Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

20 listopada 2014 r.
16:00
Edytuj ten wpis

W Kraśniku przed wyborczą dogrywką. Będzie debata?

Autor: Zdjęcie autora aa
5 37 A A

Mirosław Włodarczyk zaprasza Piotra Janczarka do publicznej debaty na temat Kraśnika. Włodarczyk - obecny burmistrz i Janczarek - pełnomocnik marszałka województwa lubelskiego ds. cyfryzacji, zmierzą się 30 listopada w drugiej turze wyborów na burmistrza Kraśnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Debata zaproponowana Janczarkowi przez Włodarczyka ma się odbyć w sobotę. Są na nią zaproszeni także mieszkańcy miasta. - Uważam, że mają prawo dowiedzieć się i posłuchać o różnych wizjach Kraśnika - mówi Włodarczyk. - Będą mogli też poznać kandydatów. Dlatego chciałbym z panem Janczarkiem podyskutować.

Zaproszenie zostało wysłane m.in. na oficjalny e-mail podawany na materiałach wyborczych Piotra Janczarka.

Czy do debaty dojdzie? Druga strona nie udzieliła jeszcze odpowiedzi na ten temat. - Przygotowujemy się do konferencji z panem europosłem Krzysztofem Hetmanem z PSL (będzie dzisiaj - red.) - mówi Urszula Kozyrska, pełnomocnik wyborczy KWW Piotra Janczarka. I dodaje: Będziemy się zajmować debatą w stosownym czasie. - Na odpowiedź mają jeszcze czas - dodaje Włodarczyk.
Debata kandydatów na fotel burmistrza Kraśnika została zaplanowana na sobotę - 22 listopada, w restauracji Music Cafe, przy ul. Krasińskiego 11F. Ma się rozpocząć o godz. 16.

Poniatowa też chce debatować

Debatę kandydatów na fotel burmistrza zaplanowano też w Poniatowej. Burmistrz Stefanek Lilla spotka się z kontrkandydatem Zygmuntem Wyroślakiem. Spotkanie w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej ma się rozpocząć w niedzielę o godz. 17.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
sala / 28 listopada 2014 o 08:28

Nie będzie, żadnch debat, bo PSL jak ognia unika takich pulicznych wystepów. I to wszędzie!

Im zależy wyłacznie na stanowiskach a nie kreowaniu dobrych kandydatów. Z założeniach PSL miastami mają rządzić pPowiatowi sekretarze PSL a nie burmistrzowie.

Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 21:05

Nie do końca. Teren pod TESCO sprzedał Włodarczyk. Starosta zezwolenia nie wydać już nie mógł. Włodarczyk (RADA) mogła zmienić Plan Zagospodarowania. Mogła!!!

Znowu bajki! Rada, w dawnym składzie mogła, ale nie zrobiła tego. Dlaczego? Bo w radzie byli ci, co się podpisali pod lojalką Czubińskiego i całe 4 lata torpedowali prace najlepszego dotychczas, burmistrza.

I już widzę, jaki skowyt by był, gdyby Włodarczyk zrobił coś wbrew radzie.

Tylko Włodarczyk, bo to: miasto bez afer z sexem w roli głównej, bez ustawianych przetargów, bez mobbingu, a pożytkiem dla mieszkańców: solary, drogi i chodniki, parki dla dzieci i staruszków.

Znowu bajki! Rada, w dawnym składzie mogła, ale nie zrobiła tego. Dlaczego? Bo w radzie byli ci, co się podpisali pod lojalką Czubińskiego i całe 4 lata torpedowali prace najlepszego dotychczas, burmistrza.

I już widzę, jaki skowyt by był, gdyby Włodarczyk zrobił coś wbrew radzie.

Tylko Włodarczyk, bo to: miasto bez afer z sexem w roli głównej, bez ustawianych przetargów, bez mobbingu, a pożytkiem dla mieszkańców: solary, drogi i chodniki, parki dla dzieci i staruszków.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:51

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Sprowokować nuie dał się Janczarej. Kto wystawia pikietę do debaty? A Włodarczyk zachował się jak dzieciak. Na spodkaniach z mieszkańcami, zwolennicy PIS zachowywali się beszczelnie i arogancko. Pytania księżycowe. I Janczarek odpowiadał. Na rzecz Włodarczyka pracuje cały UM. Spotkanie z Cugowskim, za czyje pieniądze. Instrukcja głosowania w ŻK, za pieniądze z budżetu miasta. A twierdzenie że Janczarek to nie z Kraśnika, jest przegięciem. To może Urzędowska jest już poza granicami Miasta Kraśnik?

