalnie.Mąż , a ojciec tych dzieci kilka lat temu siedział za gwałt na nieletniej.Przyznawać do tego nie musiał się nikomu,bo przecież to JEGO sprawa.Tyle tylko że z normalnej dziewczyny zrobiła się pijaczka.Może nie jest łatwo żyć z takim człowiekiem pod jednym dachem.Może czasami nie wytrzymujesz ciągłego bicia i poniewierania.Może.......
Może łatwiej zalać się i nie czuć tego wszystkiego.....
Może tak jak wy osądzić ,no cóż sama Pani Kierownik mops-u stwierdziła że to normalna ,szczęśliwa rodzina.Problem ten nie trwa od dziś. Zamiast cieszyć się sensacją ludzie MYŚLCIE,to naprawdę nie boli.
Wystawiającym komentarze dam dobrą radę -ASERTYWNIŚĆ.Co dla niektórych termin całkiem obcy.
[/quote]

Oczywiście najlepiej usprawiedliwiać patologię. Żal.
[quote name='gość' timestamp='1362750183' post='742630']
Może ktoś w przypływie przyzwoitości zada sobie pytanie dlaczego ona pije.Łatwo jest krytykować, trudniej ocenić sytuację racjonalnie.Mąż , a ojciec tych dzieci kilka lat temu siedział za gwałt na nieletniej.Przyznawać do tego nie musiał się nikomu,bo przecież to JEGO sprawa.Tyle tylko że z normalnej dziewczyny zrobiła się pijaczka.Może nie jest łatwo żyć z takim człowiekiem pod jednym dachem.Może czasami nie wytrzymujesz ciągłego bicia i poniewierania.Moż... rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2013 o 12:42
[quote name='gość' timestamp='1362904564' post='743128']
A
To dlaczego Pani nie pomoże wiedząc o takej sytuacji.Widzę, że dręczy sumienie ale nie mam odwagi (tylko jeden telefon na Policję lub innej insttucji o podobnym działaniu). Nie bądż obojętny przecież to chodzi o dobro małych bezbronnych dzieci!!!!
[/quote]Tyle tylko że jest zameldowany i nie ma sposobu pozbycia się go.Po interwencji Policji jest jeszcze gorzej ,wtedy to cierpią dzieci ,a ona chodzi cała obita.
[quote name='gość' timestamp='1362904564' post='743128']
A
To dlaczego Pani nie pomoże wiedząc o takej sytuacji.Widzę, że dręczy sumienie ale nie mam odwagi (tylko jeden telefon na Policję lub innej insttucji o podobnym działaniu). Nie bądż obojętny przecież to chodzi o dobro małych bezbronnych dzieci!!!!
[/quote]Tyle tylko że jest zameldowany i nie ma sposobu pozbycia się go.Po interwencji Policji jest jeszcze go... rozwiń
Avatar
gość / 10 marca 2013 o 09:36
A
[quote name='Gość' timestamp='1362901943' post='743114']
Mam w rodzinie taką sytuację-Ona do roboty ,bo ktoś musi zarabiać na rodzinę..On zostawia dzieci same w domu (3 i 5 lat) i do knajpy.Po powrocie z pracy zastaje taką sytuację-dziewczynki w kuchni próbują rozpalić w piecu ,bo im zimno ,ojciec w kuchni pijany śpi. Nie ma pisania po gazetach , nikt nie krzyczy ,że stworzył zagrożenie życia.Po prostu nie ma sprawy i tak do następnego razu.To jest normalna sytuacja,jemu wypada wypić , a na niej spoczywa obowiązek dbania o dzieci .
[/quote] To dlaczego Pani nie pomoże wiedząc o takej sytuacji.Widzę, że dręczy sumienie ale nie mam odwagi (tylko jeden telefon na Policję lub innej insttucji o podobnym działaniu). Nie bądż obojętny przecież to chodzi o dobro małych bezbronnych dzieci!!!!
A
[quote name='Gość' timestamp='1362901943' post='743114']
Mam w rodzinie taką sytuację-Ona do roboty ,bo ktoś musi zarabiać na rodzinę..On zostawia dzieci same w domu (3 i 5 lat) i do knajpy.Po powrocie z pracy zastaje taką sytuację-dziewczynki w kuchni próbują rozpalić w piecu ,bo im zimno ,ojciec w kuchni pijany śpi. Nie ma pisania po gazetach , nikt nie krzyczy ,że stworzył zagrożenie życia.Po prostu nie ma sprawy i tak do następnego razu.To jest normalna sytuacja,jemu wypada wypić , a na niej spoczywa... rozwiń
Avatar
Gość / 10 marca 2013 o 09:07
To dlaczego się z tym pijakiem nie rozwiedzie, i nie poszuka sobie bardziej odpowiedzialnego faceta ?
Avatar
Gość / 10 marca 2013 o 08:52
Mam w rodzinie taką sytuację-Ona do roboty ,bo ktoś musi zarabiać na rodzinę..On zostawia dzieci same w domu (3 i 5 lat) i do knajpy.Po powrocie z pracy zastaje taką sytuację-dziewczynki w kuchni próbują rozpalić w piecu ,bo im zimno ,ojciec w kuchni pijany śpi. Nie ma pisania po gazetach , nikt nie krzyczy ,że stworzył zagrożenie życia.Po prostu nie ma sprawy i tak do następnego razu.To jest normalna sytuacja,jemu wypada wypić , a na niej spoczywa obowiązek dbania o dzieci .
Avatar
Adamek / 9 marca 2013 o 09:06
Bo lubi glaby!
Avatar
Gość / 8 marca 2013 o 21:08
Wiesz głupia jestem,ale myślę

