sobota, 17 lutego 2018 r.

Kraśnik

Są wyniki referendum w Kraśniku. Ulica pozostanie „ślepa”

Dodano: 13 kwietnia 2016, 20:34
Autor: aa

Ulica Zielińskiego w Kraśniku nie zostanie połączona z ul. Wyszyńskiego. Większość mieszkańców wypowiedziała się w referendum przeciwko tej inwestycji.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty

Temat poruszaliśmy we wtorek. Część mieszkańców ul. ks. Stanisława Zielińskiego w Kraśniku protestowała przeciwko budowie przedłużania dotychczasowej ślepej ulicy. Protestujący obawiali się m.in. hałasu. Ponieważ zgłaszano sprzeciw, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” w Kraśniku zorganizowała referendum w tej sprawie. Właściciele 251 mieszkań otrzymali ankiety do wypełnienia, które później zebrali pracownicy spółdzielni. Są już wyniki. Większość osób biorących udział w głosowaniu opowiedziała się przeciwko inwestycji.

– W głosowaniu wzięło udział w sumie 220 osób – podaje Piotr Iwan, prezes SM „Metalowiec” w Kraśniku. – 138 osób zagłosowało przeciwko tej inwestycji, 72 były za, zaś 10 osób wstrzymało się od głosu. Referendum rozstrzygnęło więc, że tej inwestycji nie będzie.

To nie pierwszy plebiscyt organizowany przez SM „Metalowiec” w Kraśniku. W ubiegłym roku było ich w sumie 11. – Dotyczyły różnych spraw, m.in. budowy parkingu czy wycinki drzewa koło bloku – podaje przykłady prezes Iwan.

Spółdzielnia decyduje się na takie rozwiązanie w sytuacjach, kiedy mieszkańcy nie są jednomyślni.


View Larger Map

Czytaj więcej o: SM Metalowiec Piotr Iwan Kraśnik
Gość
Gość
Gość
(92) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (28 kwietnia 2016 o 16:34) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

"ślepa " jak....

Rozwiń
Gość
Gość (25 kwietnia 2016 o 15:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ten co się podpisywał szastarka i tak pluł na ciebie to jednak skończony kretyn. Obrażać i kalumnie rzucać potrafił ale jak trzeba coś konkretnego odpowiedzieć to już rozumku brakuje. No cóż tak to zwykle bywa z takimi debilami którzy czują się bezkarni w necie.
Rozwiń
Gość
Gość (22 kwietnia 2016 o 08:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Czytanie ze zrozumieniem to rzeczywiście wielka trudność panie nadredaktorze. Jakbyś popracował trochę w szkole to też byś to wiedział i nie powtarzał tych swoich wytartych sloganów i bredni. Przeczytaj jeszcze raz post, który komentujesz ale tym razem ze zrozumieniem. Miałeś wymienić nazwiska wicestarostów którzy nie będąc radnymi zostali mianowani, obsadzeni, a może wolisz namaszczeni i koronowani przez Czubińskiego. A ty wymieniasz Mariusza Sochę.
Jest dwie możliwości albo ty jesteś skończony KRETYN albo Czubiński ustawia powiatowe polityczne klocki z więzienia. Wybór należy do ciebie. Ja ponad wszelką wątpliwość obstawiam pierwszą możliwość.
Rozwiń
SZASTARKA
SZASTARKA (21 kwietnia 2016 o 00:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Wymień wicestarostów powiatu kraśnickiego, którzy nie byli radnymi Rady Powiatu, to wtedy zobaczymy jakie to nazwiska. Aha i wskaż jeszcze, który z nich został "mianowany" przez Czubińskiego na wicestarostę ?  

Jak sobie odpowiesz na te dwa pytania, wtedy zrozumiesz, że bredzisz. Chociaż bardzo prawdopodobne, że kłamiesz wiedząc o tym, że kłamiesz. 

Tomuś ty naprawdę jesteś TĘPY jeśli nie kumasz różnicy pomiędzy określeniami "obsadzony" przez Czubińskiego i "mianowany" przez Czubińskiego. Nie wypieraj się że był on twoim protektorem bo to KRAŃCOWA NIEWDZIĘCZNOŚĆ. Gdyby cię Piotr za wierną służbę nie forsował, nie byłbyś ani wicestarostą, ani radnym ani wójtem. Zauważ nadto iż obecnie czytać ze zrozumieniem potrafią już dzieci w podstawówce a ty nadal masz z tym problem. Pisałem że zgodnie z obowiązującym prawem wicestarosta NIE MUSI być radnym I TO JEST BEZDYSKUSYJNY FAKT dla każdego tylko nie dla niedouczonych przemądrzałków. Gdy żądasz aby wymienić wicestarostów którzy nie byli radnymi ponownie dowodzisz swego owianego legendami LENISTWA gdyż wystarczyło sprawdzić skład obecnego samorządu powiatowego gdzie Wicestarosta Mariusz Socha radnym nie jest. TOMUŚ TY NA PRZEMIAN BREDZISZ I KŁAMIESZ

Rozwiń
Gość
Gość (19 kwietnia 2016 o 17:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Bardzo delikatnie powiedziane. Sam ma taką opinię jaką ma a do tego jeszcze potrafi być wyjątkowo mściwy to tego kurwa u siebie nie widzi tylko u innych złych cech szuka. Rzygać się chce
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (92)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!