Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

22 sierpnia 2013 r.
17:45
Edytuj ten wpis

Popkowice: Śmierć na dożynkach. 15-latek na wolności

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
2 21 A A
Do tragedii doszło na boisku w Popkowicach. (Jacek Świerczyński)
Do tragedii doszło na boisku w Popkowicach. (Jacek Świerczyński)

Sąd w Kraśniku wypuścił na wolność Adriana K. Chłopak ranił nożem 17-latka podczas zabawy dożynkowej. Nastolatek zmarł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
trener / 30 sierpnia 2013 o 03:47

Jesteś totalnym deb***lem!!!

Przepriosić powinni jeszcze ci wszyscy, którzy podawali alkohol nieletniemu Damianowi na boisku. To jest debilizm a nie sport
 

Avatar
Gość / 28 sierpnia 2013 o 17:52

Szukamy winnych tragedii ?

Proszę bardzo, kto powinien się tym zająć ?

Władze klubu Ruch Popkowice? Ochrona festynu dożynkowego, który odbywał się tuż obok?

Wezwał ktoś policję ?

Czy policja w takich przypadkach może zadziałać inteligentnie, najpierw po cywilnemu namierzyć najaktywniejszych zadymiarzy, pstryknąć komórą foty, a potem pozwolić wkroczyć kolegom, którzy już czekają pół kilometra dalej w gotowości i razem ujarzmić to towarzystwo ?

Każdy, kto na takie zachowanie skutecznie nie zareagował ma krew na rękach.

A ten wujek, bohater z Panoramy Lubelskiej był tam ? Pewnie myślał, że powybijają sobie po trzy zęby (jak za jego czasów) i rozejdą się do domów.

Zachęcam raz jeszcze, rodziców i radnych, aby po tej tragedii zainteresowali się funkcjonowaniem tych pseudoklubików sportowych, bo jak widać oprócz grania jest tam pijaństwo i bandytyzm.
 

Wszystko zepchnięto na małolata ze scyzorykiem

 

zepchnięto na małolata ze scyzorykiem

 

rozwiń
Avatar
gość / 27 sierpnia 2013 o 13:53

przecież to była działanie w obronie własnej... nie rozumiem pretensji rodziców ofiary ( właściwe to nie wiadomo kto tu był ofiarą...) . To rodzice włsnie powinni przeproisić 15latka za tragedie w której brał udział - wychowali bandytę - każdy kto kogoś atakuje musi liczyć się z kontrreakcją - nie zawsze słabszy okazuje się bezbronny

Jesteś totalnym deb***lem!!!

Avatar
Gość / 26 sierpnia 2013 o 22:40

na boisku około godziny 19 była normalna bitwa pomiędzy gnojami i jednym z aktywniejszych zadymiarzy był ten co kose zarwał. Lał wszystkich jak popadło. Dwie osoby nieprzytomne zostały zniesione z boiska a późniejszy denat chodził z kolegami jak by miał dwa rubiny pod pachami (che che śmiesznie to wyglądało ) Z tego co mi wiadomo to ekipa z Ruchu Popkowic lała wszystkich kto wszedł w nocy na boisko. Traf chciał że kosa trafiła na kamień. Ale wiadomo winien jest broniący się a nie napastnik         

Szukamy winnych tragedii ?

Proszę bardzo, kto powinien się tym zająć ?

Władze klubu Ruch Popkowice? Ochrona festynu dożynkowego, który odbywał się tuż obok?

Wezwał ktoś policję ?

Czy policja w takich przypadkach może zadziałać inteligentnie, najpierw po cywilnemu namierzyć najaktywniejszych zadymiarzy, pstryknąć komórą foty, a potem pozwolić wkroczyć kolegom, którzy już czekają pół kilometra dalej w gotowości i razem ujarzmić to towarzystwo ?

Każdy, kto na takie zachowanie skutecznie nie zareagował ma krew na rękach.

A ten wujek, bohater z Panoramy Lubelskiej był tam ? Pewnie myślał, że powybijają sobie po trzy zęby (jak za jego czasów) i rozejdą się do domów.

Zachęcam raz jeszcze, rodziców i radnych, aby po tej tragedii zainteresowali się funkcjonowaniem tych pseudoklubików sportowych, bo jak widać oprócz grania jest tam pijaństwo i bandytyzm.
 

