Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

25 czerwca 2015 r.
8:57

Urzędnicy dostaną diety za wyjazd na Jasną Górę

Autor: Zdjęcie autora aa
0 54 A A
Uroczystości zawierzenia miasta Matce Boskiej Częstochowskiej (fot. UM Kraśnik)
Uroczystości zawierzenia miasta Matce Boskiej Częstochowskiej (fot. UM Kraśnik)

2000 złotych za wynajem autokaru plus 20 złotych za parking – tyle według magistratu kosztował wyjazd na uroczystości na Jasną Górę reprezentacji Urzędu Miasta Kraśnik. Za udział w mszy w 70. rocznicą śmierci ks. Stanisława Zielińskiego i zawierzeniu miasta Matce Boskiej Częstochowskiej urzędnicy pobiorą też diety w wysokości 30 złotych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O wyjeździe urzędników z Kraśnika na Jasną Górę pisaliśmy we wtorek, dzień po pielgrzymce. Wyjazd organizowało Bractwo ks. Stanisława Zielińskiego, którzy co roku modlą się na Jasnej Górze o szybką beatyfikację kapłana. Podczas nabożeństwa burmistrz Kraśnika Mirosław Włodarczyk dokonał „Aktu Zawierzenia Kraśnika Niepokalanemu Sercu Maryi”.

Z Kraśnika do Częstochowy pojechało w sumie 200 osób – w tym urzędnicy z Ratusza, nauczyciele i radni. Również na zaproszenie Bractwa w uroczystościach wzięła udział reprezentacja powiatu. W tej grupie był starosta, wicestarosta i ośmiu pracowników starostwa oraz dwóch radnych. Do Częstochowy pojechali dwoma samochodami należącymi do samorządu.

– Koszt uczestnictwa w uroczystościach na Jasnej Górze to 500 zł i jest to wyłącznie wydatek na paliwo – podaje Daniel Niedziałek ze Starostwa Powiatowego w Kraśniku. I dodaje: – Pracownicy starostwa nie byli na urlopach. Delegacja, w tym poczet sztandarowy, reprezentowała powiat kraśnicki i uczestniczyła w zawierzeniu społeczności powiatu Matce Boskiej Częstochowskiej oraz pielgrzymce Bractwa Ks. Stanisława Zielińskiego. Nikt nie pobrał i nie pobierze diet w związku z tym wyjazdem.

Więcej kosztował wyjazd reprezentacji miasta. – Koszt wynajmu autobusu, którym jechało ośmiu radnych Rady Miasta Kraśnik, przedstawiciele jednostek podległych oraz 30 pracowników i urzędników UM Kraśnik to 2000 zł brutto plus 20 zł za parking na Jasnej Górze – wylicza Michał Mulawa, rzecznik magistratu. – Urzędnicy pobiorą diety w wysokości 30 zł na osobę. Radni Rady Miasta nie pobierają z tytułu wyjazdu żadnych diet.

Na Jasną Górę pojechali też nauczyciele, w sumie 51 osób. Najliczniejsza była reprezentacja Zespołu Placówek Oświatowych nr 2. – Za przejazd autobusu nauczyciele płacili z własnych środków – twierdzi Mulawa.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 lipca 2015 o 10:54
Owszem , byłem w gronie nauczycieli ale nikt z własnej kieszeni nie płacił panie MM.
Avatar
senior (kiedys junior) / 27 czerwca 2015 o 13:54

...nawet śmiać mi się nie chce! Na szczęście nie muszę płacić podatków na te kanalie. Siedzę spokojnie w Szwecji, a tutaj nikt nie obnosi się ze swoją religią. Pracuję w ukochanym zawodzie i wychowuję sportowców, dla których podobne tematy byłyby kompletnie niezrozumiale. Kraśnik odwiedzam sporadycznie, ponieważ Skansen w Sztokholmie jest równie mały/duży z tym tylko, że bardziej zadbany, a odwiedzjący to miejsce ludzie milsi i uśmiechnięci ...

