poniedziałek, 19 lutego 2018 r.

Kraśnik

W Kraśniku przed wyborczą dogrywką. Będzie debata?

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 listopada 2014, 16:00
Autor: aa

Mirosław Włodarczyk zaprasza Piotra Janczarka do publicznej debaty na temat Kraśnika. Włodarczyk - obecny burmistrz i Janczarek - pełnomocnik marszałka województwa lubelskiego ds. cyfryzacji, zmierzą się 30 listopada w drugiej turze wyborów na burmistrza Kraśnika.

Debata zaproponowana Janczarkowi przez Włodarczyka ma się odbyć w sobotę. Są na nią zaproszeni także mieszkańcy miasta. - Uważam, że mają prawo dowiedzieć się i posłuchać o różnych wizjach Kraśnika - mówi Włodarczyk. - Będą mogli też poznać kandydatów. Dlatego chciałbym z panem Janczarkiem podyskutować.

Zaproszenie zostało wysłane m.in. na oficjalny e-mail podawany na materiałach wyborczych Piotra Janczarka.

Czy do debaty dojdzie? Druga strona nie udzieliła jeszcze odpowiedzi na ten temat. - Przygotowujemy się do konferencji z panem europosłem Krzysztofem Hetmanem z PSL (będzie dzisiaj - red.) - mówi Urszula Kozyrska, pełnomocnik wyborczy KWW Piotra Janczarka. I dodaje: Będziemy się zajmować debatą w stosownym czasie. - Na odpowiedź mają jeszcze czas - dodaje Włodarczyk.

Debata kandydatów na fotel burmistrza Kraśnika została zaplanowana na sobotę - 22 listopada, w restauracji Music Cafe, przy ul. Krasińskiego 11F. Ma się rozpocząć o godz. 16.

Poniatowa też chce debatować

Debatę kandydatów na fotel burmistrza zaplanowano też w Poniatowej. Burmistrz Stefanek Lilla spotka się z kontrkandydatem Zygmuntem Wyroślakiem. Spotkanie w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Poniatowej ma się rozpocząć w niedzielę o godz. 17.
  Edytuj ten wpis
sala
Gość
Gość
(37) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

sala
sala (28 listopada 2014 o 08:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Nie będzie, żadnch debat, bo PSL jak ognia unika takich pulicznych wystepów. I to wszędzie!

Im zależy wyłacznie na stanowiskach a nie kreowaniu dobrych kandydatów. Z założeniach PSL miastami mają rządzić pPowiatowi sekretarze PSL a nie burmistrzowie.

Rozwiń
Gość
Gość (27 listopada 2014 o 21:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Nie do końca. Teren pod TESCO sprzedał Włodarczyk. Starosta zezwolenia nie wydać już nie mógł. Włodarczyk (RADA) mogła zmienić Plan Zagospodarowania. Mogła!!!

Znowu bajki! Rada, w dawnym składzie mogła, ale nie zrobiła tego. Dlaczego? Bo w radzie byli ci, co się podpisali pod lojalką Czubińskiego i całe 4 lata torpedowali prace najlepszego dotychczas, burmistrza.

I już widzę, jaki skowyt by był, gdyby Włodarczyk zrobił coś wbrew radzie.

Tylko Włodarczyk, bo to: miasto bez afer z sexem w roli głównej, bez ustawianych przetargów, bez mobbingu, a pożytkiem dla mieszkańców: solary, drogi i chodniki, parki dla dzieci i staruszków.

Rozwiń
Gość
Gość (27 listopada 2014 o 16:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Nie olał młodzieży tylko nie dał się sprowokować kilku niewychowanym gówniarzom. I dobrze, bo takie zachowanie a'la Niesiołowski nie przystoi nikomu, z kim można by rozmawiać. Zadymiarzy trzeba gonić, dialog i dyskusja to wymiana zdań, a nie wzajemne przekrzykiwanie się.

A niewątpliwą prawdą jest fakt, że Janczarka tam znowu nie było.

Czyli: jak zwykle.

Wirtualny kandydat - prawie jak Stan Tymiński. 

Sprowokować nuie dał się Janczarej. Kto wystawia pikietę do debaty? A Włodarczyk zachował się jak dzieciak. Na spodkaniach z mieszkańcami, zwolennicy PIS zachowywali się beszczelnie i arogancko. Pytania księżycowe. I Janczarek odpowiadał. Na rzecz Włodarczyka pracuje cały UM. Spotkanie z Cugowskim, za czyje pieniądze. Instrukcja głosowania w ŻK, za pieniądze z budżetu miasta. A twierdzenie że Janczarek to nie z Kraśnika, jest przegięciem. To może Urzędowska jest już poza granicami Miasta Kraśnik?

Rozwiń
Gość
Gość (27 listopada 2014 o 16:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Sprawa jest prosta - Janczarek nie poradzi sobie jako burmistrz Kraśnika, bo nie ma zaplecza zarówno wśród kadry, jak i co gorsze - wśród radnych (ani jednego radnego z PSL). Dlatego najprawdopodobniej wyląduje w starostwie, jako starosta lub vice (zależy jak się dogadają z Majem i reszta klubu). Włodarczyk tez nie jest optymalnym kandydatem, a Kraśnik ze swymi palącymi problemami czeka na dobrego włodarza .... Ciekawą sprawą jest, co teraz zrobi PSL z dr Czerwem, który pełni funkcję vice ?

Włśnie tylko Janczarek poradzi sobie z zaistniałą sytuacją. Włodarczyk da tylko schronienie dla Pana Stawiarskiego, Mulawy itp. Inwestycje poprowadzą tak, jak poprowadzili targowisko przy Fabrycznej. Tak jak prowadzą solary, tak jak zrobili boisko przy szkole 4 na dworcu. Czyli z paprają wszystko.

Rozwiń
Gość
Gość (27 listopada 2014 o 16:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Przecież na market zezwolenia dał starosta na teren sprzedał  dawnp temu Czubiński, a FŁT sprzedała ARP. To gdie tu wina burmistrza Włodarczyka ?

Nie do końca. Teren pod TESCO sprzedał Włodarczyk. Starosta zezwolenia nie wydać już nie mógł. Włodarczyk (RADA) mogła zmienić Plan Zagospodarowania. Mogła!!!

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (37)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!