niedziela, 18 lutego 2018 r.

Kraśnik

To ma być pieśń, która wzmocni więź mieszkańców z miastem. Czekają na hymn

Dodano: 30 stycznia 2017, 15:53
Autor: aa

To ma być pieśń, która wzmocni więź mieszkańców z własnym miastem. Kraśnicki magistrat ogłosił konkurs na tekst i muzykę hymnu miasta. Urzędnicy czekają na propozycje utworów do 28 lutego. Dla zwycięzcy jest przewidziana nagroda pieniężna.

Konkurs ma charakter otwarty i jej adresowany do wszystkich osób, „którym bliska jest tradycja, kultura, piękno oraz rozpoznawalność naszego miasta (…) – czytamy w regulaminie konkursu.
Praca zgłoszona do konkursu musi być kompozycją własną. Ma zawierać nagranie zgłoszonego utworu w pełnej wersji z tekstem i muzyką. Plik audio należy nagrać w popularnym formacie muzycznym np. mp3 czy wav. Do pracy należy dołączyć pełen zapis nutowy wraz z tekstem utworu w wersji papierowej.

Ilość prac nadesłanych przez jednego autora nie jest ograniczona, ale prace zgłoszone do konkursu nie mogą być nigdzie wcześniej publikowane.

Utwory konkursowe można złożyć osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Kraśniku lub przesłać pocztą.

Zgłoszone prace będzie oceniać komisja konkursowa powołana przez burmistrza Kraśnika. Przy ocenie członkowie komisje będą brać pod uwagę m.in. „oryginalność, pomysłowość, estetykę i walory użytkowe projektu”.

Organizatorzy dla autora zwycięskiej pracy przewidzieli nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. zł. brutto za tekst i tyle samo za muzykę.

Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na 15 marca. Ostateczną decyzję o ustanowieniu Hymnu Miasta Kraśnika podejmie zaś Rada Miasta w drodze uchwały.

Użytkownik niezarejestrowany
gość
Użytkownik niezarejestrowany
(21) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (4 lutego 2017 o 08:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Mówiąc o biznesowcach masz na myśli tych, co to na banerach w całym mieście publicznie oddawali hołdy i przysięgali wierność byłemu burmistrzowi? Pamiętamy, pamiętamy:):):)
Rozwiń
gość
gość (4 lutego 2017 o 00:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Porąbany pomysł z tym hymnem. A co do szaletów, to nikt nie dba, żeby miasto nie było zasr...ne i obsikane, a stodoły mieszkańcy zostawili na wsiach, no i krzaki jeszcze w parku nie urosły, jest problem, bo ani kibli nie ma w mieście, ani ławek, żeby mohery mogły przysiąść i odpocząć. Młodzieży w tym mieście już prawie nie ma, a biznesowcy walczą o kolumbarium i spalarnię. Fajna perspektywa dla jeszcze wegetujących w tym wielkim mieście.
Rozwiń
Gość
Gość (1 lutego 2017 o 21:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Opamiętaj się oszołomie!
Rozwiń
Maybach
Maybach (1 lutego 2017 o 21:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Proponuję mieszkańcom obejrzenie XXXIV sesji Rady Miasta, a zobaczycie jakich mamy radnych. Myślałem, że niektórzy już wcześniej osiągnęli poziom dna, ale jak widać "rozwijają się" i już poziom dna mają sporo ponad sobą!!  Radnych, którzy tak jadą na WOSP zachęcam do napisania stosownych oświadczeń, że ani oni (jako seniorzy) ani ich dzieci i wnuki nie będą korzystać ze sprzętu zakupionego przez tę fundację. Pamiętajcie człowieczki - los bywa przewrotny i szybciej niż myślicie będzie wam on potrzebny. Idźcie wtedy do Torunia, tam jest gość co wam pomoże.
Rozwiń
Gość
Gość (1 lutego 2017 o 20:57) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Popytaj, popytaj!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (21)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!