Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

7 grudnia 2011 r.
15:49
Edytuj ten wpis

Ruszył proces ws. "służbowego" wyjazdu w Alpy. Roman S. skazany

1 55 A A
Roman S. – jeden z oskarżonych w tej sprawie – dobrowolnie poddał się karze (MACIEJ KACZANOWSKI)
Roman S. – jeden z oskarżonych w tej sprawie – dobrowolnie poddał się karze (MACIEJ KACZANOWSKI)

Roman S. przyznał się do wyłudzenia pieniędzy z kasy miasta. We środę sąd skazał byłego dyrektora SP 6 w Kraśniku na półtora roku więzienia w zawieszeniu. Wśród oskarżonych w sprawie wypadu w Alpy jest m.in. były burmistrz Kraśnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W lutym 2008 r. dyrektorzy kraśnickich szkół, burmistrz miasta, jego żona i trzech miejskich radnych pojechało busem w austriackie Alpy. Powodem wyjazdu miało być szkolenie dla pedagogów. Pieniądze wyjazd pochodziły z Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Kraśniku, pod które podlegają szkoły.

Zdaniem śledczych żadnego szkolenia jednak nie było. A wycieczka była zwykłym wypadem na narty.

– Dla stworzenia pozorów uczestnicy wyjazdu pojechali nawet pod jedną ze szkół, ale na miejscu okazało się, że w Austrii są akurat ferie i szkoła była zamknięta – tłumaczy Andrzej Kuźmicz z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Za publiczne pieniądze kupowano też karnety na wyciąg narciarski.

Dziś ruszył proces w tej sprawie. Do Sądu Rejonowego w Kraśniku stawili się oskarżeni, główni organizatorzy wyjazdu. To Roman S. – zastępca Kraśnickiego Ośrodka Edukacji i Nauki, a także ówczesny dyrektor SP 6, jego żona Marzena S. – była już dyrektor Zespołu Szkół nr 2 i miejska radna oraz Waldemar D – były dyrektor SP nr 5. Wszyscy odpowiadają za wyłudzenie pieniędzy.

Romanowi S. śledczy zarzucili dodatkowo, że w 2007 r. przywłaszczył sobie ponad 6 tys. zł pochodzące z premii za ubezpieczenie uczniów. Były dyrektor zamiast konta szkoły, którą kierował podał swoje prywatne. W toku postępowania tłumaczył, że pieniądze miały być przeznaczone na zakup… nowego sztandaru dla szkoły. Miał je "przechować”, aby nie wróciły do kasy miasta.



We środę w sądzie mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Sąd skazał go na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata. Ma też zapłacić 2 tys. zł grzywny i naprawić szkodę, czyli wpłacić na rzecz miasta ponad 17 tys. zł. Oskarżony wnosił o minimalne obciążenie go kosztami procesowymi.

– Jestem podwójnie ukarany tym wyrokiem – przekonywał w sądzie Roman S. – Tracę pracę (pełni funkcję kierowniczą w instytucji oświatowej podległej miastu-red.). Znając lokalne środowisko, pewnie przez dłuższy czas nie znajdę zatrudnienia.

Z kolei adwokat jego żony zapowiedział w sądzie, że będzie wnosił o warunkowe umorzenie jej sprawy.

Oskarżony o wyłudzenie pieniędzy były burmistrz Kraśnika Piotr Cz. nie został wezwany na dzisiejszą rozprawę. Jego sprawa została wyłączona do odrębnego rozpoznania.

– Jej termin nie został jeszcze wyznaczony – mówi Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie.