Szkoda mi rodzinnego miasta, ale przecież tam ludzie wykształceni, kulturalni i zapobiegliwi nigdy nie byli w cenie. Chamstwo, prymitywna hipokryzja oraz osobnicy z poważnym defektem intelektualnym zyskiwali posłuch ... nic się nie zmieniło!

...nawet śmiać mi się nie chce! Na szczęście nie muszę płacić podatków na te kanalie. Siedzę spokojnie w Szwecji, a tutaj nikt nie obnosi się ze swoją religią. Pracuję w ukochanym zawodzie i wychowuję sportowców, dla których podobne tematy byłyby kompletnie niezrozumiale. Kraśnik odwiedzam sporadycznie, ponieważ Skansen w Sztokholmie jest równie mały/duży z tym tylko, że bardziej zadbany, a odwiedzjący to miejsce ludzie milsi i uśmiechnięci ...

Szkoda mi rodzinnego miasta, ale przecież tam ludzie wykształceni, kultur... rozwiń

Avatar
gość / 26 czerwca 2015 o 15:20

Może chodzi o dobry przykład i wychowanie młodzieży, aby nie wyzywały ludzi od "głupców" jeśli mają odmienne zdanie tylko potrafiły polemizować kulturalnie, na argumenty.

P.S. To nie była wycieczka tylko delegacja służbowa. Rozumię, że cel religijny się nie podoba. Chcesz narzucać większośći społeczeństwa własny światopogląd zabraniając im własnego? To się nazywa totalitaryzm.

Maruś, chcesz być elokwentny, ale twoja głowa za mała żeby zrozumieć, że to PIS chce być totalitarny.

I ty nie gadaj, że to był wyjazd służbowy, bo poczytaj sobie o zadaniach UM, UP, gmin itd.

Była to zwykła wycieczka, nadużycie finansowe, bumelki w pracy, oraz picie alkoholu.

Nie wchodźcie w kompetencje kościoła, a poza tym nie udawajcie nadgorliwców i świętszych od papieża. Takim postępowaniem szkodzicie tylko wizerunkowi Kościoła i się ośmieszacie.

Ludzie są zbulwersowani, obśmiewają Kraśnik jak Wąchock, młodzi stamtąd wyjeżdżają, bo bida, smród i ubóstwo. Smród to nie ten dosłowny, ale ten mentalny. Poczytaj komentarze, piszą nie trolle ale normalni ludzie, także wierzący, ale bez wypaczeń.

Maruś, chcesz być elokwentny, ale twoja głowa za mała żeby zrozumieć, że to PIS chce być totalitarny.

I ty nie gadaj, że to był wyjazd służbowy, bo poczytaj sobie o zadaniach UM, UP, gmin itd.

Była to zwykła wycieczka, nadużycie finansowe, bumelki w pracy, oraz picie alkoholu.

Nie wchodźcie w kompetencje kościoła, a poza tym nie udawajcie nadgorliwców i świętszych od papieża. Takim postępowaniem szkodzicie tylko wizerunkowi Kościoła i się ośmieszacie.

Ludzie są zbulwersowani, obśmiewają Kraśnik... rozwiń

Avatar
gośc / 26 czerwca 2015 o 15:05

Brawo! Władze Kraśnika i nauczyciele pokazali, że dbają także o bardzo ważny, religijny aspekt życia społeczności miasta. Nie pojechali tam prywatnie, lecz jako delegacja miasta więc pokrycie kosztów przez urząd jezt zupełnie zrozumiały. To są pieniądze z podatków Kraśniczan, którzy w 95% są katolikami.

G..prawda, że 95% to katolicy, bo tylko ok.połowa, a może i to jest zawyżone.

Ale nie o to chodzi głąbie, tylko o to, że nikt ich do tego nie upoważniał, to raz , a dwa, że urzędy mają inne zadania i że kasa pusta, a trzy, że godziny pracy są do pracy, a nie do bumelowania.  Mogli sobie jechać w niedzielę i za własne pieniądze.

A dlaczego wasz święty burmistrzunio i ta reszta nie poszli na pieszą pielgrzymkę wraz z rodzinami w ramach urlopu? Tyle było okazji i teraz też mogli by na 15 sierpnia, to by mogli zawierzać i siebie i miasto i powiat. Dobrze by im to zrobiło a i nikt by im słowa przeciw nie powiedział. Tylko, że to towarzystwo to tacy katolicy na pokaz, dla picu i glancu, bo to przed wyborami.