Szukamy winnych tragedii ?

Proszę bardzo, kto powinien się tym zająć ?

Władze klubu Ruch Popkowice? Ochrona festynu dożynkowego, który odbywał się tuż obok?

Wezwał ktoś policję ?

Czy po... rozwiń

Avatar
sssss / 25 sierpnia 2013 o 18:01

Wszystkie te wątpliwości rozwiewa wójt w wywiadzie dla Panoramy Lubelskiej

http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/19-sierpnia-2013-g-1830/12145713

Twierdzi, że boisko nie było terenem festynu dożynkowego.

Przebywająca tam młodzież to zawodnicy i kibice klubu sportowego (zarządcy obiektu),którzy przybyli tam ze sparingu w Urzędowie i na swój sposób świętowali to wydarzenie. Wójt jest aktywnym kibicem i wie co mówi, zna zwyczaje sportowców i kibiców. Dlatego nie trudno się domyśleć, kto nieletniemu Damianowi udostępnił alkohol.
 

na boisku około godziny 19 była normalna bitwa pomiędzy gnojami i jednym z aktywniejszych zadymiarzy był ten co kose zarwał. Lał wszystkich jak popadło. Dwie osoby nieprzytomne zostały zniesione z boiska a późniejszy denat chodził z kolegami jak by miał dwa rubiny pod pachami (che che śmiesznie to wyglądało ) Z tego co mi wiadomo to ekipa z Ruchu Popkowic lała wszystkich kto wszedł w nocy na boisko. Traf chciał że kosa trafiła na kamień. Ale wiadomo winien jest broniący się a nie napastnik         

se zarwał. Lał wszystkich jak popadło. Dwie osoby nieprzytomne zostały zniesione z boiska a późniejszy denat chodził z kolegami jak by miał dwa rubiny pod pachami (che che śmiesznie to wyglądało ) Z tego co mi wiadomo to ekipa z Ruchu Popkowic lała wszystkich kto wszedł w nocy na boisko. Traf chciał że kosa trafiła na kamień. Ale wiadomo winien jest broniący się a nie napastnik         

rozwiń
Avatar
Oczywistość / 25 sierpnia 2013 o 11:55

a co nieletni 17 latek robił o tej porze na boisku naje***y jak stodoła,a gdzie byli rodzice?niech podadzą ile miał promili.w poprawczaku nie siedzi się za nieustąpienie miejsca babci w autobusie tak samo jak w pierdlu za NIEWINNOŚĆ.to chyba stwarzał problemy wychowawcze.rodzice wszystkich 3 ponieśli porażkę,za mało gnojom zaglądali do dupy.teraz nie jeden kozak się zastanowi że z oprawcy może stać się ofiarą.wójt też dobry go go,gdzie ochrona,policja itp.zakaz imprez dla gawiedzi!!!

Wszystkie te wątpliwości rozwiewa wójt w wywiadzie dla Panoramy Lubelskiej

http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/19-sierpnia-2013-g-1830/12145713

Twierdzi, że boisko nie było terenem festynu dożynkowego.

Przebywająca tam młodzież to zawodnicy i kibice klubu sportowego (zarządcy obiektu),którzy przybyli tam ze sparingu w Urzędowie i na swój sposób świętowali to wydarzenie. Wójt jest aktywnym kibicem i wie co mówi, zna zwyczaje sportowców i kibiców. Dlatego nie trudno się domyśleć, kto nieletniemu Damianowi udostępnił alkohol.
 

Wszystkie te wątpliwości rozwiewa wójt w wywiadzie dla Panoramy Lubelskiej

http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/19-sierpnia-2013-g-1830/12145713

Twierdzi, że boisko nie było terenem festynu dożynkowego.

Przebywająca tam młodzież to zawodnicy i kibice klubu sportowego (zarządcy obiektu),którzy przybyli tam ze sparingu w Urzędowie i na swój sposób świętowali to wydarzenie. Wójt jest aktywnym kibicem i wie co mówi, zna zwyczaje sportowców i kibiców. Dlatego nie trudno się domyśle... rozwiń

Avatar
Gość / 24 sierpnia 2013 o 16:08

Takie teraz czasy nastały, że dzieci rozpuszczone są jak dziadowski bicz. Szlajają się niewiadomo gdzie po nocy. Wielu rodziców na to pozwala i sprawia pozostałym olbrzymie problemy wychowawcze. Bo jak to, Adrian, Damian, Kaśka, Jagoda może, a mnie nie wolno ?

