Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

24 kwietnia 2011 r.
16:10
Edytuj ten wpis

Pracownicy szpitala w Kraśniku będą mniej zarabiać?

0 12 A A
Dyrektor szpitala szacuję, że po obniżeniu zarobków udałoby się zaoszczędzić ok. 200 tys. zł. miesię
Dyrektor szpitala szacuję, że po obniżeniu zarobków udałoby się zaoszczędzić ok. 200 tys. zł. miesię

Dyrektor szpitala powiatowego w Kraśniku chce o 10 proc. obniżyć zarobki pracownikom. Przekonuje, że dzięki temu placówka mogłaby zaoszczędzić nawet ok. 200 tys. zł miesięcznie. Takim rozwiązaniom sprzeciwiają się jednak związkowcy.


AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Sytuacja szpitala pogarsza się z roku na rok. Obecnie nasze zadłużenie wynosi ok. 5 mln zł – wylicza Piotr Krawiec, dyrektor SP ZOZ w Kraśniku. – Są to niezapłacone faktury za towary i usługi. Dostawy leków i jednorazowego sprzętu są już blokowane.

Starosto Powiatowe w Kraśniku, pod które podlega szpital winą za złą kondycję placówki obwinia Narodowy Fundusz Zdrowia. – Gdybyśmy mieli zapłacone za nadwykonania to sytuacja szpitala nie byłaby taka zła – przekonuje Tadeusz Wojtak, starosta kraśnicki.

Szpital musi szukać oszczędności. – Jestem zdecydowany obniżyć o 10 proc. płace pracownikom szpitala, z wyłączeniem tych osób, które już mają minimalną płacę – wyjaśnia dyrektor placówki. – Inne metody moim zdaniem zostały już wyczerpane. Koszt miesięcznego wynagrodzenia pracowników to ok. 2,5 mln zł. Szacuję, że po obniżeniu zarobków udałoby się zaoszczędzić ok. 200 tys. zł. miesięcznie.

Pracownicy uważają jednak, że propozycja jest nie do przyjęcia. – Nie wyobrażam sobie, żeby można było nam jeszcze obniżyć pensje, kiedy podstawowe wynagrodzenie pielęgniarki to 1510 zł – tłumaczy Janina Rostek, przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych w szpitalu w Kraśniku.

Pielęgniarkom wtórują lekarze. – Przeciwstawiamy się tej polityce – oburza się Maryla Latosiewicz, przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy w kraśnickim szpitalu. – Stale są oszczędności, ale na pensjach pracowników. Tymczasem nasze płace już teraz znacznie odbiegają od zarobków na Lubelszczyźnie.

We wtorek dyrektor szpitala spotka się z przedstawicielami związkowców. – Zakładaliśmy, że w spotkaniu weźmie udział również starosta kraśnicki, jednak nie będzie go z powodów rodzinnych – tłumaczy dr Krawiec.

Pracownicy liczą na porozumienie. Jeśli go jednak nie będzie nie wykluczają radykalnych rozwiązań. – Strajk jest brany pod uwagę, ale to jest ostateczność – zastrzega dr Latosiewicz. – Wcześniej będziemy szukać kompromisu, ale nie może on polegać na tym, że zgodzimy się na obniżki, bo to kompromis nie jest.

Tymczasem władze powiatu kraśnickiego sprawy nie przesądzają. – Obniżenie płacy pracownikom o 10 proc to jest koncepcja i decyzja dyrektora szpitala – twierdzi Wojtak. – Ja mam nieco inny pogląd na ten temat, ale przedstawię go dopiero na planowanym spotkaniu. Dokładna data nie jest jeszcze ustalona, ale ma to być pod koniec tego tygodnia.

Według planów dyrektora zmiany rozpoczęłyby się w maju. Wtedy pracownicy dostaliby wypowiedzenia. Nowe umowy zaczęłyby obowiązywać od września (po 3-miesięcznym okresie wypowiedzenia).

Kierujący szpitalem przewiduje, że oszczędności byłyby widocznej już w październiku.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ukryta kamera / 26 kwietnia 2011 o 01:31
[quote name='mały' timestamp='1303758770' post='469333']
Pani przewodnicząca zz lekarzy powinna z wszystkimi swoimi członkami zabarykadować się i nie tylko nie oddać ani złotówki ale natychmiast żądać podwyżek dla wszystkich lekarzy bo jak sama powiedziała zarabiają bidule najmniej w województwie. Ile powinni zarabiać? 20 tysięcy 30, 40, ... 100 tysięcy miesięcznie kiedy by powiedzieli dość, średni zarobek w Kraśniku poza budżetówką wynosi niecałe 2000zł
Lekarze w SP ZOZ Krasnik zarabiają miesięcznie pomiędzy 12 - 18tys PLN,tak tak 12-18tys PLN!!!,i to nie od wczoraj.Do tego dochodzą kontrakty z przychodni specjalistycznych i prywatne wizyty w godzinach pracy w szpitalu nie wspominajac o dyżurach.A co do pani przewodniczącej L to grupa lekarzy anestezjologów wywalczyla swego czasu takie pensje,ze nawet zz lekarzy z trudem to przetrawił.Więc proponuje panu dyrektorowi i starostwu nie struganie z siebie glupka i rzetelne informowanie ludzi kto tu zawinil i kto powinien poniesc tego konsekwencje bo na pewno nie pielegniarki i inni pracownicy szpitala
[quote name='mały' timestamp='1303758770' post='469333']
Pani przewodnicząca zz lekarzy powinna z wszystkimi swoimi członkami zabarykadować się i nie tylko nie oddać ani złotówki ale natychmiast żądać podwyżek dla wszystkich lekarzy bo jak sama powiedziała zarabiają bidule najmniej w województwie. Ile powinni zarabiać? 20 tysięcy 30, 40, ... 100 tysięcy miesięcznie kiedy by powiedzieli dość, średni zarobek w Kraśniku poza budżetówką wynosi niecałe 2000zł
Lekarze w SP ZOZ Krasnik zarabiają miesięcznie pomię... rozwiń
Avatar
mały / 25 kwietnia 2011 o 21:12
Pani przewodnicząca zz lekarzy powinna z wszystkimi swoimi członkami zabarykadować się i nie tylko nie oddać ani złotówki ale natychmiast żądać podwyżek dla wszystkich lekarzy bo jak sama powiedziała zarabiają bidule najmniej w województwie. Ile powinni zarabiać? 20 tysięcy 30, 40, ... 100 tysięcy miesięcznie kiedy by powiedzieli dość, średni zarobek w Kraśniku poza budżetówką wynosi niecałe 2000zł
Avatar
Stach / 25 kwietnia 2011 o 15:13
Pan dyrektor wygospodarował środki na umowę z obecnym burmistrzem, a byłym jego zastępcą w ZOZ-ie, który teraz dorabia sobie dzięki temu do niemałej pensji samorządowca. To chyba nie jest tak źle z finansami szpitala, żeby jeszcze teraz pielęgniarkom ciąć po niewielkich pensjach? Jak widać dla chcącego nic trudnego.
Avatar
pacjent / 25 kwietnia 2011 o 14:50
to ile ludzi tam pracuje ??? 2,5 mln zł to przy średniej krajowej wychodzi ponad 700 osób ..
Avatar
Maks / 25 kwietnia 2011 o 14:40
Jakie zarządzanie, jaka organizacja pracy, jakie relacje płacowe, takie efekty dla pacjentów!
Avatar
tosia / 25 kwietnia 2011 o 13:50
Za taką opiekę medyczną jaką dostajemy od naszych ,, specjalistów" jak i ,, wyszkolonych pielęgniarek" nie powinniśmy dać nawet złotówki. I obniżyć im nawet o połowę dopóki nie wezmą się do prawdziwej pracy!!!!!W porównaniu z Lublinem u nas jest dno pod każdym względem.
Avatar
Stach / 25 kwietnia 2011 o 10:55
Jedna wielka lipa. Niech pani redaktor zapyta dyrektora o zarobki lekarzy w SP ZOZ Kraśnik. Oczywiście nie po nazwisku, bo sie wymówi ochroną danych osobowych. Ale tak średnio ile zarabiają. Kiedy mieszkańcy dowiedzą się prawdy na ten temat, to dopiero dyskusja o oszczędnościach będzie miała sens. Myślicie, że ci kraśniccy "specjaliści" biorą po parę tysięcy miesięcznie? Ha ha ha...
Avatar
jogo / 25 kwietnia 2011 o 10:09
Racja zabrać lekarzom, dać górnikom i samorządowcom oni tak twórczo i ciężko pracują a tak mało zarabiają
Avatar
wasyl / 25 kwietnia 2011 o 06:48
W szpitalu w Kraśniku niech przestaną ustawiać przetargi - m.in. na ochronę. tedy będą mieli oszczędności i nie trzeba będzie ciąć płac
Avatar
ukryta kamera / 25 kwietnia 2011 o 05:59
[quote name='Waldi' timestamp='1303668553' post='469131']
Nie to są przerażające pomysły, pracownicy wywieście na taczkach lekarzy - dyrektorów, nie mających pomysłów na funkcjonowanie szpitala. Potrzebny jest wam i nam pacjentom manager z prawdziwego zdarzenia, organizator który zadba o rentowność ZOZ-u nie kosztem pracowników oraz będzie równo traktował wszystkie grupy zawodowe zapewniając należyte wynagrodzenie i dobrą opiekę nad pacjentami. Słabo wynagradzany pracownik nie ma motywacji do pracy i może oczekiwać zadośćuczynienia od pacjentów, a to powinno być eliminowane i napiętnowane. Jak tak dalej pójdzie to mimo pieniędzy wpompowanych w szpital (remonty i zakup sprzętu z dofinansowaniem z UE) spowodują jego likwidację - będziemy na udzielenie pomocy jeździć do lublina - horror.
[/quote]
Calkowicie zgadzam sie z poprzednikiem,30% mniej dla lekarzy i ta buda zacznie sie bilansować.To własnie dzieki obecnemu panu dyrektorowi,kiedy sam byl przewodniczacym zwiazku lekarskiego i jego kolegom ze zwiazku anestezjologów,wynegocjowano z bylym dyrektotem Mazurem takie podwyzki dla lekarzy,ze nie powstydziliby sie medycy z Warszawy.Reszta pracownikow ZOZ-u dostala tzw ochłapy dla otarcia łez.I własnie od tamtej pory ta buda juz była pod kreską.Pan Wojtak nie od dziś jest starostą i przez lata wiedział o całej sytuacji która z tego wynikła.Proponuję najpierw obniżenie płac całego "Komitetu Centralnego Starostwa"jako danie dobrego przykładu ze strony organu zalożycielskiego.Dobra rada dla zwiazków dzialajacych w ZOZ,jak sie nie zjednoczycie w swoich dzialaniach to pozostanie po was tylko wspomnienie bo nalepsza niespodzianka dopiero przed wami....moze jeszcze w tym roku a na pewno w przyszlym staniecie przed faktem nowej rzeczywistosci czyli prywatyzacji ZOZ-u,o ktorej w scislej tajemnicy juz sie rozmawia.Czas na Wasz ruch,to ostatni dzwonek,więcej mozliwości juz nie będzie......
[quote name='Waldi' timestamp='1303668553' post='469131']
Nie to są przerażające pomysły, pracownicy wywieście na taczkach lekarzy - dyrektorów, nie mających pomysłów na funkcjonowanie szpitala. Potrzebny jest wam i nam pacjentom manager z prawdziwego zdarzenia, organizator który zadba o rentowność ZOZ-u nie kosztem pracowników oraz będzie równo traktował wszystkie grupy zawodowe zapewniając należyte wynagrodzenie i dobrą opiekę nad pacjentami. Słabo wynagradzany pracownik nie ma motywacji do pracy i może oczeki... rozwiń
Avatar
ukryta kamera / 26 kwietnia 2011 o 01:31
[quote name='mały' timestamp='1303758770' post='469333']
Pani przewodnicząca zz lekarzy powinna z wszystkimi swoimi członkami zabarykadować się i nie tylko nie oddać ani złotówki ale natychmiast żądać podwyżek dla wszystkich lekarzy bo jak sama powiedziała zarabiają bidule najmniej w województwie. Ile powinni zarabiać? 20 tysięcy 30, 40, ... 100 tysięcy miesięcznie kiedy by powiedzieli dość, średni zarobek w Kraśniku poza budżetówką wynosi niecałe 2000zł
Lekarze w SP ZOZ Krasnik zarabiają miesięcznie pomiędzy 12 - 18tys PLN,tak tak 12-18tys PLN!!!,i to nie od wczoraj.Do tego dochodzą kontrakty z przychodni specjalistycznych i prywatne wizyty w godzinach pracy w szpitalu nie wspominajac o dyżurach.A co do pani przewodniczącej L to grupa lekarzy anestezjologów wywalczyla swego czasu takie pensje,ze nawet zz lekarzy z trudem to przetrawił.Więc proponuje panu dyrektorowi i starostwu nie struganie z siebie glupka i rzetelne informowanie ludzi kto tu zawinil i kto powinien poniesc tego konsekwencje bo na pewno nie pielegniarki i inni pracownicy szpitala
[quote name='mały' timestamp='1303758770' post='469333']
Pani przewodnicząca zz lekarzy powinna z wszystkimi swoimi członkami zabarykadować się i nie tylko nie oddać ani złotówki ale natychmiast żądać podwyżek dla wszystkich lekarzy bo jak sama powiedziała zarabiają bidule najmniej w województwie. Ile powinni zarabiać? 20 tysięcy 30, 40, ... 100 tysięcy miesięcznie kiedy by powiedzieli dość, średni zarobek w Kraśniku poza budżetówką wynosi niecałe 2000zł
Lekarze w SP ZOZ Krasnik zarabiają miesięcznie pomię... rozwiń
Avatar
mały / 25 kwietnia 2011 o 21:12
Pani przewodnicząca zz lekarzy powinna z wszystkimi swoimi członkami zabarykadować się i nie tylko nie oddać ani złotówki ale natychmiast żądać podwyżek dla wszystkich lekarzy bo jak sama powiedziała zarabiają bidule najmniej w województwie. Ile powinni zarabiać? 20 tysięcy 30, 40, ... 100 tysięcy miesięcznie kiedy by powiedzieli dość, średni zarobek w Kraśniku poza budżetówką wynosi niecałe 2000zł
Avatar
Stach / 25 kwietnia 2011 o 15:13
Pan dyrektor wygospodarował środki na umowę z obecnym burmistrzem, a byłym jego zastępcą w ZOZ-ie, który teraz dorabia sobie dzięki temu do niemałej pensji samorządowca. To chyba nie jest tak źle z finansami szpitala, żeby jeszcze teraz pielęgniarkom ciąć po niewielkich pensjach? Jak widać dla chcącego nic trudnego.
Avatar
pacjent / 25 kwietnia 2011 o 14:50
to ile ludzi tam pracuje ??? 2,5 mln zł to przy średniej krajowej wychodzi ponad 700 osób ..
Avatar
Maks / 25 kwietnia 2011 o 14:40
Jakie zarządzanie, jaka organizacja pracy, jakie relacje płacowe, takie efekty dla pacjentów!
Avatar
tosia / 25 kwietnia 2011 o 13:50
Za taką opiekę medyczną jaką dostajemy od naszych ,, specjalistów" jak i ,, wyszkolonych pielęgniarek" nie powinniśmy dać nawet złotówki. I obniżyć im nawet o połowę dopóki nie wezmą się do prawdziwej pracy!!!!!W porównaniu z Lublinem u nas jest dno pod każdym względem.
Avatar
Stach / 25 kwietnia 2011 o 10:55
Jedna wielka lipa. Niech pani redaktor zapyta dyrektora o zarobki lekarzy w SP ZOZ Kraśnik. Oczywiście nie po nazwisku, bo sie wymówi ochroną danych osobowych. Ale tak średnio ile zarabiają. Kiedy mieszkańcy dowiedzą się prawdy na ten temat, to dopiero dyskusja o oszczędnościach będzie miała sens. Myślicie, że ci kraśniccy "specjaliści" biorą po parę tysięcy miesięcznie? Ha ha ha...
Avatar
jogo / 25 kwietnia 2011 o 10:09
Racja zabrać lekarzom, dać górnikom i samorządowcom oni tak twórczo i ciężko pracują a tak mało zarabiają
Avatar
wasyl / 25 kwietnia 2011 o 06:48
W szpitalu w Kraśniku niech przestaną ustawiać przetargi - m.in. na ochronę. tedy będą mieli oszczędności i nie trzeba będzie ciąć płac
Avatar
ukryta kamera / 25 kwietnia 2011 o 05:59
[quote name='Waldi' timestamp='1303668553' post='469131']
Nie to są przerażające pomysły, pracownicy wywieście na taczkach lekarzy - dyrektorów, nie mających pomysłów na funkcjonowanie szpitala. Potrzebny jest wam i nam pacjentom manager z prawdziwego zdarzenia, organizator który zadba o rentowność ZOZ-u nie kosztem pracowników oraz będzie równo traktował wszystkie grupy zawodowe zapewniając należyte wynagrodzenie i dobrą opiekę nad pacjentami. Słabo wynagradzany pracownik nie ma motywacji do pracy i może oczekiwać zadośćuczynienia od pacjentów, a to powinno być eliminowane i napiętnowane. Jak tak dalej pójdzie to mimo pieniędzy wpompowanych w szpital (remonty i zakup sprzętu z dofinansowaniem z UE) spowodują jego likwidację - będziemy na udzielenie pomocy jeździć do lublina - horror.
[/quote]
Calkowicie zgadzam sie z poprzednikiem,30% mniej dla lekarzy i ta buda zacznie sie bilansować.To własnie dzieki obecnemu panu dyrektorowi,kiedy sam byl przewodniczacym zwiazku lekarskiego i jego kolegom ze zwiazku anestezjologów,wynegocjowano z bylym dyrektotem Mazurem takie podwyzki dla lekarzy,ze nie powstydziliby sie medycy z Warszawy.Reszta pracownikow ZOZ-u dostala tzw ochłapy dla otarcia łez.I własnie od tamtej pory ta buda juz była pod kreską.Pan Wojtak nie od dziś jest starostą i przez lata wiedział o całej sytuacji która z tego wynikła.Proponuję najpierw obniżenie płac całego "Komitetu Centralnego Starostwa"jako danie dobrego przykładu ze strony organu zalożycielskiego.Dobra rada dla zwiazków dzialajacych w ZOZ,jak sie nie zjednoczycie w swoich dzialaniach to pozostanie po was tylko wspomnienie bo nalepsza niespodzianka dopiero przed wami....moze jeszcze w tym roku a na pewno w przyszlym staniecie przed faktem nowej rzeczywistosci czyli prywatyzacji ZOZ-u,o ktorej w scislej tajemnicy juz sie rozmawia.Czas na Wasz ruch,to ostatni dzwonek,więcej mozliwości juz nie będzie......
[quote name='Waldi' timestamp='1303668553' post='469131']
Nie to są przerażające pomysły, pracownicy wywieście na taczkach lekarzy - dyrektorów, nie mających pomysłów na funkcjonowanie szpitala. Potrzebny jest wam i nam pacjentom manager z prawdziwego zdarzenia, organizator który zadba o rentowność ZOZ-u nie kosztem pracowników oraz będzie równo traktował wszystkie grupy zawodowe zapewniając należyte wynagrodzenie i dobrą opiekę nad pacjentami. Słabo wynagradzany pracownik nie ma motywacji do pracy i może oczeki... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 5 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 6

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 37 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 220 47

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 15

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 59 61

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 19 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!