I zastanawiające, że celem modłów nie jest Bóg sam, tylko pośredniczka Maria. Taka metoda jak przy "załatwianiu" spraw, nie wprost a drogą okrężną.

W Kraśniku jest chyba kilka kościołów, to tam modlitwy nie skutkują? Co to za jakieś rozdwojenie jaźni niektórzy mają?! Niedługo dojdą do wniosku, że Watykan ważniejszy od Częstochowy, to tam zechcą pojechać za darmochę. Jedźcie na rowerach, polecam.

G..prawda, że 95% to katolicy, bo tylko ok.połowa, a może i to jest zawyżone.

Ale nie o to chodzi głąbie, tylko o to, że nikt ich do tego nie upoważniał, to raz , a dwa, że urzędy mają inne zadania i że kasa pusta, a trzy, że godziny pracy są do pracy, a nie do bumelowania.  Mogli sobie jechać w niedzielę i za własne pieniądze.

A dlaczego wasz święty burmistrzunio i ta reszta nie poszli na pieszą pielgrzymkę wraz z rodzinami w ramach urlopu? Tyle było okazji i teraz też mogli by na 15 sierpnia, to by ... rozwiń

Avatar
rysiek / 26 czerwca 2015 o 09:38

Dlaczego autor "aa" (aninimowy alkoholik?) ma problem z pielgrzymką urzędników? Religia jest czymś złym, zabronionym, niemoralnym? Wchyba wręcz przeciwnie, to podstawa naszej państwowości, cywilizacji, ładu moralnego. P.S. Wstyd się przyznać do takiego tekstu?

W Konstytucji jest zapis o rozdziale państwa i kościoła.

Avatar
Marek / 26 czerwca 2015 o 08:29

Może chodzi o dobry przykład i wychowanie młodzieży, aby nie wyzywały ludzi od "głupców" jeśli mają odmienne zdanie tylko potrafiły polemizować kulturalnie, na argumenty.

P.S. To nie była wycieczka tylko delegacja służbowa. Rozumię, że cel religijny się nie podoba. Chcesz narzucać większośći społeczeństwa własny światopogląd zabraniając im własnego? To się nazywa totalitaryzm.

Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 08:21

Brawo! Władze Kraśnika i nauczyciele pokazali, że dbają także o bardzo ważny, religijny aspekt życia społeczności miasta. Nie pojechali tam prywatnie, lecz jako delegacja miasta więc pokrycie kosztów przez urząd jezt zupełnie zrozumiały. To są pieniądze z podatków Kraśniczan, którzy w 95% są katolikami.[media]http://przemekkainel.pl/forum/dzwony.swf[/media]