I ten alkohol...nastolatkowie są nim wprost zauroczeni. Przejrzyjcie konta na Facebook swoich dzieci, a szczególnie znajomych. Wielu z nich zamieszcza zdjęcia z flaszkami wódki i piwa w garści... i te komentarze...

prymitywizm, demoralizacja aż kipi.

Przyjrzyjcie się dokładnie tym "klubom sportowym" gdzie posyłacie swoje dzieci, tam to dopiero się dzieje. Synek rzeźbi sylwetkę, to i owszem, ale dusza idzie na manowce. Jeśli czytaliście uważnie te wszystkie komentarze, to wiecie, że całe to zdarzenie przypomina "ustawkę", awanturę po sparingu.

Zobaczcie jak nagle wyczyszczono stronę internetową Ruchu Popkowice, ciekawe rzeczy tam wypisywano.W innych "klubach" poziom podobny.

Jeżeli nie zaczniemy walczyć z tą postępującą demoralizacją dzieci i młodzieży, to takich nieszczęść będzie więcej.

Tusk musi odejść,bardzo duża i szybko POstępująca demoralizacja,chociażby patrząc z kolei na niesiołowskiego ,palikota czy sikorskiego,a niestety przykład i przyzwolenie idzie z gory

Tusk musi odejść,bardzo duża i szybko POstępująca demoralizacja,chociażby patrząc z kolei na niesiołowskiego ,palikota czy sikorskiego,a niestety przykład i przyzwolenie idzie z gory

rozwiń
Avatar
Zbulwersowany rodzic / 24 sierpnia 2013 o 09:07

a co nieletni 17 latek robił o tej porze na boisku naje***y jak stodoła,a gdzie byli rodzice?niech podadzą ile miał promili.w poprawczaku nie siedzi się za nieustąpienie miejsca babci w autobusie tak samo jak w pierdlu za NIEWINNOŚĆ.to chyba stwarzał problemy wychowawcze.rodzice wszystkich 3 ponieśli porażkę,za mało gnojom zaglądali do dupy.teraz nie jeden kozak się zastanowi że z oprawcy może stać się ofiarą.wójt też dobry go go,gdzie ochrona,policja itp.zakaz imprez dla gawiedzi!!!

Takie teraz czasy nastały, że dzieci rozpuszczone są jak dziadowski bicz. Szlajają się niewiadomo gdzie po nocy. Wielu rodziców na to pozwala i sprawia pozostałym olbrzymie problemy wychowawcze. Bo jak to, Adrian, Damian, Kaśka, Jagoda może, a mnie nie wolno ?

I ten alkohol...nastolatkowie są nim wprost zauroczeni. Przejrzyjcie konta na Facebook swoich dzieci, a szczególnie znajomych. Wielu z nich zamieszcza zdjęcia z flaszkami wódki i piwa w garści... i te komentarze...

prymitywizm, demoralizacja aż kipi.

Przyjrzyjcie się dokładnie tym "klubom sportowym" gdzie posyłacie swoje dzieci, tam to dopiero się dzieje. Synek rzeźbi sylwetkę, to i owszem, ale dusza idzie na manowce. Jeśli czytaliście uważnie te wszystkie komentarze, to wiecie, że całe to zdarzenie przypomina "ustawkę", awanturę po sparingu.

Zobaczcie jak nagle wyczyszczono stronę internetową Ruchu Popkowice, ciekawe rzeczy tam wypisywano.W innych "klubach" poziom podobny.

Jeżeli nie zaczniemy walczyć z tą postępującą demoralizacją dzieci i młodzieży, to takich nieszczęść będzie więcej.

 

Takie teraz czasy nastały, że dzieci rozpuszczone są jak dziadowski bicz. Szlajają się niewiadomo gdzie po nocy. Wielu rodziców na to pozwala i sprawia pozostałym olbrzymie problemy wychowawcze. Bo jak to, Adrian, Damian, Kaśka, Jagoda może, a mnie nie wolno ?

