Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

13 kwietnia 2016 r.
20:34

Są wyniki referendum w Kraśniku. Ulica pozostanie „ślepa”

Autor: Zdjęcie autora aa
0 92 A A

Ulica Zielińskiego w Kraśniku nie zostanie połączona z ul. Wyszyńskiego. Większość mieszkańców wypowiedziała się w referendum przeciwko tej inwestycji.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Temat poruszaliśmy we wtorek. Część mieszkańców ul. ks. Stanisława Zielińskiego w Kraśniku protestowała przeciwko budowie przedłużania dotychczasowej ślepej ulicy. Protestujący obawiali się m.in. hałasu. Ponieważ zgłaszano sprzeciw, Spółdzielnia Mieszkaniowa „Metalowiec” w Kraśniku zorganizowała referendum w tej sprawie. Właściciele 251 mieszkań otrzymali ankiety do wypełnienia, które później zebrali pracownicy spółdzielni. Są już wyniki. Większość osób biorących udział w głosowaniu opowiedziała się przeciwko inwestycji.

– W głosowaniu wzięło udział w sumie 220 osób – podaje Piotr Iwan, prezes SM „Metalowiec” w Kraśniku. – 138 osób zagłosowało przeciwko tej inwestycji, 72 były za, zaś 10 osób wstrzymało się od głosu. Referendum rozstrzygnęło więc, że tej inwestycji nie będzie.

To nie pierwszy plebiscyt organizowany przez SM „Metalowiec” w Kraśniku. W ubiegłym roku było ich w sumie 11. – Dotyczyły różnych spraw, m.in. budowy parkingu czy wycinki drzewa koło bloku – podaje przykłady prezes Iwan.

Spółdzielnia decyduje się na takie rozwiązanie w sytuacjach, kiedy mieszkańcy nie są jednomyślni.


View Larger Map

Komentarze 92

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 kwietnia 2016 o 16:34

"ślepa " jak....

Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 15:24
Ten co się podpisywał szastarka i tak pluł na ciebie to jednak skończony kretyn. Obrażać i kalumnie rzucać potrafił ale jak trzeba coś konkretnego odpowiedzieć to już rozumku brakuje. No cóż tak to zwykle bywa z takimi debilami którzy czują się bezkarni w necie.
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 08:18
Czytanie ze zrozumieniem to rzeczywiście wielka trudność panie nadredaktorze. Jakbyś popracował trochę w szkole to też byś to wiedział i nie powtarzał tych swoich wytartych sloganów i bredni. Przeczytaj jeszcze raz post, który komentujesz ale tym razem ze zrozumieniem. Miałeś wymienić nazwiska wicestarostów którzy nie będąc radnymi zostali mianowani, obsadzeni, a może wolisz namaszczeni i koronowani przez Czubińskiego. A ty wymieniasz Mariusza Sochę.
Jest dwie możliwości albo ty jesteś skończony KRETYN albo Czubiński ustawia powiatowe polityczne klocki z więzienia. Wybór należy do ciebie. Ja ponad wszelką wątpliwość obstawiam pierwszą możliwość.
Czytanie ze zrozumieniem to rzeczywiście wielka trudność panie nadredaktorze. Jakbyś popracował trochę w szkole to też byś to wiedział i nie powtarzał tych swoich wytartych sloganów i bredni. Przeczytaj jeszcze raz post, który komentujesz ale tym razem ze zrozumieniem. Miałeś wymienić nazwiska wicestarostów którzy nie będąc radnymi zostali mianowani, obsadzeni, a może wolisz namaszczeni i koronowani przez Czubińskiego. A ty wymieniasz Mariusza Sochę.
Jest dwie możliwości albo ty jesteś skończony KRETYN albo Czubiński ustawia powiato... rozwiń
Avatar
SZASTARKA / 21 kwietnia 2016 o 00:25

Wymień wicestarostów powiatu kraśnickiego, którzy nie byli radnymi Rady Powiatu, to wtedy zobaczymy jakie to nazwiska. Aha i wskaż jeszcze, który z nich został "mianowany" przez Czubińskiego na wicestarostę ?  

Jak sobie odpowiesz na te dwa pytania, wtedy zrozumiesz, że bredzisz. Chociaż bardzo prawdopodobne, że kłamiesz wiedząc o tym, że kłamiesz. 