Sprowokować nuie dał się Janczarej. Kto wystawia pikietę do debaty? A Włodarczyk zachował się jak dzieciak. Na spodkaniach z mieszkańcami, zwolennicy PIS zachowywali się beszczelnie i arogancko. Pytania księżycowe. I Janczarek odpowiadał. Na rzecz Włodarczyka pracuje cały UM. Spotkanie z Cugowskim, za czyje pieniądze. Instrukcja głosowania w ŻK, za pieniądze z budżetu miasta. A twierdzenie że Janczarek to nie z Kraśnika, jest przegięciem. To może Urzędowska jest już poza granicami Miasta Kraśnik?

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:41

Sprawa jest prosta - Janczarek nie poradzi sobie jako burmistrz Kraśnika, bo nie ma zaplecza zarówno wśród kadry, jak i co gorsze - wśród radnych (ani jednego radnego z PSL). Dlatego najprawdopodobniej wyląduje w starostwie, jako starosta lub vice (zależy jak się dogadają z Majem i reszta klubu). Włodarczyk tez nie jest optymalnym kandydatem, a Kraśnik ze swymi palącymi problemami czeka na dobrego włodarza .... Ciekawą sprawą jest, co teraz zrobi PSL z dr Czerwem, który pełni funkcję vice ?

Włśnie tylko Janczarek poradzi sobie z zaistniałą sytuacją. Włodarczyk da tylko schronienie dla Pana Stawiarskiego, Mulawy itp. Inwestycje poprowadzą tak, jak poprowadzili targowisko przy Fabrycznej. Tak jak prowadzą solary, tak jak zrobili boisko przy szkole 4 na dworcu. Czyli z paprają wszystko.

Włśnie tylko Janczarek poradzi sobie z zaistniałą sytuacją. Włodarczyk da tylko schronienie dla Pana Stawiarskiego, Mulawy itp. Inwestycje poprowadzą tak, jak poprowadzili targowisko przy Fabrycznej. Tak jak prowadzą solary, tak jak zrobili boisko przy szkole 4 na dworcu. Czyli z paprają wszystko.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:36

Przecież na market zezwolenia dał starosta na teren sprzedał  dawnp temu Czubiński, a FŁT sprzedała ARP. To gdie tu wina burmistrza Włodarczyka ?

Nie do końca. Teren pod TESCO sprzedał Włodarczyk. Starosta zezwolenia nie wydać już nie mógł. Włodarczyk (RADA) mogła zmienić Plan Zagospodarowania. Mogła!!!

Avatar
Jadwiga / 27 listopada 2014 o 09:30

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Jak ten OSZOŁOM do POlityki trafił ????

Jak ten OSZOŁOM do POlityki trafił ????

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 09:19

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Avatar
Marcin kraśńik / 26 listopada 2014 o 22:12
Debata - to się odbyła , ale była to parodia debaty bo Włodarczyk nie pozwolił nikomu zadać pytania, po czym olał młodzież i wyszedł. Film na youtube. Janczarek od samego pczątku chciał debaty w TV ale chyba sie nie doczeka.
Avatar
zanim będzie za późno / 24 listopada 2014 o 22:06

Na youtube jest świetny filmik "Nocna zmiana". Polecam wszystkim oglądnięcie. Naprawdę warto!

Avatar
aa / 24 listopada 2014 o 18:45

oczywiście na youtube debaty nie obejrzę?

Avatar
sala / 28 listopada 2014 o 08:28

Nie będzie, żadnch debat, bo PSL jak ognia unika takich pulicznych wystepów. I to wszędzie!

Im zależy wyłacznie na stanowiskach a nie kreowaniu dobrych kandydatów. Z założeniach PSL miastami mają rządzić pPowiatowi sekretarze PSL a nie burmistrzowie.

Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 21:05

Nie do końca. Teren pod TESCO sprzedał Włodarczyk. Starosta zezwolenia nie wydać już nie mógł. Włodarczyk (RADA) mogła zmienić Plan Zagospodarowania. Mogła!!!

Znowu bajki! Rada, w dawnym składzie mogła, ale nie zrobiła tego. Dlaczego? Bo w radzie byli ci, co się podpisali pod lojalką Czubińskiego i całe 4 lata torpedowali prace najlepszego dotychczas, burmistrza.

I już widzę, jaki skowyt by był, gdyby Włodarczyk zrobił coś wbrew radzie.

Tylko Włodarczyk, bo to: miasto bez afer z sexem w roli głównej, bez ustawianych przetargów, bez mobbingu, a pożytkiem dla mieszkańców: solary, drogi i chodniki, parki dla dzieci i staruszków.