Brawo, brawo, brawo,brawo, brawo, brawo

Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 08:17
Brawo! Władze Kraśnika i nauczyciele pokazali, że dbają także o bardzo ważny, religijny aspekt życia społeczności miasta. Nie pojechali tam prywatnie, lecz jako delegacja miasta więc pokrycie kosztów przez urząd jezt zupełnie zrozumiały. To są pieniądze z podatków Kraśniczan, którzy w 95% są katolikami.
Avatar
Gość / 25 czerwca 2015 o 23:11
sam rzecznik Michał Mulawa się przyznał że burmistrz z dziećmi i z żoną pojechali za pieniądze podatnika, kraśnik jest zadłużony na 43 miliony zł i chyba włodarczyk nie widzi innego rozwiązania jak zawierzyć problemy matce boskiej bo sam juz nic nie zdziała
Avatar
Gość / 25 czerwca 2015 o 20:30
Rzym, Fatimę i Guadelupę oraz 10 innych miejsc np. gdzie walczyli polscy żołnierze pojedzie klika czcić na delegacje, a jakże ! Bo uni są katoliki i patryjoci ! I to robią w imieniu tych i na ich koszt, co uczciwie pracują, wierzą, ale nie są w klice. Już czas, żeby przestać wierzyć, że cokolwiek partia PIS zmieni na lepsze. Wytykali poprzedniemu Burmistrzowi to i owo, ale to co teraz się dzieje, to jest nie wyobrażalne. Na przykład z pieniędzy MOPS przeznaczonych na zapomogi dla biednych funduje się żarcie emerytkom na ich wyjazdach do innych gmin na wieczorki taneczne !!! I jeżdżą osoby, które stać na to, żeby zapłacić za taki wyjazd. Ale autokar płaci im UM, a żarcie MOPS !!! A biedni dostają tyle,że aby siąść i płakać, albo odmownie. A emeryci ciągle jeżdżą, a połowa to ich rodziny na różne wycieczki na drugi koniec Polski i płaci UM (emeryci tylko symbolicznie). Kto to wreszcie ukróci? Kto skończy z tym krętactwem, że zapisuje się emeryt, a jedzie bogata córcia lub wnuki??? A propos tych alkoholi, to niech ta dewota nie kłamie, bo organizatorzy emeryci zawsze zawyżali liczbę uczestników, wpisując martwe dusze, a za ukręcone w ten sposób pieniądze kupowali wódę, a na przyjątka na miejscu to kupowali tyle produktów, że potem jeszcze do domu siatami nosiły organizatorki i było na poprawiny. Mam w Kraśniku znajomych to opowiadają, że żyje tam grono cwaniaków na emeryturach i ciągle organizują ochlaj party i bynajmniej nie za składkowe. I to jest aktyw społeczny tzw., czyli poplecznicy wiadomo kogo.
Rzym, Fatimę i Guadelupę oraz 10 innych miejsc np. gdzie walczyli polscy żołnierze pojedzie klika czcić na delegacje, a jakże ! Bo uni są katoliki i patryjoci ! I to robią w imieniu tych i na ich koszt, co uczciwie pracują, wierzą, ale nie są w klice. Już czas, żeby przestać wierzyć, że cokolwiek partia PIS zmieni na lepsze. Wytykali poprzedniemu Burmistrzowi to i owo, ale to co teraz się dzieje, to jest nie wyobrażalne. Na przykład z pieniędzy MOPS przeznaczonych na zapomogi dla biednych funduje się żarcie emerytkom na ich wyjazdach do i... rozwiń
Avatar
Gość / 2 lipca 2015 o 10:54
Owszem , byłem w gronie nauczycieli ale nikt z własnej kieszeni nie płacił panie MM.
Avatar
senior (kiedys junior) / 27 czerwca 2015 o 13:54

...nawet śmiać mi się nie chce! Na szczęście nie muszę płacić podatków na te kanalie. Siedzę spokojnie w Szwecji, a tutaj nikt nie obnosi się ze swoją religią. Pracuję w ukochanym zawodzie i wychowuję sportowców, dla których podobne tematy byłyby kompletnie niezrozumiale. Kraśnik odwiedzam sporadycznie, ponieważ Skansen w Sztokholmie jest równie mały/duży z tym tylko, że bardziej zadbany, a odwiedzjący to miejsce ludzie milsi i uśmiechnięci ...

Szkoda mi rodzinnego miasta, ale przecież tam ludzie wykształceni, kulturalni i zapobiegliwi nigdy nie byli w cenie. Chamstwo, prymitywna hipokryzja oraz osobnicy z poważnym defektem intelektualnym zyskiwali posłuch ... nic się nie zmieniło!

...nawet śmiać mi się nie chce! Na szczęście nie muszę płacić podatków na te kanalie. Siedzę spokojnie w Szwecji, a tutaj nikt nie obnosi się ze swoją religią. Pracuję w ukochanym zawodzie i wychowuję sportowców, dla których podobne tematy byłyby kompletnie niezrozumiale. Kraśnik odwiedzam sporadycznie, ponieważ Skansen w Sztokholmie jest równie mały/duży z tym tylko, że bardziej zadbany, a odwiedzjący to miejsce ludzie milsi i uśmiechnięci ...

