Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

22 listopada 2015 r.
21:00

Szybkie Proto od Steca, czyli konstruowanie rajdówek w Urzędowie

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 16 A A
Wiesław, niegdyś jeden z najlepszych polskich zawodników motorsportu, synowi przekazał rajdy w genach
Wiesław, niegdyś jeden z najlepszych polskich zawodników motorsportu, synowi przekazał rajdy w genach

Ken Block jeszcze nie wie, jakie auto powstaje w Urzędowie. Gdy jednak się dowie, co kryje w sobie proto fiesta od Stec Motorsport, być może zechce spróbować niepohamowanej mocy

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
skywalker / 13 grudnia 2015 o 20:41

pamiętacie w.y.p.a.d.e.k s.t.e.c.a, w którym z.g.i.n.ę.ł.a kobieta w miejscowości Leszczyna???

pamiętam moja znajoma koleżanka  Stec wyszedł z tego cało

Avatar
quest / 25 listopada 2015 o 06:13

Steców jest dwóch: Wiesiek i Zbyszek "Kasaja".

Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 23:01
To nie ten Stec gamonie
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 22:58
Kolego Guest, w temacie wypadku to pomyliłeś osoby o tym samy nazwisku.
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 22:19

zlustrować Steca ?

Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 22:18

zlustrować Steca ?

Avatar
Z. / 23 listopada 2015 o 22:17
Ty cioto
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 19:38
pamiętacie w.y.p.a.d.e.k s.t.e.c.a, w którym z.g.i.n.ę.ł.a kobieta w miejscowości Leszczyna???
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 16:58

Każde uogólnianie  jest z góry skazane na fałsz. Tak jest i tym razem, bo za komuny trudności miały nie tylko miernoty, ale również, a może nawet większe trudności mieli ludzie wywodzący się z inteligencji, ziemiaństwa, wierzący i pochodzący z rodzin, w których wychowanie patriotyczne było na pierwszym miejscu. I żądania tego typu, co wyżej można kierować do tchórzy, ale ja nie zamierzam milknąć i udawać, że komuna była cacy.

PS. Nie wiem nic nt. bohatera artykułu i nie dokładam się w jakikolwiek sposób do oceniania Go. Ale gloryfikowanie komuny zawsze spotka się z moim oporem, bo ja pamiętam tamte czasy i nie dam sobie zrobić wody z mózgu.  

Każde uogólnianie  jest z góry skazane na fałsz. Tak jest i tym razem, bo za komuny trudności miały nie tylko miernoty, ale również, a może nawet większe trudności mieli ludzie wywodzący się z inteligencji, ziemiaństwa, wierzący i pochodzący z rodzin, w których wychowanie patriotyczne było na pierwszym miejscu. I żądania tego typu, co wyżej można kierować do tchórzy, ale ja nie zamierzam milknąć i udawać, że komuna była cacy.

PS. Nie wiem nic nt. bohatera artykułu i nie dokładam się w jakikolwiek sposób do oceniania Go. Ale gl... rozwiń

Avatar
jOOj / 23 listopada 2015 o 09:44

Każdy kto za "kumuny" jakoś sobie radził, a po "przemianach" jeszcze bardziej to "kolaborant" "komunistyczny pachołek" "Łubek" itp. Tak twierdzą miernoty, które nie radziły sobie za komuny a teraz nie radzą sobie jeszcze bardziej... Można też "takich" "Steców" postrzegać jako drobnych "cwaniaczków" którzy się dorobili ale tak czy owak radzą sobie i jedyne co pozostaje to POGRATULOWAĆ lub zamilknąć...

Avatar
skywalker / 13 grudnia 2015 o 20:41

pamiętacie w.y.p.a.d.e.k s.t.e.c.a, w którym z.g.i.n.ę.ł.a kobieta w miejscowości Leszczyna???

pamiętam moja znajoma koleżanka  Stec wyszedł z tego cało

Avatar
quest / 25 listopada 2015 o 06:13

Steców jest dwóch: Wiesiek i Zbyszek "Kasaja".

Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 23:01
To nie ten Stec gamonie
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 22:58
Kolego Guest, w temacie wypadku to pomyliłeś osoby o tym samy nazwisku.
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 22:19

zlustrować Steca ?

Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 22:18

zlustrować Steca ?

Avatar
Z. / 23 listopada 2015 o 22:17
Ty cioto
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 19:38
pamiętacie w.y.p.a.d.e.k s.t.e.c.a, w którym z.g.i.n.ę.ł.a kobieta w miejscowości Leszczyna???
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 o 16:58

Każde uogólnianie  jest z góry skazane na fałsz. Tak jest i tym razem, bo za komuny trudności miały nie tylko miernoty, ale również, a może nawet większe trudności mieli ludzie wywodzący się z inteligencji, ziemiaństwa, wierzący i pochodzący z rodzin, w których wychowanie patriotyczne było na pierwszym miejscu. I żądania tego typu, co wyżej można kierować do tchórzy, ale ja nie zamierzam milknąć i udawać, że komuna była cacy.

PS. Nie wiem nic nt. bohatera artykułu i nie dokładam się w jakikolwiek sposób do oceniania Go. Ale gloryfikowanie komuny zawsze spotka się z moim oporem, bo ja pamiętam tamte czasy i nie dam sobie zrobić wody z mózgu.  

Każde uogólnianie  jest z góry skazane na fałsz. Tak jest i tym razem, bo za komuny trudności miały nie tylko miernoty, ale również, a może nawet większe trudności mieli ludzie wywodzący się z inteligencji, ziemiaństwa, wierzący i pochodzący z rodzin, w których wychowanie patriotyczne było na pierwszym miejscu. I żądania tego typu, co wyżej można kierować do tchórzy, ale ja nie zamierzam milknąć i udawać, że komuna była cacy.

PS. Nie wiem nic nt. bohatera artykułu i nie dokładam się w jakikolwiek sposób do oceniania Go. Ale gl... rozwiń

Avatar
jOOj / 23 listopada 2015 o 09:44

Każdy kto za "kumuny" jakoś sobie radził, a po "przemianach" jeszcze bardziej to "kolaborant" "komunistyczny pachołek" "Łubek" itp. Tak twierdzą miernoty, które nie radziły sobie za komuny a teraz nie radzą sobie jeszcze bardziej... Można też "takich" "Steców" postrzegać jako drobnych "cwaniaczków" którzy się dorobili ale tak czy owak radzą sobie i jedyne co pozostaje to POGRATULOWAĆ lub zamilknąć...

Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 0

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić 0 0

ROZMOWA z Łukaszem Rogulskim, nowym piłkarzem ręcznym Azotów Puławy

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania 0 0

Działaj lokalnie i zgarnij dotację. Nabór wniosków trwa do 24 czerwca.

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim odsłonią rondo im. Jana Kołkowicza. Ten prozaik, dziennikarz, jeden z głównych współzałożycieli zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, który zmarł w 2007 roku, pochodził z Międzyrzeca Podlaskiego.

Święto Dzielnicy Czuby Południowe
22 czerwca 2018, 16:00

Święto Dzielnicy Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. DDK Czuby Południowe i Rada Dzielnicy zapraszają mieszkańców na pełne atrakcji Święto Dzielnicy. Wydarzenie dla dużych i małych lublinian odbędzie się 22 czerwca o godz. 16 w Parku Jana Pawła II.

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem 0 2

49-latek nachodził pracowników ośrodka pomocy społecznej w Bychawie. Groził im śmiercią i podpaleniem. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób 0 8

Stu tysięcy osób w całej Polsce potrzebuje Platforma Obywatelska w celu kontrolowania jesiennych wyborów samorządowych. Politycy tej partii rozpoczęli akcję „Wolontariusze Wolnych Wyborów”.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 14

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 1

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!