I ten alkohol...nastolatkowie są nim wprost zauroczeni. Przejrzyjcie konta na Facebook swoich dzieci, a szczególnie znajomych. Wielu z nich zamieszcza zdjęcia z flaszkami wódki i piwa w garści... i te komentarze...

prymitywizm, demoralizacja aż kipi.

... rozwiń
Avatar
kiki / 24 sierpnia 2013 o 00:04

a co nieletni 15latek robił o tej porze na boisku mósiał być nastawiony do tej sprzeczki ,bo o tej porze powinien byc w domu , a gdzie byli rodzice? też na imprze.

a co nieletni 17 latek robił o tej porze na boisku naje***y jak stodoła,a gdzie byli rodzice?niech podadzą ile miał promili.w poprawczaku nie siedzi się za nieustąpienie miejsca babci w autobusie tak samo jak w pierdlu za NIEWINNOŚĆ.to chyba stwarzał problemy wychowawcze.rodzice wszystkich 3 ponieśli porażkę,za mało gnojom zaglądali do dupy.teraz nie jeden kozak się zastanowi że z oprawcy może stać się ofiarą.wójt też dobry go go,gdzie ochrona,policja itp.zakaz imprez dla gawiedzi!!!

a co nieletni 17 latek robił o tej porze na boisku naje***y jak stodoła,a gdzie byli rodzice?niech podadzą ile miał promili.w poprawczaku nie siedzi się za nieustąpienie miejsca babci w autobusie tak samo jak w pierdlu za NIEWINNOŚĆ.to chyba stwarzał problemy wychowawcze.rodzice wszystkich 3 ponieśli porażkę,za mało gnojom zaglądali do dupy.teraz nie jeden kozak się zastanowi że z oprawcy może stać się ofiarą.wójt też dobry go go,gdzie ochrona,policja itp.zakaz imprez dla gawiedzi!!!

rozwiń
Avatar
tomek / 23 sierpnia 2013 o 20:13

przecież to była działanie w obronie własnej... nie rozumiem pretensji rodziców ofiary ( właściwe to nie wiadomo kto tu był ofiarą...) . To rodzice włsnie powinni przeproisić 15latka za tragedie w której brał udział - wychowali bandytę - każdy kto kogoś atakuje musi liczyć się z kontrreakcją - nie zawsze słabszy okazuje się bezbronny

Avatar
trener / 30 sierpnia 2013 o 03:47

Jesteś totalnym deb***lem!!!

Przepriosić powinni jeszcze ci wszyscy, którzy podawali alkohol nieletniemu Damianowi na boisku. To jest debilizm a nie sport
 

Avatar
Gość / 28 sierpnia 2013 o 17:52

Szukamy winnych tragedii ?

Proszę bardzo, kto powinien się tym zająć ?

Władze klubu Ruch Popkowice? Ochrona festynu dożynkowego, który odbywał się tuż obok?

Wezwał ktoś policję ?

Czy policja w takich przypadkach może zadziałać inteligentnie, najpierw po cywilnemu namierzyć najaktywniejszych zadymiarzy, pstryknąć komórą foty, a potem pozwolić wkroczyć kolegom, którzy już czekają pół kilometra dalej w gotowości i razem ujarzmić to towarzystwo ?

Każdy, kto na takie zachowanie skutecznie nie zareagował ma krew na rękach.

A ten wujek, bohater z Panoramy Lubelskiej był tam ? Pewnie myślał, że powybijają sobie po trzy zęby (jak za jego czasów) i rozejdą się do domów.

Zachęcam raz jeszcze, rodziców i radnych, aby po tej tragedii zainteresowali się funkcjonowaniem tych pseudoklubików sportowych, bo jak widać oprócz grania jest tam pijaństwo i bandytyzm.
 

Wszystko zepchnięto na małolata ze scyzorykiem

 

zepchnięto na małolata ze scyzorykiem

 

rozwiń
Avatar
gość / 27 sierpnia 2013 o 13:53

przecież to była działanie w obronie własnej... nie rozumiem pretensji rodziców ofiary ( właściwe to nie wiadomo kto tu był ofiarą...) . To rodzice włsnie powinni przeproisić 15latka za tragedie w której brał udział - wychowali bandytę - każdy kto kogoś atakuje musi liczyć się z kontrreakcją - nie zawsze słabszy okazuje się bezbronny

Jesteś totalnym deb***lem!!!

