Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

23 maja 2010 r.
19:58
Edytuj ten wpis

Przebudują amfiteatr w Kraśniku

Autor: Zdjęcie autora (fp)
0 11 A A

Rozpoczęła się przebudowa ulicy Festiwalowej i modernizacja amfiteatru miejskiego. To jedna z ważniejszych inwestycji w starej części miasta, zapisana w tegorocznym budżecie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przetarg wygrało Przedsiębiorstwo Budowlane "Eko-Drogpol” z siedzibą w Urzędowie. Firma ma przebudować całą ulicę i położyć na niej betonową kostkę brukową. Położony zostanie chodnik i wybudowana wewnętrzna droga dojazdowa do bramy amfiteatru. Powstanie również parking dla samochodów osobowych (33 miejsca) i dostawczych oraz autokarów (5 miejsc).

Zmodernizowane zostaną miejsca dla widowni. Najpierw robotnicy rozbiorą stare ławki, a następnie zamontują siedzenia stadionowe. Remont czeka też stare schody. Za wykonane prace miasto zapłaci 1 mln zł.

Termin zakończenia robót przewidziano na koniec czerwca.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
fot / 6 lipca 2010 o 14:26
Co by się nie działo, to źle. Takim jak Wy chyba nie da się w żaden sposób dogodzić. Ja to przyjmuję pozytywnie, ważne, że coś sie dzieję. A że wybory... no cóż. Ja mieszkam w Kraśniku na codzień i wiele "kłujących w oczy" inwestycji takich jak chociażby remont widowni w amfiteatrze zostanie długo po wyborach. A kto tym będzie rządził to już od was zależy. A w Kraśniku niech się dzieje jak najwięcej! I nieważne czy przed wyborami, czy po... Pozdrawiam tych mniej i tych bardziej...
Avatar
Juzek / 2 lipca 2010 o 08:15
A no fstyd! Rzebyście wiedzieli!
Avatar
obserwatorka tego syfu / 30 czerwca 2010 o 15:12
Muszą się wyrobić do 22 sierpnia na ten termin jest wyznaczona wizyta Dody a pan czubek jak zwykle blisko wyborów to i się wziął za remonty Urzędu miasta, amfiteatru... a że teraz mieszka w Dzierzkowicach -Krzywie to już i granice chce zmieniac a co bedzie na wsi mieszkał?? z Kraśnickiego zalewu i tych śmiesznych palm śmieją sie z nas prawie w całej polsce!!! nic innego jak tylko wstyd!! pozdrawiam
Avatar
Gość / 10 czerwca 2010 o 08:49
Amfiteatr będzie cycuś? To pewno niedługo kupią i lwy. Ale będzie heca....

Tylko skąd biedne czworonogi będą wiedziały do czyjego tyłka mają się dobrać i kogo wolno tylko obwąchać?
Avatar
Patriota / 9 czerwca 2010 o 23:17
pan czubiński i jego pracownik ckip dali niezłą plamę odmawiając stawiarskiemu sali na spotknie z ziobrą 5-go czerwca, kłamiąc że w ckip tego dnia odbywać się będzie impreza. Pytanie do czubińskiego: czy należy zwolnić pracownika który kłamie?
Avatar
Gość / 1 czerwca 2010 o 13:46
Aż wierzyć mi się nie chce, że amfiteatr będzie wyremontowany do końca czerwca, chyba, do końca czerwca ale 2011 roku. Gdyby jednak remont został ukończony w terminie podanym, to niestety zasługę trzeba przypisać Burmistrzowi.
Avatar
mat / 27 maja 2010 o 23:14
jacek placek napisał:
No i wszystko się układa w spójną całość: zaczyna się sezon wyborczy, to Czubiński się spina żeby możliwie jak największej ilości mieszkańców wleźć wiadomo gdzie... jak to mówią po palcu, bez mydła. Tyle lat amfiteatr gnił i nic nie było tam robione, (poza koszeniem trawy, przybijaniem desek i zamalowywaniem grzyba na ścianach kawiarni), a szkoda, bo jest to o wiele lepszy teren na festyny niż rynek czy środek ulic, które niewiedzieć czemu są zamykane na zorganizowanie festiwali psiej kupy, kociego wąsa i krowiego placka. Amfiteatr jest właściwym miejscem na organizację imprez miejskich i miejmy nadzieję, że znów odrodzą się czasy jego świetności. Tylko zadziwiające jest, że remont zaczyna się akurat na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi...


jacku. jak byś był w temacie, to wiedział byś, że temat modernizacji Amfiteatru Burmistrz kilka lat temu proponował. I nie było to przed wyborami. I to radni przegłosowali żeby gniło to wszystko, bo po co hołota kraśnicka ma mieć swój amfiteatr. A dzisiaj mówi się, że zaczyna się sezon przedwyborczy? Ale jak zwykle P.Czubiński chce przekonać wyborców.???Kto na kogo będzie głosował pokaże czas. I tak czego by nie ruszył to Burmistrza wina. Nic nowego na forum. Dalej obłuda.


