Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

29 kwietnia 2016 r.
13:19

Sprzedawał pirackie oprogramowanie do diagnostyki aut

Autor: Zdjęcie autora łm
15 8 A A

Policja przeszukała posesję 33-letniego mieszkańca miejscowości Stróża w pow. kraśnickim. Znaleźli u niego nielegalne oprogramowanie do diagnostyki komputerowej samochodów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mężczyzna zamieszczał w na portalu aukcyjnym oferty sprzedaży interfejsów diagnostycznych. Oprogramowanie służyło do diagnostyki samochodów różnych marek.

- Podczas przeszukania warsztatu samochodowego prowadzonego przez mężczyznę, zabezpieczono 14 sztuk podrobionych urządzeń, komputery i inne nośniki danych - informuje sierż. sztab. Kamil Markiewicz.

Podróbki warte były ok. 50 tys. zł. Według policji 33-latek prowadził taką działalność od 6 miesięcy.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 maja 2016 o 22:57

statystyka poprawiona....

Avatar
Stefan / 6 maja 2016 o 15:27
To Niech wpadną do Mirka Godzkiego na Stróże to znajdą tam dużo więcej niż tylko oprogramowanie.Ale zapomniałem bo jemu przecież nic nie zrobią bo on Strzela z ucha Na swoich kolegów.
Avatar
krzychu / 30 kwietnia 2016 o 09:10

No to teraz trzeba zrobić nalot połowie allegro za to samo ;)

Avatar
Włodzimierz / 29 kwietnia 2016 o 21:46

hańba

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 21:41
niedostatecznie
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 19:28

to dlaczego jeszcze nie zamknęli połowy allegro, przecież tam jest ten sam towar od chińczyka ?

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 13:46
14 opcomów za 50 tys???????????? muahaha 14x15$=210$. pozatym nikt z potencjalnych kupujących nie kupiłby oryginału za 4tysie, zatem firma nic nie straciła. poztym dzięki brawurowym działaniom stróżów prawa i ich odwadze czuję się teraz duuuużo bezpieczniej!
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 13:25
Boczek?? ;)
Avatar
Gość / 6 maja 2016 o 22:57

statystyka poprawiona....

Avatar
Stefan / 6 maja 2016 o 15:27
To Niech wpadną do Mirka Godzkiego na Stróże to znajdą tam dużo więcej niż tylko oprogramowanie.Ale zapomniałem bo jemu przecież nic nie zrobią bo on Strzela z ucha Na swoich kolegów.
Avatar
krzychu / 30 kwietnia 2016 o 09:10

No to teraz trzeba zrobić nalot połowie allegro za to samo ;)

Avatar
Włodzimierz / 29 kwietnia 2016 o 21:46

hańba

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 21:41
niedostatecznie
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 19:28

to dlaczego jeszcze nie zamknęli połowy allegro, przecież tam jest ten sam towar od chińczyka ?

Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 13:46
14 opcomów za 50 tys???????????? muahaha 14x15$=210$. pozatym nikt z potencjalnych kupujących nie kupiłby oryginału za 4tysie, zatem firma nic nie straciła. poztym dzięki brawurowym działaniom stróżów prawa i ich odwadze czuję się teraz duuuużo bezpieczniej!
Avatar
Gość / 29 kwietnia 2016 o 13:25
Boczek?? ;)
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia]
galeria

Sportowa niedziela na stadionie w Puławach. Biegi i mecze [zdjęcia] 0 0

Były azotowe biegi, turniej piłkarski dla młodych zawodników, crashball i tradycyjny mecz pomiędzy drużynami Zakładów Azotowych i Urzędem Miasta. To wszystko w ramach tegorocznych Dni Chemika, które w niedzielę odbyły się na puławskim stadionie.

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem

Wyłowił z rzeki pistolet z amunicją. Teraz sam ma problem 0 0

W niedzielę dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie od mężczyzny o wyłowieniu z rzeki broni.

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany
galeria

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. 19-letni kierowca aresztowany 0 3

Sąd aresztował na trzy miesiące 19-letniego kierowcę, który wjechał w pieszych w Biłgoraju. W wypadku tym zginęła jedna osoba, druga walczy o życie w szpitalu

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem
Lubelskie Ekstra

Marcin Wroński kończy serię z komisarzem Maciejewskim. Rozmowa z pisarzem 0 0

Niepodrabialne dialogi Pilipiuka, cudowne opisy miasta Ćwirleja i wrażliwość na postaci kobiece Ostaszewskiego. Wyszła unikalna potrawa, do której wprawdzie to ja dostarczyłem kilo wołowiny z kością, ale moi koledzy własnych mieszanek przypraw - rozmowa z pisarzem Marcinem Wrońskim.

Puławy: Nie chcą budować ścieżki

Puławy: Nie chcą budować ścieżki 0 0

Mieszkańcy os. Niwa w Puławach na nowy chodnik i ścieżkę rowerową od Pszczelej do Saperów Kaniowskich będą musieli zaczekać. Do przetargu na ten obywatelski projekt, nie wpłynęła żadna oferta.

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system

Lublin: Śmieciowa rewolucja z przeszkodami. Nie wszędzie wprowadzą nowy system 0 5

To już pewne. Nie w całym mieście wprowadzony będzie od 1 lipca nowy system zbiórki i wywozu śmieci. Inaczej będzie wyglądać segregacja odpadów na Czechowie, inaczej na Bronowicach...

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin

Plantatorzy z woj. lubelskiego mówią dość! Przez kilka najbliższych dni mają nie zrywać malin 0 11

Cena malin na skupach nie pokrywa nawet kosztów produkcji. Podobnie jest z agrestem i porzeczką – bije na alarm Związek Sadowników Rzeczpospolitej Polskiej. I namawia plantatorów, by od dziś nie zbierali owoców. Aż do odwołania.

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego
18 czerwca 2018, 16:30

Masłowska w Centrum Spotkania Kultur, czyli spotkanie dotyczące Festiwalu Stolica Języka Polskiego 0 0

Co Gdzie Kiedy. O szczebrzeszyńskim Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) opowiedzą zaproszeni goście już 18 czerwca o godz. 16.30. Spotkanie odbędzie się na Podniebnych Tarasach CSK.

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie
galeria

Zjazd custom bicycles Żmigrodzie 0 0

W warsztacie przy kamienicy Żmigród 10 w Lublinie powstało już kilkadziesiąt nietypowych rowerów. Ich autorem jest Krzysztof Chmiel (Rafu Bikes).

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów

Pieniądze na drogi w powiecie puławskim. Skorzysta tylko Celejów 0 1

W ubiegłym tygodniu resort inwestycji opublikował ostateczną listę samorządów, których projekty otrzymały dodatkowe rządowe wsparcie.

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów
film

Nie nadąża ze zbieraniem truskawek. Zagonił do pracy klientów 0 1

Truskawki dojrzewają błyskawicznie, a producenci nie nadążają ze zbiorem. Dlatego jeden z nich wpadł na oryginalny pomysł. Klienci, którzy chcą tańszych owoców mogą zerwać je sobie sami.

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”?

Stwórz komiks na festiwal. Jak było "100 lat temu w Białej”? 0 0

"100 lat temu w Białej” - pod tym hasłem Miejska Biblioteka Publiczna zachęca młodzież do udziału w konkursie na komiks. Ma to związek z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę.

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program
24 czerwca 2018, 8:00

25. Święto Roweru w Lubartowie. Zapisy i program 0 0