Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

22 marca 2012 r.
16:52
Edytuj ten wpis

Protest w Kraśniku. Energetycy blokują drogę

1 18 A A
Protest w Kraśniku (Agnieszka Antoń [MoDO])
Protest w Kraśniku (Agnieszka Antoń [MoDO])

W Kraśniku trwa protest pracowników tutejszego Zakładu Energetycznego. Energetycy blokują przejazd drogą krajową nr 19. Pikieta odbywa się w pobliżu stacji przy ul. Lubelskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Protestuje ok. stu pracowników. Protestujący nie zgadzają się na likwidację Zakładu Energetycznego w Kraśniku. Boją się, że stracą pracę. Obawiają się też, że w związku ze zmianami, które chce wprowadzić PGE Dystrybucja, pogorszy się jakość usług i dostępność do nich.

PGE Dystrybucja w całej Polsce chce zmniejszyć liczę rejonów i posterunków energetycznych. Zmiany mają dotyczyć m.in. Kraśnika (który ma być połączony z Puławami), Radzynia Podlaskiego (ma być połączony z Białą Podlaską) i Lubartowa (który będzie podlegał pod Lublin-Teren).

- Wciąż liczymy, że nasz pracodawca nie będzie chciał zlikwidować wyznaczonych rejonów i posterunków energetycznych. Wygląda jednak na to, że ten zarząd robi wszystko, aby pracowników było mniej – komentuje Jan Pielaszkiewicz, związkowiec z Zakładu Energetycznego w Kraśniku. – Dostaliśmy już listę gdzie kto ma zostać przeniesiony. Dotyczy to np. Bełżyc, Puław albo Opola Lubelskiego. Z Puławami nie mamy nawet bezpośredniego połączenia, trzeba by jechać przez Lublin.

- Musimy walczyć o swoje prawa – mówi Krzysztof, jeden z protestujących pracowników ZE w Kraśniku. – Absolutnie nie możemy dopuścić do likwidacji zakładu. To nie byłoby to dobrym rozwiązaniem ani dla nas, ani dla naszych klientów.

Protest rozpoczął się o 15:15 i potrwa do 18. Nie spowodował wielkich utrudnień w ruchu. Auta są puszczane co kilka minut.

Nie wszyscy są protestem zachwyceni. - Do przejechania mam 700 km i stoję już ok. 10 minut. Kompletnie nie wiem dlaczego i wcale mi się to nie podoba. Uważam, że protestów na drogach nie powinno być, zwłaszcza w sytuacji, gdy nie mamy żadnego wpływu na rozwiązanie problemu – mówi pan Artur, jeden z oczekujących na przejazd kierowców.

Inni są bardziej wyrozumiali. – Jestem w stanie te kilka minut przeczekać. Rozumiem protestujących – tlumaczy Marta Flis, mieszkanka Markuszowa.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 marca 2012 o 23:16
[quote name='KULECZKA' timestamp='1332527424' post='613763']
Koniec z baranami

KULECZKA
W końcu rozwalą ten burdel na kółkach wielcy panowie pasibrzuchy z ZEOLU wezmą się do rzetelnej pracy a nie patrzą na napiwki i łapówki za wkręcenie bezpiecznika załatwienie sprawy tam to nie lada wyczyn....Wszyscy uważają tam człowieka za złodzieja u nich dzień pracy zaczyna się o 8 a kończy o 14 to już przesada na interwencje czeka się po parę godzin może w końcu wezmą się do pracy jak ci z telekomunikacji jak ich rozwalili to teraz są bardzo mili i pomocni
[/quote]
Albo te paniska z PKS-u. Pamiętacie, jak podjeżdżał taki Autosanem na zatłoczone stanowisko ? Stawał w drzwiach robiąc selekcję według własnego widzimisię. Teraz ostatnie niedobitki zapieprzają za pół darmo u busiarzy i ... wcale tacy mili nie są, a o pomocy można pomarzyć.
[quote name='KULECZKA' timestamp='1332527424' post='613763']
Koniec z baranami

KULECZKA
W końcu rozwalą ten burdel na kółkach wielcy panowie pasibrzuchy z ZEOLU wezmą się do rzetelnej pracy a nie patrzą na napiwki i łapówki za wkręcenie bezpiecznika załatwienie sprawy tam to nie lada wyczyn....Wszyscy uważają tam człowieka za złodzieja u nich dzień pracy zaczyna się o 8 a kończy o 14 to już przesada na interwencje czeka się po parę godzin może w końcu wezmą się do pracy jak ci z telekomunikac... rozwiń
Avatar
KULECZKA / 23 marca 2012 o 19:30
Koniec z baranami

KULECZKA
W końcu rozwalą ten burdel na kółkach wielcy panowie pasibrzuchy z ZEOLU wezmą się do rzetelnej pracy a nie patrzą na napiwki i łapówki za wkręcenie bezpiecznika załatwienie sprawy tam to nie lada wyczyn....Wszyscy uważają tam człowieka za złodzieja u nich dzień pracy zaczyna się o 8 a kończy o 14 to już przesada na interwencje czeka się po parę godzin może w końcu wezmą się do pracy jak ci z telekomunikacji jak ich rozwalili to teraz są bardzo mili i pomocni
Avatar
zorientowany / 23 marca 2012 o 15:02
[quote name='nieszanowany klient' timestamp='1332510267' post='613643']
Pamiętam kilka krotnie byłem aby coś załatwić. Za każdym razem musiałem długo czekać, zachowanie niektórych osób było takie jakby im się już w ogóle nie chciało pracować, byli niemili, obojętni. Straciłem dużo nerwów.Po za tym mam jeszcze kilka zastrzeżeń co do tego zakładu i podejścia do klienta....
[/quote]

A coś ty załatwiał, że tak długo czekałeś? Bo ja nie miałem z nimi problemów. Sprawnie i milo. Może to ty byłeś problemem. Każdy psioczy, a nie zastanowi się kto im każe tak robić. Góra wymyśla a dół słucha. Oczywiście temu dołowi się obrywa, a góra śpi spokojnie bez konsekwencji. Zobaczycie obsługę w Puławach tam to jest chamówa. Ludzie dla, których Kraśnik jest niczym.A przy okazji jak będziecie jeździć za jedną piecząteczką w te i nazad, zrobi się 500 km do to ciekawe co wtedy będzie luksior. Ja od dziś klientom będę mówił: niech sobie sami załatwiają sprawy np. z przyłączeniem. Projekciki podrożeją, fizyczne wykonanie przyłącz itp, itp. Powodzenia i proszę nie skarżyć się na wyższe ceny wszystkiego co związane z energetyką.
[quote name='nieszanowany klient' timestamp='1332510267' post='613643']
Pamiętam kilka krotnie byłem aby coś załatwić. Za każdym razem musiałem długo czekać, zachowanie niektórych osób było takie jakby im się już w ogóle nie chciało pracować, byli niemili, obojętni. Straciłem dużo nerwów.Po za tym mam jeszcze kilka zastrzeżeń co do tego zakładu i podejścia do klienta....
[/quote]