To rzadkość u ludzi głupich.

obowiązek dbania o dzieci spoczywa na OBOJGU rodzicach

Naprawdę ? Ameryka odkryta po raz drugi ?

Ojciec ,który cie leje ,zastrasza i może zrobić wszystko ,bo jest poprostu silniejszy to jest cacy, a ty *matko * masz obowiązek,bo to ty jesteś od wychowywania.

Zalatuje mi to nutką feminizmu (rodem z K. Szczuki i innych palikotowców), ale do rzeczy: do walki z przemocą w rodzinie istnieją odpowiednie instytucje i urzędy. Jest policja, prokurator, i Sąd Rodzinny, GOPS czy PCPR. Kuratorzy sądowi, fundacje, całe rzesze specjalistów - po prostu trzeba ten problem tylko zgłosić. Ty jak rozumiem problem ten dostrzegasz, ale nie zawiadomiłaś odpowiednich organów, tedy i ty bierzesz udział w tym przestępstwie. Patrzyłaś kiedyś na to zagadnienie z tej strony ?

To ty się puknij w głowę ,jeśli ją masz.Uświadom sobie ,że czasy jaskiniowców już przemineły.

Czytając twoją wypowiedź - mam ku temu poważne wątpliwości. Bo tylko jaskiniowiec może usprawiedliać brak opieki nad dziećmi i alkoholizm matki względami takiegoż występowania samego alkoholizmu i patologii ojca.

Według mnie jej zachowanie było złe, wręcz negatywne,ale trzeba dostrzec inny aspekt tej sprawy.

Nie - tu nie ma innych aspektów tej sprawy. Mąż tej pani jest alkoholikiem, i w żaden sposób nie pełni roli społecznej ojca domu. Nie wiadomo, czy próbowała coś z tym zrobić, czy po prostu już przywykła do tego stan urzeczy. Albo w przyszłości trafi na odwyk, albo do więzienia. Dzieci nie mają w nim żadnego oparcia ani wzorca. Jedyną osobą, która może podjąć trud wychowania dzieci jest matka. A w jaki sposób ona je wychowuje - pije, bo jest jej ciężko ? Jest to modelowy przykład rodziny dysfunkcyjnej.

Myślisz ,że nie wiem jak on we wtorek kupował piwa.Niby po co,aby kwiatki podlać.Nie ,podejrzewam ,że dzień wcześniej grzał razem z nią. Ale to oczywiście normalne , bo to samiec.Kobiecie wypada jedynie przy garach stać i czekać jak mąż wróci z pracy-może dziś będzie miał dobry humor i lekko zleje

Patrz na moją odpowiedź nr 3. I znowu: Szczuka & Bochniarz, feministki, lesby, i cała ta ferajna nawiedzonych, popapranych bab, które już nie chcą szczać na kucąco. Nuda <ziew> ...
Wiesz głupia jestem,ale myślę

To rzadkość u ludzi głupich.

obowiązek dbania o dzieci spoczywa na OBOJGU rodzicach

Naprawdę ? Ameryka odkryta po raz drugi ?

Ojciec ,który cie leje ,zastrasza i może zrobić wszystko ,bo jest poprostu silniejszy to jest cacy, a ty *matko * masz obowiązek,bo to ty jesteś od wychowywania.

Zalatuje mi to nutką feminizmu (rodem z K. Szczuki i innych palikotowców), ale do rzeczy: do walki z przemocą w ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2013 o 19:40
[quote name='Gość' timestamp='1362752880' post='742650']
Wiesz co gościu (zapewnie kobieto) - puknij ty się w głowę. Nawet jak by mąż był "z marginesu", i miał kłopoty z prawym, to chyba tym bardziej obowiązkiem matki jest dbanie o dzieci, zapewnie im nalepszego z możliwych bezpieczeństwa, rozwoju, prawa do nauki, zabawy .... Jak można tak bezensownie tłumaczyć tego typu patologiczne zachowania matki wychowującej dzieci ? A tu co - nawalić się jak szpadel (pardon - szpadelka), zadrzeć nogi, być głuchą na prośby na prośby i płacz dzieci, i nie myśleć o niczym - to w/g ciebie jest rozwiązniem problemu ?
[/quote]
Wiesz głupia jestem,ale myślę , że obowiązek dbania o dzieci spoczywa na OBOJGU rodzicach.Ojciec ,który cie leje ,zastrasza i może zrobić wszystko ,bo jest poprostu silniejszy to jest cacy, a ty *matko * masz obowiązek,bo to ty jesteś od wychowywania.To ty się puknij w głowę ,jeśli ją masz.Uświadom sobie ,że czasy jaskiniowców już przemineły.Według mnie jej zachowanie było złe, wręcz negatywne,ale trzeba dostrzec inny aspekt tej sprawy.Myślisz ,że nie wiem jak on we wtorek kupował piwa.Niby po co,aby kwiatki podlać.Nie ,podejrzewam ,że dzień wcześniej grzał razem z nią.Ale to oczywiście normalne , bo to samiec.Kobiecie wypada jedynie przy garach stać i czekać jak mąż wróci z pracy-może dziś będzie miał dobry humor i lekko zleje.
[quote name='Gość' timestamp='1362752880' post='742650']
Wiesz co gościu (zapewnie kobieto) - puknij ty się w głowę. Nawet jak by mąż był "z marginesu", i miał kłopoty z prawym, to chyba tym bardziej obowiązkiem matki jest dbanie o dzieci, zapewnie im nalepszego z możliwych bezpieczeństwa, rozwoju, prawa do nauki, zabawy .... Jak można tak bezensownie tłumaczyć tego typu patologiczne zachowania matki wychowującej dzieci ? A tu co - nawalić się jak szpadel (pardon - szpadelka), zadrzeć ... rozwiń
Avatar
Gość / 8 marca 2013 o 15:28
[quote name='gość' timestamp='1362750183' post='742630']
Może ktoś w przypływie przyzwoitości zada sobie pytanie dlaczego ona pije.Łatwo jest krytykować, trudniej ocenić sytuację racjonalnie.Mąż , a ojciec tych dzieci kilka lat temu siedział za gwałt na nieletniej.Przyznawać do tego nie musiał się nikomu,bo przecież to JEGO sprawa.Tyle tylko że z normalnej dziewczyny zrobiła się pijaczka.Może nie jest łatwo żyć z takim człowiekiem pod jednym dachem.Może czasami nie wytrzymujesz ciągłego bicia i poniewierania.Może.......
Może łatwiej zalać się i nie czuć tego wszystkiego.....
Może tak jak wy osądzić ,no cóż sama Pani Kierownik mops-u stwierdziła że to normalna ,szczęśliwa rodzina.Problem ten nie trwa od dziś. Zamiast cieszyć się sensacją ludzie MYŚLCIE,to naprawdę nie boli.
Wystawiającym komentarze dam dobrą radę -ASERTYWNIŚĆ.Co dla niektórych termin całkiem obcy.
[/quote]

Wiesz co gościu (zapewnie kobieto) - puknij ty się w głowę. Nawet jak by mąż był "z marginesu", i miał kłopoty z prawym, to chyba tym bardziej obowiązkiem matki jest dbanie o dzieci, zapewnie im nalepszego z możliwych bezpieczeństwa, rozwoju, prawa do nauki, zabawy .... Jak można tak bezensownie tłumaczyć tego typu patologiczne zachowania matki wychowującej dzieci ? A tu co - nawalić się jak szpadel (pardon - szpadelka), zadrzeć nogi, być głuchą na prośby na prośby i płacz dzieci, i nie myśleć o niczym - to w/g ciebie jest rozwiązniem problemu ?
[quote name='gość' timestamp='1362750183' post='742630']
Może ktoś w przypływie przyzwoitości zada sobie pytanie dlaczego ona pije.Łatwo jest krytykować, trudniej ocenić sytuację racjonalnie.Mąż , a ojciec tych dzieci kilka lat temu siedział za gwałt na nieletniej.Przyznawać do tego nie musiał się nikomu,bo przecież to JEGO sprawa.Tyle tylko że z normalnej dziewczyny zrobiła się pijaczka.Może nie jest łatwo żyć z takim człowiekiem pod jednym dachem.Może czasami nie wytrzymujesz ciągłego bicia i poniewierania.Moż... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 21

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra