Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

7 kwietnia 2009 r.
20:39
Edytuj ten wpis

Spółdzielnia ujawniła poufne dane o lokatorach

Autor: Zdjęcie autora FABIAN PLAPIS
0 17 A A

Bez problemu zdobyliśmy listę dłużników spółdzielni "Metalowiec”. To kilkaset nazwisk wraz z adresami, kwotami zadłużenia, a nawet sygnaturą akt, jeżeli sprawa toczyła się przed sądem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nazwiska wszystkich dłużników - nawet tych, którzy już spłacili swoje długi - spółdzielnia umieściła w rocznym sprawozdaniu. Wszystko przesłała do lubelskiego biura Krajowego Rejestru Sądowego.

A tam - zgodnie z ustawą o KRS - nie ma żadnych ograniczeń w przeglądaniu takich dokumentów. Każdy może je sobie skopiować lub sfotografować. Wystarczy dowód osobisty.

- Nie mamy wpływu na treść tych sprawozdań. Podejrzewam jednak, że spółdzielnia złamała ustawę o ochronie danych osobowych i prześlę to sprawozdanie do prokuratury - mówi Andrzej Łopuszyński, przewodniczący IX Wydziału Gospodarczego KRS w Lublinie.

Co innego twierdzi Piotr Iwan, prezes "Metalowca”. - To jest sprawozdanie złożone zgodnie z ustawą - zapewnia. - Mam opinię prawną, że mogłem zawrzeć w nim dane o dłużnikach.

Mieszkańcy spółdzielni, którzy widnieją na liście w KRS, nie kryją oburzenia. - To skandal! Owszem, zalegam z opłatami. Ale zawarłam ze spółdzielnią ugodę i płacę, kiedy tylko mam pieniądze - denerwuje się pani Halina z ulicy Klonowej.

Pan Marian, mieszkaniec ks. Popiełuszki, załamuje ręce: - Kto pozwolił prezesowi na umieszczenie mnie na takiej liście? Miałem zadłużenie, ale spłaciłem już wszystko!

Mężczyzna jest jedną z wielu osób na liście, które już nie zalegają z płatnościami za kablówkę lub Internet. - Ale ci mieszkańcy przez jakiś czas byli dłużnikami. A w sprawozdaniu zarządu ujmujemy wszystko, co działo się przez cały rok - odpiera prezes Iwan.

Postępowaniem władz Metalowca zaskoczeni są prezesi innych lubelskich spółdzielni mieszkaniowych.

- To naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych. Nawet nakazem sądowym nikt nie zmusiłby mnie do podania takich informacji o dłużnikach i o tym, co w ich sprawie się dzieje - mówi Andrzej Mazurek z Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

- W sprawozdaniach podajemy jedynie ogólne sumy zadłużenia i ilość dłużników, nie słyszałem wcześniej o takich praktykach w spółdzielniach - dodaje Stanisław Bieleń ze Spółdzielni "Pomoc” w Kraśniku.

Po naszej interwencji sprawę zbada prokuratura. Analizują ją też prawnicy generalnego inspektora ochrony danych osobowych w Warszawie.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gośćziutek / 12 kwietnia 2009 o 09:26
Kazik i inni jemu podobni
kłębią się wam glisty w mózgu.
Powtarzacie za jakimś "głópkiem" bzdury, nie płacicie nic a nic za kogoś kto ma zadłużenie.
teraz w czasie Wielkanocy zróbcie sobie rekekcje.Zróbcie sobie rachunek sumienia z próżności.
Mikołaj Rej pisał już dawno, człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu. Być może samo dobre słowo
może pocnym być dłużkikowi.
Jeżeli to do ciebie nie dociera to wykąp się w smole.
życzę przyjemności
wasz Ziutek
Kazik i inni jemu podobni
kłębią się wam glisty w mózgu.
Powtarzacie za jakimś "głópkiem" bzdury, nie płacicie nic a nic za kogoś kto ma zadłużenie.
teraz w czasie Wielkanocy zróbcie sobie rekekcje.Zróbcie sobie rachunek sumienia z próżności.
Mikołaj Rej pisał już dawno, człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu. Być może samo dobre słowo
może pocnym być dłużkikowi.
Jeżeli to do ciebie nie dociera to wykąp się w smole.
życzę przyjemności
wasz Ziutek rozwiń
Avatar
~Johan~ / 12 kwietnia 2009 o 01:01
molo napisał:
Kazik pier***.... sobie w łeb , ludzie nie płacą nie dlatego że nie chcą lecz dlatego że kryzys dobił fabrykę i każdy robi za 60% pensji a w styczniu była podwyżka centralnego ogrzewania . ciekaw jestem jak wywalą cię z roboty to czy tez będziesz płacił? czy bedziesz myślał jak coś do jedzenia