Avatar
Gość / 26 sierpnia 2013 o 22:40

na boisku około godziny 19 była normalna bitwa pomiędzy gnojami i jednym z aktywniejszych zadymiarzy był ten co kose zarwał. Lał wszystkich jak popadło. Dwie osoby nieprzytomne zostały zniesione z boiska a późniejszy denat chodził z kolegami jak by miał dwa rubiny pod pachami (che che śmiesznie to wyglądało ) Z tego co mi wiadomo to ekipa z Ruchu Popkowic lała wszystkich kto wszedł w nocy na boisko. Traf chciał że kosa trafiła na kamień. Ale wiadomo winien jest broniący się a nie napastnik         

Szukamy winnych tragedii ?

Proszę bardzo, kto powinien się tym zająć ?

Władze klubu Ruch Popkowice? Ochrona festynu dożynkowego, który odbywał się tuż obok?

Wezwał ktoś policję ?

Czy policja w takich przypadkach może zadziałać inteligentnie, najpierw po cywilnemu namierzyć najaktywniejszych zadymiarzy, pstryknąć komórą foty, a potem pozwolić wkroczyć kolegom, którzy już czekają pół kilometra dalej w gotowości i razem ujarzmić to towarzystwo ?

Każdy, kto na takie zachowanie skutecznie nie zareagował ma krew na rękach.

A ten wujek, bohater z Panoramy Lubelskiej był tam ? Pewnie myślał, że powybijają sobie po trzy zęby (jak za jego czasów) i rozejdą się do domów.

Zachęcam raz jeszcze, rodziców i radnych, aby po tej tragedii zainteresowali się funkcjonowaniem tych pseudoklubików sportowych, bo jak widać oprócz grania jest tam pijaństwo i bandytyzm.
 

Szukamy winnych tragedii ?

Proszę bardzo, kto powinien się tym zająć ?

Władze klubu Ruch Popkowice? Ochrona festynu dożynkowego, który odbywał się tuż obok?

Wezwał ktoś policję ?

Czy po... rozwiń

Avatar
sssss / 25 sierpnia 2013 o 18:01

Wszystkie te wątpliwości rozwiewa wójt w wywiadzie dla Panoramy Lubelskiej

http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/19-sierpnia-2013-g-1830/12145713

Twierdzi, że boisko nie było terenem festynu dożynkowego.

Przebywająca tam młodzież to zawodnicy i kibice klubu sportowego (zarządcy obiektu),którzy przybyli tam ze sparingu w Urzędowie i na swój sposób świętowali to wydarzenie. Wójt jest aktywnym kibicem i wie co mówi, zna zwyczaje sportowców i kibiców. Dlatego nie trudno się domyśleć, kto nieletniemu Damianowi udostępnił alkohol.
 

na boisku około godziny 19 była normalna bitwa pomiędzy gnojami i jednym z aktywniejszych zadymiarzy był ten co kose zarwał. Lał wszystkich jak popadło. Dwie osoby nieprzytomne zostały zniesione z boiska a późniejszy denat chodził z kolegami jak by miał dwa rubiny pod pachami (che che śmiesznie to wyglądało ) Z tego co mi wiadomo to ekipa z Ruchu Popkowic lała wszystkich kto wszedł w nocy na boisko. Traf chciał że kosa trafiła na kamień. Ale wiadomo winien jest broniący się a nie napastnik         

se zarwał. Lał wszystkich jak popadło. Dwie osoby nieprzytomne zostały zniesione z boiska a późniejszy denat chodził z kolegami jak by miał dwa rubiny pod pachami (che che śmiesznie to wyglądało ) Z tego co mi wiadomo to ekipa z Ruchu Popkowic lała wszystkich kto wszedł w nocy na boisko. Traf chciał że kosa trafiła na kamień. Ale wiadomo winien jest broniący się a nie napastnik         

rozwiń
Avatar
Oczywistość / 25 sierpnia 2013 o 11:55

a co nieletni 17 latek robił o tej porze na boisku naje***y jak stodoła,a gdzie byli rodzice?niech podadzą ile miał promili.w poprawczaku nie siedzi się za nieustąpienie miejsca babci w autobusie tak samo jak w pierdlu za NIEWINNOŚĆ.to chyba stwarzał problemy wychowawcze.rodzice wszystkich 3 ponieśli porażkę,za mało gnojom zaglądali do dupy.teraz nie jeden kozak się zastanowi że z oprawcy może stać się ofiarą.wójt też dobry go go,gdzie ochrona,policja itp.zakaz imprez dla gawiedzi!!!