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 26 stycznia 2012 o 14:02
Pan S. podobno miał stracić swoje stanowisko kierownicze, tymczasem dalej je pełni...cos tu chyba nie tak?
Avatar
taak / 14 grudnia 2011 o 21:11
strrrraaaach?
Avatar
gosc / 14 grudnia 2011 o 09:10
co sie stało ze wszyscy przenieśli sie z komentarzami i opiniami na temat władzy na forum dziennika wsch?Dlaczego na LKR zrobiło sie tak nudno??????????
Avatar
Marysieńka / 14 grudnia 2011 o 08:39
Jak chce sie komuś przykopać to sie przykopie, a najwygodniej i najodwazniej jest kopac kiedy juz ten ktoś lezy, a wczesniej nie porywali sie , żeby chociaz nogą się zamachnąć. A wykazywał sie cechami charakterystycznymi dla wielu ludzi,szczególnie karierowiczów, którzy taką drogą chcą sobie zaskarbic wiekszą przychylnosc u władzy. Także nie jest odosobnionym przypadkiem w swojej usłużalności. A bez takiego podejścia przewazającej wiekszości trudno było by sie przebic w tym świecie. Ale bywają tez i gorsi, którzy potrafią na raz na dwa fronty działać.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 o 04:56
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2011 o 20:36
[quote name='obcy' timestamp='1323800009' post='570060']
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[/quote]
Oj, niekoniecznie tylko marionetka. Kilku osobom zaszkodził, bo donosił gdzie trzeba o ludziach niewygodnych byłej kraśnickiej władzy, niezadowolonych i głośno wyrażających swoją pogardę dla układu. Tak więc nie tylko marionetka, ale i szkodnik. Nie on jeden zresztą. Inni też...
[quote name='obcy' timestamp='1323800009' post='570060']
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[/quote]
Oj, niekoniecznie tylko marionetka. Kilku osobom zaszkodził, bo donosił gdzie trzeba o ludziach niewygodnych byłej kraśnickiej władzy, niezadowolonych i głośno wyrażających swoją pogardę dla układu. Tak więc nie tylko marionetka, ale i szkodnik. Nie on jeden zresztą. Inni... rozwiń
Avatar
obcy / 13 grudnia 2011 o 19:13
[quote name='Gość' timestamp='1323797022' post='570034']
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił nic więcej. Teraz pora na zmiecenie ze szkół pozostałych popleczników byłego, którzy tylko szkodzą oświacie i dzieciom. Zramolałych emerytów na emerytury pognać, a nie przechowywać w gabinetach, gdzie w dodatku trzepią nadliczbowe w gadzinach pracy.
[/quote]
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[quote name='Gość' timestamp='1323797022' post='570034']
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wi... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2011 o 18:23
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił nic więcej. Teraz pora na zmiecenie ze szkół pozostałych popleczników byłego, którzy tylko szkodzą oświacie i dzieciom. Zramolałych emerytów na emerytury pognać, a nie przechowywać w gabinetach, gdzie w dodatku trzepią nadliczbowe w gadzinach pracy.
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 12 grudnia 2011 o 21:39
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1323720990' post='569649']
Tak burmistrzowie jak i mieszkańcy mówią, że po latach bezprawia zwyciężyła sprawiedliwość .....
[/quote]
Ale mi sprawiedliwosć. Z szesciu dyrektorów podstawówek szkolących sie w Alpach i z dwóch przywłaszczających sobie szkolne pieniądze jeden ukarany.I to ma byc zwyciestwo sprawiedliwosci nad bezprawiem. To jest tylko pochwała wybiórczego bezprawia i wymierzania za niego sprawiedliwosci. I az wstyd, ze władza sie pod takim czymś podpisuje.
Avatar
mieszkaniec / 12 grudnia 2011 o 21:16
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323617829' post='568974']
A co na to wszystko ma do powiedzenia burmistrz ze swoim obecnym vice, którzy jeszcze faworyzują jednego z takich?
[/quote]
Tak burmistrzowie jak i mieszkańcy mówią, że po latach bezprawia zwyciężyła sprawiedliwość .....
Avatar
ja / 26 stycznia 2012 o 14:02
Pan S. podobno miał stracić swoje stanowisko kierownicze, tymczasem dalej je pełni...cos tu chyba nie tak?
Avatar
taak / 14 grudnia 2011 o 21:11
strrrraaaach?
Avatar
gosc / 14 grudnia 2011 o 09:10
co sie stało ze wszyscy przenieśli sie z komentarzami i opiniami na temat władzy na forum dziennika wsch?Dlaczego na LKR zrobiło sie tak nudno??????????
Avatar
Marysieńka / 14 grudnia 2011 o 08:39
Jak chce sie komuś przykopać to sie przykopie, a najwygodniej i najodwazniej jest kopac kiedy juz ten ktoś lezy, a wczesniej nie porywali sie , żeby chociaz nogą się zamachnąć. A wykazywał sie cechami charakterystycznymi dla wielu ludzi,szczególnie karierowiczów, którzy taką drogą chcą sobie zaskarbic wiekszą przychylnosc u władzy. Także nie jest odosobnionym przypadkiem w swojej usłużalności. A bez takiego podejścia przewazającej wiekszości trudno było by sie przebic w tym świecie. Ale bywają tez i gorsi, którzy potrafią na raz na dwa fronty działać.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 o 04:56
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2011 o 20:36
[quote name='obcy' timestamp='1323800009' post='570060']
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[/quote]
Oj, niekoniecznie tylko marionetka. Kilku osobom zaszkodził, bo donosił gdzie trzeba o ludziach niewygodnych byłej kraśnickiej władzy, niezadowolonych i głośno wyrażających swoją pogardę dla układu. Tak więc nie tylko marionetka, ale i szkodnik. Nie on jeden zresztą. Inni też...
[quote name='obcy' timestamp='1323800009' post='570060']
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[/quote]
Oj, niekoniecznie tylko marionetka. Kilku osobom zaszkodził, bo donosił gdzie trzeba o ludziach niewygodnych byłej kraśnickiej władzy, niezadowolonych i głośno wyrażających swoją pogardę dla układu. Tak więc nie tylko marionetka, ale i szkodnik. Nie on jeden zresztą. Inni... rozwiń
Avatar
obcy / 13 grudnia 2011 o 19:13
[quote name='Gość' timestamp='1323797022' post='570034']
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił nic więcej. Teraz pora na zmiecenie ze szkół pozostałych popleczników byłego, którzy tylko szkodzą oświacie i dzieciom. Zramolałych emerytów na emerytury pognać, a nie przechowywać w gabinetach, gdzie w dodatku trzepią nadliczbowe w gadzinach pracy.
[/quote]
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[quote name='Gość' timestamp='1323797022' post='570034']
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wi... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2011 o 18:23
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił nic więcej. Teraz pora na zmiecenie ze szkół pozostałych popleczników byłego, którzy tylko szkodzą oświacie i dzieciom. Zramolałych emerytów na emerytury pognać, a nie przechowywać w gabinetach, gdzie w dodatku trzepią nadliczbowe w gadzinach pracy.
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 12 grudnia 2011 o 21:39
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1323720990' post='569649']
Tak burmistrzowie jak i mieszkańcy mówią, że po latach bezprawia zwyciężyła sprawiedliwość .....
[/quote]
Ale mi sprawiedliwosć. Z szesciu dyrektorów podstawówek szkolących sie w Alpach i z dwóch przywłaszczających sobie szkolne pieniądze jeden ukarany.I to ma byc zwyciestwo sprawiedliwosci nad bezprawiem. To jest tylko pochwała wybiórczego bezprawia i wymierzania za niego sprawiedliwosci. I az wstyd, ze władza sie pod takim czymś podpisuje.
Avatar
mieszkaniec / 12 grudnia 2011 o 21:16
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323617829' post='568974']
A co na to wszystko ma do powiedzenia burmistrz ze swoim obecnym vice, którzy jeszcze faworyzują jednego z takich?
[/quote]
Tak burmistrzowie jak i mieszkańcy mówią, że po latach bezprawia zwyciężyła sprawiedliwość .....
Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 22-24 czerwca

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 22-24 czerwca 0 0

W weekend na Arenie Lublin zostanie rozegrany Międzynarodowy Turniej Chłopców U-12 „Duńczyk Cup 2018. Udział w zawodach wezmą chociażby akademie: Legii Warszawa, Lecha Poznań Zagłębia Lubin, ale i Motoru Lublin oraz Górnika Łęczna.

Partyzant uratowany. Wojewoda zmienił zdanie. Pomnik nie zostanie usunięty

Partyzant uratowany. Wojewoda zmienił zdanie. Pomnik nie zostanie usunięty 0 3

Pomnik Partyzanta nie zostanie usunięty. Wojewoda zmienił zdanie

Zasnął za kierownicą. Uderzył w drzewo i ogrodzenie. Trafił do szpitala
galeria

Zasnął za kierownicą. Uderzył w drzewo i ogrodzenie. Trafił do szpitala 2 0

Kierowca zasnął za kierownicą. Jazdę skończył na ogrodzeniu.

IV liga: Michał Zuber i Karol Bujak w Górniku? Nowy trener Kryształu

IV liga: Michał Zuber i Karol Bujak w Górniku? Nowy trener Kryształu 1 0

To może być trudne lato dla kibiców w Lubartowie. Zanosi się na to, że Lewart straci trzech najlepszych strzelców z poprzednich rozgrywek. Michał Zuber i Karol Bujak próbują swoich sił w... Górniku Łęczna

Dzisiaj otwiera się Rollmania. Pierwszy dzień jazdy za darmo

Dzisiaj otwiera się Rollmania. Pierwszy dzień jazdy za darmo 4 0

Hala do jazdy na wrotkach i rolkach będzie działać od dzisiaj w miejscu lodowiska Icemania przy Al. Zygmuntowskich. We wszystkie dni tygodnia ma być czynna od godz. 11 do 21.

Ruszają mistrzostwa Polski w kolarstwie. O medale Mostostalu Puławy będzie trudno

Ruszają mistrzostwa Polski w kolarstwie. O medale Mostostalu Puławy będzie trudno 6 0

W piątek rozpoczynają się mistrzostwa Polski w kolarstwie. Bazą zawodów będzie Grunwald i Ostróda

Burze: W woj. lubelskim bez większych szkód

Burze: W woj. lubelskim bez większych szkód 0 3

Czwartkowe burze nie spowodowały większych szkód w woj. lubelskim

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06]
22 czerwca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [22-24.06] 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek do lubelskich kin trafią zbierający znakomite recenzje horror Hereditary oraz kontynuacja kultowej już serii kryminalnej - Ocean's 8, tym razem w wersji kobiecej. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki
galeria

Pomnik Marii i Lecha Kaczyńskich zamiast placu zabaw? Pierwsze przymiarki 92 28

Jeszcze w czerwcu możemy poznać reguły konkursu na projekt pomnika Marii i Lecha Kaczyńskich, który miałby stanąć w centrum miasta. Prezydent Lublina i jego podwładni nie będą mieli wpływu na konkurs. Teoretycznie może go wygrać projekt stworzony przez miejską radną PiS

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie?

340 tys. uczniów z Lubelskiego zaczyna wakacje. Jak wypadł pierwszy szkolny rok po reformie? 0 9

Ponad 340 tys. uczniów z całej Lubelszczyzny odbiera dziś świadectwa i zaczyna wakacje. Władza chwali reformę, ale nauczyciele i rodzice z niepokojem patrzą w przyszłość

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka

MUNDIAL 2018 Argentyna – Chorwacja 0:3. Totalna demolka 2 2

MUNDIAL 2018 Po niezwykle emocjonującym meczu w Niżnym Nowogrodzie Chorwacja zdeklasowała Argentynę wygrywając 3:0 i zapewniła sobie wyjście z grupy. Z kolei Leo Messi i spółka są o krok od pożegnania się z turniejem w Rosji

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend]
22 czerwca 2018, 21:00

"Wrota do piekieł" i inne filmy w kinie Perła w Lublinie [program na weekend] 12 1

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny weekend z plenerowym Kinem Perła. W najbliższym czasie zobaczymy m.in. horror Wrota do piekieł i dramat Belgica.

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia]
Uroczysta gala
galeria

Złota Setka 2017. Nagrodziliśmy najlepsze firmy z Lubelszczyzny [zdjęcia] 14 8

To już 22. edycja Rankingu Najlepszych Firm Lubelszczyzny „Złota Setka 2017”. W czwartek wieczorem podczas uroczystej gali w Dworze Anna w Jakubowicach Konińskich nagrodziliśmy zwycięskie firmy. Był czas na gratulacje i okolicznościowe toasty.

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem?

Komitet Krzysztofa Żuka. Kto pójdzie do wyborów z prezydentem? 4 44

Rozmowy w sprawie zawiązania komitetu, którego twarzą byłby urzędujący prezydent Lublina, trwały od kilku miesięcy. W czwartek w obecności dziennikarzy przedstawiciele poszczególnych ugrupowań podpisali porozumienie programowe

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd

Sprawa prof. Starosławskiej wraca do prokuratury. Tak zdecydował sąd 11 7

W czwartek sąd rejonowy uchylił postanowienie prokuratury o umorzeniu śledztwa dotyczącego prof. Elżbiety Starosławskiej, byłej dyrektor Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Rozstrzygnięcie jest prawomocne.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!