ale to nie od dzisiaj, nie od trudnej sytuacji fabryki się zaczęło, ludzie nie płacą po kilka lat, znam takich, którzy pracują, mają się świetnie i olewają rachunki, bo w Polsce prawo chroni cwaniaków i takim spółdzielnia nic nie może zrobić, pójdą do sądu, wygrają sprawę o zapłatę i co dalej? komornik palcem nie ruszy bo układy, znajomości, wywalić z mieszkania nie można bo ochrona praw lokatorów, bo gmina nie ma mieszkań socjalnych itd. itd. wystarczyło się przyjrzeć jak to niektórzy szybko spłacali pokaźne zadłużenia bo mogli za grosze kupić na własność mieszkanie, kupili, a następnie mają znowu wszystko gdzieś, w świetle prawa można im naskoczyć
są owszem ludzie biedni, ale Ci z reguły interesują się, piszą podania, jakoś się starają, większość zadłużonych jednak przy odrobinie dobrej woli powoli wychodziło by z długów, ale nie maja motywacji, bo nikt im nic nie zrobi

ale to nie od dzisiaj, nie od trudnej sytuacji fabryki się zaczęło, ludzie nie płacą po kilka lat, znam takich, którzy pracują, mają się świetnie i olewają rachunki, bo w Polsce prawo chroni cwaniaków i takim spółdzielnia nic nie może zrobić, pójdą do sądu, wygrają sprawę o zapłatę i co dalej? komornik palcem nie ruszy bo układy, znajomości, wywalić z mieszkania nie można bo ochrona praw lokatorów, bo gmina nie ma mieszkań socjalnych itd. itd. wystarczyło się przyjrzeć jak to niektórzy szybko spłacali pokaźne zadłużenia b... rozwiń
Avatar
polityczny / 10 kwietnia 2009 o 06:58
Iwan - człowiekiem Czubińskiego, dobre, a może to jest odwrotnie?
Avatar
molo / 9 kwietnia 2009 o 17:59
Kazik napisał:
a ja tam mieszkam w spółdzielni i bardzo dobrze że ujawnia się tych co nie płacą, a ja za nich płacę
jak bedzie wszystko anonimowe to nam zakręcą wodę i ciepło bo nikt nie będzie płacił
jak płacę to chcę wiedzieć za kogo muszę płacić

Kazik pier***.... sobie w łeb , ludzie nie płacą nie dlatego że nie chcą lecz dlatego że kryzys dobił fabrykę i każdy robi za 60% pensji a w styczniu była podwyżka centralnego ogrzewania . ciekaw jestem jak wywalą cię z roboty to czy tez będziesz płacił? czy bedziesz myślał jak coś do jedzenia

Kazik pier***.... sobie w łeb , ludzie nie płacą nie dlatego że nie chcą lecz dlatego że kryzys dobił fabrykę i każdy robi za 60% pensji a w styczniu była podwyżka centralnego ogrzewania . ciekaw jestem jak wywalą cię z roboty to czy tez będziesz płacił? czy bedziesz myślał jak coś do jedzenia rozwiń
Avatar
ranny ptaszek / 9 kwietnia 2009 o 07:02
ja uważam że wszystkie chwyty dozwolone aby zciągać pieniądze dlatewgo Metalowiec ma jabardziej zadbane zasoby, swoja kablówkę i kasę na rachunkach, kryzys w kraju to pikuś dla niej, a zobaczymy jak to będzie u innych wyglądać
Avatar
~~``` / 8 kwietnia 2009 o 22:22
spółdzielca napisał:
Ciekawy ten prezes i zarząd a co na to jego Rada Nadzorcza oraz "cieńki" Radca Prawny teraz spółdzielcy powinni podać zarząd do sądu i maja wygrane sprawy z urzędu a kto zapłaci za przegrane procesy - jak zawszę zarząd za pieniądze spółdzielców.
Takiego prezesa oraz Radcę Prawnego natychmiast na taczke i ze spółdzielni bo to sa typowe szkodniki-
Pozdrowienia od spółdzielcy z Koszalina co to uczy swojego prezesa oraz jego zauszników prawa spółdzielczego oraz karnego.

Opinię sporzadzili prawnicy z biura generalnego inspektora ochrony danych osobowych, a nie radca spółdzielni

Opinię sporzadzili prawnicy z biura generalnego inspektora ochrony danych osobowych, a nie radca spółdzielni rozwiń
Avatar
emigrant / 8 kwietnia 2009 o 20:00
fajny pjar robią Iwanowi, wiadomo że i tak większość ludzi popiera wszelkie działania żeby zciągać zaległości, znając go i tak spadnie na cztery łapy
Avatar
kendo / 8 kwietnia 2009 o 19:41
Jedna sprawa dłużnicy inna sprawa osoby, które uregulowały swoje długi względem spółdzielni i ci którzy podpisali ugody i je realizują.
Po coś jest ta ustawa o ochronie danych osobowych.
Czy można w taki sposób piętnować tych, którzy w jakimś momencie stracili płynność finansową a teraz próbują się wywiązać i spłacić długi?
Ponadto czy jest potrzeba podawania nie tylko z imienia i nazwiska ale także pełen adres zamieszkania?
I czy jeżeli jest to zgodne z prawem to dlaczego na stronie spółdzielni gdzie jest umieszczone sprawozdanie dane te są usunięte?
I gdzie prezes znalazł taki przepis, który mu na to pozwala?

Przeczytaj ze zrozumieniem,pomyśl a dopiero pisz...
Jedna sprawa dłużnicy inna sprawa osoby, które uregulowały swoje długi względem spółdzielni i ci którzy podpisali ugody i je realizują.
Po coś jest ta ustawa o ochronie danych osobowych.
Czy można w taki sposób piętnować tych, którzy w jakimś momencie stracili płynność finansową a teraz próbują się wywiązać i spłacić długi?
Ponadto czy jest potrzeba podawania nie tylko z imienia i nazwiska ale także pełen adres zamieszkania?
I czy jeżeli jest to zgodne z prawem to dlaczego na stronie spółdzielni gdzie jest umieszczo... rozwiń
Avatar
SPÓŁDZIELCA / 8 kwietnia 2009 o 13:50
fajny Bieleń, nie słyszał o takich praktykach, ale ubaw, dlatego potem mówi się że spółdzielnie to relikt, współczuję tej spółdzielni gdzie wszystko jest tajemne, ale heca
Avatar
maria / 8 kwietnia 2009 o 13:06
A dlaczego ci co płacą nawet przy maleńkich dochodach nie mogą wiedzieć kto nie płaci? Takie informacje ale np z nr mieszkań powinny wisieć w każedej klatce schodowej. Dość sponsorowania ludzi którzy nie płacą chociaż mają na coraz to inne samochody, wyjazdy itp. Biedni ludzie skrupulatnie płacą, choć często na co innego np na leki brakuje pieniędzy. Prezes spódzielni źle zrobił że nie wywiesił tych list w klatkach schodowych.
Avatar
Gośćziutek / 12 kwietnia 2009 o 09:26
Kazik i inni jemu podobni
kłębią się wam glisty w mózgu.
Powtarzacie za jakimś "głópkiem" bzdury, nie płacicie nic a nic za kogoś kto ma zadłużenie.
teraz w czasie Wielkanocy zróbcie sobie rekekcje.Zróbcie sobie rachunek sumienia z próżności.
Mikołaj Rej pisał już dawno, człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu. Być może samo dobre słowo
może pocnym być dłużkikowi.
Jeżeli to do ciebie nie dociera to wykąp się w smole.
życzę przyjemności
wasz Ziutek
Kazik i inni jemu podobni
kłębią się wam glisty w mózgu.
Powtarzacie za jakimś "głópkiem" bzdury, nie płacicie nic a nic za kogoś kto ma zadłużenie.
teraz w czasie Wielkanocy zróbcie sobie rekekcje.Zróbcie sobie rachunek sumienia z próżności.
Mikołaj Rej pisał już dawno, człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu. Być może samo dobre słowo
może pocnym być dłużkikowi.
Jeżeli to do ciebie nie dociera to wykąp się w smole.
życzę przyjemności
wasz Ziutek rozwiń
Avatar
~Johan~ / 12 kwietnia 2009 o 01:01
molo napisał:
Kazik pier***.... sobie w łeb , ludzie nie płacą nie dlatego że nie chcą lecz dlatego że kryzys dobił fabrykę i każdy robi za 60% pensji a w styczniu była podwyżka centralnego ogrzewania . ciekaw jestem jak wywalą cię z roboty to czy tez będziesz płacił? czy bedziesz myślał jak coś do jedzenia

