Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

19 maja 2013 r.
11:02
Edytuj ten wpis

Pożar w Kraśniku. 62-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala

2 10 A A
 (KWP Lublin)
(KWP Lublin)

Policjanci z Kraśnika pomogli wydostać się niepełnosprawnemu 62-latkowi z mieszkania, w którym wybuchł pożar.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do pożaru doszło dziś około godziny 7 rano w jednym z mieszkań przy ul. Klonowej w Kraśniku.

Policjanci jako pierwsi pojawili się na miejscu zdarzenia. Na balkonie parterowego mieszkania, w którym wybuchł pożar, policjanci zauważyli mężczyznę na wózku inwalidzkim.

Funkcjonariusze wyciągnęli mężczyznę. - 62-latek w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Łęcznej - informuje mł. asp. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pitu pitu / 21 maja 2013 o 15:38
[quote name='!!' timestamp='1369035449' post='772031']
barany z powiatu kraśnickiego!!!!!!!!! Jak by nie idioci z kraśnika i okolic którzy wzywają karetkę do byle gowna np. gorączka 37.5 to karetka by dotarła w ciągu 4-5 min. W tym popiepszonym powiecie jest ok 100000 mieszkańców i tylko 4 karetki. więc zamiast pisac że karetka przyjechała "dopiero" po 15, 20 czy 30 mni to się zastanówcie gdzie ta karetka byla zanim przyjechala do tego zyebanego fabrycznego. Pacjęt byl cały zaopatrzony w opatrunki od oparzeń więc nie wiem skąd tekst o braku opatrunków IDIOTO. Straz pożarna lata samolotem tylko to są ciężarówki które nie zapiepszają po 200 km/h. przejedź sie samochodem ze strazy na klonowa i zobacz jaki bedziesz miał lub miała czas przejazdu CIULU.
[/quote]
popieram! Zawsze jak jedzie straż to większość kierowców nie ma ochoty zjechać troszeczkę bądź zwolnić, piesi wpieprzają się na przejścia tuż przed pędzącym komuś na ratunek wozem bojowym a potem pie&^#@*ą takie głupoty, że trzeba czekać. Ale tylko wtedy jak są na miejscu, bo jeżeli nie wiedzą co się dzieje, to ważniejsze jest te parę sekund czasu niż czyjeś życie czy mienie. Wiem co piszę, bo sam jeżdżę wozem straży pożarnej. Lokalizacja służb ratunkowych w Kraśniku też pozostawia wiele do życzenia. Karetki stacjonują (jeszcze) na fabrycznym a straż na drugim końcu miasta. Nawet w nocy, kiedy nie ma żadnych samochodów to i tak mija ponad 5 minut na samą jazdę. A samochód straży to czasami ponad 15 ton na kółkach. Nie da się tego rozpędzić jak osobówki a tym bardziej zatrzymać. Niech ktoś napisze o której dokładnie dzwonił po straż i pod jaki numer!!! to pogadamy o reszcie...
[quote name='!!' timestamp='1369035449' post='772031']
barany z powiatu kraśnickiego!!!!!!!!! Jak by nie idioci z kraśnika i okolic którzy wzywają karetkę do byle gowna np. gorączka 37.5 to karetka by dotarła w ciągu 4-5 min. W tym popiepszonym powiecie jest ok 100000 mieszkańców i tylko 4 karetki. więc zamiast pisac że karetka przyjechała "dopiero" po 15, 20 czy 30 mni to się zastanówcie gdzie ta karetka byla zanim przyjechala do tego zyebanego fabrycznego. ... rozwiń
Avatar
!! / 20 maja 2013 o 09:37
barany z powiatu kraśnickiego!!!!!!!!! Jak by nie idioci z kraśnika i okolic którzy wzywają karetkę do byle gowna np. gorączka 37.5 to karetka by dotarła w ciągu 4-5 min. W tym popiepszonym powiecie jest ok 100000 mieszkańców i tylko 4 karetki. więc zamiast pisac że karetka przyjechała "dopiero" po 15, 20 czy 30 mni to się zastanówcie gdzie ta karetka byla zanim przyjechala do tego zyebanego fabrycznego. Pacjęt byl cały zaopatrzony w opatrunki od oparzeń więc nie wiem skąd tekst o braku opatrunków IDIOTO. Straz pożarna lata samolotem tylko to są ciężarówki które nie zapiepszają po 200 km/h. przejedź sie samochodem ze strazy na klonowa i zobacz jaki bedziesz miał lub miała czas przejazdu CIULU.
barany z powiatu kraśnickiego!!!!!!!!! Jak by nie idioci z kraśnika i okolic którzy wzywają karetkę do byle gowna np. gorączka 37.5 to karetka by dotarła w ciągu 4-5 min. W tym popiepszonym powiecie jest ok 100000 mieszkańców i tylko 4 karetki. więc zamiast pisac że karetka przyjechała "dopiero" po 15, 20 czy 30 mni to się zastanówcie gdzie ta karetka byla zanim przyjechala do tego zyebanego fabrycznego. Pacjęt byl cały zaopatrzony w opatrunki od oparzeń więc nie wiem skąd tekst o braku opatrunkó... rozwiń
Avatar
dada / 19 maja 2013 o 23:46
bzdura.to pan m.ch. i pan j.r. wyciagneli z plonacego mieszkania na balkon,pomagala im w tym kobieta. reszta mieszkancow tylkoo patrzyla sie.policja przyjechala na sygnale na wezwanie po okolo 15 minut.pomogli wydostac z balkonu mezczyzne poparzonego.straz i pogotowie przyjechali po 30 minutach po zgloszeniu.lekarz dyzurny pogotowia nie udzielil pomocy ratujacym zycie czlowiekowi ,poniewiaz nie ma nic od oparzen.nawet nie zainteresowal sie losem ludzi ratujacych zycie czlowiekowi.policjanom nic sie nie stlo,ale mezczyzni,ktorzy wyciagnuci z plonacego mieszkania na balkn mezczyzne maja liczne popazenia skory rak i nie wielkie oparzenia twarzy. a policja cala zasluge przypisuje sobie.mam nadzieje ze ten czlowiek przezyje/to jest wlasnie realna polska.
bzdura.to pan m.ch. i pan j.r. wyciagneli z plonacego mieszkania na balkon,pomagala im w tym kobieta. reszta mieszkancow tylkoo patrzyla sie.policja przyjechala na sygnale na wezwanie po okolo 15 minut.pomogli wydostac z balkonu mezczyzne poparzonego.straz i pogotowie przyjechali po 30 minutach po zgloszeniu.lekarz dyzurny pogotowia nie udzielil pomocy ratujacym zycie czlowiekowi ,poniewiaz nie ma nic od oparzen.nawet nie zainteresowal sie losem ludzi ratujacych zycie czlowiekowi.policjanom nic sie nie stlo,ale mezczyzni,ktorzy wyciagnuci ... rozwiń
Avatar
_seba_ / 19 maja 2013 o 22:56
dwoch sasiadow ktorzy wyniesli tego czlowieka na balkon musieli czekac na policje, potem na straz pozarna a na koniec dowiedzieli sie ze sanitariusze z karetki pogotowia jadac do pozaru nie maja nic od oparzen i po to wlasnie placimy podatki zeby ludziom nie mozna bylo pomoc gdy tego potrzebuja... brawa dla ludzi z klonowej tylko na nich mozna liczyc...
Avatar
klonowianka / 19 maja 2013 o 21:45
Gdyby nie sąsiedzi, którzy jako pierwsi wydostali męzczyzne z płonacego mieszkania na balkon, to on by już nie żył. brawa dla Bohaterów z Klonowej 11!!!!!!
20 minut czekano na pomoc medyczną
Avatar
danik / 19 maja 2013 o 19:54
męższczyznę wydostali sąsiedzi mieszkający za blokiem tego płonącego mieszkania.
Avatar
Lisek / 19 maja 2013 o 17:41
Dobrze musiało się palić
Avatar
Magda / 19 maja 2013 o 17:14
Ja mam czujnik pożarowy w systemie alarmowym i jestem spokojna, że jak wybuchnie pożar, to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną. Opłacam tylko 20 zł miesięcznej składki w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa. Oprócz tego pilnują całą dobę czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania!
Avatar
Gość / 19 maja 2013 o 17:07
Brawa dla Kraśnickiej Policji!!
Avatar
Merak / 19 maja 2013 o 17:06
Brawa dla Kraśnickiej Policji !!
Avatar
pitu pitu / 21 maja 2013 o 15:38
[quote name='!!' timestamp='1369035449' post='772031']
barany z powiatu kraśnickiego!!!!!!!!! Jak by nie idioci z kraśnika i okolic którzy wzywają karetkę do byle gowna np. gorączka 37.5 to karetka by dotarła w ciągu 4-5 min. W tym popiepszonym powiecie jest ok 100000 mieszkańców i tylko 4 karetki. więc zamiast pisac że karetka przyjechała "dopiero" po 15, 20 czy 30 mni to się zastanówcie gdzie ta karetka byla zanim przyjechala do tego zyebanego fabrycznego. Pacjęt byl cały zaopatrzony w opatrunki od oparzeń więc nie wiem skąd tekst o braku opatrunków IDIOTO. Straz pożarna lata samolotem tylko to są ciężarówki które nie zapiepszają po 200 km/h. przejedź sie samochodem ze strazy na klonowa i zobacz jaki bedziesz miał lub miała czas przejazdu CIULU.
[/quote]
popieram! Zawsze jak jedzie straż to większość kierowców nie ma ochoty zjechać troszeczkę bądź zwolnić, piesi wpieprzają się na przejścia tuż przed pędzącym komuś na ratunek wozem bojowym a potem pie&^#@*ą takie głupoty, że trzeba czekać. Ale tylko wtedy jak są na miejscu, bo jeżeli nie wiedzą co się dzieje, to ważniejsze jest te parę sekund czasu niż czyjeś życie czy mienie. Wiem co piszę, bo sam jeżdżę wozem straży pożarnej. Lokalizacja służb ratunkowych w Kraśniku też pozostawia wiele do życzenia. Karetki stacjonują (jeszcze) na fabrycznym a straż na drugim końcu miasta. Nawet w nocy, kiedy nie ma żadnych samochodów to i tak mija ponad 5 minut na samą jazdę. A samochód straży to czasami ponad 15 ton na kółkach. Nie da się tego rozpędzić jak osobówki a tym bardziej zatrzymać. Niech ktoś napisze o której dokładnie dzwonił po straż i pod jaki numer!!! to pogadamy o reszcie...
[quote name='!!' timestamp='1369035449' post='772031']
barany z powiatu kraśnickiego!!!!!!!!! Jak by nie idioci z kraśnika i okolic którzy wzywają karetkę do byle gowna np. gorączka 37.5 to karetka by dotarła w ciągu 4-5 min. W tym popiepszonym powiecie jest ok 100000 mieszkańców i tylko 4 karetki. więc zamiast pisac że karetka przyjechała "dopiero" po 15, 20 czy 30 mni to się zastanówcie gdzie ta karetka byla zanim przyjechala do tego zyebanego fabrycznego. ... rozwiń
Avatar
!! / 20 maja 2013 o 09:37
barany z powiatu kraśnickiego!!!!!!!!! Jak by nie idioci z kraśnika i okolic którzy wzywają karetkę do byle gowna np. gorączka 37.5 to karetka by dotarła w ciągu 4-5 min. W tym popiepszonym powiecie jest ok 100000 mieszkańców i tylko 4 karetki. więc zamiast pisac że karetka przyjechała "dopiero" po 15, 20 czy 30 mni to się zastanówcie gdzie ta karetka byla zanim przyjechala do tego zyebanego fabrycznego. Pacjęt byl cały zaopatrzony w opatrunki od oparzeń więc nie wiem skąd tekst o braku opatrunków IDIOTO. Straz pożarna lata samolotem tylko to są ciężarówki które nie zapiepszają po 200 km/h. przejedź sie samochodem ze strazy na klonowa i zobacz jaki bedziesz miał lub miała czas przejazdu CIULU.
barany z powiatu kraśnickiego!!!!!!!!! Jak by nie idioci z kraśnika i okolic którzy wzywają karetkę do byle gowna np. gorączka 37.5 to karetka by dotarła w ciągu 4-5 min. W tym popiepszonym powiecie jest ok 100000 mieszkańców i tylko 4 karetki. więc zamiast pisac że karetka przyjechała "dopiero" po 15, 20 czy 30 mni to się zastanówcie gdzie ta karetka byla zanim przyjechala do tego zyebanego fabrycznego. Pacjęt byl cały zaopatrzony w opatrunki od oparzeń więc nie wiem skąd tekst o braku opatrunkó... rozwiń
Avatar
dada / 19 maja 2013 o 23:46
bzdura.to pan m.ch. i pan j.r. wyciagneli z plonacego mieszkania na balkon,pomagala im w tym kobieta. reszta mieszkancow tylkoo patrzyla sie.policja przyjechala na sygnale na wezwanie po okolo 15 minut.pomogli wydostac z balkonu mezczyzne poparzonego.straz i pogotowie przyjechali po 30 minutach po zgloszeniu.lekarz dyzurny pogotowia nie udzielil pomocy ratujacym zycie czlowiekowi ,poniewiaz nie ma nic od oparzen.nawet nie zainteresowal sie losem ludzi ratujacych zycie czlowiekowi.policjanom nic sie nie stlo,ale mezczyzni,ktorzy wyciagnuci z plonacego mieszkania na balkn mezczyzne maja liczne popazenia skory rak i nie wielkie oparzenia twarzy. a policja cala zasluge przypisuje sobie.mam nadzieje ze ten czlowiek przezyje/to jest wlasnie realna polska.
bzdura.to pan m.ch. i pan j.r. wyciagneli z plonacego mieszkania na balkon,pomagala im w tym kobieta. reszta mieszkancow tylkoo patrzyla sie.policja przyjechala na sygnale na wezwanie po okolo 15 minut.pomogli wydostac z balkonu mezczyzne poparzonego.straz i pogotowie przyjechali po 30 minutach po zgloszeniu.lekarz dyzurny pogotowia nie udzielil pomocy ratujacym zycie czlowiekowi ,poniewiaz nie ma nic od oparzen.nawet nie zainteresowal sie losem ludzi ratujacych zycie czlowiekowi.policjanom nic sie nie stlo,ale mezczyzni,ktorzy wyciagnuci ... rozwiń
Avatar
_seba_ / 19 maja 2013 o 22:56
dwoch sasiadow ktorzy wyniesli tego czlowieka na balkon musieli czekac na policje, potem na straz pozarna a na koniec dowiedzieli sie ze sanitariusze z karetki pogotowia jadac do pozaru nie maja nic od oparzen i po to wlasnie placimy podatki zeby ludziom nie mozna bylo pomoc gdy tego potrzebuja... brawa dla ludzi z klonowej tylko na nich mozna liczyc...
Avatar
klonowianka / 19 maja 2013 o 21:45
Gdyby nie sąsiedzi, którzy jako pierwsi wydostali męzczyzne z płonacego mieszkania na balkon, to on by już nie żył. brawa dla Bohaterów z Klonowej 11!!!!!!
20 minut czekano na pomoc medyczną
Avatar
danik / 19 maja 2013 o 19:54
męższczyznę wydostali sąsiedzi mieszkający za blokiem tego płonącego mieszkania.
Avatar
Lisek / 19 maja 2013 o 17:41
Dobrze musiało się palić
Avatar
Magda / 19 maja 2013 o 17:14
Ja mam czujnik pożarowy w systemie alarmowym i jestem spokojna, że jak wybuchnie pożar, to natychmiast będzie alarm i zaraz przyślą straż pożarną. Opłacam tylko 20 zł miesięcznej składki w Krajowej Sieci Alarmowej Sztabu Ratownictwa. Oprócz tego pilnują całą dobę czy ktoś nie włamał mi się do mieszkania!
Avatar
Gość / 19 maja 2013 o 17:07
Brawa dla Kraśnickiej Policji!!
Avatar
Merak / 19 maja 2013 o 17:06
Brawa dla Kraśnickiej Policji !!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 0

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 12

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 7

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!