Tomuś ty naprawdę jesteś TĘPY jeśli nie kumasz różnicy pomiędzy określeniami "obsadzony" przez Czubińskiego i "mianowany" przez Czubińskiego. Nie wypieraj się że był on twoim protektorem bo to KRAŃCOWA NIEWDZIĘCZNOŚĆ. Gdyby cię Piotr za wierną służbę nie forsował, nie byłbyś ani wicestarostą, ani radnym ani wójtem. Zauważ nadto iż obecnie czytać ze zrozumieniem potrafią już dzieci w podstawówce a ty nadal masz z tym problem. Pisałem że zgodnie z obowiązującym prawem wicestarosta NIE MUSI być radnym I TO JEST BEZDYSKUSYJNY FAKT dla każdego tylko nie dla niedouczonych przemądrzałków. Gdy żądasz aby wymienić wicestarostów którzy nie byli radnymi ponownie dowodzisz swego owianego legendami LENISTWA gdyż wystarczyło sprawdzić skład obecnego samorządu powiatowego gdzie Wicestarosta Mariusz Socha radnym nie jest. TOMUŚ TY NA PRZEMIAN BREDZISZ I KŁAMIESZ

Tomuś ty naprawdę jesteś TĘPY jeśli nie kumasz różnicy pomiędzy określeniami "obsadzony" przez Czubińskiego i "mianowany" przez Czubińskiego. Nie wypieraj się że był on twoim protektorem bo to KRAŃCOWA NIEWDZIĘCZNOŚĆ. Gdyby cię Piotr za wierną służbę nie forsował, nie byłbyś ani wicestarostą, ani radnym ani wójtem. Zauważ nadto iż obecnie czytać ze zrozumieniem potrafią już dzieci w podstawówce a ty nadal masz z tym problem. Pisałem że zgodnie z obowiązującym prawem wicestarosta NIE MUSI być radnym I TO JEST BEZDYSKUSYJNY FA... rozwiń

Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 17:21
Bardzo delikatnie powiedziane. Sam ma taką opinię jaką ma a do tego jeszcze potrafi być wyjątkowo mściwy to tego kurwa u siebie nie widzi tylko u innych złych cech szuka. Rzygać się chce
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 14:11

Nikt niczego nie przeżywa Tomaszku tak jak ty swojej klęski jako wójta. Do dnia dzisiejszego wypisujesz o aferach w Szastarce! Mało tego tamtejsi mieszkańcy określają cię jako b. mściwego, zawistnego i pokrętnego typa. I dlatego byli przeciwko tobie! A ty nawet po tylu latach nie potrafiłeś się z tego otrząsnąć i do dzisiaj wypisujesz na nowego wójta! Cóż taki już z ciebie zapatrzony w siebie bufon, że nawet nie potrafisz spojrzeć na wszystko z właściwej perspektywy i swoje podłe cechy przypisujesz innym! Wstydź się, jeżeli nie sam przed sobą (to jest ci zupełnie obce), to przed swoim dzieckiem (żeby to ono nie musiało kiedyś wstydzić się za ciebie).


Mój ty Boże zanim coś o kimś napiszesz zawsze popatrz na siebie i zastanów się nad sobą i swoim postępowaniem. Uroiłeś sobie że akurat z powodu jednej osoby przegrałeś referendum. Pomijając fakt że niekoniecznie dobrze trafiłeś wskazując kogoś tam winnego twojej przegranej, to pomyśl czy naprawdę jedna osoba mogłaby spowodować taki wynik referendum ? Przecież to jest niemożliwe. A ty z chorobliwym uporem wypisujesz brednie, kłamstwa i zwyczajne pomówienia, na jednego człowiek który twoim chorym zdaniem zawładnął prawie wszystkim ludźmi. Rzucasz pod jego adresem niezasłużone kalumnie po raz enty czyli pokazujesz swoją niekończąca się wielką msciwość i podłość przy okazji zarzucając mu te cechy. Czy ty jesteś normalny ? Czy ty wogole rozumiesz co piszesz ? Widać tu wyraźnie, że ta msciwość i podłość ( ziejąca z twoich wpisów), które tobą owładnęły odbierają ci możliwość normalnego myślenia. Jeżeli tego nie widzisz i nie rozumiesz to już czas żebyś poszukał dobrego psychiatry.