ale to nie od dzisiaj, nie od trudnej sytuacji fabryki się zaczęło, ludzie nie płacą po kilka lat, znam takich, którzy pracują, mają się świetnie i olewają rachunki, bo w Polsce prawo chroni cwaniaków i takim spółdzielnia nic nie może zrobić, pójdą do sądu, wygrają sprawę o zapłatę i co dalej? komornik palcem nie ruszy bo układy, znajomości, wywalić z mieszkania nie można bo ochrona praw lokatorów, bo gmina nie ma mieszkań socjalnych itd. itd. wystarczyło się przyjrzeć jak to niektórzy szybko spłacali pokaźne zadłużenia bo mogli za grosze kupić na własność mieszkanie, kupili, a następnie mają znowu wszystko gdzieś, w świetle prawa można im naskoczyć
są owszem ludzie biedni, ale Ci z reguły interesują się, piszą podania, jakoś się starają, większość zadłużonych jednak przy odrobinie dobrej woli powoli wychodziło by z długów, ale nie maja motywacji, bo nikt im nic nie zrobi

ale to nie od dzisiaj, nie od trudnej sytuacji fabryki się zaczęło, ludzie nie płacą po kilka lat, znam takich, którzy pracują, mają się świetnie i olewają rachunki, bo w Polsce prawo chroni cwaniaków i takim spółdzielnia nic nie może zrobić, pójdą do sądu, wygrają sprawę o zapłatę i co dalej? komornik palcem nie ruszy bo układy, znajomości, wywalić z mieszkania nie można bo ochrona praw lokatorów, bo gmina nie ma mieszkań socjalnych itd. itd. wystarczyło się przyjrzeć jak to niektórzy szybko spłacali pokaźne zadłużenia b... rozwiń
Avatar
polityczny / 10 kwietnia 2009 o 06:58
Iwan - człowiekiem Czubińskiego, dobre, a może to jest odwrotnie?
Avatar
molo / 9 kwietnia 2009 o 17:59
Kazik napisał:
a ja tam mieszkam w spółdzielni i bardzo dobrze że ujawnia się tych co nie płacą, a ja za nich płacę
jak bedzie wszystko anonimowe to nam zakręcą wodę i ciepło bo nikt nie będzie płacił
jak płacę to chcę wiedzieć za kogo muszę płacić

Kazik pier***.... sobie w łeb , ludzie nie płacą nie dlatego że nie chcą lecz dlatego że kryzys dobił fabrykę i każdy robi za 60% pensji a w styczniu była podwyżka centralnego ogrzewania . ciekaw jestem jak wywalą cię z roboty to czy tez będziesz płacił? czy bedziesz myślał jak coś do jedzenia