Szkoda mi rodzinnego miasta, ale przecież tam ludzie wykształceni, kultur... rozwiń

Avatar
gość / 26 czerwca 2015 o 15:20

Może chodzi o dobry przykład i wychowanie młodzieży, aby nie wyzywały ludzi od "głupców" jeśli mają odmienne zdanie tylko potrafiły polemizować kulturalnie, na argumenty.

P.S. To nie była wycieczka tylko delegacja służbowa. Rozumię, że cel religijny się nie podoba. Chcesz narzucać większośći społeczeństwa własny światopogląd zabraniając im własnego? To się nazywa totalitaryzm.

Maruś, chcesz być elokwentny, ale twoja głowa za mała żeby zrozumieć, że to PIS chce być totalitarny.

I ty nie gadaj, że to był wyjazd służbowy, bo poczytaj sobie o zadaniach UM, UP, gmin itd.

Była to zwykła wycieczka, nadużycie finansowe, bumelki w pracy, oraz picie alkoholu.

Nie wchodźcie w kompetencje kościoła, a poza tym nie udawajcie nadgorliwców i świętszych od papieża. Takim postępowaniem szkodzicie tylko wizerunkowi Kościoła i się ośmieszacie.

Ludzie są zbulwersowani, obśmiewają Kraśnik jak Wąchock, młodzi stamtąd wyjeżdżają, bo bida, smród i ubóstwo. Smród to nie ten dosłowny, ale ten mentalny. Poczytaj komentarze, piszą nie trolle ale normalni ludzie, także wierzący, ale bez wypaczeń.

Maruś, chcesz być elokwentny, ale twoja głowa za mała żeby zrozumieć, że to PIS chce być totalitarny.

I ty nie gadaj, że to był wyjazd służbowy, bo poczytaj sobie o zadaniach UM, UP, gmin itd.

Była to zwykła wycieczka, nadużycie finansowe, bumelki w pracy, oraz picie alkoholu.

Nie wchodźcie w kompetencje kościoła, a poza tym nie udawajcie nadgorliwców i świętszych od papieża. Takim postępowaniem szkodzicie tylko wizerunkowi Kościoła i się ośmieszacie.

Ludzie są zbulwersowani, obśmiewają Kraśnik... rozwiń

Avatar
gośc / 26 czerwca 2015 o 15:05

Brawo! Władze Kraśnika i nauczyciele pokazali, że dbają także o bardzo ważny, religijny aspekt życia społeczności miasta. Nie pojechali tam prywatnie, lecz jako delegacja miasta więc pokrycie kosztów przez urząd jezt zupełnie zrozumiały. To są pieniądze z podatków Kraśniczan, którzy w 95% są katolikami.

G..prawda, że 95% to katolicy, bo tylko ok.połowa, a może i to jest zawyżone.

Ale nie o to chodzi głąbie, tylko o to, że nikt ich do tego nie upoważniał, to raz , a dwa, że urzędy mają inne zadania i że kasa pusta, a trzy, że godziny pracy są do pracy, a nie do bumelowania.  Mogli sobie jechać w niedzielę i za własne pieniądze.

A dlaczego wasz święty burmistrzunio i ta reszta nie poszli na pieszą pielgrzymkę wraz z rodzinami w ramach urlopu? Tyle było okazji i teraz też mogli by na 15 sierpnia, to by mogli zawierzać i siebie i miasto i powiat. Dobrze by im to zrobiło a i nikt by im słowa przeciw nie powiedział. Tylko, że to towarzystwo to tacy katolicy na pokaz, dla picu i glancu, bo to przed wyborami.

I zastanawiające, że celem modłów nie jest Bóg sam, tylko pośredniczka Maria. Taka metoda jak przy "załatwianiu" spraw, nie wprost a drogą okrężną.

W Kraśniku jest chyba kilka kościołów, to tam modlitwy nie skutkują? Co to za jakieś rozdwojenie jaźni niektórzy mają?! Niedługo dojdą do wniosku, że Watykan ważniejszy od Częstochowy, to tam zechcą pojechać za darmochę. Jedźcie na rowerach, polecam.

G..prawda, że 95% to katolicy, bo tylko ok.połowa, a może i to jest zawyżone.

Ale nie o to chodzi głąbie, tylko o to, że nikt ich do tego nie upoważniał, to raz , a dwa, że urzędy mają inne zadania i że kasa pusta, a trzy, że godziny pracy są do pracy, a nie do bumelowania.  Mogli sobie jechać w niedzielę i za własne pieniądze.

A dlaczego wasz święty burmistrzunio i ta reszta nie poszli na pieszą pielgrzymkę wraz z rodzinami w ramach urlopu? Tyle było okazji i teraz też mogli by na 15 sierpnia, to by ... rozwiń

Avatar
rysiek / 26 czerwca 2015 o 09:38

Dlaczego autor "aa" (aninimowy alkoholik?) ma problem z pielgrzymką urzędników? Religia jest czymś złym, zabronionym, niemoralnym? Wchyba wręcz przeciwnie, to podstawa naszej państwowości, cywilizacji, ładu moralnego. P.S. Wstyd się przyznać do takiego tekstu?

W Konstytucji jest zapis o rozdziale państwa i kościoła.

Avatar
Marek / 26 czerwca 2015 o 08:29

Może chodzi o dobry przykład i wychowanie młodzieży, aby nie wyzywały ludzi od "głupców" jeśli mają odmienne zdanie tylko potrafiły polemizować kulturalnie, na argumenty.

P.S. To nie była wycieczka tylko delegacja służbowa. Rozumię, że cel religijny się nie podoba. Chcesz narzucać większośći społeczeństwa własny światopogląd zabraniając im własnego? To się nazywa totalitaryzm.

Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 08:21

Brawo! Władze Kraśnika i nauczyciele pokazali, że dbają także o bardzo ważny, religijny aspekt życia społeczności miasta. Nie pojechali tam prywatnie, lecz jako delegacja miasta więc pokrycie kosztów przez urząd jezt zupełnie zrozumiały. To są pieniądze z podatków Kraśniczan, którzy w 95% są katolikami.[media]http://przemekkainel.pl/forum/dzwony.swf[/media]

Brawo, brawo, brawo,brawo, brawo, brawo

Avatar
Gość / 26 czerwca 2015 o 08:17
Brawo! Władze Kraśnika i nauczyciele pokazali, że dbają także o bardzo ważny, religijny aspekt życia społeczności miasta. Nie pojechali tam prywatnie, lecz jako delegacja miasta więc pokrycie kosztów przez urząd jezt zupełnie zrozumiały. To są pieniądze z podatków Kraśniczan, którzy w 95% są katolikami.
Avatar
Gość / 25 czerwca 2015 o 23:11
sam rzecznik Michał Mulawa się przyznał że burmistrz z dziećmi i z żoną pojechali za pieniądze podatnika, kraśnik jest zadłużony na 43 miliony zł i chyba włodarczyk nie widzi innego rozwiązania jak zawierzyć problemy matce boskiej bo sam juz nic nie zdziała
Avatar
Gość / 25 czerwca 2015 o 20:30
Rzym, Fatimę i Guadelupę oraz 10 innych miejsc np. gdzie walczyli polscy żołnierze pojedzie klika czcić na delegacje, a jakże ! Bo uni są katoliki i patryjoci ! I to robią w imieniu tych i na ich koszt, co uczciwie pracują, wierzą, ale nie są w klice. Już czas, żeby przestać wierzyć, że cokolwiek partia PIS zmieni na lepsze. Wytykali poprzedniemu Burmistrzowi to i owo, ale to co teraz się dzieje, to jest nie wyobrażalne. Na przykład z pieniędzy MOPS przeznaczonych na zapomogi dla biednych funduje się żarcie emerytkom na ich wyjazdach do innych gmin na wieczorki taneczne !!! I jeżdżą osoby, które stać na to, żeby zapłacić za taki wyjazd. Ale autokar płaci im UM, a żarcie MOPS !!! A biedni dostają tyle,że aby siąść i płakać, albo odmownie. A emeryci ciągle jeżdżą, a połowa to ich rodziny na różne wycieczki na drugi koniec Polski i płaci UM (emeryci tylko symbolicznie). Kto to wreszcie ukróci? Kto skończy z tym krętactwem, że zapisuje się emeryt, a jedzie bogata córcia lub wnuki??? A propos tych alkoholi, to niech ta dewota nie kłamie, bo organizatorzy emeryci zawsze zawyżali liczbę uczestników, wpisując martwe dusze, a za ukręcone w ten sposób pieniądze kupowali wódę, a na przyjątka na miejscu to kupowali tyle produktów, że potem jeszcze do domu siatami nosiły organizatorki i było na poprawiny. Mam w Kraśniku znajomych to opowiadają, że żyje tam grono cwaniaków na emeryturach i ciągle organizują ochlaj party i bynajmniej nie za składkowe. I to jest aktyw społeczny tzw., czyli poplecznicy wiadomo kogo.
Rzym, Fatimę i Guadelupę oraz 10 innych miejsc np. gdzie walczyli polscy żołnierze pojedzie klika czcić na delegacje, a jakże ! Bo uni są katoliki i patryjoci ! I to robią w imieniu tych i na ich koszt, co uczciwie pracują, wierzą, ale nie są w klice. Już czas, żeby przestać wierzyć, że cokolwiek partia PIS zmieni na lepsze. Wytykali poprzedniemu Burmistrzowi to i owo, ale to co teraz się dzieje, to jest nie wyobrażalne. Na przykład z pieniędzy MOPS przeznaczonych na zapomogi dla biednych funduje się żarcie emerytkom na ich wyjazdach do i... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie
galeria