Znowu bajki! Rada, w dawnym składzie mogła, ale nie zrobiła tego. Dlaczego? Bo w radzie byli ci, co się podpisali pod lojalką Czubińskiego i całe 4 lata torpedowali prace najlepszego dotychczas, burmistrza.

I już widzę, jaki skowyt by był, gdyby Włodarczyk zrobił coś wbrew radzie.

Tylko Włodarczyk, bo to: miasto bez afer z sexem w roli głównej, bez ustawianych przetargów, bez mobbingu, a pożytkiem dla mieszkańców: solary, drogi i chodniki, parki dla dzieci i staruszków.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:51

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Sprowokować nuie dał się Janczarej. Kto wystawia pikietę do debaty? A Włodarczyk zachował się jak dzieciak. Na spodkaniach z mieszkańcami, zwolennicy PIS zachowywali się beszczelnie i arogancko. Pytania księżycowe. I Janczarek odpowiadał. Na rzecz Włodarczyka pracuje cały UM. Spotkanie z Cugowskim, za czyje pieniądze. Instrukcja głosowania w ŻK, za pieniądze z budżetu miasta. A twierdzenie że Janczarek to nie z Kraśnika, jest przegięciem. To może Urzędowska jest już poza granicami Miasta Kraśnik?

Sprowokować nuie dał się Janczarej. Kto wystawia pikietę do debaty? A Włodarczyk zachował się jak dzieciak. Na spodkaniach z mieszkańcami, zwolennicy PIS zachowywali się beszczelnie i arogancko. Pytania księżycowe. I Janczarek odpowiadał. Na rzecz Włodarczyka pracuje cały UM. Spotkanie z Cugowskim, za czyje pieniądze. Instrukcja głosowania w ŻK, za pieniądze z budżetu miasta. A twierdzenie że Janczarek to nie z Kraśnika, jest przegięciem. To może Urzędowska jest już poza granicami Miasta Kraśnik?

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:41

Sprawa jest prosta - Janczarek nie poradzi sobie jako burmistrz Kraśnika, bo nie ma zaplecza zarówno wśród kadry, jak i co gorsze - wśród radnych (ani jednego radnego z PSL). Dlatego najprawdopodobniej wyląduje w starostwie, jako starosta lub vice (zależy jak się dogadają z Majem i reszta klubu). Włodarczyk tez nie jest optymalnym kandydatem, a Kraśnik ze swymi palącymi problemami czeka na dobrego włodarza .... Ciekawą sprawą jest, co teraz zrobi PSL z dr Czerwem, który pełni funkcję vice ?

Włśnie tylko Janczarek poradzi sobie z zaistniałą sytuacją. Włodarczyk da tylko schronienie dla Pana Stawiarskiego, Mulawy itp. Inwestycje poprowadzą tak, jak poprowadzili targowisko przy Fabrycznej. Tak jak prowadzą solary, tak jak zrobili boisko przy szkole 4 na dworcu. Czyli z paprają wszystko.

Włśnie tylko Janczarek poradzi sobie z zaistniałą sytuacją. Włodarczyk da tylko schronienie dla Pana Stawiarskiego, Mulawy itp. Inwestycje poprowadzą tak, jak poprowadzili targowisko przy Fabrycznej. Tak jak prowadzą solary, tak jak zrobili boisko przy szkole 4 na dworcu. Czyli z paprają wszystko.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 16:36

Przecież na market zezwolenia dał starosta na teren sprzedał  dawnp temu Czubiński, a FŁT sprzedała ARP. To gdie tu wina burmistrza Włodarczyka ?

Nie do końca. Teren pod TESCO sprzedał Włodarczyk. Starosta zezwolenia nie wydać już nie mógł. Włodarczyk (RADA) mogła zmienić Plan Zagospodarowania. Mogła!!!

Avatar
Jadwiga / 27 listopada 2014 o 09:30

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Jak ten OSZOŁOM do POlityki trafił ????

Jak ten OSZOŁOM do POlityki trafił ????

rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2014 o 09:19

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Avatar
Marcin kraśńik / 26 listopada 2014 o 22:12
Debata - to się odbyła , ale była to parodia debaty bo Włodarczyk nie pozwolił nikomu zadać pytania, po czym olał młodzież i wyszedł. Film na youtube. Janczarek od samego pczątku chciał debaty w TV ale chyba sie nie doczeka.
Avatar
zanim będzie za późno / 24 listopada 2014 o 22:06

Na youtube jest świetny filmik "Nocna zmiana". Polecam wszystkim oglądnięcie. Naprawdę warto!

Avatar
aa / 24 listopada 2014 o 18:45

oczywiście na youtube debaty nie obejrzę?

Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 21 9

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 10 2

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 5 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 3

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 31 11

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!