Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

14 sierpnia 2013 r.
11:05
Edytuj ten wpis

Uderzył w fotoradar i dachował

56 28 A A
 (Policja)
(Policja)

W Pułanowkicach na drodze K-19 kierowca chevroleta chciał uniknąć zderzenia z innym samochodem. Zjechał z drogi i uderzył w fotoradar.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 5.00.

Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca nagle zahamował po tym jak fotoradar zrobił mu zdjęcie. 20-letni mieszkaniec Lublina, który jechał za nim chciał uniknąć kolizji z poprzedzającym go pojazdem. Chevrolet zjechał na prawo do przydrożnego rowu, a następnie uderzył w fotoradar, a później dachował.

Na szczęście młodemu kierowcy nic się nie stało. Uszkodzony został samochód i fotoradar.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kanister / 19 sierpnia 2013 o 08:52

Ale pieprzysz !

Teraz jeśli nawet widzisz auto wyłaniające się zza wzniesienia, to śmiało możesz skręcać w kierunku Kraśnika. Wcześniej, to patrzyłeś w prawo i nie jechało nic, pusto, wyjeżdżasz na środek, a tu palant dopada cię z prędkoscią 120 km/h i trąbi.

Jak nie było fotoradaru, to miałem przygotowany taki  kulturalny komunikat na brystolu "Jedź max 60 km/h i nie trąb" i pokazywałem piratowi przez boczną szybę.

Fotoradar w tym miejscu to zbawienie... jeszcze za ziemskiego żywota.

Sam nie raz uciekałem na środek by uniknąć staranowania 

az uciekałem na środek by uniknąć staranowania 

rozwiń
Avatar
Policjant / 18 sierpnia 2013 o 06:57

haha śmiać mi się chce haha jak mogło się poprawić ?? wyjazd od krasnego stawu?? haha przecież teraz każdy zwalnia przed radarem i jadą sznurkiem i teraz to dopiero ciężko wyjechać jeżdże codziennie po kilka razy i wiem czy się zrobiło lepiej czy też  NIE!!!!! a jest DUZE NIEEE !!! żal....!!!!! mi WAS!!!


Ale pieprzysz !

Teraz jeśli nawet widzisz auto wyłaniające się zza wzniesienia, to śmiało możesz skręcać w kierunku Kraśnika. Wcześniej, to patrzyłeś w prawo i nie jechało nic, pusto, wyjeżdżasz na środek, a tu palant dopada cię z prędkoscią 120 km/h i trąbi.

Jak nie było fotoradaru, to miałem przygotowany taki  kulturalny komunikat na brystolu "Jedź max 60 km/h i nie trąb" i pokazywałem piratowi przez boczną szybę.

Fotoradar w tym miejscu to zbawienie... jeszcze za ziemskiego żywota.


Ale pieprzysz !

Teraz jeśli nawet widzisz auto wyłaniające się zza wzniesienia, to śmiało możesz skręcać w kierunku Kraśnika. Wcześniej, to patrzyłeś w prawo i nie jechało nic, pusto, wyjeżdżasz na środek, a tu palant dopada cię z prędkoscią 120 km/h i trąbi.

Jak nie było fotoradaru, to miałem przygotowany taki  kulturalny komunikat na brystolu "Jedź max 60 km/h i nie trąb" i pokazywałem piratowi przez boczną szybę.

Fotoradar w tym miejscu to zbawienie... jeszcze za ziemskiego żywota.

rozwiń
Avatar
darko / 17 sierpnia 2013 o 18:50

haha śmiać mi się chce haha jak mogło się poprawić ?? wyjazd od krasnego stawu?? haha przecież teraz każdy zwalnia przed radarem i jadą sznurkiem i teraz to dopiero ciężko wyjechać jeżdże codziennie po kilka razy i wiem czy się zrobiło lepiej czy też  NIE!!!!! a jest DUZE NIEEE !!! żal....!!!!! mi WAS!!!