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie 7 3

Strony internetowe komend policji w całej Polsce są w czarno-białych barwach. Funkcjonariusze są w żałobie po swoim koledze, aspirancie sztabowym Adamie Pawlaku, który wypadł z okna po odprawie w Świnoujściu

Grubson w Skate Town
24 czerwca 2018, 18:00

Grubson w Skate Town 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 24 czerwca o godz. 18 w Skate Town (ul. Krochmalna 13h) wystąpi Grubson. Koncert połączony będzie z meczem polskiej reprezentacji na Mundialu oraz rozpoczęciem wakacji.

Summer Sauna Night w Aqua Lublin
23 czerwca 2018, 21:00

Summer Sauna Night w Aqua Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. Saunarium Aqua Lublin (al. Zygmuntowskie 4) zaprasza na Saunową Noc, która odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników
galeria

Święto Roweru w Lubartowie. Organizatorzy spodziewają się 15 tys. uczestników 0 2

Już w niedzielę 25. Święto Roweru. Zarejestrowało się już kilka tysięcy rowerzystów, którzy chcą wziąć udział w imprezie. Organizatorzy spodziewają się ok. 15 tys. uczestników

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem 0 0

Streetball będzie w sobotę rządził Lublinem. O godz. 10 na parkingu Areny rozpocznie się turniej 3x3 Quest, który jest eliminacją mistrzostw Polski. Wieczorem w tym samym miejscu zaplanowano Nocne Granie, czyli czempionat miasta

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów 1 0

Po kapitalnym meczu i niezwykle emocjonującej końcówce Szwajcaria pokonała w Kaliningradzie Serbię i jest bardzo bliska awansu do 1/8 finału mistrzostw świata

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 4 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 1

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 5 3

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu
galeria

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu 1 1

Zapomniana i zaniedbana sprawa. 112 gmachów wartości z górą 20 mln zł stoi pustką i niszczeje. Martwe miasto o 22 ulicach... Niedokończone gmachy – mieszkaniem dla puszczyków.

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi 44 7

11 nowych pociągów elektrycznych zamawia samorząd województwa lubelskiego. To już drugie podejście do tego zakupu - za pierwszym razem przetarg unieważniono, bo oferowane pojazdy były zbyt drogie.

Asian Street Food Festiwal w Radości
23 czerwca 2018, 12:00

Asian Street Food Festiwal w Radości 5 1

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się Asian Street Food Festiwal, czyli impreza dla miłośników azjatyckiej kuchni ulicznej.

Taito w Stars Disco Club
23 czerwca 2018, 21:00

Taito w Stars Disco Club 0 0

W sobotę, 23 czerwca o godz. 21 w klubie Stars Disco (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi popularny Taito.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!