Kazik pier***.... sobie w łeb , ludzie nie płacą nie dlatego że nie chcą lecz dlatego że kryzys dobił fabrykę i każdy robi za 60% pensji a w styczniu była podwyżka centralnego ogrzewania . ciekaw jestem jak wywalą cię z roboty to czy tez będziesz płacił? czy bedziesz myślał jak coś do jedzenia rozwiń
Avatar
ranny ptaszek / 9 kwietnia 2009 o 07:02
ja uważam że wszystkie chwyty dozwolone aby zciągać pieniądze dlatewgo Metalowiec ma jabardziej zadbane zasoby, swoja kablówkę i kasę na rachunkach, kryzys w kraju to pikuś dla niej, a zobaczymy jak to będzie u innych wyglądać
Avatar
~~``` / 8 kwietnia 2009 o 22:22
spółdzielca napisał:
Ciekawy ten prezes i zarząd a co na to jego Rada Nadzorcza oraz "cieńki" Radca Prawny teraz spółdzielcy powinni podać zarząd do sądu i maja wygrane sprawy z urzędu a kto zapłaci za przegrane procesy - jak zawszę zarząd za pieniądze spółdzielców.
Takiego prezesa oraz Radcę Prawnego natychmiast na taczke i ze spółdzielni bo to sa typowe szkodniki-
Pozdrowienia od spółdzielcy z Koszalina co to uczy swojego prezesa oraz jego zauszników prawa spółdzielczego oraz karnego.

Opinię sporzadzili prawnicy z biura generalnego inspektora ochrony danych osobowych, a nie radca spółdzielni

Opinię sporzadzili prawnicy z biura generalnego inspektora ochrony danych osobowych, a nie radca spółdzielni rozwiń
Avatar
emigrant / 8 kwietnia 2009 o 20:00
fajny pjar robią Iwanowi, wiadomo że i tak większość ludzi popiera wszelkie działania żeby zciągać zaległości, znając go i tak spadnie na cztery łapy
Avatar
kendo / 8 kwietnia 2009 o 19:41
Jedna sprawa dłużnicy inna sprawa osoby, które uregulowały swoje długi względem spółdzielni i ci którzy podpisali ugody i je realizują.
Po coś jest ta ustawa o ochronie danych osobowych.
Czy można w taki sposób piętnować tych, którzy w jakimś momencie stracili płynność finansową a teraz próbują się wywiązać i spłacić długi?
Ponadto czy jest potrzeba podawania nie tylko z imienia i nazwiska ale także pełen adres zamieszkania?
I czy jeżeli jest to zgodne z prawem to dlaczego na stronie spółdzielni gdzie jest umieszczone sprawozdanie dane te są usunięte?
I gdzie prezes znalazł taki przepis, który mu na to pozwala?

Przeczytaj ze zrozumieniem,pomyśl a dopiero pisz...
Jedna sprawa dłużnicy inna sprawa osoby, które uregulowały swoje długi względem spółdzielni i ci którzy podpisali ugody i je realizują.
Po coś jest ta ustawa o ochronie danych osobowych.
Czy można w taki sposób piętnować tych, którzy w jakimś momencie stracili płynność finansową a teraz próbują się wywiązać i spłacić długi?
Ponadto czy jest potrzeba podawania nie tylko z imienia i nazwiska ale także pełen adres zamieszkania?
I czy jeżeli jest to zgodne z prawem to dlaczego na stronie spółdzielni gdzie jest umieszczo... rozwiń
Avatar
SPÓŁDZIELCA / 8 kwietnia 2009 o 13:50
fajny Bieleń, nie słyszał o takich praktykach, ale ubaw, dlatego potem mówi się że spółdzielnie to relikt, współczuję tej spółdzielni gdzie wszystko jest tajemne, ale heca
Avatar
maria / 8 kwietnia 2009 o 13:06
A dlaczego ci co płacą nawet przy maleńkich dochodach nie mogą wiedzieć kto nie płaci? Takie informacje ale np z nr mieszkań powinny wisieć w każedej klatce schodowej. Dość sponsorowania ludzi którzy nie płacą chociaż mają na coraz to inne samochody, wyjazdy itp. Biedni ludzie skrupulatnie płacą, choć często na co innego np na leki brakuje pieniędzy. Prezes spódzielni źle zrobił że nie wywiesił tych list w klatkach schodowych.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 11 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 105 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!