Avatar
młody / 17 sierpnia 2013 o 14:13

Piszą to CI którzy mieszkają na codzień poza tą miejscowością... nie wiecie jak cieżko jest wyjechać od strony Krasnegostawu czy trż przejść na drugą stronę... poprawiło się to kiedy staneła tu Fotka...

Avatar
kanister / 15 sierpnia 2013 o 20:45

Nie w Pułankowicach tylko w RUDNIKU na 349 i ten radar powinien stać tu od kilku lat może wyjeżdzający zza górki by uważali i ŻYŁO BY PRZYNAJMNIEJ DZIESIĘCIORO LUDZI zastanówcie się co piszecie. Jak czulibyście się wy gdyby ktoś z waszych bliskich zgin w tym miesjcu. Nie żal mi tego kierowcy w końcu przyszła pora na selekcje naturalną.

Avatar
Z / 15 sierpnia 2013 o 19:39
Dzięki kolego za wypalenie tego badziewia!
Avatar
ola / 15 sierpnia 2013 o 19:15

i to są właśnie dobrodziejstwa fotoradarów, ludzie zaczynają nagle hamować,gdy go zobaczą i robią dziwne rzeczy, tylko wiecej szkody niż porzytku przynoszą

Avatar
chłop ze wsi / 15 sierpnia 2013 o 10:54

Kiedy postawili ten sprzęt ? W poniedziałek jechałem i nie widziałem

Avatar
To Ja... / 15 sierpnia 2013 o 08:16

Zamiast tyle fotoradarów stawiać powinno być dwa razy więcej policji tak jak jest to w innych państwach wtedy jak ktoś widzi radiowóz to i przestrzega przepisów a przy okazji i była by praca dla ludzi a nie postawić słup i ściągać kasę. Chory kraj...

Avatar
JaJaJa / 14 sierpnia 2013 o 20:48

Idioci!!!

Jak chcecie się pościgać to na autostrady do Niemiec, a nie w terenie zabudowanym. Fotoradar nie błyska, gdy ktoś przestrzega ograniczeń. Akurat tutaj był potrzebny. Miejscowość krótka, ale do szkoły czy do przystanku trzeba przejść na drugą stronę jezdni, a na tym odcinku nikt nie jeździ mniej niż 90km/h. Jak zrobią kładki dla pieszych to proszę bardzo - zabierajcie fotoradar, ale póki co, czekam, aż go z powrotem uruchomią.

Avatar
kanister / 19 sierpnia 2013 o 08:52

Ale pieprzysz !

Teraz jeśli nawet widzisz auto wyłaniające się zza wzniesienia, to śmiało możesz skręcać w kierunku Kraśnika. Wcześniej, to patrzyłeś w prawo i nie jechało nic, pusto, wyjeżdżasz na środek, a tu palant dopada cię z prędkoscią 120 km/h i trąbi.

Jak nie było fotoradaru, to miałem przygotowany taki  kulturalny komunikat na brystolu "Jedź max 60 km/h i nie trąb" i pokazywałem piratowi przez boczną szybę.

Fotoradar w tym miejscu to zbawienie... jeszcze za ziemskiego żywota.

Sam nie raz uciekałem na środek by uniknąć staranowania 

az uciekałem na środek by uniknąć staranowania 

rozwiń
Avatar
Policjant / 18 sierpnia 2013 o 06:57

haha śmiać mi się chce haha jak mogło się poprawić ?? wyjazd od krasnego stawu?? haha przecież teraz każdy zwalnia przed radarem i jadą sznurkiem i teraz to dopiero ciężko wyjechać jeżdże codziennie po kilka razy i wiem czy się zrobiło lepiej czy też  NIE!!!!! a jest DUZE NIEEE !!! żal....!!!!! mi WAS!!!


Ale pieprzysz !

Teraz jeśli nawet widzisz auto wyłaniające się zza wzniesienia, to śmiało możesz skręcać w kierunku Kraśnika. Wcześniej, to patrzyłeś w prawo i nie jechało nic, pusto, wyjeżdżasz na środek, a tu palant dopada cię z prędkoscią 120 km/h i trąbi.