jacku. jak byś był w temacie, to wiedział byś, że temat modernizacji Amfiteatru Burmistrz kilka lat temu proponował. I nie było to przed wyborami. I to radni przegłosowali żeby gniło to wszystko, bo po co hołota kraśnicka ma mieć swój amfiteatr. A dzisiaj mówi się, że zaczyna się sezon przedwyborczy? Ale jak zwykle P.Czubiński chce przekonać wyborców.???Kto na kogo będzie głosował pokaże czas. I tak czego by nie ruszył to Burmistrza wina. Nic nowego na forum. Dalej obłuda. rozwiń
Avatar
jacek placek / 26 maja 2010 o 07:38
No i wszystko się układa w spójną całość: zaczyna się sezon wyborczy, to Czubiński się spina żeby możliwie jak największej ilości mieszkańców wleźć wiadomo gdzie... jak to mówią po palcu, bez mydła. Tyle lat amfiteatr gnił i nic nie było tam robione, (poza koszeniem trawy, przybijaniem desek i zamalowywaniem grzyba na ścianach kawiarni), a szkoda, bo jest to o wiele lepszy teren na festyny niż rynek czy środek ulic, które niewiedzieć czemu są zamykane na zorganizowanie festiwali psiej kupy, kociego wąsa i krowiego placka. Amfiteatr jest właściwym miejscem na organizację imprez miejskich i miejmy nadzieję, że znów odrodzą się czasy jego świetności. Tylko zadziwiające jest, że remont zaczyna się akurat na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi...
No i wszystko się układa w spójną całość: zaczyna się sezon wyborczy, to Czubiński się spina żeby możliwie jak największej ilości mieszkańców wleźć wiadomo gdzie... jak to mówią po palcu, bez mydła. Tyle lat amfiteatr gnił i nic nie było tam robione, (poza koszeniem trawy, przybijaniem desek i zamalowywaniem grzyba na ścianach kawiarni), a szkoda, bo jest to o wiele lepszy teren na festyny niż rynek czy środek ulic, które niewiedzieć czemu są zamykane na zorganizowanie festiwali psiej kupy, kociego wąsa i krowiego placka. Amfiteatr jest właś... rozwiń
Avatar
Wacek / 24 maja 2010 o 08:17
A czy będzie tam ToyToy za 100 tys zł ?
Avatar
ajo / 23 maja 2010 o 23:37
Jak to po co? A jak Doda przyjedzie? albo inna 'gwiazda'? Amfiteatr musi być, gdzieś te wszystkie żałosne kraśnickie 'święta lokalne' się muszą odbywać...
Avatar
fot / 6 lipca 2010 o 14:26
Co by się nie działo, to źle. Takim jak Wy chyba nie da się w żaden sposób dogodzić. Ja to przyjmuję pozytywnie, ważne, że coś sie dzieję. A że wybory... no cóż. Ja mieszkam w Kraśniku na codzień i wiele "kłujących w oczy" inwestycji takich jak chociażby remont widowni w amfiteatrze zostanie długo po wyborach. A kto tym będzie rządził to już od was zależy. A w Kraśniku niech się dzieje jak najwięcej! I nieważne czy przed wyborami, czy po... Pozdrawiam tych mniej i tych bardziej...
Avatar
Juzek / 2 lipca 2010 o 08:15
A no fstyd! Rzebyście wiedzieli!
Avatar
obserwatorka tego syfu / 30 czerwca 2010 o 15:12
Muszą się wyrobić do 22 sierpnia na ten termin jest wyznaczona wizyta Dody a pan czubek jak zwykle blisko wyborów to i się wziął za remonty Urzędu miasta, amfiteatru... a że teraz mieszka w Dzierzkowicach -Krzywie to już i granice chce zmieniac a co bedzie na wsi mieszkał?? z Kraśnickiego zalewu i tych śmiesznych palm śmieją sie z nas prawie w całej polsce!!! nic innego jak tylko wstyd!! pozdrawiam
Avatar
Gość / 10 czerwca 2010 o 08:49
Amfiteatr będzie cycuś? To pewno niedługo kupią i lwy. Ale będzie heca....