A coś ty załatwiał, że tak długo czekałeś? Bo ja nie miałem z nimi problemów. Sprawnie i milo. Może to ty byłeś pro... rozwiń
Avatar
nieszanowany klient / 23 marca 2012 o 14:44
Pamiętam kilka krotnie byłem aby coś załatwić. Za każdym razem musiałem długo czekać, zachowanie niektórych osób było takie jakby im się już w ogóle nie chciało pracować, byli niemili, obojętni. Straciłem dużo nerwów.Po za tym mam jeszcze kilka zastrzeżeń co do tego zakładu i podejścia do klienta....
Avatar
kierowca / 23 marca 2012 o 13:10
Tacy fachowcy to sobie poradzą, a jak nie to Stawiarski z Włodarczykiem ich zatrudnią, bo to przecież elektorat pisowski, bądż co bądż identyfikują się z nimi spacerując po przejściach dla pieszych , tylko nad sprawami miasta jakoś pochylić się nie mogą.Od początku tylko podwyżki , a to wieczyste użytkowanie , a to przedszkole, tylko oszczędności u samych burmistrzów nie widać.Panie Stawiarski i Włodarczyk gdzie te obiecane miejsca i inwestycje.
Avatar
Marysieńka / 23 marca 2012 o 09:16
Stopniowe niszczenie wszystkiego czego sie tylko da mamy już od dobrych 20 lat i robią to po kolei wszystkie rządy, tylko łatwiej zauwazać to co jest na czasie i jeszcze wykorzystywac politycznie. A chociazby po przykładzie krasnika, mamy najlepszy dowód, że taka władza PiSowska tez ma daleko ludzi w du*** i wazniejsze od pracy dla ludzi stają sie pilnowanie własnych interesów, a ludzi próbuje się zadawalać rozrywkami.
I takie mamy czasy, że każdy patrzy , zeby jemu było dobrze, że on ma pracę, biedy nie cierpi, to inni już go nie obchodzą. I tak na przestrzeni tych wszystkich lat ludzi z żadnego zakładu pracy nie intersował los upadających zakładów, ludzi pozostajacych bez pracy, nawet los ich niedawnych współpracowników, którzy zmuszeni byli pożegnac sie z tą pracą. To nie mówcie o jednych, jak inni nie są lepsi. A tam gdzie istnieje monopol, tam zawsze będzie okazywana nam większa arogancja, z braku innego wyboru.
Stopniowe niszczenie wszystkiego czego sie tylko da mamy już od dobrych 20 lat i robią to po kolei wszystkie rządy, tylko łatwiej zauwazać to co jest na czasie i jeszcze wykorzystywac politycznie. A chociazby po przykładzie krasnika, mamy najlepszy dowód, że taka władza PiSowska tez ma daleko ludzi w du*** i wazniejsze od pracy dla ludzi stają sie pilnowanie własnych interesów, a ludzi próbuje się zadawalać rozrywkami.
I takie mamy czasy, że każdy patrzy , zeby jemu było dobrze, że on ma pracę, biedy nie cierpi, to inni już go nie obch... rozwiń
Avatar
agaULHNDER AND / 23 marca 2012 o 08:18
ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKIEM.ZAWSZE PRZYCHODZI KRYSKA NA MATYSKA.ZAMIAST KRAŚNICZANIE BYĆ SOLIDARNI WE WŁASNYM INTERESIE,TO JAK KAŻDY MA POSADKĘ,TO CICHUTKO SIEDZI.PO CZĘŚCI SAMI DOPUŚCILIŚMY DO SYTUACJI JAKA MA TERAZ MIEJSCE.KRAŚNIK UMIERA,A TYCH KILKUNASTU PRZEDSIĘBIORCÓW NIEDŁUGO PADNIE.MALINY NIC NIE POMOGĄ.W URZĘDZIE PRACY SIEDZĄ SAME NIEDOJDY,W STAROSTWIE TO SAMO-STAROSTA UMIE MÓWIĆ TYLKO O MALINACH - SAM MA PLANTACJĘ.PRZYJAZD KOMORUSKA NIC NIE POMOŻE WAM.KOCHANA WŁADZO KRAŚNIKA NIEDŁUGO JUŻ ZABRAKNIE KASY NA WASZE WYNAGRODZENIA.REJON ENERGETYCZNY OBUDZIŁ SIĘ ZA PÓŻNO ZE SWOIMI POCZYNANIAMI.UTRUDNIA TYLKO ŻYCIE KIEROWCOM KRAŚNIKA.NIECH JADĄ DO WARSZAWY I TAM STRAJKUJĄ-NAJLEPIEJ NIECH ODETNĄ PRĄD PREMIEROWI I JEGO RZĄDOWI.A GDZIE JEST GŁÓWNY DORADCA PREZYDENTA LUBLINA?DLACZEGO NIE POMAGA?- NIE POMAGA I NIE POMOŻE,BO WLEPIŁ DUPKĘ NA CIEPŁY STOŁECZEK I GRZEJE SIĘ-BĘDZIE GRZAŁ SIĘ DOTĄD AŻ SIĘ ROZPALI.
ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKIEM.ZAWSZE PRZYCHODZI KRYSKA NA MATYSKA.ZAMIAST KRAŚNICZANIE BYĆ SOLIDARNI WE WŁASNYM INTERESIE,TO JAK KAŻDY MA POSADKĘ,TO CICHUTKO SIEDZI.PO CZĘŚCI SAMI DOPUŚCILIŚMY DO SYTUACJI JAKA MA TERAZ MIEJSCE.KRAŚNIK UMIERA,A TYCH KILKUNASTU PRZEDSIĘBIORCÓW NIEDŁUGO PADNIE.MALINY NIC NIE POMOGĄ.W URZĘDZIE PRACY SIEDZĄ SAME NIEDOJDY,W STAROSTWIE TO SAMO-STAROSTA UMIE MÓWIĆ TYLKO O MALINACH - SAM MA PLANTACJĘ.PRZYJAZD KOMORUSKA NIC NIE POMOŻE WAM.KOCHANA WŁADZO KRAŚNIKA NIEDŁUGO JUŻ ZABRAKNIE KASY NA WASZE WYNAGRODZENIA.REJON E... rozwiń
Avatar
zorientowany / 23 marca 2012 o 08:13
[quote name='ferdek' timestamp='1332456095' post='613307']
Może by tak sobie blokowali druty ?
[/quote]
Dobra podpowiedź. Tylko jakby Ci światełko zgasło na 5 minut zaraz byś dzwonił i krzyczał do słuchawki: Gdzie to pogotowie, itp, itp. No, ale niedługo będziesz czekał troszkę dłużej. Ja już przeżyłem takie czekanie, jak elektrycy na drugiej zmianie jechali z miejscowości oddalonej ode mnie 50km. Oczywiście przepisowo 50 km/h- nie wolno im szybciej.GPS pilnuje. Trwało to bagatela 1h, co jakby byli na miejscu załatwili by w 10 minut. BĘDZIE JESZCZE GORZEJ. WSZYSTKO ZNISZCZĄ BO JEST PRZYZWOLENIE SPOŁECZEŃSTWA.
[quote name='ferdek' timestamp='1332456095' post='613307']
Może by tak sobie blokowali druty ?
[/quote]
Dobra podpowiedź. Tylko jakby Ci światełko zgasło na 5 minut zaraz byś dzwonił i krzyczał do słuchawki: Gdzie to pogotowie, itp, itp. No, ale niedługo będziesz czekał troszkę dłużej. Ja już przeżyłem takie czekanie, jak elektrycy na drugiej zmianie jechali z miejscowości oddalonej ode mnie 50km. Oczywiście przepisowo 50 km/h- nie wolno im szybciej.GPS pilnuje. Trwało to bagatela 1h, co jakby byli... rozwiń
Avatar
energetyk II / 23 marca 2012 o 08:02
[quote name='energetyk' timestamp='1332483362' post='613375']
Pracownikom zakladu energetycznego najbardziej szkoda tych FUCH, ktore im przepadna ,czego nie byli tacy aktywni jak zwalniano z FLT
[/quote]
Pamiętam czasy jak wszyscy się w Kraśniku śmiali z tych co szli do pracy w Rejonach Energetycznych. Mówiło się, że idą tam największe nieuki.Co będę skakał po słupach jak małpa? Deszcz, słota itp.Lepiej do fabryki, to było to!!!! Kto komu broni robić te przysłowiowe"fuchy". Z rejonów dorabiają, bo muszą. Nie zarabiają tyle co się mówi. Typowa propaganda rządzących.Powtarzam - kolejny sukces rudego drania poróżnił- Polaków.
[quote name='energetyk' timestamp='1332483362' post='613375']
Pracownikom zakladu energetycznego najbardziej szkoda tych FUCH, ktore im przepadna ,czego nie byli tacy aktywni jak zwalniano z FLT
[/quote]
Pamiętam czasy jak wszyscy się w Kraśniku śmiali z tych co szli do pracy w Rejonach Energetycznych. Mówiło się, że idą tam największe nieuki.Co będę skakał po słupach jak małpa? Deszcz, słota itp.Lepiej do fabryki, to było to!!!! Kto komu broni robić te przysłowiowe"fuchy"... rozwiń
Avatar
zorientowany / 23 marca 2012 o 07:50
Ano dlatego, że wasze związki tzn. FŁT was sprzedają. Jak można wam pomagać jak nic w tym kierunku nie robicie.Tylko grzecznie wszystko podpisujecie.Jak są zebrania w waszej sprawie to się p-przy o jakimś radiu itp.
Avatar
Gość / 23 marca 2012 o 23:16
[quote name='KULECZKA' timestamp='1332527424' post='613763']
Koniec z baranami