Jak nie było fotoradaru, to miałem przygotowany taki  kulturalny komunikat na brystolu "Jedź max 60 km/h i nie trąb" i pokazywałem piratowi przez boczną szybę.

Fotoradar w tym miejscu to zbawienie... jeszcze za ziemskiego żywota.


Ale pieprzysz !

Teraz jeśli nawet widzisz auto wyłaniające się zza wzniesienia, to śmiało możesz skręcać w kierunku Kraśnika. Wcześniej, to patrzyłeś w prawo i nie jechało nic, pusto, wyjeżdżasz na środek, a tu palant dopada cię z prędkoscią 120 km/h i trąbi.

Jak nie było fotoradaru, to miałem przygotowany taki  kulturalny komunikat na brystolu "Jedź max 60 km/h i nie trąb" i pokazywałem piratowi przez boczną szybę.

Fotoradar w tym miejscu to zbawienie... jeszcze za ziemskiego żywota.

rozwiń
Avatar
darko / 17 sierpnia 2013 o 18:50

haha śmiać mi się chce haha jak mogło się poprawić ?? wyjazd od krasnego stawu?? haha przecież teraz każdy zwalnia przed radarem i jadą sznurkiem i teraz to dopiero ciężko wyjechać jeżdże codziennie po kilka razy i wiem czy się zrobiło lepiej czy też  NIE!!!!! a jest DUZE NIEEE !!! żal....!!!!! mi WAS!!!

Avatar
młody / 17 sierpnia 2013 o 14:13

Piszą to CI którzy mieszkają na codzień poza tą miejscowością... nie wiecie jak cieżko jest wyjechać od strony Krasnegostawu czy trż przejść na drugą stronę... poprawiło się to kiedy staneła tu Fotka...

Avatar
kanister / 15 sierpnia 2013 o 20:45

Nie w Pułankowicach tylko w RUDNIKU na 349 i ten radar powinien stać tu od kilku lat może wyjeżdzający zza górki by uważali i ŻYŁO BY PRZYNAJMNIEJ DZIESIĘCIORO LUDZI zastanówcie się co piszecie. Jak czulibyście się wy gdyby ktoś z waszych bliskich zgin w tym miesjcu. Nie żal mi tego kierowcy w końcu przyszła pora na selekcje naturalną.

Avatar
Z / 15 sierpnia 2013 o 19:39
Dzięki kolego za wypalenie tego badziewia!
Avatar
ola / 15 sierpnia 2013 o 19:15

i to są właśnie dobrodziejstwa fotoradarów, ludzie zaczynają nagle hamować,gdy go zobaczą i robią dziwne rzeczy, tylko wiecej szkody niż porzytku przynoszą

Avatar
chłop ze wsi / 15 sierpnia 2013 o 10:54

Kiedy postawili ten sprzęt ? W poniedziałek jechałem i nie widziałem

Avatar
To Ja... / 15 sierpnia 2013 o 08:16

Zamiast tyle fotoradarów stawiać powinno być dwa razy więcej policji tak jak jest to w innych państwach wtedy jak ktoś widzi radiowóz to i przestrzega przepisów a przy okazji i była by praca dla ludzi a nie postawić słup i ściągać kasę. Chory kraj...

Avatar
JaJaJa / 14 sierpnia 2013 o 20:48

Idioci!!!

Jak chcecie się pościgać to na autostrady do Niemiec, a nie w terenie zabudowanym. Fotoradar nie błyska, gdy ktoś przestrzega ograniczeń. Akurat tutaj był potrzebny. Miejscowość krótka, ale do szkoły czy do przystanku trzeba przejść na drugą stronę jezdni, a na tym odcinku nikt nie jeździ mniej niż 90km/h. Jak zrobią kładki dla pieszych to proszę bardzo - zabierajcie fotoradar, ale póki co, czekam, aż go z powrotem uruchomią.

Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 4 1

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 2

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 26 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!