Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

31 maja 2013 r.
15:56
Edytuj ten wpis

Wojewódzkie Święto Ludowe w Stróży. Przyjedzie wicepremier

Autor: Zdjęcie autora (aa)
17 34 A A
Gwiazdą wieczoru będzie zespól Pawkin
Gwiazdą wieczoru będzie zespól Pawkin

Gwiazdą wieczoru będzie zespól Pawkin. Na scenie wystąpią również śpiewaczki z "Jarzębiny”. W niedzielę (2 czerwca) do Stróży koło Kraśnika przyjedzie również wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński. Będzie też minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wojewódzkie Święto Ludowe rozpocznie się o godz. 11.30 od mszy w kościele w Stróży. Nabożeństwu będzie przewodniczyć abp Stanisław Wielgus.

Występy zespołów muzycznych rozpoczną się o godz. 14.30. Jako pierwsza zaprezentuje się "Jarzębina”. Godzinę później zaśpiewa Joszko Broda wraz z zespołem " Dzieci z brodą”. Później scena będzie należeć do zespołu "Pryzmat”. Na końcu wystąpi zespół Pawkin i For Teens.

Wstęp jest wolny.

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
... / 14 czerwca 2013 o 08:04

Takie ludki najlepiej czują się w sieci...wzajemnej adoracji. A może co skapnie z pańskiego stołu?

Skapło? :) "Takie ludki" nie zadowalają się resztkami :D zlizują to co  najlepsze....

Avatar
Gość / 12 czerwca 2013 o 11:01

Jeśli  jesteś zainteresowany kosztem imprezy..i masz  ochotę  dofinansować :)to  proste... proponuje  udać  się   do organizatora...i  zaspokoić ciekawość...

Takie ludki najlepiej czują się w sieci...wzajemnej adoracji. A może co skapnie z pańskiego stołu?

Skapło? :)

Avatar
Zadowolona / 12 czerwca 2013 o 08:57

Jeśli  jesteś zainteresowany kosztem imprezy..i masz  ochotę  dofinansować :)to  proste... proponuje  udać  się   do organizatora...i  zaspokoić ciekawość...

Avatar
średni Wacek / 11 czerwca 2013 o 21:29

Ile ta impreza kosztowała ? I kto za nią zapłaci ?

Avatar
Zadowolona / 11 czerwca 2013 o 19:14

To ty  się OBUDŻ!!!!!!!!!!!!!..i zanim  zaczniesz ubliżać innym zainwestuj w słownik j. polskiego... ..Brawa dla organizatorów...oby więcej  takich  imprez..  z  niecierpliwością  czekam kolejnej... :)

Avatar
Madej / 4 czerwca 2013 o 20:02

PSL nie walczy np jak PIS ze wszystkimi dookoła i nie dzieli ludzi na Polaków i nie Polaków, patriotów i nie patriotów. Wszystkich traktuje równo...

I daje d..y tym którzy sa u władzy , liczą się tylko stołki.

Avatar
senator niezależny / 4 czerwca 2013 o 19:57

PSL nie walczy np jak PIS ze wszystkimi dookoła i nie dzieli ludzi na Polaków i nie Polaków, patriotów i nie patriotów. Wszystkich traktuje równo...

Tak bo PSL jest jak  G.Ó.W.N.O. które przylepi się do każdego okrętu który tylko bardziej do przodu !!!

Avatar
ali / 4 czerwca 2013 o 19:35

PSL nie walczy np jak PIS ze wszystkimi dookoła i nie dzieli ludzi na Polaków i nie Polaków, patriotów i nie patriotów. Wszystkich traktuje równo...

Avatar
Gość / 4 czerwca 2013 o 16:16

Wygwizdać i wybuczeć kurtasów !

Czerwone permamentne języczki u wagi.

Wejdą każdemu w d.upę byleby stołki jakieś przygarnąć

Partia centrowa poważna to i koalicje może tworzyć ale na pewno nie ze wszystkimi z pisem nie chcieli i za na nich głosuję

Partia centrowa poważna to i koalicje może tworzyć ale na pewno nie ze wszystkimi z pisem nie chcieli i za na nich głosuję

rozwiń
Avatar
patriota / 4 czerwca 2013 o 16:08

Wystarczyło popatrzeć  w Stróży 90  % VIP- ów  PSL  to ludzie  po 50- tce, karierowicze zachłanni !

Avatar
... / 14 czerwca 2013 o 08:04

Takie ludki najlepiej czują się w sieci...wzajemnej adoracji. A może co skapnie z pańskiego stołu?

Skapło? :) "Takie ludki" nie zadowalają się resztkami :D zlizują to co  najlepsze....

Avatar
Gość / 12 czerwca 2013 o 11:01

Jeśli  jesteś zainteresowany kosztem imprezy..i masz  ochotę  dofinansować :)to  proste... proponuje  udać  się   do organizatora...i  zaspokoić ciekawość...

Takie ludki najlepiej czują się w sieci...wzajemnej adoracji. A może co skapnie z pańskiego stołu?

Skapło? :)

Avatar
Zadowolona / 12 czerwca 2013 o 08:57

Jeśli  jesteś zainteresowany kosztem imprezy..i masz  ochotę  dofinansować :)to  proste... proponuje  udać  się   do organizatora...i  zaspokoić ciekawość...

Avatar
średni Wacek / 11 czerwca 2013 o 21:29

Ile ta impreza kosztowała ? I kto za nią zapłaci ?

Avatar
Zadowolona / 11 czerwca 2013 o 19:14

To ty  się OBUDŻ!!!!!!!!!!!!!..i zanim  zaczniesz ubliżać innym zainwestuj w słownik j. polskiego... ..Brawa dla organizatorów...oby więcej  takich  imprez..  z  niecierpliwością  czekam kolejnej... :)

Avatar
Madej / 4 czerwca 2013 o 20:02

PSL nie walczy np jak PIS ze wszystkimi dookoła i nie dzieli ludzi na Polaków i nie Polaków, patriotów i nie patriotów. Wszystkich traktuje równo...

I daje d..y tym którzy sa u władzy , liczą się tylko stołki.

Avatar
senator niezależny / 4 czerwca 2013 o 19:57

PSL nie walczy np jak PIS ze wszystkimi dookoła i nie dzieli ludzi na Polaków i nie Polaków, patriotów i nie patriotów. Wszystkich traktuje równo...

Tak bo PSL jest jak  G.Ó.W.N.O. które przylepi się do każdego okrętu który tylko bardziej do przodu !!!

Avatar
ali / 4 czerwca 2013 o 19:35

PSL nie walczy np jak PIS ze wszystkimi dookoła i nie dzieli ludzi na Polaków i nie Polaków, patriotów i nie patriotów. Wszystkich traktuje równo...

Avatar
Gość / 4 czerwca 2013 o 16:16

Wygwizdać i wybuczeć kurtasów !

Czerwone permamentne języczki u wagi.

Wejdą każdemu w d.upę byleby stołki jakieś przygarnąć

Partia centrowa poważna to i koalicje może tworzyć ale na pewno nie ze wszystkimi z pisem nie chcieli i za na nich głosuję

Partia centrowa poważna to i koalicje może tworzyć ale na pewno nie ze wszystkimi z pisem nie chcieli i za na nich głosuję

rozwiń
Avatar
patriota / 4 czerwca 2013 o 16:08

Wystarczyło popatrzeć  w Stróży 90  % VIP- ów  PSL  to ludzie  po 50- tce, karierowicze zachłanni !

Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!