KULECZKA
W końcu rozwalą ten burdel na kółkach wielcy panowie pasibrzuchy z ZEOLU wezmą się do rzetelnej pracy a nie patrzą na napiwki i łapówki za wkręcenie bezpiecznika załatwienie sprawy tam to nie lada wyczyn....Wszyscy uważają tam człowieka za złodzieja u nich dzień pracy zaczyna się o 8 a kończy o 14 to już przesada na interwencje czeka się po parę godzin może w końcu wezmą się do pracy jak ci z telekomunikacji jak ich rozwalili to teraz są bardzo mili i pomocni
[/quote]
Albo te paniska z PKS-u. Pamiętacie, jak podjeżdżał taki Autosanem na zatłoczone stanowisko ? Stawał w drzwiach robiąc selekcję według własnego widzimisię. Teraz ostatnie niedobitki zapieprzają za pół darmo u busiarzy i ... wcale tacy mili nie są, a o pomocy można pomarzyć.
[quote name='KULECZKA' timestamp='1332527424' post='613763']
Koniec z baranami

KULECZKA
W końcu rozwalą ten burdel na kółkach wielcy panowie pasibrzuchy z ZEOLU wezmą się do rzetelnej pracy a nie patrzą na napiwki i łapówki za wkręcenie bezpiecznika załatwienie sprawy tam to nie lada wyczyn....Wszyscy uważają tam człowieka za złodzieja u nich dzień pracy zaczyna się o 8 a kończy o 14 to już przesada na interwencje czeka się po parę godzin może w końcu wezmą się do pracy jak ci z telekomunikac... rozwiń
Avatar
KULECZKA / 23 marca 2012 o 19:30
Koniec z baranami

KULECZKA
W końcu rozwalą ten burdel na kółkach wielcy panowie pasibrzuchy z ZEOLU wezmą się do rzetelnej pracy a nie patrzą na napiwki i łapówki za wkręcenie bezpiecznika załatwienie sprawy tam to nie lada wyczyn....Wszyscy uważają tam człowieka za złodzieja u nich dzień pracy zaczyna się o 8 a kończy o 14 to już przesada na interwencje czeka się po parę godzin może w końcu wezmą się do pracy jak ci z telekomunikacji jak ich rozwalili to teraz są bardzo mili i pomocni
Avatar
zorientowany / 23 marca 2012 o 15:02
[quote name='nieszanowany klient' timestamp='1332510267' post='613643']
Pamiętam kilka krotnie byłem aby coś załatwić. Za każdym razem musiałem długo czekać, zachowanie niektórych osób było takie jakby im się już w ogóle nie chciało pracować, byli niemili, obojętni. Straciłem dużo nerwów.Po za tym mam jeszcze kilka zastrzeżeń co do tego zakładu i podejścia do klienta....
[/quote]