Mój ty Boże zanim coś o kimś napiszesz zawsze popatrz na siebie i zastanów się nad sobą i swoim postępowaniem. Uroiłeś sobie że akurat z powodu jednej osoby przegrałeś referendum. Pomijając fakt że niekoniecznie dobrze trafiłeś wskazując kogoś tam winnego twojej przegranej, to pomyśl czy naprawdę jedna osoba mogłaby spowodować taki wynik referendum ? Przecież to jest niemożliwe. A ty z chorobliwym uporem wypisujesz brednie, kłamstwa i zwyczajne pomówienia, na jednego człowiek który twoim chorym zdaniem zawładnął prawie ws... rozwiń
Avatar
szastarczanin / 19 kwietnia 2016 o 12:05

Ktoś strasznie cierpi z powody przegranego referendum i strzela złym językiem gdzie popadnie. 

Może to prezes ? 

Nie, to ten oszołomek-redaktorek Mularczyk. Ciągle nie może przeżyć swojej klęski w ostatnich wyborach i wypisuje na nowego Wójta Szastarki i każdego komu czegokolwiek zazdrości. Ciągle pluje paszkwilami i jadem! Uważajcie na niego i nie pozwólcie się mu zmanipulować!

Avatar
szastarczanin / 19 kwietnia 2016 o 12:02

Ktoś strasznie cierpi z powody przegranego referendum i strzela złym językiem gdzie popadnie. 

Może to prezes ? 

Nie to ciągle ten oszołomek-redaktorek Mularczyk. Zieje nienawiścią tu i na stronach poświęconych Szastarce. Nie może biedaczysko do dzisiaj poradzić sobie ze swoją przegraną w wyborach i ciągle wypisuje na nowego Wójta i każdego komu zazdrości czegokolwiek. Cóż taki to już zawistny i mściwy typ! Uważajcie na niego i nie pozwólcie się mu zmanipulować!

Nie to ciągle ten oszołomek-redaktorek Mularczyk. Zieje nienawiścią tu i na stronach poświęconych Szastarce. Nie może biedaczysko do dzisiaj poradzić sobie ze swoją przegraną w wyborach i ciągle wypisuje na nowego Wójta i każdego komu zazdrości czegokolwiek. Cóż taki to już zawistny i mściwy typ! Uważajcie na niego i nie pozwólcie się mu zmanipulować!

rozwiń
Avatar
normalna / 19 kwietnia 2016 o 11:58

Ludzie dajcie sobie spokój temat referendum jest zakończony i nie ma po co do tego wracać.

Jestem za!

Avatar
szastarczanin / 19 kwietnia 2016 o 11:57

Człowieku daj sobie wreszcie spokój. Te twoje wszystkie wpisy pokazują,że przeżywasz i ciągle przeżuwasz poniesioną porażkę w referendum. I ty chcesz innych uczyć luzu ? Musisz wolniej pisać, a szybciej myśleć. Jak dotąd robisz odwrotnie.

Nikt niczego nie przeżywa Tomaszku tak jak ty swojej klęski jako wójta. Do dnia dzisiejszego wypisujesz o aferach w Szastarce! Mało tego tamtejsi mieszkańcy określają cię jako b. mściwego, zawistnego i pokrętnego typa. I dlatego byli przeciwko tobie! A ty nawet po tylu latach nie potrafiłeś się z tego otrząsnąć i do dzisiaj wypisujesz na nowego wójta! Cóż taki już z ciebie zapatrzony w siebie bufon, że nawet nie potrafisz spojrzeć na wszystko z właściwej perspektywy i swoje podłe cechy przypisujesz innym! Wstydź się, jeżeli nie sam przed sobą (to jest ci zupełnie obce), to przed swoim dzieckiem (żeby to ono nie musiało kiedyś wstydzić się za ciebie).

Nikt niczego nie przeżywa Tomaszku tak jak ty swojej klęski jako wójta. Do dnia dzisiejszego wypisujesz o aferach w Szastarce! Mało tego tamtejsi mieszkańcy określają cię jako b. mściwego, zawistnego i pokrętnego typa. I dlatego byli przeciwko tobie! A ty nawet po tylu latach nie potrafiłeś się z tego otrząsnąć i do dzisiaj wypisujesz na nowego wójta! Cóż taki już z ciebie zapatrzony w siebie bufon, że nawet nie potrafisz spojrzeć na wszystko z właściwej perspektywy i swoje podłe cechy przypisujesz innym! Wstydź się, jeżeli ... rozwiń

Avatar
Gość / 28 kwietnia 2016 o 16:34

"ślepa " jak....

Avatar
Gość / 25 kwietnia 2016 o 15:24
Ten co się podpisywał szastarka i tak pluł na ciebie to jednak skończony kretyn. Obrażać i kalumnie rzucać potrafił ale jak trzeba coś konkretnego odpowiedzieć to już rozumku brakuje. No cóż tak to zwykle bywa z takimi debilami którzy czują się bezkarni w necie.
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2016 o 08:18
Czytanie ze zrozumieniem to rzeczywiście wielka trudność panie nadredaktorze. Jakbyś popracował trochę w szkole to też byś to wiedział i nie powtarzał tych swoich wytartych sloganów i bredni. Przeczytaj jeszcze raz post, który komentujesz ale tym razem ze zrozumieniem. Miałeś wymienić nazwiska wicestarostów którzy nie będąc radnymi zostali mianowani, obsadzeni, a może wolisz namaszczeni i koronowani przez Czubińskiego. A ty wymieniasz Mariusza Sochę.
Jest dwie możliwości albo ty jesteś skończony KRETYN albo Czubiński ustawia powiatowe polityczne klocki z więzienia. Wybór należy do ciebie. Ja ponad wszelką wątpliwość obstawiam pierwszą możliwość.
Czytanie ze zrozumieniem to rzeczywiście wielka trudność panie nadredaktorze. Jakbyś popracował trochę w szkole to też byś to wiedział i nie powtarzał tych swoich wytartych sloganów i bredni. Przeczytaj jeszcze raz post, który komentujesz ale tym razem ze zrozumieniem. Miałeś wymienić nazwiska wicestarostów którzy nie będąc radnymi zostali mianowani, obsadzeni, a może wolisz namaszczeni i koronowani przez Czubińskiego. A ty wymieniasz Mariusza Sochę.
Jest dwie możliwości albo ty jesteś skończony KRETYN albo Czubiński ustawia powiato... rozwiń
Avatar
SZASTARKA / 21 kwietnia 2016 o 00:25

Wymień wicestarostów powiatu kraśnickiego, którzy nie byli radnymi Rady Powiatu, to wtedy zobaczymy jakie to nazwiska. Aha i wskaż jeszcze, który z nich został "mianowany" przez Czubińskiego na wicestarostę ?  

Jak sobie odpowiesz na te dwa pytania, wtedy zrozumiesz, że bredzisz. Chociaż bardzo prawdopodobne, że kłamiesz wiedząc o tym, że kłamiesz. 

Tomuś ty naprawdę jesteś TĘPY jeśli nie kumasz różnicy pomiędzy określeniami "obsadzony" przez Czubińskiego i "mianowany" przez Czubińskiego. Nie wypieraj się że był on twoim protektorem bo to KRAŃCOWA NIEWDZIĘCZNOŚĆ. Gdyby cię Piotr za wierną służbę nie forsował, nie byłbyś ani wicestarostą, ani radnym ani wójtem. Zauważ nadto iż obecnie czytać ze zrozumieniem potrafią już dzieci w podstawówce a ty nadal masz z tym problem. Pisałem że zgodnie z obowiązującym prawem wicestarosta NIE MUSI być radnym I TO JEST BEZDYSKUSYJNY FAKT dla każdego tylko nie dla niedouczonych przemądrzałków. Gdy żądasz aby wymienić wicestarostów którzy nie byli radnymi ponownie dowodzisz swego owianego legendami LENISTWA gdyż wystarczyło sprawdzić skład obecnego samorządu powiatowego gdzie Wicestarosta Mariusz Socha radnym nie jest. TOMUŚ TY NA PRZEMIAN BREDZISZ I KŁAMIESZ