Tylko skąd biedne czworonogi będą wiedziały do czyjego tyłka mają się dobrać i kogo wolno tylko obwąchać?
Avatar
Patriota / 9 czerwca 2010 o 23:17
pan czubiński i jego pracownik ckip dali niezłą plamę odmawiając stawiarskiemu sali na spotknie z ziobrą 5-go czerwca, kłamiąc że w ckip tego dnia odbywać się będzie impreza. Pytanie do czubińskiego: czy należy zwolnić pracownika który kłamie?
Avatar
Gość / 1 czerwca 2010 o 13:46
Aż wierzyć mi się nie chce, że amfiteatr będzie wyremontowany do końca czerwca, chyba, do końca czerwca ale 2011 roku. Gdyby jednak remont został ukończony w terminie podanym, to niestety zasługę trzeba przypisać Burmistrzowi.
Avatar
mat / 27 maja 2010 o 23:14
jacek placek napisał:
No i wszystko się układa w spójną całość: zaczyna się sezon wyborczy, to Czubiński się spina żeby możliwie jak największej ilości mieszkańców wleźć wiadomo gdzie... jak to mówią po palcu, bez mydła. Tyle lat amfiteatr gnił i nic nie było tam robione, (poza koszeniem trawy, przybijaniem desek i zamalowywaniem grzyba na ścianach kawiarni), a szkoda, bo jest to o wiele lepszy teren na festyny niż rynek czy środek ulic, które niewiedzieć czemu są zamykane na zorganizowanie festiwali psiej kupy, kociego wąsa i krowiego placka. Amfiteatr jest właściwym miejscem na organizację imprez miejskich i miejmy nadzieję, że znów odrodzą się czasy jego świetności. Tylko zadziwiające jest, że remont zaczyna się akurat na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi...


jacku. jak byś był w temacie, to wiedział byś, że temat modernizacji Amfiteatru Burmistrz kilka lat temu proponował. I nie było to przed wyborami. I to radni przegłosowali żeby gniło to wszystko, bo po co hołota kraśnicka ma mieć swój amfiteatr. A dzisiaj mówi się, że zaczyna się sezon przedwyborczy? Ale jak zwykle P.Czubiński chce przekonać wyborców.???Kto na kogo będzie głosował pokaże czas. I tak czego by nie ruszył to Burmistrza wina. Nic nowego na forum. Dalej obłuda.


jacku. jak byś był w temacie, to wiedział byś, że temat modernizacji Amfiteatru Burmistrz kilka lat temu proponował. I nie było to przed wyborami. I to radni przegłosowali żeby gniło to wszystko, bo po co hołota kraśnicka ma mieć swój amfiteatr. A dzisiaj mówi się, że zaczyna się sezon przedwyborczy? Ale jak zwykle P.Czubiński chce przekonać wyborców.???Kto na kogo będzie głosował pokaże czas. I tak czego by nie ruszył to Burmistrza wina. Nic nowego na forum. Dalej obłuda. rozwiń
Avatar
jacek placek / 26 maja 2010 o 07:38
No i wszystko się układa w spójną całość: zaczyna się sezon wyborczy, to Czubiński się spina żeby możliwie jak największej ilości mieszkańców wleźć wiadomo gdzie... jak to mówią po palcu, bez mydła. Tyle lat amfiteatr gnił i nic nie było tam robione, (poza koszeniem trawy, przybijaniem desek i zamalowywaniem grzyba na ścianach kawiarni), a szkoda, bo jest to o wiele lepszy teren na festyny niż rynek czy środek ulic, które niewiedzieć czemu są zamykane na zorganizowanie festiwali psiej kupy, kociego wąsa i krowiego placka. Amfiteatr jest właściwym miejscem na organizację imprez miejskich i miejmy nadzieję, że znów odrodzą się czasy jego świetności. Tylko zadziwiające jest, że remont zaczyna się akurat na kilka miesięcy przed wyborami samorządowymi...
No i wszystko się układa w spójną całość: zaczyna się sezon wyborczy, to Czubiński się spina żeby możliwie jak największej ilości mieszkańców wleźć wiadomo gdzie... jak to mówią po palcu, bez mydła. Tyle lat amfiteatr gnił i nic nie było tam robione, (poza koszeniem trawy, przybijaniem desek i zamalowywaniem grzyba na ścianach kawiarni), a szkoda, bo jest to o wiele lepszy teren na festyny niż rynek czy środek ulic, które niewiedzieć czemu są zamykane na zorganizowanie festiwali psiej kupy, kociego wąsa i krowiego placka. Amfiteatr jest właś... rozwiń
Avatar
Wacek / 24 maja 2010 o 08:17
A czy będzie tam ToyToy za 100 tys zł ?
Avatar
ajo / 23 maja 2010 o 23:37
Jak to po co? A jak Doda przyjedzie? albo inna 'gwiazda'? Amfiteatr musi być, gdzieś te wszystkie żałosne kraśnickie 'święta lokalne' się muszą odbywać...
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia]
galeria

Kozienalia 2018: Organek na scenie w browarze [zdjęcia] 0 0

W niedzielę na terenie browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie zakończyły się trzydniowe Kozienalia 2018.

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki?

W Lublinie zabrakło osób do przeprowadzania dzieci przez jezdnię. Jakie są zarobki? 12 7

Fiaskiem skończyły się poszukiwania kogoś, kto stanie obok przejścia przez Głuską, na której znacznie wzrósł ruch po rozpoczęciu prac na Abramowickiej. Kłopot jest również z obsadzeniem przejścia obok szkoły przy ul. Kunickiego.

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Nie żyje 19-letni kierowca 59 4

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 22 36

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie
Zdjęcia kibiców
galeria
film

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 15 2

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 1

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 4 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 13 6

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 31 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 4

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra