Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

28 stycznia 2012 r.
9:55
Edytuj ten wpis

Śmiertelnie potrącił pieszego i uciekł. Chciał zezłomować samochód

3 15 A A
Sprawca wypadku chciał zezłomować samochód (KWP Lublin)
Sprawca wypadku chciał zezłomować samochód (KWP Lublin)

W miniony wtorek w Kowalinie kierowca opla corsy potrącił 52-letniego mężczyznę i nie udzielił mu pomocy. Mężczyzna zmarł. Policjanci z wrocławskiej drogówki zatrzymali sprawcę wypadku na autostradzie prowadzącej do granicy. Chciał uciec z Polski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Do wypadku doszło 24 stycznia w Kowalinie (powiat Kraśnik) na trasie nr 74 - wyjaśnia mł. insp. Janusz Wójtowicz, rzecznik policji w Lublinie.

- Kierujący samochodem śmiertelnie potrącił przechodzącego przez jezdnię 52-letniego mężczyznę. Sprawca nie zatrzymał się, odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy. Zebrane na miejscu zdarzenia ślady pozwoliły na ustalenie marki i koloru pojazdu. Był to opel corsa. Zabezpieczono również tablicę rejestracyjną wskazująca, iż pojazd pochodzi z Włoch - dodaje policjant.

Policjanci z kraśnickiej komendy znaleźli samochód następnego dnia - na samochodzie ciężarowym, przykryty złomem. Miał zostać wywieziony do huty. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn za próbę ukrycia i udzielenia pomocy sprawcy wypadku.

- Wyjaśnienia zatrzymanych potwierdziły podejrzenia, co do kierowcy, który potrącił pieszego - dodaje rzecznik policji. - Policjanci rozpoczęli poszukiwania Roberta P., 43-letniego mieszkańca Kraśnika.

Policjanci podejrzewali, że mężczyzna będzie chciał wyjechać z Polski. Powiadomili o tym jednostki z całego kraju.

- W piątek o godz. 22 patrol wrocławskiej drogówki zatrzymał poszukiwanego na autostradzie prowadzącej do granicy. Jeszcze dzisiaj 43-latek zostanie przekonwojowany do kraśnickiej komendy - informuje rzecznik.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 stycznia 2012 o 10:07
[quote name='Gość' timestamp='1327819456' post='589709']
Należeli do zgromadzenia PO przy ojcu Tusku.Partia nie takie rzeczy wybaczała.Z Tuskiem.
[/quote]

Szkoda że Ciebie nie zdją z przejścia byłby o jeden deb***ny komentarz mniej na forum.
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 18:00
[quote name='bolo' timestamp='1327823824' post='589716']
to pieco sary złodziej o i ak za jego wybryki o mało jednego śmieciamniej chocjaż na jakis czas
[/quote]

Czy autor tego tekstu mógłby go przetłumaczyć na Polski?.
Avatar
bolo / 29 stycznia 2012 o 08:57
to pieco sary złodziej o i ak za jego wybryki o mało jednego śmieciamniej chocjaż na jakis czas
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 07:44
[quote name='Eleonora' timestamp='1327783020' post='589650']
Może ktoś wie do której parafii należał ten nikczemnik i jego koledzy ?
[/quote]
Należeli do zgromadzenia PO przy ojcu Tusku.Partia nie takie rzeczy wybaczała.Z Tuskiem.
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 07:41
[quote name='na szafot' timestamp='1327776949' post='589609']
Pewnie myślał że sie wyspowiada i po kłopocie , jechał do Włoch to być może myślał o prywatnej audiencji u samego ojca świętego , kto wie kto wie .
[/quote]
deb***
Avatar
banksi / 28 stycznia 2012 o 22:08
To ci "kwiatek"...
Avatar
Eleonora / 28 stycznia 2012 o 21:37
Może ktoś wie do której parafii należał ten nikczemnik i jego koledzy ?
Avatar
na szafot / 28 stycznia 2012 o 19:55
[quote name='ozi' timestamp='1327771626' post='589571']
Jakim trzeba być człowiekiem, by kogoś przejechać, zostawić jak śmiecia na jezdni i spieprzać za granicę? Jak potem można żyć, patrzeć w lustro przy goleniu, pić kawę, śmiać się....... I tych trzech kolesi, którzy mu pomagali..... Ludzie, dokąd ten świat zmierza....
[/quote]

Pewnie myślał że sie wyspowiada i po kłopocie , jechał do Włoch to być może myślał o prywatnej audiencji u samego ojca świętego , kto wie kto wie .
Avatar
bolek / 28 stycznia 2012 o 19:01
Ładny kolorek auta.
Avatar
ozi / 28 stycznia 2012 o 18:27
[quote name='x' timestamp='1327766339' post='589524']
Jakis lepszy cwaniak z niego...Gdyby nie ta tablica rejestracyjna, to sprawa pewnie pozostalaby niewyjasniona na wieki wiekow...
[/quote]

Jakim trzeba być człowiekiem, by kogoś przejechać, zostawić jak śmiecia na jezdni i spieprzać za granicę? Jak potem można żyć, patrzeć w lustro przy goleniu, pić kawę, śmiać się....... I tych trzech kolesi, którzy mu pomagali..... Ludzie, dokąd ten świat zmierza....
Avatar
Gość / 30 stycznia 2012 o 10:07
[quote name='Gość' timestamp='1327819456' post='589709']
Należeli do zgromadzenia PO przy ojcu Tusku.Partia nie takie rzeczy wybaczała.Z Tuskiem.
[/quote]

Szkoda że Ciebie nie zdją z przejścia byłby o jeden deb***ny komentarz mniej na forum.
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 18:00
[quote name='bolo' timestamp='1327823824' post='589716']
to pieco sary złodziej o i ak za jego wybryki o mało jednego śmieciamniej chocjaż na jakis czas
[/quote]

Czy autor tego tekstu mógłby go przetłumaczyć na Polski?.
Avatar
bolo / 29 stycznia 2012 o 08:57
to pieco sary złodziej o i ak za jego wybryki o mało jednego śmieciamniej chocjaż na jakis czas
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 07:44
[quote name='Eleonora' timestamp='1327783020' post='589650']
Może ktoś wie do której parafii należał ten nikczemnik i jego koledzy ?
[/quote]
Należeli do zgromadzenia PO przy ojcu Tusku.Partia nie takie rzeczy wybaczała.Z Tuskiem.
Avatar
Gość / 29 stycznia 2012 o 07:41
[quote name='na szafot' timestamp='1327776949' post='589609']
Pewnie myślał że sie wyspowiada i po kłopocie , jechał do Włoch to być może myślał o prywatnej audiencji u samego ojca świętego , kto wie kto wie .
[/quote]
deb***
Avatar
banksi / 28 stycznia 2012 o 22:08
To ci "kwiatek"...
Avatar
Eleonora / 28 stycznia 2012 o 21:37
Może ktoś wie do której parafii należał ten nikczemnik i jego koledzy ?
Avatar
na szafot / 28 stycznia 2012 o 19:55
[quote name='ozi' timestamp='1327771626' post='589571']
Jakim trzeba być człowiekiem, by kogoś przejechać, zostawić jak śmiecia na jezdni i spieprzać za granicę? Jak potem można żyć, patrzeć w lustro przy goleniu, pić kawę, śmiać się....... I tych trzech kolesi, którzy mu pomagali..... Ludzie, dokąd ten świat zmierza....
[/quote]

Pewnie myślał że sie wyspowiada i po kłopocie , jechał do Włoch to być może myślał o prywatnej audiencji u samego ojca świętego , kto wie kto wie .
Avatar
bolek / 28 stycznia 2012 o 19:01
Ładny kolorek auta.
Avatar
ozi / 28 stycznia 2012 o 18:27
[quote name='x' timestamp='1327766339' post='589524']
Jakis lepszy cwaniak z niego...Gdyby nie ta tablica rejestracyjna, to sprawa pewnie pozostalaby niewyjasniona na wieki wiekow...
[/quote]

Jakim trzeba być człowiekiem, by kogoś przejechać, zostawić jak śmiecia na jezdni i spieprzać za granicę? Jak potem można żyć, patrzeć w lustro przy goleniu, pić kawę, śmiać się....... I tych trzech kolesi, którzy mu pomagali..... Ludzie, dokąd ten świat zmierza....
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 0

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 31 1

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 2

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 9

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 29 6

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 37 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 48 97

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 21 29

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!