Wszystkie te wątpliwości rozwiewa wójt w wywiadzie dla Panoramy Lubelskiej

http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/19-sierpnia-2013-g-1830/12145713

Twierdzi, że boisko nie było terenem festynu dożynkowego.

Przebywająca tam młodzież to zawodnicy i kibice klubu sportowego (zarządcy obiektu),którzy przybyli tam ze sparingu w Urzędowie i na swój sposób świętowali to wydarzenie. Wójt jest aktywnym kibicem i wie co mówi, zna zwyczaje sportowców i kibiców. Dlatego nie trudno się domyśleć, kto nieletniemu Damianowi udostępnił alkohol.
 

Wszystkie te wątpliwości rozwiewa wójt w wywiadzie dla Panoramy Lubelskiej

http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/panorama-lubelska/wideo/19-sierpnia-2013-g-1830/12145713

Twierdzi, że boisko nie było terenem festynu dożynkowego.

Przebywająca tam młodzież to zawodnicy i kibice klubu sportowego (zarządcy obiektu),którzy przybyli tam ze sparingu w Urzędowie i na swój sposób świętowali to wydarzenie. Wójt jest aktywnym kibicem i wie co mówi, zna zwyczaje sportowców i kibiców. Dlatego nie trudno się domyśle... rozwiń

Avatar
Gość / 24 sierpnia 2013 o 16:08

Takie teraz czasy nastały, że dzieci rozpuszczone są jak dziadowski bicz. Szlajają się niewiadomo gdzie po nocy. Wielu rodziców na to pozwala i sprawia pozostałym olbrzymie problemy wychowawcze. Bo jak to, Adrian, Damian, Kaśka, Jagoda może, a mnie nie wolno ?

I ten alkohol...nastolatkowie są nim wprost zauroczeni. Przejrzyjcie konta na Facebook swoich dzieci, a szczególnie znajomych. Wielu z nich zamieszcza zdjęcia z flaszkami wódki i piwa w garści... i te komentarze...

prymitywizm, demoralizacja aż kipi.

Przyjrzyjcie się dokładnie tym "klubom sportowym" gdzie posyłacie swoje dzieci, tam to dopiero się dzieje. Synek rzeźbi sylwetkę, to i owszem, ale dusza idzie na manowce. Jeśli czytaliście uważnie te wszystkie komentarze, to wiecie, że całe to zdarzenie przypomina "ustawkę", awanturę po sparingu.

Zobaczcie jak nagle wyczyszczono stronę internetową Ruchu Popkowice, ciekawe rzeczy tam wypisywano.W innych "klubach" poziom podobny.

Jeżeli nie zaczniemy walczyć z tą postępującą demoralizacją dzieci i młodzieży, to takich nieszczęść będzie więcej.

Tusk musi odejść,bardzo duża i szybko POstępująca demoralizacja,chociażby patrząc z kolei na niesiołowskiego ,palikota czy sikorskiego,a niestety przykład i przyzwolenie idzie z gory

Tusk musi odejść,bardzo duża i szybko POstępująca demoralizacja,chociażby patrząc z kolei na niesiołowskiego ,palikota czy sikorskiego,a niestety przykład i przyzwolenie idzie z gory

rozwiń
Avatar
Zbulwersowany rodzic / 24 sierpnia 2013 o 09:07

a co nieletni 17 latek robił o tej porze na boisku naje***y jak stodoła,a gdzie byli rodzice?niech podadzą ile miał promili.w poprawczaku nie siedzi się za nieustąpienie miejsca babci w autobusie tak samo jak w pierdlu za NIEWINNOŚĆ.to chyba stwarzał problemy wychowawcze.rodzice wszystkich 3 ponieśli porażkę,za mało gnojom zaglądali do dupy.teraz nie jeden kozak się zastanowi że z oprawcy może stać się ofiarą.wójt też dobry go go,gdzie ochrona,policja itp.zakaz imprez dla gawiedzi!!!

Takie teraz czasy nastały, że dzieci rozpuszczone są jak dziadowski bicz. Szlajają się niewiadomo gdzie po nocy. Wielu rodziców na to pozwala i sprawia pozostałym olbrzymie problemy wychowawcze. Bo jak to, Adrian, Damian, Kaśka, Jagoda może, a mnie nie wolno ?

I ten alkohol...nastolatkowie są nim wprost zauroczeni. Przejrzyjcie konta na Facebook swoich dzieci, a szczególnie znajomych. Wielu z nich zamieszcza zdjęcia z flaszkami wódki i piwa w garści... i te komentarze...

prymitywizm, demoralizacja aż kipi.

Przyjrzyjcie się dokładnie tym "klubom sportowym" gdzie posyłacie swoje dzieci, tam to dopiero się dzieje. Synek rzeźbi sylwetkę, to i owszem, ale dusza idzie na manowce. Jeśli czytaliście uważnie te wszystkie komentarze, to wiecie, że całe to zdarzenie przypomina "ustawkę", awanturę po sparingu.

Zobaczcie jak nagle wyczyszczono stronę internetową Ruchu Popkowice, ciekawe rzeczy tam wypisywano.W innych "klubach" poziom podobny.

Jeżeli nie zaczniemy walczyć z tą postępującą demoralizacją dzieci i młodzieży, to takich nieszczęść będzie więcej.

 

Takie teraz czasy nastały, że dzieci rozpuszczone są jak dziadowski bicz. Szlajają się niewiadomo gdzie po nocy. Wielu rodziców na to pozwala i sprawia pozostałym olbrzymie problemy wychowawcze. Bo jak to, Adrian, Damian, Kaśka, Jagoda może, a mnie nie wolno ?

I ten alkohol...nastolatkowie są nim wprost zauroczeni. Przejrzyjcie konta na Facebook swoich dzieci, a szczególnie znajomych. Wielu z nich zamieszcza zdjęcia z flaszkami wódki i piwa w garści... i te komentarze...

prymitywizm, demoralizacja aż kipi.

... rozwiń
Avatar
kiki / 24 sierpnia 2013 o 00:04

a co nieletni 15latek robił o tej porze na boisku mósiał być nastawiony do tej sprzeczki ,bo o tej porze powinien byc w domu , a gdzie byli rodzice? też na imprze.

a co nieletni 17 latek robił o tej porze na boisku naje***y jak stodoła,a gdzie byli rodzice?niech podadzą ile miał promili.w poprawczaku nie siedzi się za nieustąpienie miejsca babci w autobusie tak samo jak w pierdlu za NIEWINNOŚĆ.to chyba stwarzał problemy wychowawcze.rodzice wszystkich 3 ponieśli porażkę,za mało gnojom zaglądali do dupy.teraz nie jeden kozak się zastanowi że z oprawcy może stać się ofiarą.wójt też dobry go go,gdzie ochrona,policja itp.zakaz imprez dla gawiedzi!!!

a co nieletni 17 latek robił o tej porze na boisku naje***y jak stodoła,a gdzie byli rodzice?niech podadzą ile miał promili.w poprawczaku nie siedzi się za nieustąpienie miejsca babci w autobusie tak samo jak w pierdlu za NIEWINNOŚĆ.to chyba stwarzał problemy wychowawcze.rodzice wszystkich 3 ponieśli porażkę,za mało gnojom zaglądali do dupy.teraz nie jeden kozak się zastanowi że z oprawcy może stać się ofiarą.wójt też dobry go go,gdzie ochrona,policja itp.zakaz imprez dla gawiedzi!!!

rozwiń
Avatar
tomek / 23 sierpnia 2013 o 20:13

przecież to była działanie w obronie własnej... nie rozumiem pretensji rodziców ofiary ( właściwe to nie wiadomo kto tu był ofiarą...) . To rodzice włsnie powinni przeproisić 15latka za tragedie w której brał udział - wychowali bandytę - każdy kto kogoś atakuje musi liczyć się z kontrreakcją - nie zawsze słabszy okazuje się bezbronny

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 3 1

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 3 1

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 24 16

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 16 5

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 202 22

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 1

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!