A coś ty załatwiał, że tak długo czekałeś? Bo ja nie miałem z nimi problemów. Sprawnie i milo. Może to ty byłeś problemem. Każdy psioczy, a nie zastanowi się kto im każe tak robić. Góra wymyśla a dół słucha. Oczywiście temu dołowi się obrywa, a góra śpi spokojnie bez konsekwencji. Zobaczycie obsługę w Puławach tam to jest chamówa. Ludzie dla, których Kraśnik jest niczym.A przy okazji jak będziecie jeździć za jedną piecząteczką w te i nazad, zrobi się 500 km do to ciekawe co wtedy będzie luksior. Ja od dziś klientom będę mówił: niech sobie sami załatwiają sprawy np. z przyłączeniem. Projekciki podrożeją, fizyczne wykonanie przyłącz itp, itp. Powodzenia i proszę nie skarżyć się na wyższe ceny wszystkiego co związane z energetyką.
[quote name='nieszanowany klient' timestamp='1332510267' post='613643']
Pamiętam kilka krotnie byłem aby coś załatwić. Za każdym razem musiałem długo czekać, zachowanie niektórych osób było takie jakby im się już w ogóle nie chciało pracować, byli niemili, obojętni. Straciłem dużo nerwów.Po za tym mam jeszcze kilka zastrzeżeń co do tego zakładu i podejścia do klienta....
[/quote]

A coś ty załatwiał, że tak długo czekałeś? Bo ja nie miałem z nimi problemów. Sprawnie i milo. Może to ty byłeś pro... rozwiń
Avatar
nieszanowany klient / 23 marca 2012 o 14:44
Pamiętam kilka krotnie byłem aby coś załatwić. Za każdym razem musiałem długo czekać, zachowanie niektórych osób było takie jakby im się już w ogóle nie chciało pracować, byli niemili, obojętni. Straciłem dużo nerwów.Po za tym mam jeszcze kilka zastrzeżeń co do tego zakładu i podejścia do klienta....
Avatar
kierowca / 23 marca 2012 o 13:10
Tacy fachowcy to sobie poradzą, a jak nie to Stawiarski z Włodarczykiem ich zatrudnią, bo to przecież elektorat pisowski, bądż co bądż identyfikują się z nimi spacerując po przejściach dla pieszych , tylko nad sprawami miasta jakoś pochylić się nie mogą.Od początku tylko podwyżki , a to wieczyste użytkowanie , a to przedszkole, tylko oszczędności u samych burmistrzów nie widać.Panie Stawiarski i Włodarczyk gdzie te obiecane miejsca i inwestycje.
Avatar
Marysieńka / 23 marca 2012 o 09:16
Stopniowe niszczenie wszystkiego czego sie tylko da mamy już od dobrych 20 lat i robią to po kolei wszystkie rządy, tylko łatwiej zauwazać to co jest na czasie i jeszcze wykorzystywac politycznie. A chociazby po przykładzie krasnika, mamy najlepszy dowód, że taka władza PiSowska tez ma daleko ludzi w du*** i wazniejsze od pracy dla ludzi stają sie pilnowanie własnych interesów, a ludzi próbuje się zadawalać rozrywkami.
I takie mamy czasy, że każdy patrzy , zeby jemu było dobrze, że on ma pracę, biedy nie cierpi, to inni już go nie obchodzą. I tak na przestrzeni tych wszystkich lat ludzi z żadnego zakładu pracy nie intersował los upadających zakładów, ludzi pozostajacych bez pracy, nawet los ich niedawnych współpracowników, którzy zmuszeni byli pożegnac sie z tą pracą. To nie mówcie o jednych, jak inni nie są lepsi. A tam gdzie istnieje monopol, tam zawsze będzie okazywana nam większa arogancja, z braku innego wyboru.
Stopniowe niszczenie wszystkiego czego sie tylko da mamy już od dobrych 20 lat i robią to po kolei wszystkie rządy, tylko łatwiej zauwazać to co jest na czasie i jeszcze wykorzystywac politycznie. A chociazby po przykładzie krasnika, mamy najlepszy dowód, że taka władza PiSowska tez ma daleko ludzi w du*** i wazniejsze od pracy dla ludzi stają sie pilnowanie własnych interesów, a ludzi próbuje się zadawalać rozrywkami.
I takie mamy czasy, że każdy patrzy , zeby jemu było dobrze, że on ma pracę, biedy nie cierpi, to inni już go nie obch... rozwiń
Avatar
agaULHNDER AND / 23 marca 2012 o 08:18
ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKIEM.ZAWSZE PRZYCHODZI KRYSKA NA MATYSKA.ZAMIAST KRAŚNICZANIE BYĆ SOLIDARNI WE WŁASNYM INTERESIE,TO JAK KAŻDY MA POSADKĘ,TO CICHUTKO SIEDZI.PO CZĘŚCI SAMI DOPUŚCILIŚMY DO SYTUACJI JAKA MA TERAZ MIEJSCE.KRAŚNIK UMIERA,A TYCH KILKUNASTU PRZEDSIĘBIORCÓW NIEDŁUGO PADNIE.MALINY NIC NIE POMOGĄ.W URZĘDZIE PRACY SIEDZĄ SAME NIEDOJDY,W STAROSTWIE TO SAMO-STAROSTA UMIE MÓWIĆ TYLKO O MALINACH - SAM MA PLANTACJĘ.PRZYJAZD KOMORUSKA NIC NIE POMOŻE WAM.KOCHANA WŁADZO KRAŚNIKA NIEDŁUGO JUŻ ZABRAKNIE KASY NA WASZE WYNAGRODZENIA.REJON ENERGETYCZNY OBUDZIŁ SIĘ ZA PÓŻNO ZE SWOIMI POCZYNANIAMI.UTRUDNIA TYLKO ŻYCIE KIEROWCOM KRAŚNIKA.NIECH JADĄ DO WARSZAWY I TAM STRAJKUJĄ-NAJLEPIEJ NIECH ODETNĄ PRĄD PREMIEROWI I JEGO RZĄDOWI.A GDZIE JEST GŁÓWNY DORADCA PREZYDENTA LUBLINA?DLACZEGO NIE POMAGA?- NIE POMAGA I NIE POMOŻE,BO WLEPIŁ DUPKĘ NA CIEPŁY STOŁECZEK I GRZEJE SIĘ-BĘDZIE GRZAŁ SIĘ DOTĄD AŻ SIĘ ROZPALI.
ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKIEM.ZAWSZE PRZYCHODZI KRYSKA NA MATYSKA.ZAMIAST KRAŚNICZANIE BYĆ SOLIDARNI WE WŁASNYM INTERESIE,TO JAK KAŻDY MA POSADKĘ,TO CICHUTKO SIEDZI.PO CZĘŚCI SAMI DOPUŚCILIŚMY DO SYTUACJI JAKA MA TERAZ MIEJSCE.KRAŚNIK UMIERA,A TYCH KILKUNASTU PRZEDSIĘBIORCÓW NIEDŁUGO PADNIE.MALINY NIC NIE POMOGĄ.W URZĘDZIE PRACY SIEDZĄ SAME NIEDOJDY,W STAROSTWIE TO SAMO-STAROSTA UMIE MÓWIĆ TYLKO O MALINACH - SAM MA PLANTACJĘ.PRZYJAZD KOMORUSKA NIC NIE POMOŻE WAM.KOCHANA WŁADZO KRAŚNIKA NIEDŁUGO JUŻ ZABRAKNIE KASY NA WASZE WYNAGRODZENIA.REJON E... rozwiń
Avatar
zorientowany / 23 marca 2012 o 08:13
[quote name='ferdek' timestamp='1332456095' post='613307']
Może by tak sobie blokowali druty ?
[/quote]
Dobra podpowiedź. Tylko jakby Ci światełko zgasło na 5 minut zaraz byś dzwonił i krzyczał do słuchawki: Gdzie to pogotowie, itp, itp. No, ale niedługo będziesz czekał troszkę dłużej. Ja już przeżyłem takie czekanie, jak elektrycy na drugiej zmianie jechali z miejscowości oddalonej ode mnie 50km. Oczywiście przepisowo 50 km/h- nie wolno im szybciej.GPS pilnuje. Trwało to bagatela 1h, co jakby byli na miejscu załatwili by w 10 minut. BĘDZIE JESZCZE GORZEJ. WSZYSTKO ZNISZCZĄ BO JEST PRZYZWOLENIE SPOŁECZEŃSTWA.
[quote name='ferdek' timestamp='1332456095' post='613307']
Może by tak sobie blokowali druty ?
[/quote]
Dobra podpowiedź. Tylko jakby Ci światełko zgasło na 5 minut zaraz byś dzwonił i krzyczał do słuchawki: Gdzie to pogotowie, itp, itp. No, ale niedługo będziesz czekał troszkę dłużej. Ja już przeżyłem takie czekanie, jak elektrycy na drugiej zmianie jechali z miejscowości oddalonej ode mnie 50km. Oczywiście przepisowo 50 km/h- nie wolno im szybciej.GPS pilnuje. Trwało to bagatela 1h, co jakby byli... rozwiń
Avatar
energetyk II / 23 marca 2012 o 08:02
[quote name='energetyk' timestamp='1332483362' post='613375']
Pracownikom zakladu energetycznego najbardziej szkoda tych FUCH, ktore im przepadna ,czego nie byli tacy aktywni jak zwalniano z FLT
[/quote]
Pamiętam czasy jak wszyscy się w Kraśniku śmiali z tych co szli do pracy w Rejonach Energetycznych. Mówiło się, że idą tam największe nieuki.Co będę skakał po słupach jak małpa? Deszcz, słota itp.Lepiej do fabryki, to było to!!!! Kto komu broni robić te przysłowiowe"fuchy". Z rejonów dorabiają, bo muszą. Nie zarabiają tyle co się mówi. Typowa propaganda rządzących.Powtarzam - kolejny sukces rudego drania poróżnił- Polaków.
[quote name='energetyk' timestamp='1332483362' post='613375']
Pracownikom zakladu energetycznego najbardziej szkoda tych FUCH, ktore im przepadna ,czego nie byli tacy aktywni jak zwalniano z FLT
[/quote]
Pamiętam czasy jak wszyscy się w Kraśniku śmiali z tych co szli do pracy w Rejonach Energetycznych. Mówiło się, że idą tam największe nieuki.Co będę skakał po słupach jak małpa? Deszcz, słota itp.Lepiej do fabryki, to było to!!!! Kto komu broni robić te przysłowiowe"fuchy"... rozwiń
Avatar
zorientowany / 23 marca 2012 o 07:50
Ano dlatego, że wasze związki tzn. FŁT was sprzedają. Jak można wam pomagać jak nic w tym kierunku nie robicie.Tylko grzecznie wszystko podpisujecie.Jak są zebrania w waszej sprawie to się p-przy o jakimś radiu itp.
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 0

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 5 0

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 0 2

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 0

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 48 2

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 3

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 18

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 37 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 41 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!