Tomuś ty naprawdę jesteś TĘPY jeśli nie kumasz różnicy pomiędzy określeniami "obsadzony" przez Czubińskiego i "mianowany" przez Czubińskiego. Nie wypieraj się że był on twoim protektorem bo to KRAŃCOWA NIEWDZIĘCZNOŚĆ. Gdyby cię Piotr za wierną służbę nie forsował, nie byłbyś ani wicestarostą, ani radnym ani wójtem. Zauważ nadto iż obecnie czytać ze zrozumieniem potrafią już dzieci w podstawówce a ty nadal masz z tym problem. Pisałem że zgodnie z obowiązującym prawem wicestarosta NIE MUSI być radnym I TO JEST BEZDYSKUSYJNY FA... rozwiń

Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 17:21
Bardzo delikatnie powiedziane. Sam ma taką opinię jaką ma a do tego jeszcze potrafi być wyjątkowo mściwy to tego kurwa u siebie nie widzi tylko u innych złych cech szuka. Rzygać się chce
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2016 o 14:11

Nikt niczego nie przeżywa Tomaszku tak jak ty swojej klęski jako wójta. Do dnia dzisiejszego wypisujesz o aferach w Szastarce! Mało tego tamtejsi mieszkańcy określają cię jako b. mściwego, zawistnego i pokrętnego typa. I dlatego byli przeciwko tobie! A ty nawet po tylu latach nie potrafiłeś się z tego otrząsnąć i do dzisiaj wypisujesz na nowego wójta! Cóż taki już z ciebie zapatrzony w siebie bufon, że nawet nie potrafisz spojrzeć na wszystko z właściwej perspektywy i swoje podłe cechy przypisujesz innym! Wstydź się, jeżeli nie sam przed sobą (to jest ci zupełnie obce), to przed swoim dzieckiem (żeby to ono nie musiało kiedyś wstydzić się za ciebie).


Mój ty Boże zanim coś o kimś napiszesz zawsze popatrz na siebie i zastanów się nad sobą i swoim postępowaniem. Uroiłeś sobie że akurat z powodu jednej osoby przegrałeś referendum. Pomijając fakt że niekoniecznie dobrze trafiłeś wskazując kogoś tam winnego twojej przegranej, to pomyśl czy naprawdę jedna osoba mogłaby spowodować taki wynik referendum ? Przecież to jest niemożliwe. A ty z chorobliwym uporem wypisujesz brednie, kłamstwa i zwyczajne pomówienia, na jednego człowiek który twoim chorym zdaniem zawładnął prawie wszystkim ludźmi. Rzucasz pod jego adresem niezasłużone kalumnie po raz enty czyli pokazujesz swoją niekończąca się wielką msciwość i podłość przy okazji zarzucając mu te cechy. Czy ty jesteś normalny ? Czy ty wogole rozumiesz co piszesz ? Widać tu wyraźnie, że ta msciwość i podłość ( ziejąca z twoich wpisów), które tobą owładnęły odbierają ci możliwość normalnego myślenia. Jeżeli tego nie widzisz i nie rozumiesz to już czas żebyś poszukał dobrego psychiatry.

Mój ty Boże zanim coś o kimś napiszesz zawsze popatrz na siebie i zastanów się nad sobą i swoim postępowaniem. Uroiłeś sobie że akurat z powodu jednej osoby przegrałeś referendum. Pomijając fakt że niekoniecznie dobrze trafiłeś wskazując kogoś tam winnego twojej przegranej, to pomyśl czy naprawdę jedna osoba mogłaby spowodować taki wynik referendum ? Przecież to jest niemożliwe. A ty z chorobliwym uporem wypisujesz brednie, kłamstwa i zwyczajne pomówienia, na jednego człowiek który twoim chorym zdaniem zawładnął prawie ws... rozwiń
Avatar
szastarczanin / 19 kwietnia 2016 o 12:05

Ktoś strasznie cierpi z powody przegranego referendum i strzela złym językiem gdzie popadnie. 

Może to prezes ? 

Nie, to ten oszołomek-redaktorek Mularczyk. Ciągle nie może przeżyć swojej klęski w ostatnich wyborach i wypisuje na nowego Wójta Szastarki i każdego komu czegokolwiek zazdrości. Ciągle pluje paszkwilami i jadem! Uważajcie na niego i nie pozwólcie się mu zmanipulować!

Avatar
szastarczanin / 19 kwietnia 2016 o 12:02

Ktoś strasznie cierpi z powody przegranego referendum i strzela złym językiem gdzie popadnie. 

Może to prezes ? 

Nie to ciągle ten oszołomek-redaktorek Mularczyk. Zieje nienawiścią tu i na stronach poświęconych Szastarce. Nie może biedaczysko do dzisiaj poradzić sobie ze swoją przegraną w wyborach i ciągle wypisuje na nowego Wójta i każdego komu zazdrości czegokolwiek. Cóż taki to już zawistny i mściwy typ! Uważajcie na niego i nie pozwólcie się mu zmanipulować!

Nie to ciągle ten oszołomek-redaktorek Mularczyk. Zieje nienawiścią tu i na stronach poświęconych Szastarce. Nie może biedaczysko do dzisiaj poradzić sobie ze swoją przegraną w wyborach i ciągle wypisuje na nowego Wójta i każdego komu zazdrości czegokolwiek. Cóż taki to już zawistny i mściwy typ! Uważajcie na niego i nie pozwólcie się mu zmanipulować!

rozwiń
Avatar
normalna / 19 kwietnia 2016 o 11:58

Ludzie dajcie sobie spokój temat referendum jest zakończony i nie ma po co do tego wracać.

Jestem za!

Avatar
szastarczanin / 19 kwietnia 2016 o 11:57

Człowieku daj sobie wreszcie spokój. Te twoje wszystkie wpisy pokazują,że przeżywasz i ciągle przeżuwasz poniesioną porażkę w referendum. I ty chcesz innych uczyć luzu ? Musisz wolniej pisać, a szybciej myśleć. Jak dotąd robisz odwrotnie.

Nikt niczego nie przeżywa Tomaszku tak jak ty swojej klęski jako wójta. Do dnia dzisiejszego wypisujesz o aferach w Szastarce! Mało tego tamtejsi mieszkańcy określają cię jako b. mściwego, zawistnego i pokrętnego typa. I dlatego byli przeciwko tobie! A ty nawet po tylu latach nie potrafiłeś się z tego otrząsnąć i do dzisiaj wypisujesz na nowego wójta! Cóż taki już z ciebie zapatrzony w siebie bufon, że nawet nie potrafisz spojrzeć na wszystko z właściwej perspektywy i swoje podłe cechy przypisujesz innym! Wstydź się, jeżeli nie sam przed sobą (to jest ci zupełnie obce), to przed swoim dzieckiem (żeby to ono nie musiało kiedyś wstydzić się za ciebie).

Nikt niczego nie przeżywa Tomaszku tak jak ty swojej klęski jako wójta. Do dnia dzisiejszego wypisujesz o aferach w Szastarce! Mało tego tamtejsi mieszkańcy określają cię jako b. mściwego, zawistnego i pokrętnego typa. I dlatego byli przeciwko tobie! A ty nawet po tylu latach nie potrafiłeś się z tego otrząsnąć i do dzisiaj wypisujesz na nowego wójta! Cóż taki już z ciebie zapatrzony w siebie bufon, że nawet nie potrafisz spojrzeć na wszystko z właściwej perspektywy i swoje podłe cechy przypisujesz innym! Wstydź się, jeżeli ... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 92

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 0 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 0

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 5 2

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 1 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 1

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska – Senegal 0:2 [NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska – Senegal 0:2 [NA ŻYWO] 1 9

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi

Lublin: Komendant komisariatu pod lupą przełożonych. Chodzi o niewłaściwe stosunki z podwładnymi 4 7

Komendant III Komisariatu Policji w Lublinie musi się liczyć z „dyscyplinarką” za naruszenie zasad etyki zawodowej. Chodzi o relacje mł. insp. Piotra Kuczmary z podwładnymi.

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin

Długa droga do raju piłkarek MKS Perły Lublin 0 1

Liga Mistrzyń piłkarek ręcznych MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej
Alarm 24

"To kuriozum na skalę europejską". Jest szansa na przebudowę problematycznej ścieżki rowerowej 4 25

Być może 300-metrowy odcinek ścieżki rowerowej wzdłuż ulicy Żwirki i Wigury w Świdniku stanie się bezpieczniejszy dla kierowców i rowerzystów. Obecnie to „kuriozum na skalę europejską”.